Hoşgeldiniz!

korkutucu

Rusya'da Camera Sakası Ölümle Sonuclandı 01:08
Rusya'da Camera Sakası Ölümle Sonuclandı 1.048.077 izlenme - 10 yıl önce Rus Kamera Şakası Kazayla Ölüm .. www.facebook.com/Cekmekoylu
güzel kıza yapılan korkutucu şaka :) 00:30
güzel kıza yapılan korkutucu şaka :) 135.056 izlenme - 8 yıl önce ödü koptu :)
Bülent Ersoyun Makyajsız Hali Korkutucu... 00:18
Bülent Ersoyun Makyajsız Hali Korkutucu... 67.420 izlenme - 9 yıl önce bülent ersoy makyajsız hali izledim çok korktum.....
2014'ün En Komik 10 Şakası 04:17
2014'ün En Komik 10 Şakası 12.216 izlenme - 4 yıl önce En Komik korkutucu şakalar
İnsan Dişli Balık Yakalandı 02:00
İnsan Dişli Balık Yakalandı 4.779 izlenme - 1 yıl önce River Monsters isimli televizyon programının sunucusu Jeremy Wade oltasıyla insan dişli balık yakaladı. Korkutucu görüntüye sahip balık soframızda alışkın olduklarımızdan çok farklı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dabbe Filminden Korkutucu Sahne 00:56
Dabbe Filminden Korkutucu Sahne 26.628 izlenme - 9 yıl önce
Çok Feci Bir Kaza 00:04
Çok Feci Bir Kaza 34.814 izlenme - 11 yıl önce izlemesi bile zor..
Drone'lar Tarafından Yakalanan 5 Korkutucu Şey 05:45
Drone'lar Tarafından Yakalanan 5 Korkutucu Şey 276 izlenme - 1 ay önce 1. Drone'la kaydedilmiş bu görüntüler cesur bir çiftçinin nasıl tarlasını telef olmaktan kurtardığını göstermektedir. Amerika Denver'da fırtınalı bir gündür ve 30 hektarlık kuru otlarla kaplı bir tarlada yangın çıkmıştır. Ancak cesur çiftçi Eric Howard aklı ve cesareti sayesinde yangının daha da fazla büyüyüp tarlayı yok etmesini engellemiştir. 2. Bu görüntü, Ohio'da doğal park alanında çekilmiştir ve videonun ilk dakikalarında olağandışı hiçbir şey bulunmamaktadır. Ancak kaydın 5. dakikasından sonra çalılıkların arasında bir karaltı görülmüş ve drone kullanan kişilerin dikkatini çekmiştir. 3. 2016 yılında bir YouTuber tarafından çekilmiş bu drone videosunda genç YouTuber'ın amacı bölgeyi kuşbakışı çekmek ve kanalında paylaşmaktır. İlk dakikalarda şehri kuşbakışı çeken genç sonrasında tarlaların olduğu bölgeyi de çekmeye başlamış ve bir anda karşısına turuncu giyimli, renkli saçlı bir palyaço çıkmıştır. 4. Justin Brown isimli bir YouTuber, yaşadığı şehre çok yakın banliyö bölgesinin üzerinde dronela keşfe çıkmıştır. Tuhaf görünümlü insanların yaşadığı bu bölge Justin'in hep ilgisini çekmiştir ve Justin bölgenin biraz dışına çıkınca garip bir topluluğu fark etmiştir. 5. Yine bir YouTuber olan Furious Otter, ağaçlıkların olduğu bölgede Drone'uyla keşfe çıkmıştır ve ağaçlık alana biraz daha yaklaşınca ağaçların ardında beyaz giyimli birinin olduğunu fark etmiştir. Gizemli yere doğru Drone'u yaklaştıran Furious beyaz giyinmiş, saçlarını tararmış gibi hareket eden birini görmüş ve bunun bir büyücü olduğunu düşünmüştür.
