Hoşgeldiniz!

Kosgeb Videoları İzle

Tam Otomatik Altıgen Tel Örme Makinesi Rz-10 0 Türk Malı 02:09
Tam Otomatik Altıgen Tel Örme Makinesi Rz-10 0 Türk Malı 439 izlenme - 3 yıl önce Tam Otomatik ALTIGEN teL örme makinesi RZ-10 0 TÜRK MALI Ağır Sanayi Bölgesi Postacılar Cd No 1 90 266 422 2317 90 533 646 65 69 info@severcitmakinalari.com
Kosgeb'in Hibe Destek Programından Nasıl Faydalanılır? 00:52
Kosgeb'in Hibe Destek Programından Nasıl Faydalanılır? 21 izlenme - 3 ay önce İşte KOSGEB'in desteklediği 50 bin lira hibe ve 100 bin liraya kadar faizsiz kredi desteğinden faydalanmak için yapmanız gerekenler.
kosgeb hibe kredisi izdihama neden oldu 01:59
kosgeb hibe kredisi izdihama neden oldu 292 izlenme - 6 yıl önce girişimcilik proje destek programı kapsamında iş kurmak isteyen ve bunun için verilecek 27 bin lira hibe desteği almak isteyenler sınav merkezi önünde uzun kuyruklar oluşturdu.
Girişimci Ev Hanımı 'Pekmezli Bitki Ezmesi' Üretti 01:31
Girişimci Ev Hanımı 'Pekmezli Bitki Ezmesi' Üretti 139 izlenme - 2 yıl önce Kahramanmaraşlı girişimci ev hanımı Aynur Var, pekmezle bitkisel ürünleri birleştirerek, ''bitkisel ezme'' üretti. Aynur Var, sağlık açısından önemli olan pekmezi farklı bir şekilde sunmak için eşiyle birlikte 2 yıllık bir çalışma sonucunda ürettiği pekmezli bitkisel ezmeye patent de aldı. Uzmanların özellikle kış döneminde çocukların pekmez tüketmesi yönünde tavsiyelerde bulunduğuna değinen girişimci ev hanımı, bundan yola çıkarak çocuklar için pekmez ile çeşitli bitkileri birleştirerek ezme üretmeye karar verdiğini söyledi. Bu çerçevede içinde zencefil, çörekotu, incir, fındık, zerdeçal, kakao, Hindistan cevizi, keçiboynuzu, salep ve tarçın bulunan ezme ürettiğini belirten Aynur Var'ın hedefi, pekmezli bitkisel ezmeyi önce Türkiye'de sonra da yurtdışında duyurmak.
Sancaktepe'de Kosgeb Girişimcilik Kursu Sertifika Töreni Düzenlendi 03:30
Sancaktepe'de Kosgeb Girişimcilik Kursu Sertifika Töreni Düzenlendi 3 izlenme - 2 hafta önce Sancaktepe'de KOSGEB girişimcilik kursu sertifika töreni düzenlendiİSTANBUL - Sancaktepe Belediyesi tarafından KOSGEB girişimcilik kursu sertifika töreni düzenlendi.
Anne Elinden 05:29
Anne Elinden "Çölyak Hastaları"Na Özel Pastane 34 izlenme - 7 ay önce Erzurum'da 5 çocuk annesi Ayşegül Demirtaş, KOSGEB'ten destek alarak kurduğu pastanede, kendisi de çölyak hastası olan kızı ve diğer hastaların glutensiz gıda ihtiyaçlarını gidermek için anne eliyle ekmek, kurabiye ve yaş pasta gibi çeşitli gıdalar yapıyor.
kosgeb hibe kredisi izdihama neden oldu 01:59
kosgeb hibe kredisi izdihama neden oldu 243 izlenme - 6 yıl önce girişimcilik proje destek programı kapsamında iş kurmak isteyen ve bunun için verilecek 27 bin lira hibe desteği almak isteyenler sınav merkezi önünde uzun kuyruklar oluşturdu.
KOSGEB Adıyaman  - Yapamazsın 02:50
KOSGEB Adıyaman - Yapamazsın" Diyenlere İnat 52 Yaşında Fabrika Kurdu 47 izlenme - 1 yıl önce Fabrika'dan görüntü Lokumlardan detay görüntü Naile Şahin'in konuşması KOSGEB Adıyaman Şube Müdürü Şükrü Mısır'ın konuşması HAKAN FURKAN - Adıyaman'daki bağlarında kesme ve pestil yaparken, hayalini kurduğu lokum fabrikasını, eşinin ve yakınlarının "yapamazsın" sözlerine inat 52 yaşında açan Naile Şahin, Anadolu kadınının umudu olmak istiyor.
