Hoşgeldiniz!

korumak

Kendini Korumak İçin Emaneti Çeken Yengeç 00:35
Kendini Korumak İçin Emaneti Çeken Yengeç 8.978 izlenme - 7 ay önce Brazilyada yaşanan olayda zavallı yengeç kardeşimiz kazara girdiği evde kendisine saldıran ev sahibi insana karşı çekeriz meaneti öperiz* adaleti diyerek mücadele eden yengeçin durumu efendiler....
nefsi müdafa (boğa güreşi) 01:42
nefsi müdafa (boğa güreşi) 53.515 izlenme - 8 yıl önce İspanyada yapılan bir boğa güreşi sırasında matadorun ve arkadaşlarının bşaına gelen talihsi olay mı desem artık neyse...
Abazasavar Tecavüzcü Coşkun (Coşkun Güvenlik Sponsoruyla) 00:41
Abazasavar Tecavüzcü Coşkun (Coşkun Güvenlik Sponsoruyla) 7.139 izlenme - 1 yıl önce Filmlerde mafyanın pis işlerini zevkle yürütüp, bulduğu her fırsatta korumasız kadınlara tecavüz edip, kirli şakalar yapması ve pis sırıtması ile ünlü olmuş Tecavüzcü Coşkun olarak nam salmış Tecavüzcü Coşkun'dan beklenmedik hareketler..
Bebekleri Koruyan Kedi Köpekler 02:53
Bebekleri Koruyan Kedi Köpekler 4.886 izlenme - 2 yıl önce Bebekleri Koruyan Kedi Köpekler
Anneden Dayak Yiyen Çocuğu Koruyan Köpek 01:24
Anneden Dayak Yiyen Çocuğu Koruyan Köpek 4.412 izlenme - 2 yıl önce Anne çocuğuna kızarken onu engelleyen iki mükemmel köpek :)
 Uyuyan Bebeği Kobralar Koruyor! 00:35
Uyuyan Bebeği Kobralar Koruyor! 3.091 izlenme - 2 yıl önce Uyuyan Bebeği Koruyan 4 Kobra Yılanı__xclas__________
Anne zürafa yavrusunu aslanlardan böyle korudu 00:31
Anne zürafa yavrusunu aslanlardan böyle korudu 2.283 izlenme - 2 yıl önce Bir doğal yaşam parkında birkaç gün önce dünyaya gelen yavrusunu yanından ayırmayan anne zürafa, kendilerine doğru gelen aslanlara kimin patron olduğunu gösteriyor.
Ninesini Korumak İçin Eline Boru Alan Ufak Kahraman 00:37
Ninesini Korumak İçin Eline Boru Alan Ufak Kahraman 351 izlenme - 5 ay önce Henüz 2-3 yaşlarında olan ufaklık, seyyar satıcılık yapan ninesini engellemek için gelen zabıtalara karşı koyuyor. Çin'de kahraman olarak gösterilen çocuğun görüntüleri ülkede elden ele dolaşıyor. Zabıta memurlarına ninesini tezgahını kaptırmak istemeyen küçük çocuk eline aldığı boruyla da onları korkutmak istiyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Aslan Yavru Antilopu Korumak İçin Diğer Aslanlara Saldırıyor 03:08
Aslan Yavru Antilopu Korumak İçin Diğer Aslanlara Saldırıyor 584 izlenme - 10 ay önce Son günlerde ortaya çıkan sıradışı hayvanlar alemi videolarının bir benzeri. maymun yavrusunu sarıp sarmalayan aslandan sonra ikinci vak'a. Kendisi yavru antilopu sahiplenmesine rağmen bir diger dişi aslan Jane ''amk eppek lazım, hepsine böyle bakarsak işimiz var'' dercesine çekip hüpletiyor. Her ne kadar doğanın kanunu diyerekten kendimizi teselli etsek de yürek burkan bir sahne. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yanındaki Kızı Tecavüzcülerden Korumak (Bol Küfür İçerir) 02:10
Yanındaki Kızı Tecavüzcülerden Korumak (Bol Küfür İçerir) 762 izlenme - 1 yıl önce Sahile gitmişsiniz yanınızda güzel bir manita, tam öpüşeceksiniz ama dört serseri kız arkadaşınıza sulanır. Hatta sulanmakla kalmaz tecavüz etmek istediklerini açık bir şekilde ifade ederler. Bu durumda ne mi yapılır? Engin Günaydın'ın rol aldığı 'İçimdeki Ses' filmden komik bir sahne.
