Hoşgeldiniz!

Korsanlar Videoları İzle

Korsanlar - 2013 En Güzel Türkçe Pop Şarkısı 04:36
Korsanlar - 2013 En Güzel Türkçe Pop Şarkısı 50.549 izlenme - 4 yıl önce Korsanlar - 2013 En Güzel Türkçe Pop Şarkısı
karayip korsanları 01:35
karayip korsanları 9.973 izlenme - 9 yıl önce süper
Çatlak Yumurtalar (Sizinkiler) - Küçük Korsanlar Full Bölüm 04:31
Çatlak Yumurtalar (Sizinkiler) - Küçük Korsanlar Full Bölüm 3.052 izlenme - 2 yıl önce Çatlak Yumurtalar, Babişko'nun antika gemisini kırdılar. Peki yenisini bulabilecekler mi? "Çizgi Film Hakkında: Salih Memecan’ın sevimli karakterleri Limon ile Zeytin'in, 4-8 yaş grubunu hedef alan “Çatlak Yumurtalar” çizgi film serisi ile artık televizyonda. Limon ile Zeytin'in’in eğlenceli ve heyecanlı maceralarının, beşer dakikalık her bir bölüme özel gizli mesajlar eşliğinde anlatıldığı bu çizgi film serisi, çocukları ekran başına kilitleyecek."
Seafight Türkiye Korsanları 02:40
Seafight Türkiye Korsanları 5.784 izlenme - 9 yıl önce korsanlar.türkiyenin en büyük oyuncularının neler yaptığını izleyin
Korsanlar 00:17
Korsanlar 949 izlenme - 5 yıl önce Gülmekten çatlayacaksınız 3d 20 nisanda sinemalarda
Korsanlar fragmanı 02:00
Korsanlar fragmanı 1.438 izlenme - 4 yıl önce Kaptan Korsan, "Yılın Korsanı" ödülünü almak için rakipleri Kara Bellamy ve Pala Bıyık Liz'i alt etmek zorundadır. Onları Kanlı Adalar'dan Viktorya İngilteresine uzanan zorlu bir yolculuk beklemektedir. Bu yolculuk boyunca Kaptan Korsan yanına şaşkın bir bilim adamını da alıp kötücül güçlere sahip bir kraliçeye karşı da mücadele veriyor. Ama bir korsanın en bğyğk tutkusunun macera olduğunu asla unutmadan!
Film Müzik Karayip Korsanları Ana Tema Müziği - Yabancı Sinema Piyano Jenerik Film Teaser 04:22
Film Müzik Karayip Korsanları Ana Tema Müziği - Yabancı Sinema Piyano Jenerik Film Teaser 1.845 izlenme - 2 yıl önce KARAYİP KORSANLARI Ana Jenerik Müziği ( Dizi Film Orjinal Müzikleri). KARAYİP KORSANLARI Sinema Filmi Giriş Film Müziklerini Piyano Solo Nasıl Bulacaksınız? Genç Piyanist Güneş Yakartepe " KARAYİP KORSANLARI Pirates of the Caribbean serisi "Sinema Filmi Tema Müziğini Kuyruklu Akustik Piyano İle Çaldı. En Güzel ve beğenilen GÖREVİMİZ TEHLİKE Serisi Özel Tema Müziği. Piyaniste Desteklerinizi ve Güzel Yorumlarınızı Bekliyoruz KARAYİP KORSANLARI Pirates of the Caribbean serisi Bilgi ve Müzikleri Karayip Korsanları bir macera filmi serisidir. Walt Disney'de bulunan korsan parkı bu filmleri temel almıştır. Üçlemenin ilk filmi olan Karayip Korsanları: Siyah İnci'nin Laneti adlı yapım 9 Temmuz 2003 tarihinde sinemalarda gösterilmeye başlandı. Bu filmin gişedeki beklenilmeyen başarısından sonra WaltDisney filmi bir üçlemeye dönüştürme kararı aldı. Karayip Korsanları: Ölü Adamın Sandığı ilk filmden üç yıl sonra, gösterime girdi. Devam filmi, ilk filmin başarısının tesadüf olmadığını kanıtlayarak açılış gününde birçok gişe rekoru kırdı. Film sinemalardan çıktığın da gişe hasılatı elde etmişti. Üçlemenin son filmi Karayip Korsanları: Dünyanın Sonu, tüm dünyada aynı anda gösterime girdi. Sonunda üçleme dünya çapında yaklaşık olarak ün kazandı.Serinin dördüncüsü ve ilk 3D filmi olan Karayip Korsanları Gizemli Denizlerde 2011 de ABD’de vizyona girdi. KARAYİP KORSANLAR Pirate Caribbean serisi 1 Yeni son Klasik Kemençe Karayip Korsanları Film Sinema Çıngıl Reklam Müziği Orkestra Cover Pirates Caribbean He Pirate vurmalı Korsan Piyano Piyanist Kemence Korsanı Korsanları Hazine KİRALIK DİNLE ÇAL OYUN Denizi Okyanusu Okyanus Deniz Ada define Adası Ekleyen admin Kategori: Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler Etiketleri Johnny Depp filmleri kaptan jack Teaseri Film Müzik KARAYİP KORSANLARI Ana Tema Müziği - Yabancı Sinema Piyano Jenerik Teaser Film Müzik, KARAYİP KORSANLARI, Tema Müziği, Yabancı Sinema, Piyano Teaser Jenerik müzikleri Ana Pirates of the Caribbean Teaser serisi Yönetmen Karaip Korsanı Gemi Pirate Caribbean Serisi 1 Yeni Son Klasik Kemençe Karayipler Korsanlar Film Sinema Çıngıl Reklam Müziği Orkestra Dünya gişe rekoru Üçleme hasılatı Tür Aksiyonu Filmleri Fantastik Filmleri Macera Film Tavsiye
Captain Phillips - Korsanlardan Saklanma Sahnesi 01:11
Captain Phillips - Korsanlardan Saklanma Sahnesi 1.352 izlenme - 4 yıl önce Captain Phillips - Korsanlardan Saklanma Sahnesi
Yeninur Ada - Korsanlar 03:58
Yeninur Ada - Korsanlar 1.046 izlenme - 5 yıl önce
Jake ve Var Olmayan Ülkenin Korsanları - Var Olmayan Ülke Yıldızı 02:00
Jake ve Var Olmayan Ülkenin Korsanları - Var Olmayan Ülke Yıldızı 375 izlenme - 1 yıl önce Hey ho ho! Jake ve arkadaşları Kayıp Altın Şehir'i bulmaya gidiyorlar! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
vangolu korsanları vanspor 01:36
vangolu korsanları vanspor 1.000 izlenme - 7 yıl önce vanspor vangolu korsanlrı
Seafight Kralı 02:05
Seafight Kralı 1.079 izlenme - 8 yıl önce seafight kralı capkınkorsanalar2 fılosu
Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları - Bucky'nin Hazine Avı - Çizgi Film 02:01
Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları - Bucky'nin Hazine Avı - Çizgi Film 204 izlenme - 1 yıl önce Anvil Dağı'nın içinde kim bilir ne hazineler saklı! Jake ve ekibine hazine avı için yardım etmeye ne dersin? Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları'nın yeni bölümü "Bucky'nin Hazine Avı" Disney Junior'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları 46. Bölüm 04:06
Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları 46. Bölüm 159 izlenme - 1 yıl önce Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları 46. Bölüm "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları - Hindistancevizi Yarışması - Çizgi Film 02:25
Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları - Hindistancevizi Yarışması - Çizgi Film 129 izlenme - 1 yıl önce Kaptan Kanca, hindistancevizi yarışmasında, hindistancevizinden canavar bir sufle yapar. Cubby'nin arkadaşları, onun bir saksağan tarafından çalınan haritasını ve diğer eşyalarını bulurlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Monkey D. Luffy'nin İlk Kez Korsanlar Kralı Olacağım Demesi 01:51
Monkey D. Luffy'nin İlk Kez Korsanlar Kralı Olacağım Demesi 160 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en çok izlenen animesi olan One Piece de baş karakter olan Monkey D. Luffy 1. bölümden beri söylediği bir iddaası var "Korsanlar Kralı Olacağım" , gerçekten olacak mı olamayacak mı bilinmez ama bunu çocukken ilk kez söylediği ana gidiyoruz ve izliyoruz .
Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları - Gemi Kurtarma 03:04
Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları - Gemi Kurtarma 110 izlenme - 1 yıl önce Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları - Gemi Kurtarma "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları - Cadılar Bayramı 01:59
Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları - Cadılar Bayramı 109 izlenme - 1 yıl önce Cadılar Bayramı - Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Korsanlar Kralı Gol D. Roger'ın İdamı 03:12
Korsanlar Kralı Gol D. Roger'ın İdamı 208 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en çok izlenen animesi olan One Piece de tüm denizlere gitmiş bütün düşmanlarını yenmiş ve diğer korsanlar tarafından Korsanlar Kralı olarak anılmış olan Efsane Korsan Gol D. Roger'ın doğduğu şehir olan Longtown da idamını izliyoruz , bu büyük korsanın idamı sırasında söyledikleri Büyük Korsanlar Çağını başlatmıştır ve One Piece macerasının başlamasına neden olmuştur
Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları - 33. Bölüm 04:41
Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları - 33. Bölüm 101 izlenme - 1 yıl önce Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları - 33. Bölüm "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları - 34. Bölüm 02:31
Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları - 34. Bölüm 79 izlenme - 1 yıl önce Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları - 34. Bölüm "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları - Dadı Nell - Çizgi Film 01:08
Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları - Dadı Nell - Çizgi Film 72 izlenme - 1 yıl önce Jolly Roger gemisini ayakta tutmak için Dadı Nell'e yardım edin! Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları "Dadı Nell" Disney Junior'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
van gölü korsanları [musa akyürek] 02:20
van gölü korsanları [musa akyürek] 130 izlenme - 7 yıl önce korsanlar...
Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları - Görünmezlik Yüzük 03:40
Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları - Görünmezlik Yüzük 70 izlenme - 1 yıl önce Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları - Görünmezlik Yüzük "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Jake ve Var Olmayan Ülkenin Korsanları - Kaptan Kanca Hazine Avında 03:00
Jake ve Var Olmayan Ülkenin Korsanları - Kaptan Kanca Hazine Avında 67 izlenme - 1 yıl önce Jake ve Var Olmayan Ülkenin Korsanları - Kaptan Kanca Hazine Avında "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Can Atilla - Rodos Korsanlar 03:28
Can Atilla - Rodos Korsanlar 184 izlenme - 5 yıl önce
Jake ve Var Olmayan Ülkenin Korsanları - Kış Hazinesi Günü 02:18
Jake ve Var Olmayan Ülkenin Korsanları - Kış Hazinesi Günü 55 izlenme - 1 yıl önce Jake ve Var Olmayan Ülkenin Korsanları - Kış Hazinesi Günü "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Korsanlar Taraftar Gurubu 02:33
Korsanlar Taraftar Gurubu 189 izlenme - 6 yıl önce korsanlar taraftar gurubu
pazarspor korsanlar 01:53
pazarspor korsanlar 160 izlenme - 6 yıl önce pazarspor korsanlar
yunus aydemir korsanlar 04:29
yunus aydemir korsanlar 171 izlenme - 7 yıl önce korsanlar