Hoşgeldiniz!

Korkutmak Videoları İzle

Yakından Bile Baksanız Kuş İşte Diyeceğiniz Drone! 00:29
Yakından Bile Baksanız Kuş İşte Diyeceğiniz Drone! 3.269 izlenme - 1 hafta önce Havayolu çalışanları geleneksel olarak, diğer kuşları korkutmak için eğitimli şahinleri kullanırlar. Şahinler çok fazla ilgi ister, gece uykuya dalmaları için bile epey zaman ayırmanız şart. Şahini andıran drone'un ise yem masrafı ve uzun eğitim süreci yok. Uzaktan kumanda ile kontrol edilip, en kalabalık bölgelere öncelik tanıyabiliyor. Tasarımında, 3 boyutlu yazıcı teknolojisinden faydalanılıyor. Yırtıcı kuşları taklit etmek üzere geliştirilmiş. Yani karşılaştığınız robot, kanat çırpma hareketini taklit ediyor. Bataryaları klasik dronelar'a göre çok daha uzun süre dayanabiliyor. Yapımcı şirket, üretilecek şahin drone'ların satılmayacağını ve kiralanacağını açıklıyor. Günlük kiralama fiyatının 1000-1500 dolar arasında değişeceği açıklandı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kedi Usulü Eşek Şakası 00:10
Kedi Usulü Eşek Şakası 262.862 izlenme - 2 yıl önce Sinsi kedi arkadan sinsi sinsi sanki bir ninja edasıyla yaklaşıyor ve liseden hatırladığımız enseye şaplağı geçiriyor.
Annesine Anlamsız Şaka Yapıp Azar İşiten Genç 00:30
Annesine Anlamsız Şaka Yapıp Azar İşiten Genç 21.845 izlenme - 4 ay önce Vilog, çelınç, sılaym mılaym derken çok acayip bi çağa doğru sürükleniyoruz. Abone ve like uğrunu şu yaşadğımız evrende neler olduğunu, neler olabileceğini artık kestirmek zor.
Korkutan Şakalar 02:12
Korkutan Şakalar 106.076 izlenme - 4 yıl önce Korkutan Şakalar
Anneyi Korkutmak 00:06
Anneyi Korkutmak 71.915 izlenme - 3 yıl önce Anneyi Korkutmak Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
 Babayı korkutmak 00:06
Babayı korkutmak 60.761 izlenme - 3 yıl önce Babayı korkutmak
Satıcıyı Vuvuzella İle Korkutan Şakacı 00:33
Satıcıyı Vuvuzella İle Korkutan Şakacı 7.592 izlenme - 1 yıl önce 14.10.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Satıcıyı Vuvuzella İle Korkutan Şakacı" başlıklı videoyu izleyin.
Korkutan Dinazor Şakası 02:43
Korkutan Dinazor Şakası 18.133 izlenme - 3 yıl önce Korkutan Dinazor Şakası ( Japanese dinosaur prank )
Türkiye'de Vurulma Şakası Yapmak 01:55
Türkiye'de Vurulma Şakası Yapmak 14.618 izlenme - 2 yıl önce Çin başta olmak üzere birçok Asya ülkesinde oldukça yaygın olan vurulma şakalarını örnek alan iki genç, aynı şakayı Türkiye'de yaparsa.
Sokakta Kol Kırma Şakası Yapmak 01:27
Sokakta Kol Kırma Şakası Yapmak 14.650 izlenme - 2 yıl önce Sokakta hiç tanımadığı insanlara kolumda bir ağrı var bakar mısınız? diye soru soran şakacımız, onlara eşek şakası tabirini kullanacağımız bir sürpriz hazırlıyor. Kol kırma şakasıyla insanları korkutan belki de çoğunun yüreklerini burkan şakacımız kolunu düzeltmesiyle bunun bir kamera şakası olduğunu söylüyor. Ortaya da böyle komik görüntüler çıkıyor ardından. İzleyelim..
Paranormal Activity Tarzı Türk Korkutma Şakası 00:51
Paranormal Activity Tarzı Türk Korkutma Şakası 4.972 izlenme - 1 yıl önce Hayalet kılığını girip silah doğrulttukları adeta korkudan çıldıran şakazede arkadaşlarının güvenlik kamerasının kaydettiği komik görüntüleri izliyoruz.
Korkudan Ödü Patlayan Ufaklık 00:30
Korkudan Ödü Patlayan Ufaklık 5.195 izlenme - 2 yıl önce Annesinden korkunç hikayeler dinleyen ufaklık, bir anda annesinin kötü şakasına maruz kalıyor. Korkudan ödü patlayan ufaklık bakın nasıl tepki veriyor.
Çok Komik Şakalar 01:13
Çok Komik Şakalar 5.158 izlenme - 2 yıl önce çok komik şakalar ( gülmekten altınıza kaçıracaksınız :))
Köpek ile Korkutarak Şaka Yapmak 02:22
Köpek ile Korkutarak Şaka Yapmak 3.725 izlenme - 2 yıl önce Kesinlikle tarifsiz bir korku seli var o masanın arkasında, ne güzel kafayı buluyorduk nereden çıktı bu köpek diyecekler fakat adrenalin iyidir.