TESTERE III FRAGMAN 00:42
TESTERE III FRAGMAN 23.457 izlenme - 11 yıl önce DAHA ÖNCE İLGİYLE İZLEDİĞİMİZ FİLM İN FRAGMANI
Maskeli Şaka :))) 01:54
Maskeli Şaka :))) 12.391 izlenme - 4 yıl önce Mükkemmel İzleyin Gülün
güzel kıza korkutucu şaka 00:11
güzel kıza korkutucu şaka 9.962 izlenme - 7 yıl önce
korkutucu kedı 00:25
korkutucu kedı 12.686 izlenme - 10 yıl önce
Dabbe Filminden Korkutucu Bir Sahne 00:56
Dabbe Filminden Korkutucu Bir Sahne 9.799 izlenme - 9 yıl önce
kıza yapılan korkutucu şaka 00:30
kıza yapılan korkutucu şaka 9.980 izlenme - 7 yıl önce
Korkutucu ve Şiddetli Anlar (Gumball Türkçe Dublaj | Cartoon Network) 10:15
Korkutucu ve Şiddetli Anlar (Gumball Türkçe Dublaj | Cartoon Network) 108 izlenme - 3 hafta önce Gumball ve Darwin'ın yaşadıkları korkutucu ve ürkütücü anları sizlerle. Kocaman kafalı, eğlenceli mavi kedi Gumball ve bacak büyütmüş bir Japon balığı olan en iyi arkadaşı Darwin, Cartoon Network’ün komedi dizisi Muhteşem Gumball Dünyası’nda, şamatayı ve eğlenceyi arttırıyorlar. BAFTA ödüllü dizi, bir banliyöde, çok sıradan bir kasabada yaşayan, çok sıradan bir ailenin hikayesini anlatıyor. Gumball ve Darwin’e ek olarak, Anne gökkuşağı fabrikasında çalışırken evde kalan, 1.90 boyunda pembe bir tavşan olan Baba ve 4 yaşındaki dahi tavşan Anais de var. Bu sezon bazı zor sorulara cevaplar bulacağız, örneğin; Gumball Penny’nin sevgisini kazanabilecek mi? Muz Joe kalemini çiğnediğinde Darwin nasıl tepki verecek? Ve Gumball ve Darwin ilk cep telefonlarını aldıklarında ne olacak? Bu soruların hepsinin cevabı verilecek, yani belki tam da verilecek diyemeyiz ama izlemesi kesinlikle eğlenceli olacak. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ahmet Yaşar Bektaş - Dunia Inatisha (Dünya Korkutucu) 05:17
Ahmet Yaşar Bektaş - Dunia Inatisha (Dünya Korkutucu) 8.052 izlenme - 6 yıl önce
Korkutucu Şakalar 01:40
Korkutucu Şakalar 4.129 izlenme - 6 yıl önce korkutucu şakalar
Korkutucu  Video   İzleyenlerin  Şok Halleri 06:38
Korkutucu Video İzleyenlerin Şok Halleri 8.927 izlenme - 8 yıl önce korkutucu video izleyenlerin şok halleri
kız korkutucu şaka yapıyor 01:10
kız korkutucu şaka yapıyor 5.388 izlenme - 8 yıl önce kız korkutucu şaka yapıyor
Şeytan Kız Yürekleri Ağza Getirdi! 05:01
Şeytan Kız Yürekleri Ağza Getirdi! 2.183 izlenme - 3 yıl önce Karanlıkta bir anda korku filmlerden fırlamış gibi bir kız çığlık atıp karşınıza çıksa ne yapardınız?