Otomobili Şiddetli Doludan Koruma Yöntemi 02:41
Otomobili Şiddetli Doludan Koruma Yöntemi 686 izlenme - 2 yıl önce Mal Canın Yongasıdır Demiş Atalarımız.Otomobili Olan Herkesin Başına Gelebilecek Bi Durum. Dolu Hele Birde Şiddetli Yağıyorsa Otomobilinizin Kaportasına Ciddi Zararlar Verebilir..Gerçekten Kötü Bir Durum.. Videodaki Adamda Otomobilini Doludan Korumak İçin Değişik Bir Yöntem Uygulamış..
Minik Kick Boksçu Arkadaşını Korumak İçin Hocasına Kafa Tutuyor 00:49
Minik Kick Boksçu Arkadaşını Korumak İçin Hocasına Kafa Tutuyor 178 izlenme - 7 ay önce Arkadaşının hocası tarafından yere yatırıldığını gören minik kick boksçu hiç vakit kaybetmeden olay yerine geliyor ve küçük kızın hayatını kurtarıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İmpalayı Leopardan Kurtaran Kaharaman Babun 04:17
İmpalayı Leopardan Kurtaran Kaharaman Babun 500 izlenme - 2 yıl önce Babunları Sevenler Derneği, Fikirtepe şubesi olarak bu videoyu yayınlamak boynumun borcudur. Ayrıca tamamiyle babunları karalamaya yönelik, son günlerde ortaya atılan videolara itibar etmeyin lütfen.
Hangisi Hayvan 01:24
Hangisi Hayvan 436 izlenme - 2 yıl önce Köpeklerin Küçük Çocuğu Koruması 2014-05-09 22:03:11 günü biri2436 kanalına yüklediğim 'Hangisi Hayvan' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kanal/biri2436 kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Annesinin azarladığı çocuğu koruyan köpek 01:24
Annesinin azarladığı çocuğu koruyan köpek 671 izlenme - 2 yıl önce Annesinin azarladığı çocuğu koruyan köpek
Sahibini Korumak İsteyen Köpeğe Polis Kurşunu 01:32
Sahibini Korumak İsteyen Köpeğe Polis Kurşunu 456 izlenme - 2 yıl önce Amerika'da geçen olayda, adamla polisler arasında ırkçılık konusunda atışmalar yaşlanıyor. Polis de adamı gözaltına alıyor. Bu sırada rottweiler cinsi köpeği sahibini korumak isterken polis köpeği vuruyor. Sonuçta üzüntü verici bir olay yaşanıyor.
Sahibini Timsahlardan Koruyan Yürek Yemiş Kedi 02:11
Sahibini Timsahlardan Koruyan Yürek Yemiş Kedi 331 izlenme - 2 yıl önce Bu ailenin orda ne işi var bilmiyorum ama timsahları görünce bir anda koruyucu konumuna geçen kediyi izliyoruz.
Son Ana Kadar Erkekliği Korumak 02:28
Son Ana Kadar Erkekliği Korumak 648 izlenme - 3 yıl önce Sokakta futbol ya da basketbol oynarken mızmız damgası yememek ve erkekliğimizi korumak için küçük faulleri es geçmiş, "Devam abi, yok bir şeyim" demişizdir hep. Bu adamlar ( Ryan Higa | Dominic Sandoval) ise bu olayı 83746583746583 seviye yukarıya taşımış.
Gizli Tanığı Korumak İçin Mahkemede Delilleri Yemek 01:10
Gizli Tanığı Korumak İçin Mahkemede Delilleri Yemek 330 izlenme - 2 yıl önce Vay anasını dediğim videodur, gizli tanığı korumak bu olsa gerek. İbret alalım.
