Hoşgeldiniz!

Korkutmak Videoları İzle

Kedi Usulü Eşek Şakası 00:10
Kedi Usulü Eşek Şakası 267.889 izlenme - 2 yıl önce Sinsi kedi arkadan sinsi sinsi sanki bir ninja edasıyla yaklaşıyor ve liseden hatırladığımız enseye şaplağı geçiriyor.
Anneyi Korkutmak 00:06
Anneyi Korkutmak 71.936 izlenme - 4 yıl önce Anneyi Korkutmak Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
 Babayı korkutmak 00:06
Babayı korkutmak 60.762 izlenme - 4 yıl önce Babayı korkutmak
Yakından Bile Baksanız Kuş İşte Diyeceğiniz Drone! 00:29
Yakından Bile Baksanız Kuş İşte Diyeceğiniz Drone! 3.534 izlenme - 4 ay önce Havayolu çalışanları geleneksel olarak, diğer kuşları korkutmak için eğitimli şahinleri kullanırlar. Şahinler çok fazla ilgi ister, gece uykuya dalmaları için bile epey zaman ayırmanız şart. Şahini andıran drone'un ise yem masrafı ve uzun eğitim süreci yok. Uzaktan kumanda ile kontrol edilip, en kalabalık bölgelere öncelik tanıyabiliyor. Tasarımında, 3 boyutlu yazıcı teknolojisinden faydalanılıyor. Yırtıcı kuşları taklit etmek üzere geliştirilmiş. Yani karşılaştığınız robot, kanat çırpma hareketini taklit ediyor. Bataryaları klasik dronelar'a göre çok daha uzun süre dayanabiliyor. Yapımcı şirket, üretilecek şahin drone'ların satılmayacağını ve kiralanacağını açıklıyor. Günlük kiralama fiyatının 1000-1500 dolar arasında değişeceği açıklandı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Korkutan Dinazor Şakası 02:43
Korkutan Dinazor Şakası 18.342 izlenme - 4 yıl önce Korkutan Dinazor Şakası ( Japanese dinosaur prank )
Türkiye'de Vurulma Şakası Yapmak 01:55
Türkiye'de Vurulma Şakası Yapmak 14.715 izlenme - 2 yıl önce Çin başta olmak üzere birçok Asya ülkesinde oldukça yaygın olan vurulma şakalarını örnek alan iki genç, aynı şakayı Türkiye'de yaparsa.
Paranormal Activity Tarzı Türk Korkutma Şakası 00:51
Paranormal Activity Tarzı Türk Korkutma Şakası 4.991 izlenme - 2 yıl önce Hayalet kılığını girip silah doğrulttukları adeta korkudan çıldıran şakazede arkadaşlarının güvenlik kamerasının kaydettiği komik görüntüleri izliyoruz.
Sokakta Kol Kırma Şakası Yapmak 01:27
Sokakta Kol Kırma Şakası Yapmak 14.665 izlenme - 3 yıl önce Sokakta hiç tanımadığı insanlara kolumda bir ağrı var bakar mısınız? diye soru soran şakacımız, onlara eşek şakası tabirini kullanacağımız bir sürpriz hazırlıyor. Kol kırma şakasıyla insanları korkutan belki de çoğunun yüreklerini burkan şakacımız kolunu düzeltmesiyle bunun bir kamera şakası olduğunu söylüyor. Ortaya da böyle komik görüntüler çıkıyor ardından. İzleyelim..
Satıcıyı Vuvuzella İle Korkutan Şakacı 00:33
Satıcıyı Vuvuzella İle Korkutan Şakacı 7.644 izlenme - 2 yıl önce 14.10.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Satıcıyı Vuvuzella İle Korkutan Şakacı" başlıklı videoyu izleyin.
Korkudan Ödü Patlayan Ufaklık 00:30
Korkudan Ödü Patlayan Ufaklık 5.211 izlenme - 2 yıl önce Annesinden korkunç hikayeler dinleyen ufaklık, bir anda annesinin kötü şakasına maruz kalıyor. Korkudan ödü patlayan ufaklık bakın nasıl tepki veriyor.
Köpek ile Korkutarak Şaka Yapmak 02:22
Köpek ile Korkutarak Şaka Yapmak 3.747 izlenme - 2 yıl önce Kesinlikle tarifsiz bir korku seli var o masanın arkasında, ne güzel kafayı buluyorduk nereden çıktı bu köpek diyecekler fakat adrenalin iyidir.
Cama Dayanıp Sevişen Çifti Hunharca Korkutmak 00:28
Cama Dayanıp Sevişen Çifti Hunharca Korkutmak 4.281 izlenme - 3 yıl önce Binanın camına dayanıp ya da dayayıp sevişen çifti gören gençler bu olayı kaçırmadan kameraya alıyor. İçlerinden biri sevişen çifti korkutmak için en uygun zamanı bekliyor ve sonunda kafasında fötr şapka ile sevişen çiftin üstüne atlaya zıplaya koşarak çifti hunharca korkutup kaçırıyor.
