Hoşgeldiniz!

korumak

nefsi müdafa (boğa güreşi) 01:42
nefsi müdafa (boğa güreşi) 53.757 izlenme - 10 yıl önce İspanyada yapılan bir boğa güreşi sırasında matadorun ve arkadaşlarının bşaına gelen talihsi olay mı desem artık neyse...
Kendini Korumak İçin Emaneti Çeken Yengeç 00:35
Kendini Korumak İçin Emaneti Çeken Yengeç 9.170 izlenme - 2 yıl önce Brazilyada yaşanan olayda zavallı yengeç kardeşimiz kazara girdiği evde kendisine saldıran ev sahibi insana karşı çekeriz meaneti öperiz* adaleti diyerek mücadele eden yengeçin durumu efendiler....
Kadınlara Değer Veren Ali G 02:54
Kadınlara Değer Veren Ali G 4.561 izlenme - 1 yıl önce Ülkemizde 2002 yılında vizyona giren başrolünü Sacha Baron Cohen'in rol aldığı absürd komedi içerikli Ali G filminin giriş sahnesi.
Anne Köpeğin Karşısında Esas Duruş Durmak 00:21
Anne Köpeğin Karşısında Esas Duruş Durmak 4.806 izlenme - 2 yıl önce Erkek köpeğin ani hareketinden ürken yavru köpeklerin imdadına annesi yetişti. Yavruların bağırışlarını duyar duymaz yanlarına koşan anne köpek, erkek köpeği köşeye sıkıştırıp adete esas duruşta durdurdu.
Bebekleri Koruyan Kedi Köpekler 02:53
Bebekleri Koruyan Kedi Köpekler 5.154 izlenme - 4 yıl önce Bebekleri Koruyan Kedi Köpekler Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
 Uyuyan Bebeği Kobralar Koruyor! 00:35
Uyuyan Bebeği Kobralar Koruyor! 3.670 izlenme - 4 yıl önce Uyuyan Bebeği Koruyan 4 Kobra Yılanı__xclas__________
Anneden Dayak Yiyen Çocuğu Koruyan Köpek 01:24
Anneden Dayak Yiyen Çocuğu Koruyan Köpek 4.574 izlenme - 4 yıl önce Anne çocuğuna kızarken onu engelleyen iki mükemmel köpek :)
Otomobili Şiddetli Doludan Koruma Yöntemi 02:41
Otomobili Şiddetli Doludan Koruma Yöntemi 3.018 izlenme - 3 yıl önce Mal Canın Yongasıdır Demiş Atalarımız.Otomobili Olan Herkesin Başına Gelebilecek Bi Durum. Dolu Hele Birde Şiddetli Yağıyorsa Otomobilinizin Kaportasına Ciddi Zararlar Verebilir..Gerçekten Kötü Bir Durum.. Videodaki Adamda Otomobilini Doludan Korumak İçin Değişik Bir Yöntem Uygulamış..
Anne zürafa yavrusunu aslanlardan böyle korudu 00:31
Anne zürafa yavrusunu aslanlardan böyle korudu 2.364 izlenme - 4 yıl önce Bir doğal yaşam parkında birkaç gün önce dünyaya gelen yavrusunu yanından ayırmayan anne zürafa, kendilerine doğru gelen aslanlara kimin patron olduğunu gösteriyor.
Yanındaki Kızı Tecavüzcülerden Korumak (Bol Küfür İçerir) 02:10
Yanındaki Kızı Tecavüzcülerden Korumak (Bol Küfür İçerir) 1.508 izlenme - 3 yıl önce Sahile gitmişsiniz yanınızda güzel bir manita, tam öpüşeceksiniz ama dört serseri kız arkadaşınıza sulanır. Hatta sulanmakla kalmaz tecavüz etmek istediklerini açık bir şekilde ifade ederler. Bu durumda ne mi yapılır? Engin Günaydın'ın rol aldığı 'İçimdeki Ses' filmden komik bir sahne.
Aslan Yavru Antilopu Korumak İçin Diğer Aslanlara Saldırıyor 03:08
Aslan Yavru Antilopu Korumak İçin Diğer Aslanlara Saldırıyor 633 izlenme - 3 yıl önce Son günlerde ortaya çıkan sıradışı hayvanlar alemi videolarının bir benzeri. maymun yavrusunu sarıp sarmalayan aslandan sonra ikinci vak'a. Kendisi yavru antilopu sahiplenmesine rağmen bir diger dişi aslan Jane ''amk eppek lazım, hepsine böyle bakarsak işimiz var'' dercesine çekip hüpletiyor. Her ne kadar doğanın kanunu diyerekten kendimizi teselli etsek de yürek burkan bir sahne. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Mekanın Korumalığını Yapan Örümcek 00:50
Mekanın Korumalığını Yapan Örümcek 287 izlenme - 1 yıl önce Redback Örümceği koruduğu mekana izinsiz giren yılanı yakalayıp etkisiz hale getiriyor. Redback Örümceği : Avustralya'da yaşayan zehirli tür bir örümcektir.Bilimsel adı Latrodectus hasselti dır.
İmpalayı Leopardan Kurtaran Kaharaman Babun 04:17
İmpalayı Leopardan Kurtaran Kaharaman Babun 990 izlenme - 3 yıl önce Babunları Sevenler Derneği, Fikirtepe şubesi olarak bu videoyu yayınlamak boynumun borcudur. Ayrıca tamamiyle babunları karalamaya yönelik, son günlerde ortaya atılan videolara itibar etmeyin lütfen.
Kedileri Soğuktan Korumaya Çalışırken Saldırıya Uğradılar 00:44
Kedileri Soğuktan Korumaya Çalışırken Saldırıya Uğradılar 240 izlenme - 2 yıl önce Hayvansever gençler soğukta zorlanan kediler için sokağa bir kedi evi koymak istediler. Fakat mahalleli bu gençlere sert tepki gösterdi.
Sahibini Timsahlardan Koruyan Yürek Yemiş Kedi 02:11
Sahibini Timsahlardan Koruyan Yürek Yemiş Kedi 577 izlenme - 4 yıl önce Bu ailenin orda ne işi var bilmiyorum ama timsahları görünce bir anda koruyucu konumuna geçen kediyi izliyoruz.
Ninesini Korumak İçin Eline Boru Alan Ufak Kahraman 00:37
Ninesini Korumak İçin Eline Boru Alan Ufak Kahraman 371 izlenme - 2 yıl önce Henüz 2-3 yaşlarında olan ufaklık, seyyar satıcılık yapan ninesini engellemek için gelen zabıtalara karşı koyuyor. Çin'de kahraman olarak gösterilen çocuğun görüntüleri ülkede elden ele dolaşıyor. Zabıta memurlarına ninesini tezgahını kaptırmak istemeyen küçük çocuk eline aldığı boruyla da onları korkutmak istiyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Annesinin azarladığı çocuğu koruyan köpek 01:24
Annesinin azarladığı çocuğu koruyan köpek 680 izlenme - 4 yıl önce Annesinin azarladığı çocuğu koruyan köpek
Sahibini Korumak İsteyen Köpeğe Polis Kurşunu 01:32
Sahibini Korumak İsteyen Köpeğe Polis Kurşunu 556 izlenme - 4 yıl önce Amerika'da geçen olayda, adamla polisler arasında ırkçılık konusunda atışmalar yaşlanıyor. Polis de adamı gözaltına alıyor. Bu sırada rottweiler cinsi köpeği sahibini korumak isterken polis köpeği vuruyor. Sonuçta üzüntü verici bir olay yaşanıyor.
Son Ana Kadar Erkekliği Korumak 02:28
Son Ana Kadar Erkekliği Korumak 648 izlenme - 5 yıl önce Sokakta futbol ya da basketbol oynarken mızmız damgası yememek ve erkekliğimizi korumak için küçük faulleri es geçmiş, "Devam abi, yok bir şeyim" demişizdir hep. Bu adamlar ( Ryan Higa | Dominic Sandoval) ise bu olayı 83746583746583 seviye yukarıya taşımış.
kollama 103.bölüm hain pusu 19:51
kollama 103.bölüm hain pusu 633 izlenme - 8 yıl önce kollama dizisinden bir bölüm
Lafı Nereye Getirdim - Kentsel Dönüşüm 00:42
Lafı Nereye Getirdim - Kentsel Dönüşüm 464 izlenme - 4 yıl önce Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti 28. Motorlu Piyade Tümeni Magosa Bölge Komutanlığı 58. Uçaksavar Bataryası kod numaram 4 bölük numaram 113. Vafize icra idari lojistik komuta muharebe her zaman her yerde barışta savaşta vazife yapıcağıma dair ant içtim mi ant içtim. o zaman toprağımı bana parayla sattıktan sonra neye yarar yani. Lafı nereye getirdim kentsel dönüşüme getirdim. Silahım mı sayıyım mı? G3. Girme silahlara diyorsun. Niye? Silahsız toprağı nasıl koruycaz abi?
Şevkat Yerimdar - Ormanları Korumasına Almak - Oldu Teşekkürler 02:02
Şevkat Yerimdar - Ormanları Korumasına Almak - Oldu Teşekkürler 361 izlenme - 4 yıl önce İronik adıyla tanınan Şevkat abimiz ağaçları koruması altına aldı. İzliyoruz, efendim.
Gizli Tanığı Korumak İçin Mahkemede Delilleri Yemek 01:10
Gizli Tanığı Korumak İçin Mahkemede Delilleri Yemek 353 izlenme - 4 yıl önce Vay anasını dediğim videodur, gizli tanığı korumak bu olsa gerek. İbret alalım.
Koyunlara Otomatik Silahla Koruma 02:43
Koyunlara Otomatik Silahla Koruma 330 izlenme - 4 yıl önce Bu koyunlar makineli tüfekle korunuyor, insansız hava aracıyla korunuyor , kameralarla izleniyor. Evet burası bir çiftlik, askeri karakol değil.
tavşan yavrularını korumak için elinden geleni yapıyo ellaahu teaalaanın aayetlerinden ibret ders al 02:06
tavşan yavrularını korumak için elinden geleni yapıyo ellaahu teaalaanın aayetlerinden ibret ders al 151 izlenme - 1 yıl önce YER’YÜZÜNDE 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN 99 MİLYAR İNSE-EN WE BU ASIR'DA YAŞAYAN 9 MİLYAR İNSE-EN MÜSLİM DEGİL'DİR KE-EFİR'DİR EBEDİ CEHENEM'LİKTİR DİGAT! ÇOK MÜHİM UYARI: DÜNYE-E’DAKİ TÜM GUR-ENİ KERIYM’LER: TECWİYD ŞİRKİ İLE HARAKE’LENDİRİLEREK, TEHRIYF EDİLMİŞ’TİR! HARF’LER KESİLİYOR, BİÇİLİYOR, YOK SAYI’LIYOR, TEM OKUNMUYOR. TECWİYD ŞİRKİ İLE GUR-ENİ MÜBİYNİ OKU’YANLAR, EL-LEHÜ TEAELEYE WE NEBİY‘LERE, RASÜWLE‘RE SAWAŞ AÇAN KİMSE’LERDİR. TECWİYD’SİZ GUR-ENİ AZİYMİ YALNIZ BU SAHIYFE’DE BULA’BİLİRSİNİZ. . ŞEYH MÜHAMED ABDÜ EL-MÜNTEGIM RADIYE EL-LEHÜ ANHÜ TECWİYD'SİZ GUR-ENİ AZİYMİ TÜM DÜNYE-E'DA YAŞA'YAN 9 MİLYAR INSE-ENE DUYUR'MAK İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPMAKTA'DIR TECWİYDİN KÜFR ŞİRK OLDUĞU'NU WE ŞU'AN EWİNİZ'DE BULUNAN GUR-ENİ KERIYMİN HARAKE'Lİ OLAN'LARIN HEPSİNİN TEHRİYF OLDUĞU'NU YER'YÜZÜNDE HERKESE DUYUR'MAK İÇİN ÇABA SARF ETMEKTE'DİR KÜFR ŞİRK OLAN TECWİYD ŞEDE, TENWİYN, ASAR, MED HARAKE'LERİ İLE GUR-ENİ MÜBİYNİ OKU'YAN, YAZAN HERKESİN KE-EFİR OLDUĞU'NU AÇIKLAMAKTA'DIR DUYURMAKTA'DIR. . SAHIYFEM’DEKİ PAYLAŞIM’LARI WİDEO’LARI FOTO’LORI YAZI’LARI NOT’LARI SİTE’LERİ FORUM’LARI WİDEO SAHIYFE’LERİ BEĞENEN KENDİ SAHIYFE’SİNDE PAYLAŞAN ÖNEREN TEWSİYE EDEN BAŞKALARI’NA ETİKET’LİYEN WEYA BUNLARA YORUM YAPAN KİMSE’LERİN İSİM’LERİ FACEBOOKUN SİTE’LERİN TWİTTEREN İNSTAGRAMIN FORUM’LARIN WİDEO SAHIYFE’LERİN SİSTEMİN’DEN DOLAYI GÖRÜNMEKTE’DİR BU KİŞİ’LERİN SAHIYFE’LERİNDEKİ ŞİRK KÜFÜR HARAEM’LARI RAD İNKE-ER EDİYO’RUM WE BÖYLE BİR İÇERİĞE BENİM PAYLAŞIM’LARIM ÜZERİNDEN ULAŞMA’NIZ HAELİNDE HİÇ’BİR SORUMLU’LUK ASLA KABUL ETMİYO’RUM. . PAYLAŞ’TIĞIM TÜM WİDEO’LARDA, KONUŞAN’LAR KE-EFİR’DİR. HİÇ BİR WİDEO BANA AİT DEĞİL’DİR. HEPSİ KE-EFİR’LERE AİT’TİR. SADECE ‘HAG’ DOĞRU, YARAR’LI PAYLAŞIM ALDU’ĞU İÇİN PAYLAŞIYORUM. BU KONUŞAN KİŞİ’LERLE AGIYDEM ASLA AYNI DEĞİL’DİR. HEPSİ MÜSLİM DEĞİL’DİR, KE-EFİR’DİR, EBEDİ CEHENEM’LİKLERDİR. . BU WİDEO’LAR SİZ’LER UYANIN DİYE YAYIN’LANIYOR WE GERÇEĞİ GÖRMENİZ İÇİN’DİR. BU SAHIYFE’DE ŞİRK EHLİ’Nİ, İFŞE-E ETME’LERİ, DÜNYE-E’DAKİ HİÇ’BİR SAHIYFE’DE BULAMAZ’SINIZ! BU SAHIYFE: HAGI, İSLE-EMİ, İYME-ENİ, GUR-ENİ KERIYMİ, EYET‘LERİ, GERÇEK DİYNİ YAYMAK’TADIR. CENETE GİR’MEK İSTİYOR’SANIZ: MİLETİ İBRAEHİYM‘LERDEN OLUN. . LE-E İ-LEHE İ–LE-E EL–LEHÜ MÜHAMEDÜ RASÜWLÜ EL–LEHİ KEFER NE-E BİKÜM BİZ SİZİ TEKFİYR ET-TİK EL-LEHÜ EKBER 1333 SENE İÇİNDE YER’YÜZÜ TE-ERIYHIN‘DE BİR İLK! MİLETE İBRAEHİYME HANİYFE-E, İSLE-EM, İYME-EN, GUR-ENİ AZİYM ÜZERE BİNE-E EDİLEN SİTE’LERİ WE WİDEO KANAL’LARI, HEPSİNİ TEAGIYB EDİN, HERKESE TEWSİYE EDİN, ÇEKİNME‘YİN, KORKMA‘YIN, PAYLAŞIN, BEĞENİN. . 1.JUST: www.justpaste.it/elfe-etihati-1 . 2.JUST: www.justpaste.it/elfe-etihati-2 . 3.JUST: www.justpaste.it/yeni-iyme-en-et-tim . 4.SİTE: www.tecwiydsizwehy.wordpress.com . 5.SİTE: www.tekfiyr-eyet-hadiys.tumblr.com . 6.SİTE: www.milete-ibraehiyme-haniyfe-e.simplesite.com . 7.WİDEO: www.rutube.ru/video/person/1689860 . 8.WİDEO: www.izlesene.com/iz/milletiibrahim2016 . 9.İNSTAGRAM: www.instagram.com/tekfiyr2019 . 10.TWİTTER: www.twitter.com/miletiibraehiym . NEFSİ’MİN ŞERIN’DEN “RABİ TEAELEYE SIĞINIRIM” YAZDIK’LARIMDA, PAYLAŞ’TIKLARIMDA: HER’NE HATAE WAR’SA NEFSİM’DENDİR. YAZI’LARIMDA PAYLAŞIM’LARIMDA: HER’NE ‘İSAEBET’ WAR’SA; GUR-ENİ KERIYMİN BİR BERAKE’TİDİR. WE . EL-LEHÜ TEAELEYİN, NEBİY’Sİ RASÜWLÜ MÜHAMED ALEYHİ EL-SELE-EMİN METODU’DUR. WE RAHMENİN İHSE-ENİN’DAN BAŞKA BİR’ŞEY DEĞİL’DİR. HER’ŞEYİN EN DOĞRU’SUNU BİLEN: YALNIZ EL-LEH TEBE-ERAKE WE TEAELEY’DİR. . ŞEYH MÜHAMED ABDÜ EL-MÜNTEGIM RADIYE EL-LEHÜ ANHÜ. . EL-LEHÜ TEAELEYİN, NEBİYİ RASÜWLÜ MÜHAMED ALEYHİ EL-SELE-EMİN SAHAEBE’LERİN, İSLE-EM, İYME-EN, GUR-ENİ HAKİYM, EYET, ŞERIY’AT MİLETİ İBRAEHİYM‘LERİN, MÜSLİM’LERİN MÜWMİN’LERİN TEGWİYMİ: . EL-TEGWİYMÜ EL-HİCRIY SEKİZİNCİ AY, ŞEABE-EN 30, YEWMÜ EL-ĞAMİYSİ ( BEŞİNCİ GÜN ) 08-30-1439 . KE-EFİR LAİK’LERİN, KE-EFİR BÜWDİST’LERİN, KE-EFİR ATEİST’LERİN, KE-EFİR YEHÜWDİY’LERİN, KE-EFİR NESRAENİY’LERİN, DEMOKRAT’LARIN, KE-EFİR KEME-ELİST’LERİN, KE-EFİR HAÇLI‘LARIN DÜNYE-E’DA KENDİNİ MÜSLİM SANAN KE-EFİR’LERİN TEGWİYMİ: . TEGWİYMÜ MİYLE-EDİY BEŞİNCİ AY, MAYIS 17, PERŞEMBE. 05-17-2018 .
Minik Kick Boksçu Arkadaşını Korumak İçin Hocasına Kafa Tutuyor 00:49
Minik Kick Boksçu Arkadaşını Korumak İçin Hocasına Kafa Tutuyor 203 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşının hocası tarafından yere yatırıldığını gören minik kick boksçu hiç vakit kaybetmeden olay yerine geliyor ve küçük kızın hayatını kurtarıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kurt Köpeği Domuzların Saldırısına Ugrarsa Sahiplerini Korumak İçin Onlarca Domuzla Savaşıyor 06:41
Kurt Köpeği Domuzların Saldırısına Ugrarsa Sahiplerini Korumak İçin Onlarca Domuzla Savaşıyor 17 izlenme - 2 ay önce Kurt Köpeği Domuzların Saldırısına Ugrarsa Sahiplerini Korumak İçin Onlarca Domuzla Savaşıyor
Çişini Bağışla Doğayı Koru 01:08
Çişini Bağışla Doğayı Koru 261 izlenme - 3 yıl önce ...Başkent Amsterdam’ın Beursplein Meydanı’na konulmuş seyyar pisuarlardan, yoldan geçen erkeklerden idrar bağışında bulunmaları isteniyor. Projeye göre, modern gübrelerin ana içeriği olan azot, potasyum ve fosfor bakımından oldukça zengin olan insan idrarından fosfatlar özütlendikten sonra, Amsterdam kent merkezinde bulunan teras katlarının yeşillendirilmesini yapacak bitkilerin gübrelenmesinde kullanılacak. Uzmanlar, ana olarak fosfat kayalıklarından elde edilen doğal gübre kaynaklarının, gelecek 100 yıl içinde tükeneceğini düşünüyor.