Kadınları Karada Denizde ve Yatakta Korumak 03:03
Kadınları Karada Denizde ve Yatakta Korumak 279 izlenme - 1 yıl önce Başlıktan da anlaşılacağı üzerine toplumsal bilinci gelişmiş önemli bir alkışlarla yaşıyorum üyesi olarak çok mühim bir konuda, kadınlarımız hakkında bir içerik paylaşmaya karar verdim. Huyum kurusun bir şeye karar verdiğim zaman yaparım. İşte sizde bu videoyu izlerken Taşakcan iyi ki varsın, ırz ve namusumuzu korumamıza yardımcı oldun diyeceksiniz. Siz sitedaşlarıma yardımcı olmak beni ayrıca mutlu etmiştir.
kollama 103.bölüm hain pusu 19:51
kollama 103.bölüm hain pusu 630 izlenme - 6 yıl önce kollama dizisinden bir bölüm
Lafı Nereye Getirdim - Kentsel Dönüşüm 00:42
Lafı Nereye Getirdim - Kentsel Dönüşüm 294 izlenme - 2 yıl önce Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti 28. Motorlu Piyade Tümeni Magosa Bölge Komutanlığı 58. Uçaksavar Bataryası kod numaram 4 bölük numaram 113. Vafize icra idari lojistik komuta muharebe her zaman her yerde barışta savaşta vazife yapıcağıma dair ant içtim mi ant içtim. o zaman toprağımı bana parayla sattıktan sonra neye yarar yani. Lafı nereye getirdim kentsel dönüşüme getirdim. Silahım mı sayıyım mı? G3. Girme silahlara diyorsun. Niye? Silahsız toprağı nasıl koruycaz abi?
Çişini Bağışla Doğayı Koru 01:08
Çişini Bağışla Doğayı Koru 198 izlenme - 2 yıl önce ...Başkent Amsterdam’ın Beursplein Meydanı’na konulmuş seyyar pisuarlardan, yoldan geçen erkeklerden idrar bağışında bulunmaları isteniyor. Projeye göre, modern gübrelerin ana içeriği olan azot, potasyum ve fosfor bakımından oldukça zengin olan insan idrarından fosfatlar özütlendikten sonra, Amsterdam kent merkezinde bulunan teras katlarının yeşillendirilmesini yapacak bitkilerin gübrelenmesinde kullanılacak. Uzmanlar, ana olarak fosfat kayalıklarından elde edilen doğal gübre kaynaklarının, gelecek 100 yıl içinde tükeneceğini düşünüyor.
Sosyal Medyayı Sallayan Köpekler 01:23
Sosyal Medyayı Sallayan Köpekler 299 izlenme - 2 yıl önce Annesinin azarladığı çocuğu koruyan köpekler sosyal medya da en çok konuşulan görüntülerden olmayı başardı.
Emniyet Kemeri Sevdikleriniz Gibi Korur 01:28
Emniyet Kemeri Sevdikleriniz Gibi Korur 178 izlenme - 2 yıl önce Sosyal sorumluluk projeleri için hazırlanan "emniyet kemeri kullanımı" konusu izleyenlere oldukça etkiliyor.
Şevkat Yerimdar - Ormanları Korumasına Almak - Oldu Teşekkürler 02:02
Şevkat Yerimdar - Ormanları Korumasına Almak - Oldu Teşekkürler 147 izlenme - 2 yıl önce İronik adıyla tanınan Şevkat abimiz ağaçları koruması altına aldı. İzliyoruz, efendim.
Koyunlara Otomatik Silahla Koruma 02:43
Koyunlara Otomatik Silahla Koruma 151 izlenme - 2 yıl önce Bu koyunlar makineli tüfekle korunuyor, insansız hava aracıyla korunuyor , kameralarla izleniyor. Evet burası bir çiftlik, askeri karakol değil.
Cesur Köpek Ailesini Televizyondaki Ayıdan Koruyor 02:18
Cesur Köpek Ailesini Televizyondaki Ayıdan Koruyor 120 izlenme - 2 yıl önce Korumacı olduğu kadar zeki olamayan köpek, televizyonda gördüğü ayıya saldırmaya çalışınca ortaya komik görüntüler çıktı.
Cumhurbaşkanının Ayakkabı Korumalığını Yapmak 00:55
Cumhurbaşkanının Ayakkabı Korumalığını Yapmak 80 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bayram namazını kılmak için Sultanahmet Camii’ne gelmiş. Namaz sırasında koruması Erdoğan’ın ayakkabılarını eline alarak beklemiş ve ortaya böyle görüntüler çıkmış. İzliyoruz efenim...
Hz Ali as ‘Hz Mehdi as’ın önünde Hızır as yürür ’ Demiştir 01:03
Hz Ali as ‘Hz Mehdi as’ın önünde Hızır as yürür ’ Demiştir 8 izlenme - 2 ay önce Hz Ali as ‘Hz Mehdi as’ın önünde Hızır as yürür ’ Demiştir Adnan Oktar’ın 25 Temmuz 2016 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org