Kütahyada Esrarengiz Olay, Sırrını Kimse Çözemedi 00:51
Kütahyada Esrarengiz Olay, Sırrını Kimse Çözemedi 2.501 izlenme - 4 yıl önce Dünya Bunu Konuşuyor
dünyanın konuştuğu korkutucu yaratık [sıcak haber] 00:48
dünyanın konuştuğu korkutucu yaratık [sıcak haber] 8.432 izlenme - 8 yıl önce ormanda keşfedilen ve ayı ile kedi karışımı olan korkutucu yaratık bilim insanlarını çaresiz bıraktı çin’de halk arasında korkuya neden olan esrarengiz yaratığın nasıl bir hayvan türü olduğunu anlamak için tek çare dna testi
Korkarak İzleyeceğiniz 10 Ürkütücü Müze 05:14
Korkarak İzleyeceğiniz 10 Ürkütücü Müze 2.244 izlenme - 3 yıl önce Genel Kültürünüze Hergün Biraz Yatırım Yapmak ve Bunu Yaparken Eğlenmek İçin Abone Olun.Abone olmak için Tıklayın http://www.youtube.com/user/AlfaninDunyasi?sub_confirmation=1 korkunç müzeler ile ilgili aramalar dünyanın en korkunç müzesi en ilginç müzeler korkunç yüzler dünyanın en korkunç müzesi ile ilgili aramalar dünyanın en korkunç müzesi video dünyanın en korkunç müzesi resimleri dunyanin korkunç müzesi dünyanın korkunç kedisi dünyanın en korkunç kadını dünyanın dünyanin dünyanın en komik müzesi dünyanın en korkunç manzaraları en ilginç müzeler ile ilgili aramalar türkiyedeki ilginç müzeler dünyanın en ilginç müzeleri en korkunç müzeler dünyadaki ilginç müzeler dünyadaki ilginç müzeler ile ilgili aramalar dünyanın en ilginç müzesi tuhaf müzeler hollanda ile ilgili ilginç bilgiler dünyanın en ilginç müzeleri dünyadaki müzeler ve sergilenen sanat eserleri türkiyedeki ilginç müzeler dünyadaki müzelerin isimleri ilginç videolar ile ilgili aramalar ilginç videolar youtube korkunç videolar komik videolar ilginç olaylar facebook ilginç videolar ilginç videolar dini ilginç videolar facebook ta paylaş ilginç haberler bilgilendirici videolar ile ilgili aramalar bilgilendirici videolar dini bilgilendirici videolar izle dini bilgilendirici videoları bilgilendirici yemek videoları izle bilgilendirici yemek videosu izle bilgilendirici yemek video izle bilgilendirici film izle ilginç videolar video ile ilgili aramalar video youtube video indir google video video komik video indirme programı video dönüştürücü video çekme programı video indirme programı gezginler şaşırtıcı videolar ile ilgili aramalar ilginç videolar komik videolar komik ve en şaşırtıcı videolar şaşırtıcı video izle şaşırtıcı videolar video şaşırtıcı videosu şaşırtıcı olaylar şaşırtıcı itiraf inanılmaz videolar ile ilgili aramalar inanılmaz videolar youtube korkunç videolar ilginç videolar inanılmaz olaylar komik videolar inanılmaz videolar facebook inanılmaz videolar izle inanılmaz videolar video
Okyanusun Zemininde Korkutucu Balık Avcısı Solucan 03:18
Okyanusun Zemininde Korkutucu Balık Avcısı Solucan 522 izlenme - 1 yıl önce Kuma gömülen bobbit solucanı bir insanın iki katına kadar büyüyebiliyor. Hiçbir gözü ve beyni yoktur. Vücudunu saran kılsı yapılar son derece zehirlidir ve yapılan araştırmalar, bu zehrin insanda kalıcı hissizliğe neden olabileceğini göstermektedir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
korkutucu şakalar 01:09
korkutucu şakalar 3.003 izlenme - 9 yıl önce özellıkle çocuklara yapılan şakalar biraz agır olmus
Undertaker 00:08
Undertaker 2.536 izlenme - 8 yıl önce undertakerin korkutucu hareketini yapıyım dedim xd
lamalardan korkutucu saldırı 00:23
lamalardan korkutucu saldırı 1.837 izlenme - 7 yıl önce lamalardan korkutucu saldırı
Vatandaşlar 2 Pitbull'u güçlükle ayırdılar 02:45
Vatandaşlar 2 Pitbull'u güçlükle ayırdılar 1.698 izlenme - 5 yıl önce Samsun'da iki Pitbull cinsi köpeğin kavgası vatandaşlar tarafından güçlükle ayırıldı.
Şöför kıza korkutucu şaka 00:09
Şöför kıza korkutucu şaka 1.603 izlenme - 8 yıl önce çok körü korktu
 Tarkan Film Serisi Müzikleri - II 01:02
Tarkan Film Serisi Müzikleri - II 853 izlenme - 2 yıl önce Tarkan (Altar'ın oğlu) film müziklerinden bir müzik daha... Büyücü Goşa'lı sahnelerde çalan müzik de diyebiliriz.