E Ticaret 02:20
E Ticaret 108 izlenme - 3 yıl önce
kosgeb kosgeb 04:56
kosgeb kosgeb 85 izlenme - 6 yıl önce kosgebkosgeb
Zenginliği Ağla Yakalayın! 10:38
Zenginliği Ağla Yakalayın! 120 izlenme - 4 yıl önce Zenginliği Ağla Yakalayın!
KOSGEB DESTEKLİ CAM USTASI - CNNTÜRK 02:23
KOSGEB DESTEKLİ CAM USTASI - CNNTÜRK 54 izlenme - 3 yıl önce
Kosgeb'den Tüm Firmalara 470bin Tl Geri Ödemesiz Hibe // Vlog 13 17:33
Kosgeb'den Tüm Firmalara 470bin Tl Geri Ödemesiz Hibe // Vlog 13 13 izlenme - 10 ay önce Kanala Abone OLUN https://goo.gl/oPHrVX Kosgeb'den Tüm Firmalara 470Bin TL Geri Ödemesiz HİBE // VLOG 13 Arabada VLOG Çeken Adam Vlog Serisi 13 Kosgeb Girişimcilik Destek Programı Kosgeb Genel Destek Programı Kosgeb İşbirliği Güçbirliği Destek Programı Kosgeb KOBİ Proje Destek Programı Kosgeb AR-GE, İnovasyon ve Endüstriyel Uygulama Destek Programı Kosgeb TEKNOPAZAR - Teknolojik Ürün Tanıtım ve Pazarlama Destek Programı Kosgeb Tematik Proje Destek Programı Kosgeb Kredi Faiz Desteği KOSGEB Laboratuvar Hizmetleri KOSGEB Girişimcilik Yayınları http://goo.gl/eRkt3g KOSGEB Kamu SPOTU https://youtu.be/eTGp-SgA5mY Kullandığım Kamera : GoPro Hero4 İzlemekte olduğunuz videoları sizlere faydalı olmak için hazırlıyorum, Beğenin, Paylaşın, Yorum yazın ki daha faydalı içerik ve konularda bilgileri sizlerle paylaşma imkanı bulalım. Hasan YILDIZ kimdir? Hasan YILDIZ, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Fizik Bölümü mezunu, parçacık fiziği ile ilgileniyorum, ama o benle ilgilenmiyor. İş Zekası Uzmanı, ODTÜ BM/CE,Y. İGU, Genç Girişimci, TOplum Gönüllüsü, Sosyal Medyacı, Düzenli Tüketici, Kapsül Mimarı, KOBİ Koçu, Bilgi İşçisi az yazar çok konuşur herşeye rağmen Fizikçi. [BLOG'umu Takip Edin] http://hasanyildiz.com [Facebook Sayfam] http://facebook.com/hasanyildiz84 [Twitter'dan Takip Edin] http://twitter.com/hasanyildiz84 [INSTAGRAM Hesabım] http://instagram.com/hasanyildiz84 [LinkedIN] http://www.linkedin.com/in/hasanyildiz84 [G+ Çerçeveler] http://plus.google.com/u/0/+HasanYILD... İstek, Görüş ve önerilerinizi yorum ile iletebilirsiniz. Aksi belirtilmedikçe, Videoların tüm telif hakları şahsıma aittir. Yazılı izin olmadan gerçekleşen kullanımlarda Hukuk Danışmanım gerekli prosedürleri ivedilikle başlatma hakkına sahiptir.
Geleceğin İşkadınları 05:16
Geleceğin İşkadınları 56 izlenme - 6 yıl önce geleceğin işkadınları
Okul Sıralarında Hayal Etti, Okul Sıralarının Üretimine Başladı 07:56
Okul Sıralarında Hayal Etti, Okul Sıralarının Üretimine Başladı 2 izlenme - 2 ay önce Okul sıralarında hayal etti, okul sıralarının üretimine başladı Lise yıllarında kurduğu hayalini KOSGEB'den aldığı 15 Bin Lira ile gerçekleştirdi AĞRI - Ağrı'da üniversite öğrencisi Salih Yıldırım, okul sıralarında hayalini kurduğu iş yerini KOSGEB'den aldığı 15 bin lira ile başlattı ve kısa...
KOSGEB Başkanı Prof. Dr. Cevahir UZKURT kimdir? 02:01
KOSGEB Başkanı Prof. Dr. Cevahir UZKURT kimdir? 1 izlenme - 4 gün önce 1995 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümü’nde lisans, 1997 yılında İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Sosyal Siyaset Ana Bilim Dalı’ndan yüksek lisans, 2002 yılında Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Üretim Yönetimi ve Pazarlama Ana Bilim Dalı’nda doktora derecesi almıştır. https://www.iskelepatent.com/blog/kosgeb-baskani-prof-dr-cevahir-uzkurt-kimdir/