Hoşgeldiniz!

korkuyorum anne

Korkuyorum Anne Fragman 01:24
Korkuyorum Anne Fragman 9.386 izlenme - 6 yıl önce Ali, geçirdiği bir kaza sonucu hafızasını kaybeder. Çevresindeki herkes, kendilerini Ali\'nin kafa karışıklığı ile gelen bir karmaşanın içinde bulurlar. Elden ele dolaşan, sahibini arayan değerli bir yüzük, uzak bir hırsızlık hikâyesi ve yalan bir polis soruşturması da işin içine girince İstanbul\'da bir mahalle halkı entrikalarla başbaşa kalır.
Yasar Kurt Korkuyorum Anne 03:58
Yasar Kurt Korkuyorum Anne 1.385 izlenme - 8 yıl önce çok güzel bir şarkı..
Barış Akarsu - Korkuyorum Anne 05:04
Barış Akarsu - Korkuyorum Anne 920 izlenme - 3 yıl önce Yaşar Kurt'un 1994 yılında çıkan Sokak Şarkıları adlı albümünde yer alan kült şarkılardan biridir. Barış Akarsu yorumu da şarkının aslına yakın güzelliktedir. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/31288/yasar-kurt-korkuyorum-anne Korkuyorum anne albeni içine Alışamadım anne al beni yine Büyüdüm anne evler büyüdü Büyüpapuçlar yollar büyüdü Orduya istiyorlar savaş çıkar diyorlar Silah veriyorlar anne bana öldür diyorlar Yat diyorlar anne kalk diyorlar Beynimi yiyorlar anne beynimi yiyorlar Kapat televizyonu anne senide kandırıyorlar Oyunu verme anne Oyuna gelme anne
Yaşar Kurt - Korkuyorum Anne 04:03
Yaşar Kurt - Korkuyorum Anne 491 izlenme - 3 yıl önce Doksanlı yıllarda Yaşar Kurt'un bu antimilitarist şarkısını gizli gizli dinlerdik sakata gelmemek için. Zaman değişti, büyüdük, evler büyüdü. Yaşar Kurt aleyhinde "Türk Milletini askerlikten soğutmak" savıyla açılan dava düştü. Rahatta dinleyebilirsiniz. Kapat televizyonu anne,seni de kandırıyorlar!
grup lodos - korku 04:07
grup lodos - korku 1.021 izlenme - 9 yıl önce grubumuzun sayfası için... http://www.facebook.com/home.php?#/pages/grup-lodos/184146239455?ref=ts
Yasar Kurt Korkuyorum Anne 03:58
Yasar Kurt Korkuyorum Anne 397 izlenme - 7 yıl önce
Barış AKARSU - Korkuyorum Anne 05:04
Barış AKARSU - Korkuyorum Anne 200 izlenme - 4 yıl önce Barış AKARSU - Korkuyorum Anne Beğenip PAYLAŞarak bu videoyu herkese ulaştıralım dostlarım.. Barış Akarsu Hayranları sizde aramıza katılmak için alttaki linke tıklayarak sayfamıza girip sayfamızın sağ köşesindeki 'Beğen' butonuna tıklayınız.Her şey Can Barış için ! Daha fazlası için: