Hoşgeldiniz!

korusu

Melekler Korusu, Dizi Müziği , Bolahenk , Aşk Bir 00:56
Melekler Korusu, Dizi Müziği , Bolahenk , Aşk Bir 59.637 izlenme - 9 yıl önce melekler korusu, dizi müziği , bolahenk , aşk bir rüya,dizi müziği dinle
Bekarlar Korosundan Hayatı Tesbih Yapmışım - Beyaz Show (30.10.2015) 02:54
Bekarlar Korosundan Hayatı Tesbih Yapmışım - Beyaz Show (30.10.2015) 3.163 izlenme - 2 yıl önce Geçen hafta İrem Derici'nin haızrladı Beyaz'a evlen klibine bu hafta Beyazıt Öztürk'ten cevap geldi. İşte Beyaz'ın İrem Derici'ye cevabı!
Metin2tr Yakamoz Sv Pink&korusu Vs Alev Kral 01:13
Metin2tr Yakamoz Sv Pink&korusu Vs Alev Kral 3.620 izlenme - 9 yıl önce 2 ninja alev kralla biraz eglenelim dedik :p
Kır Düğünleri Artık 4 Mevsim! | Düğün.com 02:03
Kır Düğünleri Artık 4 Mevsim! | Düğün.com 943 izlenme - 3 yıl önce Kır düğünü mekanları hangi mevsimde tercih edilmeli, sezon dışı tarihlerde nasıl çözümler bulunabilir, öğrenmek için hemen izlemeye başlayın! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/kir-dugunleri-artik-4-mevsim-137 Kır düğünü istiyorsun ancak düğün tarihinin bunun için ne kadar uygun olduğunu biliyor musun? Genel olarak mayısta başlayıp ekimde sona eren kır düğünü sezonu dışında da bir kır düğünü planlayabilirsin. Hava muhalefetine karşı her zaman kapalı alanları olan ve sezon dışı tarihlerde açık alan ısıtıcıları gibi çözümler yaratan kır düğünü mekanları kurtarıcın olabilir! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Kır Düğünü Mekanı Seçerken Bunlara Dikkat! | Düğün.com 01:46
Kır Düğünü Mekanı Seçerken Bunlara Dikkat! | Düğün.com 761 izlenme - 3 yıl önce Kır düğünü istiyorsun ama nerede? Hemen röportajımızı izlemeye başla! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/kir-dugunu-mekani-secerken-bunlara-dikkat-136 Mekan seçimi düğün hazırlıklarının ilk adımı. Eğer sen de düğün mekanı olarak kır bahçelerini tercih edenlerdensen mekan tercihini yaparken nelere dikkat etmen gerektiğini mutlaka öğrenmelisin! Düğün günü sorun yaşamamak için mekanın lokasyonundan otoparkına, hava muhalefetine karşı kapalı mekan alternatifine kadar dikkat edilecek her detay bu videoda! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Ezan Sesinden Rahatsız Olan Teyzeler 02:44
Ezan Sesinden Rahatsız Olan Teyzeler 559 izlenme - 3 yıl önce Üsküdar Altunizade'de bulunan Validebağ Korusu'nun dışında yer alan ve yıllardır bir grup site sakini tarafından işgal edilerek otopark olarak kullanılan araziye cami yapımına karşı çıkanların asıl amacının çevre değil ezan düşmanlığı olduğu ortaya çıktı.
İstanbul Muhafızları - Emirgan Korusu 13:40
İstanbul Muhafızları - Emirgan Korusu 181 izlenme - 1 yıl önce İstanbul’u ne kadar tanıyorsun? Kimbilir bilmediğin ne çok şey var?İşte sana eğlenceli bir fırsat. Mehmet, Zeynep, Elif ve Ali ile birlikte İstanbul’u hem karış karış tanıyacak, hem de her bölümde Gürgen ve adamlarının yaşattığı problemleri çözeceksin.
KiZiLORDU KORUSU YAYLALAR YAYLALAR 03:49
KiZiLORDU KORUSU YAYLALAR YAYLALAR 600 izlenme - 6 yıl önce KiZiLORDU KORUSU YAYLALAR YAYLALAR
Kuban Kazak Korosu - Katyuşa 02:40
Kuban Kazak Korosu - Katyuşa 222 izlenme - 2 yıl önce İnsanı alıp götüren bir Rus şarkısı. Nam-ı diğer 2. Dünya Savaşı sırasında Almanların üzerine, ölüm olup yağan roket sistemlerine ismini veren şarkı.
Hayko Rockı Bırakıp Musiki Korosuna Katılırsa - Beyaz Show 05:49
Hayko Rockı Bırakıp Musiki Korosuna Katılırsa - Beyaz Show 319 izlenme - 5 yıl önce Hayko Rockı Bırakıp Musiki Korosuna Katılırsa - Beyaz Show
Çayeli Lisesi Mezunları Piknik,mihrabat_1 06:51
Çayeli Lisesi Mezunları Piknik,mihrabat_1 382 izlenme - 9 yıl önce mihrababt korusunda piknik,2009
Mihrabat Korusu 01:56
Mihrabat Korusu 104 izlenme - 2 yıl önce Mihrabat Korusu ismini, Nevşehirli İbrahim Paşa’nın Sadrazamlığı sırasında yaptırdığı Mihrabat Kasrı’ndan almıştır. Osmanlı Padişahları’ndan 1.Mahmut tarafından kurulmuş ve Sultan Abdulhamit Han’ın Berlin Büyükelçisi Sadullah Paşa’nın eşi Necibe Hanım tarafından Mısır’lı Abbas Halim Paşa’nın kızı Rukiye Hanım’a yüzgörümlüğü olarak hediye edilmiştir. Kanlıca’da, Boğaziçi’ne hakim bir tepede yer alan Mihrabat Korusu çok uzun yıllardır İstanbul Boğazı’nın çeşitli güzelliklerine ve tarihi olaylara şahitlik etmektedir. Osmanlı döneminde de önemli mesire alanları arasında yer alan Koru, 20 hektarlık bir alana yayılmıştır. Alemdağ Orman İşletme Müdürlüğü’nin idaresi altında olan alan, halkın rekreasyonel ihtiyaçlarını karşılamak için düzenlenmiştir.
101SSCAM 03:19
101SSCAM 77 izlenme - 6 yıl önce Arkadaşlarla Eğlence
Validebağ Korusu Havadan Görüntülendi 01:04
Validebağ Korusu Havadan Görüntülendi 60 izlenme - 3 yıl önce Geçtiğimiz aylarda, Validebağ Korusu'nda yapılacak cami sebebiyle mahalleli ayaklanarak sabahlara kadar nöbet tuttu. Yapılan eylemlerin ardından cami inşaatının durdurulmasına karar verildi. Ancak çok süre geçmeden Kadir Topbaş, yürütmeyi durdurma kararının, kaldırıldığını söyledi. YAPILACAK CAMİ, KORU'NUN DIŞINDA KALIYOR Yaşanılan olayların ardından Validebağ Korusu, havadan görüntülenerek yapılacak olan caminin yeri tespit edildi. Görüntülerde, caminin yapılacağı alanın, provokatörlerin iddia ettiğinin aksine Validebağ Korusu'nun dışında kaldığı görüldü. Ayrıca koru dışında kalan cami alanının beton olduğu da dikkatlerden kaçmadı. Ortaya çıkan görüntülerin ardından eylemcilerin nasıl tepki vereceği ise merak konusu.
Mahmut Tanal Validebağ Korusu'na Dokunmayın Gerekirse Evimi Veririm 01:52
Mahmut Tanal Validebağ Korusu'na Dokunmayın Gerekirse Evimi Veririm 56 izlenme - 3 yıl önce CHP İstanbul Milletvekili Av. Mahmut Tanal; TBMM Genel Kurulunda yaptığı konuşmada Üsküdar Belediyesi'nin Validebağ Korusu'na Cami yapmaya çalışarak, halkı yine halkın manevi değerleri ile karşı karşıya getirmek istediğini dile getirdi. Ve Cami yapılması şart ise kendisine ait Üsküdar'daki evi bağışlayabileceğini belirtti.
05mart2011-pendik-emrigan korusu bisiklet turu-sbg 05:56
05mart2011-pendik-emrigan korusu bisiklet turu-sbg 104 izlenme - 7 yıl önce 05 mart 2011 cumartesi günü pedal dostum sedat abim ile birlikte yaptığımız istanbul içi uzun bir turun videosugüzergah kurtköy-pendik-kartal-maltepe-kadıköy-üsküdar-beşiktaş-ortaköy-bebek-emirgan korusu ve aynı güzergah dönüşü
Kısa 00:09
Kısa 51 izlenme - 9 yıl önce