Hoşgeldiniz!

korumak

nefsi müdafa (boğa güreşi) 01:42
nefsi müdafa (boğa güreşi) 53.739 izlenme - 9 yıl önce İspanyada yapılan bir boğa güreşi sırasında matadorun ve arkadaşlarının bşaına gelen talihsi olay mı desem artık neyse...
Abazasavar Tecavüzcü Coşkun (Coşkun Güvenlik Sponsoruyla) 00:41
Abazasavar Tecavüzcü Coşkun (Coşkun Güvenlik Sponsoruyla) 12.726 izlenme - 3 yıl önce Filmlerde mafyanın pis işlerini zevkle yürütüp, bulduğu her fırsatta korumasız kadınlara tecavüz edip, kirli şakalar yapması ve pis sırıtması ile ünlü olmuş Tecavüzcü Coşkun olarak nam salmış Tecavüzcü Coşkun'dan beklenmedik hareketler..
Kadınlara Değer Veren Ali G 02:54
Kadınlara Değer Veren Ali G 4.470 izlenme - 11 ay önce Ülkemizde 2002 yılında vizyona giren başrolünü Sacha Baron Cohen'in rol aldığı absürd komedi içerikli Ali G filminin giriş sahnesi.
Kendini Korumak İçin Emaneti Çeken Yengeç 00:35
Kendini Korumak İçin Emaneti Çeken Yengeç 9.137 izlenme - 2 yıl önce Brazilyada yaşanan olayda zavallı yengeç kardeşimiz kazara girdiği evde kendisine saldıran ev sahibi insana karşı çekeriz meaneti öperiz* adaleti diyerek mücadele eden yengeçin durumu efendiler....
Anne Köpeğin Karşısında Esas Duruş Durmak 00:21
Anne Köpeğin Karşısında Esas Duruş Durmak 4.669 izlenme - 1 yıl önce Erkek köpeğin ani hareketinden ürken yavru köpeklerin imdadına annesi yetişti. Yavruların bağırışlarını duyar duymaz yanlarına koşan anne köpek, erkek köpeği köşeye sıkıştırıp adete esas duruşta durdurdu.
Bebekleri Koruyan Kedi Köpekler 02:53
Bebekleri Koruyan Kedi Köpekler 5.123 izlenme - 4 yıl önce Bebekleri Koruyan Kedi Köpekler Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
 Uyuyan Bebeği Kobralar Koruyor! 00:35
Uyuyan Bebeği Kobralar Koruyor! 3.608 izlenme - 3 yıl önce Uyuyan Bebeği Koruyan 4 Kobra Yılanı__xclas__________
Anneden Dayak Yiyen Çocuğu Koruyan Köpek 01:24
Anneden Dayak Yiyen Çocuğu Koruyan Köpek 4.539 izlenme - 4 yıl önce Anne çocuğuna kızarken onu engelleyen iki mükemmel köpek :)
Otomobili Şiddetli Doludan Koruma Yöntemi 02:41
Otomobili Şiddetli Doludan Koruma Yöntemi 1.933 izlenme - 3 yıl önce Mal Canın Yongasıdır Demiş Atalarımız.Otomobili Olan Herkesin Başına Gelebilecek Bi Durum. Dolu Hele Birde Şiddetli Yağıyorsa Otomobilinizin Kaportasına Ciddi Zararlar Verebilir..Gerçekten Kötü Bir Durum.. Videodaki Adamda Otomobilini Doludan Korumak İçin Değişik Bir Yöntem Uygulamış..
Anne zürafa yavrusunu aslanlardan böyle korudu 00:31
Anne zürafa yavrusunu aslanlardan böyle korudu 2.353 izlenme - 4 yıl önce Bir doğal yaşam parkında birkaç gün önce dünyaya gelen yavrusunu yanından ayırmayan anne zürafa, kendilerine doğru gelen aslanlara kimin patron olduğunu gösteriyor.
Yanındaki Kızı Tecavüzcülerden Korumak (Bol Küfür İçerir) 02:10
Yanındaki Kızı Tecavüzcülerden Korumak (Bol Küfür İçerir) 1.350 izlenme - 2 yıl önce Sahile gitmişsiniz yanınızda güzel bir manita, tam öpüşeceksiniz ama dört serseri kız arkadaşınıza sulanır. Hatta sulanmakla kalmaz tecavüz etmek istediklerini açık bir şekilde ifade ederler. Bu durumda ne mi yapılır? Engin Günaydın'ın rol aldığı 'İçimdeki Ses' filmden komik bir sahne.
Mekanın Korumalığını Yapan Örümcek 00:50
Mekanın Korumalığını Yapan Örümcek 285 izlenme - 11 ay önce Redback Örümceği koruduğu mekana izinsiz giren yılanı yakalayıp etkisiz hale getiriyor. Redback Örümceği : Avustralya'da yaşayan zehirli tür bir örümcektir.Bilimsel adı Latrodectus hasselti dır.
Aslan Yavru Antilopu Korumak İçin Diğer Aslanlara Saldırıyor 03:08
Aslan Yavru Antilopu Korumak İçin Diğer Aslanlara Saldırıyor 619 izlenme - 2 yıl önce Son günlerde ortaya çıkan sıradışı hayvanlar alemi videolarının bir benzeri. maymun yavrusunu sarıp sarmalayan aslandan sonra ikinci vak'a. Kendisi yavru antilopu sahiplenmesine rağmen bir diger dişi aslan Jane ''amk eppek lazım, hepsine böyle bakarsak işimiz var'' dercesine çekip hüpletiyor. Her ne kadar doğanın kanunu diyerekten kendimizi teselli etsek de yürek burkan bir sahne. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kedileri Soğuktan Korumaya Çalışırken Saldırıya Uğradılar 00:44
Kedileri Soğuktan Korumaya Çalışırken Saldırıya Uğradılar 240 izlenme - 1 yıl önce Hayvansever gençler soğukta zorlanan kediler için sokağa bir kedi evi koymak istediler. Fakat mahalleli bu gençlere sert tepki gösterdi.
İmpalayı Leopardan Kurtaran Kaharaman Babun 04:17
İmpalayı Leopardan Kurtaran Kaharaman Babun 940 izlenme - 3 yıl önce Babunları Sevenler Derneği, Fikirtepe şubesi olarak bu videoyu yayınlamak boynumun borcudur. Ayrıca tamamiyle babunları karalamaya yönelik, son günlerde ortaya atılan videolara itibar etmeyin lütfen.
Ninesini Korumak İçin Eline Boru Alan Ufak Kahraman 00:37
Ninesini Korumak İçin Eline Boru Alan Ufak Kahraman 371 izlenme - 2 yıl önce Henüz 2-3 yaşlarında olan ufaklık, seyyar satıcılık yapan ninesini engellemek için gelen zabıtalara karşı koyuyor. Çin'de kahraman olarak gösterilen çocuğun görüntüleri ülkede elden ele dolaşıyor. Zabıta memurlarına ninesini tezgahını kaptırmak istemeyen küçük çocuk eline aldığı boruyla da onları korkutmak istiyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sahibini Timsahlardan Koruyan Yürek Yemiş Kedi 02:11
Sahibini Timsahlardan Koruyan Yürek Yemiş Kedi 565 izlenme - 3 yıl önce Bu ailenin orda ne işi var bilmiyorum ama timsahları görünce bir anda koruyucu konumuna geçen kediyi izliyoruz.
Hangisi Hayvan 01:24
Hangisi Hayvan 436 izlenme - 4 yıl önce Köpeklerin Küçük Çocuğu Koruması 2014-05-09 22:03:11 günü biri2436 kanalına yüklediğim 'Hangisi Hayvan' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kanal/biri2436 kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Annesinin azarladığı çocuğu koruyan köpek 01:24
Annesinin azarladığı çocuğu koruyan köpek 676 izlenme - 4 yıl önce Annesinin azarladığı çocuğu koruyan köpek
Sahibini Korumak İsteyen Köpeğe Polis Kurşunu 01:32
Sahibini Korumak İsteyen Köpeğe Polis Kurşunu 537 izlenme - 3 yıl önce Amerika'da geçen olayda, adamla polisler arasında ırkçılık konusunda atışmalar yaşlanıyor. Polis de adamı gözaltına alıyor. Bu sırada rottweiler cinsi köpeği sahibini korumak isterken polis köpeği vuruyor. Sonuçta üzüntü verici bir olay yaşanıyor.
Son Ana Kadar Erkekliği Korumak 02:28
Son Ana Kadar Erkekliği Korumak 648 izlenme - 4 yıl önce Sokakta futbol ya da basketbol oynarken mızmız damgası yememek ve erkekliğimizi korumak için küçük faulleri es geçmiş, "Devam abi, yok bir şeyim" demişizdir hep. Bu adamlar ( Ryan Higa | Dominic Sandoval) ise bu olayı 83746583746583 seviye yukarıya taşımış.
tavşan yavrularını korumak için elinden geleni yapıyo ellaahu teaalaanın aayetlerinden ibret ders al 02:06
tavşan yavrularını korumak için elinden geleni yapıyo ellaahu teaalaanın aayetlerinden ibret ders al 139 izlenme - 11 ay önce DİGAT! ÇOK MÜHİM UYARI: DÜNYE-E'DAKİ TÜM GUR-ENİ KERIYM’LER: TECWİYD ŞİRKİ İLE HARAKE'LENDİRİLEREK, TEHRIYF EDİLMİŞ'TİR! HARF'LER KESİLİYOR, BİÇİLİYOR, YOK SAYI'LIYOR, TAM OKUNMUYOR. TECWİYD ŞİRKİ İLE GUR-ENİ MÜBİYNİ OKU'YANLAR, EL-LEHÜ TEAELEYE WE NEBİYİ'LERE, RASÜWLE'RE SAVAŞ AÇAN KİMSE'LERDİR TECWİYD'SİZ GUR-ENİ AZİYMİ YALNIZ BU SAHIYFE'DE BULA'BİLİRSİNİZ SAHIYFEM’DEKİ PAYLAŞIM’LARI VİDEO’LARI FOTO’LARI YAZI’LARI NOT’LARI SİTE’LERİ FORUM’LARI VİDEO SAHIYFE’LERİ BEĞENEN KENDİ SAHIYFE’SİNDE PAYLAŞAN ÖNEREN TAWSİYE EDEN BAŞKALARI’NA ETİKET’LİYEN WEYA BUNLARA YORUM YAPAN KİMSE’LERİN İSİM’LERİ FACEBOOKUN SİTE’LERİN FORUM’LARIN VİDEO SAHIYFE’LERİN SİSTEMİN’DEN DOLAYI GÖRÜNMEKTE’DİR . BU KİŞİ’LERİN SAHIYFE’LERİNDEKİ ŞİRK KÜFÜR HARAM’LARI RED İNKE-ER EDİYO’RUM WE BÖYLE BİR İÇERİĞE BENİM PAYLAŞIM’LARIM ÜZERİNDEN ULAŞMA’NIZ HALİNDE HİÇ’BİR SORUMLU’LUK ASLA KABUL ETMİYO’RUM PAYLAŞ'TIĞIM TÜM