Hoşgeldiniz!

kornet

Gözüne Kornet Kaçan Adam 04:29
Gözüne Kornet Kaçan Adam 5.345 izlenme - 9 yıl önce
Kornet Mt2 02:36
Kornet Mt2 743 izlenme - 5 yıl önce kornet mt2
Şevkat Yerimdar Turist Tavlama Teknikleri - Kamera Arkası 02:10
Şevkat Yerimdar Turist Tavlama Teknikleri - Kamera Arkası 1.719 izlenme - 3 yıl önce Oldu Teşekkürler ekibinden Şevkat Yerimdar turist serisinin kamera arkası aa kız türkmüş. https://www.facebook.com/oldutesekkurler
Yonca Evcimik - Panda Dondurma Reklâmları (1994) 00:52
Yonca Evcimik - Panda Dondurma Reklâmları (1994) 387 izlenme - 2 yıl önce Ekrandan 'ooooo, rico rico rico rico panda riccoo' diye çıkar kıvırır birden gelir geçerdi . Yonca ablamız soluğu bakkalda almamıza vesile olurdu. Yonca ablamızın ooo rico rico panda ricco'dan sonra bir de fiyatta pahalı Panda kornet reklamı vardı. O yıllar ne güzel yıllardı . Biz yaşlandık Yonca hâlâ yaşlanmadı.
kornetmt2 01:13
kornetmt2 189 izlenme - 6 yıl önce npc tanıtımı
Beyin Yakan Deneysel Kısa Film - Soğuk 04:57
Beyin Yakan Deneysel Kısa Film - Soğuk 168 izlenme - 2 yıl önce Yönetmen ablamızın bizi adeta dondurmadan tiksindiren anlamsız kısa filmi.
Okmeydanı'ndaki Olaylara Tepkiyi Dondurma Eşliğinde İzlemek 01:06
Okmeydanı'ndaki Olaylara Tepkiyi Dondurma Eşliğinde İzlemek 156 izlenme - 2 yıl önce İha kameraları tarafından yakalanan bu görüntülerde Okmeydanında'ki olaylara karşı 2 "tepki" var. Değerlendirmeyi sizlere bırakıyorum. Önce olaylara tepki gösteren, polisleri koruyan bir teyzeyi görüyoruz ve sitemini ortaya koyuyor belli ki bu durumdan oldukça rahatsız teyzemiz. Diğer tarafta ise mahalle kavgasını çekirdek çitleyerek seyreden teyzeler gibi elindeki korneti tek hamlede yutmaya çalışarak aynı zamanda etraftaki hiçbir detayı kaçırmadan izleyen arkadaşla birlikte ellerindeki telefonlarla ortaya çıkan boş kalabalığı görüyoruz.