Hoşgeldiniz!

korkusuzca

Üzerine Gelen Vahşi Fili Korkusuzca Geri Püskürten Rehber 02:42
Üzerine Gelen Vahşi Fili Korkusuzca Geri Püskürten Rehber 22 izlenme - 3 ay önce Korkusuzca filin üzerine giderek dev hayvanın oradan uzaklaşmasını sağlayan ve 30 yıldır safari rehberliği yapan Alan McSmith, üzerine doğru koşarak saldırmaya gelen fil karşısında korkusuzca durarak dev fili geri döndürmeyi başardı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Korkusuzca Çatıya Çıkan Yaşlı Kadın! 05:38
Korkusuzca Çatıya Çıkan Yaşlı Kadın! 241 izlenme - 5 yıl önce Rusya'da Babuşka çatı tamirinde. Rusya'da yaşlı bir kadının çatıyı tamir ettiği görüntüler internette izlenme rekoru kırıyor. Kadının çatıya nasıl çıktığı ise merak konusu... Ufa şehrinde çekilen görüntülerde, ismi öğrenilemeyen yaşlı kadının, herhangi bir güvenlik önlemi almadan çatıya çıkması ve çatıyı tamir etmesi yer alıyor. Elinde çekiç ve alet çantasıyla çatıya çıkan yaşlı kadın, önce çatının tamir edilmesi gereken yerlerini kontrol ediyor; ardından elindeki çivileri teker teker çatıya çakıyor. Korkusuzca çatıda ilerleyen kadının oldukça zor hareket ettiği görülürken, çatıya nasıl çıktığı ise merak konusu oldu. Aynı apartmanda yaşayan Konstantin Nikolaeviç ise olayı kendisinin de gördüğünü ancak kadının normalde kapalı olan çatıya nasıl çıktığını anlayamadığını söyledi. Konuyla ilgili olarak yerel basına açıklama yapan bölge yetkilileri ise durumun kendilerine iletilmesinden sonra hızla olay yerine geldiklerini ancak çatıda kimseyi bulamadıklarını bildirdi.
Balkonda Korkusuzca Eğlenen Minik 00:41
Balkonda Korkusuzca Eğlenen Minik 55 izlenme - 4 yıl önce Rusya'da 10 yaşındaki çocuk evinin balkonunda korkusuzca eğleniyor "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."