VİDEO'LARDA, KONUŞAN'LAR KE-EFİR'DİR. HİÇ BİR VİDEO BANA AİT DEĞİL'DİR. HEPSİ KE-EFİR'LERE AİT'TİR. SADECE 'HAG', DOĞRU, YARAR'LI PAYLAŞIM OLDU'ĞU İÇİN PAYLAŞIYO'RUM. BU KONUŞAN KİŞİ'LERLE AGIYDEM ASLA AYNI DEĞİL'DİR. HEPSİ MÜSLİM DEĞİL'DİR, KE-EFİR'DİR, EBEDİ CEHENEM'LİKLERDİR. . BU VİDEO'LAR SİZ'LER UYANIN DİYE YAYIN'LANIYOR WE GERÇEĞİ GÖRMENİZ İÇİN'DİR. BU SAHIYFE'DE ŞİRK EHLİ'Nİ, İFŞE-E ETME'LERİ, DÜNYE-E'DAKİ HİÇ'BİR SAHIYFE'DE BULAMAZ'SINIZ! BU SAHIYFE: HAGI, İSLE-EMİ, İYME-ENİ, GUR-ENİ KERIYMİ, EYET'LERİ, GERÇEK DİYNİ YAYMAK'TADIR. CENETE GİR'MEK İSTİYOR'SANIZ: MİLETİ İBRAEHİYM'LERDEN OLUN. . EMEK VEREREK, WEGIT ZEME-EN HARCAYARAK, ÖZEN’LE TİTİZ’LİKLE YAZI’NIN RENK’LENDİRİLMİŞ HALİY’LE OKU’YUN, PAYLAŞIN, YAYIN, TAVSİYE EDİN. RENK’Lİ HALDE OKUR’SANIZ GÖĞSE, GALBE, BEYİNE, AGLE, GÖZE DAHA İYİ, DAHA GÜZEL HIDAEB EDER GÖNLÜNÜZ, GALBİ’NİZ, AGLİ’NİZ, GÖZÜNÜZ, GÖĞSÜ’NÜZ AÇILIR. YORULMA’DAN, SIKIL’MADAN, DAHA ÇOK AKICI ŞEKİL’DE, İSTEK’LE OKUR’SUNUZ. AŞAĞI’DAKİ LİNK’LERE TEK TEK TIKLA’YIN BAKIN İNCELE’YİN. . 1.JUST: www.justpaste.it/EL-FE-ETIHATI-1 . 1333 SENE İÇİNDE YER'YÜZÜ TE-ERIYHIN'DE BİR İLK! MİLETİ İBRAEHİYM, İSLE-EM, İYME-EN, GUR-EN ÜZERE BİNE-E EDİLEN SİTE'LERİ WE VİDEO KANAL'LARI, HEPSİNİ TEAGIYB EDİN, HERKESE TAVSİYE EDİN, ÇEKİNME'YİN, KORKMA'YIN, PAYLAŞIN, BEĞENİN. . İYME-EN LE-E İ-LEHE İ-LE-E EL-LEHÜ MÜHAMEDÜ RASÜWLÜ EL-LEHİ. . İSLE-EM MİLETİ İBRAEHİYM KEFER NE-E BİKÜM BİZ SİZİ TEKFİYR ET-TİK EL-LEHÜ EKBER. . 2.TWİTTER: www.twitter.com/miletiibraehiym . 3.İNSTAGRAM: www.instagram.com/tekfiyr2019 . 4.SİTE: www.mileti-ibraehiym.simplesite.com . 5.SİTE: www.gurenihakiym.wordpress.com . 6.SİTE: www.eyet-wehy.tumblr.com . 7.WİDEO: www.izlesene.com/iz/sunethadiys . 8.WİDEO: www.dailymotion.com/gur-en-hadiys . 9.WİDEO: www.tune.pk/suneti-ellehi . 10.WİDEO: www.youtube.com/channel/UCRPtWy-e1058_sTy0UlITDg/videos 11.JUST: www.justpaste.it/YENI-IYME-EN-ETTIM . EL-ŞEYHU MÜHAMED ABDÜ EL-MÜNTEGIM RADIYE EL-LEHÜ ANHÜ.
kollama 103.bölüm hain pusu 19:51
kollama 103.bölüm hain pusu 633 izlenme - 7 yıl önce kollama dizisinden bir bölüm
Şevkat Yerimdar - Ormanları Korumasına Almak - Oldu Teşekkürler 02:02
Şevkat Yerimdar - Ormanları Korumasına Almak - Oldu Teşekkürler 353 izlenme - 3 yıl önce İronik adıyla tanınan Şevkat abimiz ağaçları koruması altına aldı. İzliyoruz, efendim.
Gizli Tanığı Korumak İçin Mahkemede Delilleri Yemek 01:10
Gizli Tanığı Korumak İçin Mahkemede Delilleri Yemek 351 izlenme - 3 yıl önce Vay anasını dediğim videodur, gizli tanığı korumak bu olsa gerek. İbret alalım.
Minik Kick Boksçu Arkadaşını Korumak İçin Hocasına Kafa Tutuyor 00:49
Minik Kick Boksçu Arkadaşını Korumak İçin Hocasına Kafa Tutuyor 202 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşının hocası tarafından yere yatırıldığını gören minik kick boksçu hiç vakit kaybetmeden olay yerine geliyor ve küçük kızın hayatını kurtarıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kadınları Karada Denizde ve Yatakta Korumak 03:03
Kadınları Karada Denizde ve Yatakta Korumak 361 izlenme - 3 yıl önce Başlıktan da anlaşılacağı üzerine toplumsal bilinci gelişmiş önemli bir alkışlarla yaşıyorum üyesi olarak çok mühim bir konuda, kadınlarımız hakkında bir içerik paylaşmaya karar verdim. Huyum kurusun bir şeye karar verdiğim zaman yaparım. İşte sizde bu videoyu izlerken Taşakcan iyi ki varsın, ırz ve namusumuzu korumamıza yardımcı oldun diyeceksiniz. Siz sitedaşlarıma yardımcı olmak beni ayrıca mutlu etmiştir.
Lafı Nereye Getirdim - Kentsel Dönüşüm 00:42
Lafı Nereye Getirdim - Kentsel Dönüşüm 386 izlenme - 3 yıl önce Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti 28. Motorlu Piyade Tümeni Magosa Bölge Komutanlığı 58. Uçaksavar Bataryası kod numaram 4 bölük numaram 113. Vafize icra idari lojistik komuta muharebe her zaman her yerde barışta savaşta vazife yapıcağıma dair ant içtim mi ant içtim. o zaman toprağımı bana parayla sattıktan sonra neye yarar yani. Lafı nereye getirdim kentsel dönüşüme getirdim. Silahım mı sayıyım mı? G3. Girme silahlara diyorsun. Niye? Silahsız toprağı nasıl koruycaz abi?
Koyunlara Otomatik Silahla Koruma 02:43
Koyunlara Otomatik Silahla Koruma 309 izlenme - 3 yıl önce Bu koyunlar makineli tüfekle korunuyor, insansız hava aracıyla korunuyor , kameralarla izleniyor. Evet burası bir çiftlik, askeri karakol değil.
Çişini Bağışla Doğayı Koru 01:08
Çişini Bağışla Doğayı Koru 253 izlenme - 3 yıl önce ...Başkent Amsterdam’ın Beursplein Meydanı’na konulmuş seyyar pisuarlardan, yoldan geçen erkeklerden idrar bağışında bulunmaları isteniyor. Projeye göre, modern gübrelerin ana içeriği olan azot, potasyum ve fosfor bakımından oldukça zengin olan insan idrarından fosfatlar özütlendikten sonra, Amsterdam kent merkezinde bulunan teras katlarının yeşillendirilmesini yapacak bitkilerin gübrelenmesinde kullanılacak. Uzmanlar, ana olarak fosfat kayalıklarından elde edilen doğal gübre kaynaklarının, gelecek 100 yıl içinde tükeneceğini düşünüyor.