Kaza Olsa Bu Kadar Korkulmaz 00:06
Kaza Olsa Bu Kadar Korkulmaz 4.143 izlenme - 3 yıl önce Kaza olsa bu kadar korkulmaz
Çok Komik Şakalar 01:13
Çok Komik Şakalar 5.184 izlenme - 3 yıl önce çok komik şakalar ( gülmekten altınıza kaçıracaksınız :))
hiç bukadar korkanını gördünüz mu? 00:43
hiç bukadar korkanını gördünüz mu? 6.453 izlenme - 6 yıl önce hiç bukadar korkanını gördünüz mu? http//gulmekrizi.com/?p1236
Havalı Korna Mağdurları 02:17
Havalı Korna Mağdurları 2.240 izlenme - 3 yıl önce Yoldan Geçen İnsanların Önüne Havalı Korna İle Çıkarak Korkutan Şakacı...
Zombi Kılığına Girip İnsanların Aklını Almak! 01:36
Zombi Kılığına Girip İnsanların Aklını Almak! 5.090 izlenme - 4 yıl önce Eğlencenin Doruğa Çıktığı Anlar!
Çaycılar Kralı Murat 00:26
Çaycılar Kralı Murat 2.724 izlenme - 3 yıl önce Deli cemal'e bir rakip Diyarbakır'dan çıkıyor... yer İzmir, Güzelyalı.... Alkol, deniz ve kırmızı şortlu (t-shırt'lu de olabilir) çöpçü...
Oynak Çığlık 00:37
Oynak Çığlık 4.404 izlenme - 9 yıl önce bu adam hem oynuyor hemde öldürüyo yani biz bile anlamadık ama komedi çok arkiler bunuda izlemenizi isterim
Liseliler Tuvaleti basıyor 00:37
Liseliler Tuvaleti basıyor 3.805 izlenme - 4 yıl önce Liseliler Tuvaleti basıyor
Kimseyi Korkutamayan Kanatlı Kedi 00:54
Kimseyi Korkutamayan Kanatlı Kedi 1.204 izlenme - 2 yıl önce Tunceli'de görülen kanatlı kedi dondurma yiyen şişman çocuk da dahil olmak üzere ahaliden kimseyi korkutamayınca haber değeri de azalıyor. Muhabirin kediden korkan bir mahalleli arama ısrarı ise teyzenin "korkunç değildi iyiydi" demeciyle son buluyor. Teyzenin, kediyi kanatları dışında her türlü sıradan özelliğiyle betimlemesi ise muhabir için olayı haber olmaktan çıkaran son darbe oluyor.
İnsanları Korkutan Bebek Arabası Şakası 02:24
İnsanları Korkutan Bebek Arabası Şakası 1.094 izlenme - 3 yıl önce Bir baba, bebeğiyle beraber gezintiye çıkmışken bir şey oluyor ve arabayı elinden kaçırıyor. Bebek de yokuş aşağı hızla gidiyor. Ne yaparsınız?
Dunganga - AAAhhh Belinda 01:03
Dunganga - AAAhhh Belinda 1.353 izlenme - 2 yıl önce Ah Belinda filmi farklıdır ve mutlaka izlenmelidir. Yönetmen(Atıf Yılmaz) ve senarist(Barış Pirhasan) isimlerini belirterek açıklamayı uzatmak aslında uygulayabileceğimiz taktiktir. Fakat asıl önemli olan akıldan çıkmayan Dunganga şarkısıdır. Güzin Özipek'i rahmetle anıyoruz.
Çocuğunu İki Kez Korkutan Anne 00:21
Çocuğunu İki Kez Korkutan Anne 1.035 izlenme - 3 yıl önce Çocuğunu İki Kez Korkutan Anne
Kedinin Aklını Alan Çocuk 00:07
Kedinin Aklını Alan Çocuk 120 izlenme - 4 ay önce Kediye tuzak kuran çocuk kediyi fena korkuyor. Çok korkan kedi hoplayarak kaçıyor, sinsilikte sınır tanımayan kediye bir ders olmuş.
Uyuyan Kız Arkadaşa Hologramlı Hayalet Şakası 01:46
Uyuyan Kız Arkadaşa Hologramlı Hayalet Şakası 938 izlenme - 2 yıl önce Gecenin bir yarısı uyuyan sevgilisine korkutucu şaka yapmayı planlayan adam bakın nasıl bir plan hazırlıyor.
Umarsızca Sevişen Çiftin Üstüne Havai Fişek Atmak 00:43
Umarsızca Sevişen Çiftin Üstüne Havai Fişek Atmak 1.176 izlenme - 3 yıl önce Eveeeet bayıra karşı yatıp sevişen çiftleri gören fırlamalar olayı affetmemiş ve üstlerine doğru ateşlemişler havai fişeği.Köpeklerdeki gibi kaynak su etkisi yapmıştır.
hala şoktayım arkadaşlar 00:23
hala şoktayım arkadaşlar 3.692 izlenme - 8 yıl önce gercek bir şaka,kutnun içinde old haberim yoktu iyi hazırlanmışlar ebnde yedim :)gülmekten kırılacaksınız....
karşınızda yılın babası :)) 00:12
karşınızda yılın babası :)) 1.611 izlenme - 7 yıl önce hayvan adam
Kardan Adam Şakası 03:24
Kardan Adam Şakası 1.169 izlenme - 4 yıl önce Kardan Adam Şakası