Cama Dayanıp Sevişen Çifti Hunharca Korkutmak 00:28
Cama Dayanıp Sevişen Çifti Hunharca Korkutmak 4.253 izlenme - 3 yıl önce Binanın camına dayanıp ya da dayayıp sevişen çifti gören gençler bu olayı kaçırmadan kameraya alıyor. İçlerinden biri sevişen çifti korkutmak için en uygun zamanı bekliyor ve sonunda kafasında fötr şapka ile sevişen çiftin üstüne atlaya zıplaya koşarak çifti hunharca korkutup kaçırıyor.
Kaza Olsa Bu Kadar Korkulmaz 00:06
Kaza Olsa Bu Kadar Korkulmaz 4.142 izlenme - 3 yıl önce Kaza olsa bu kadar korkulmaz
hiç bukadar korkanını gördünüz mu? 00:43
hiç bukadar korkanını gördünüz mu? 6.445 izlenme - 6 yıl önce hiç bukadar korkanını gördünüz mu? http//gulmekrizi.com/?p1236
Liseliler Tuvaleti basıyor 00:37
Liseliler Tuvaleti basıyor 3.775 izlenme - 4 yıl önce Liseliler Tuvaleti basıyor
Havalı Korna Mağdurları 02:17
Havalı Korna Mağdurları 2.232 izlenme - 3 yıl önce Yoldan Geçen İnsanların Önüne Havalı Korna İle Çıkarak Korkutan Şakacı...
Çaycılar Kralı Murat 00:26
Çaycılar Kralı Murat 2.716 izlenme - 2 yıl önce Deli cemal'e bir rakip Diyarbakır'dan çıkıyor... yer İzmir, Güzelyalı.... Alkol, deniz ve kırmızı şortlu (t-shırt'lu de olabilir) çöpçü...
Zombi Kılığına Girip İnsanların Aklını Almak! 01:36
Zombi Kılığına Girip İnsanların Aklını Almak! 5.077 izlenme - 4 yıl önce Eğlencenin Doruğa Çıktığı Anlar!
Oynak Çığlık 00:37
Oynak Çığlık 4.404 izlenme - 9 yıl önce bu adam hem oynuyor hemde öldürüyo yani biz bile anlamadık ama komedi çok arkiler bunuda izlemenizi isterim
Kimseyi Korkutamayan Kanatlı Kedi 00:54
Kimseyi Korkutamayan Kanatlı Kedi 1.180 izlenme - 2 yıl önce Tunceli'de görülen kanatlı kedi dondurma yiyen şişman çocuk da dahil olmak üzere ahaliden kimseyi korkutamayınca haber değeri de azalıyor. Muhabirin kediden korkan bir mahalleli arama ısrarı ise teyzenin "korkunç değildi iyiydi" demeciyle son buluyor. Teyzenin, kediyi kanatları dışında her türlü sıradan özelliğiyle betimlemesi ise muhabir için olayı haber olmaktan çıkaran son darbe oluyor.
Pin Kodunu Korumak İçin Korkutmak 00:14
Pin Kodunu Korumak İçin Korkutmak 36 izlenme - 1 ay önce Atm'de para çekmek için beklemek bir derttir.Para çekmek için şifreyi göstermemek için sırada bekleyenleri korkutan adamı izlicez güldürdü
İnsanları Korkutan Bebek Arabası Şakası 02:24
İnsanları Korkutan Bebek Arabası Şakası 1.078 izlenme - 2 yıl önce Bir baba, bebeğiyle beraber gezintiye çıkmışken bir şey oluyor ve arabayı elinden kaçırıyor. Bebek de yokuş aşağı hızla gidiyor. Ne yaparsınız?
Çocuğunu İki Kez Korkutan Anne 00:21
Çocuğunu İki Kez Korkutan Anne 1.035 izlenme - 3 yıl önce Çocuğunu İki Kez Korkutan Anne
Dunganga - AAAhhh Belinda 01:03
Dunganga - AAAhhh Belinda 1.175 izlenme - 2 yıl önce Ah Belinda filmi farklıdır ve mutlaka izlenmelidir. Yönetmen(Atıf Yılmaz) ve senarist(Barış Pirhasan) isimlerini belirterek açıklamayı uzatmak aslında uygulayabileceğimiz taktiktir. Fakat asıl önemli olan akıldan çıkmayan Dunganga şarkısıdır. Güzin Özipek'i rahmetle anıyoruz.
Polat Alemdar'ın Kediyi Korkutması 00:10
Polat Alemdar'ın Kediyi Korkutması 762 izlenme - 2 yıl önce Kurtlar Vadisi'nin efsane karakteri ölümsüz adam Polat Alemdar'ın dizinin 1. sezonunda istemeden de olsa bir kediyi korkutmasını izliyoruz
Uyuyan Kız Arkadaşa Hologramlı Hayalet Şakası 01:46
Uyuyan Kız Arkadaşa Hologramlı Hayalet Şakası 795 izlenme - 1 yıl önce Gecenin bir yarısı uyuyan sevgilisine korkutucu şaka yapmayı planlayan adam bakın nasıl bir plan hazırlıyor.
Umarsızca Sevişen Çiftin Üstüne Havai Fişek Atmak 00:43
Umarsızca Sevişen Çiftin Üstüne Havai Fişek Atmak 1.073 izlenme - 2 yıl önce Eveeeet bayıra karşı yatıp sevişen çiftleri gören fırlamalar olayı affetmemiş ve üstlerine doğru ateşlemişler havai fişeği.Köpeklerdeki gibi kaynak su etkisi yapmıştır.