Hoşgeldiniz!

kosgeb

Tam Otomatik Altıgen Tel Örme Makinesi Rz-10 0 Türk Malı 02:09
Tam Otomatik Altıgen Tel Örme Makinesi Rz-10 0 Türk Malı 469 izlenme - 3 yıl önce Tam Otomatik ALTIGEN teL örme makinesi RZ-10 0 TÜRK MALI Ağır Sanayi Bölgesi Postacılar Cd No 1 90 266 422 2317 90 533 646 65 69 info@severcitmakinalari.com
Serdar Ali Çelikler: Arda Turan Transferi Kosgeb Kredisi Gibi 01:16
Serdar Ali Çelikler: Arda Turan Transferi Kosgeb Kredisi Gibi 2 izlenme - 2 gün önce Habertürk yazarlarından Serdar Ali Çelikler, Arda Turan'ın Başakşehir'e transferinin açıkça devlet desteği olduğunu söyledi. Çelikler bu transfer adeta "kosgeb" kredisidir dedi.
kosgeb hibe kredisi izdihama neden oldu 01:59
kosgeb hibe kredisi izdihama neden oldu 293 izlenme - 7 yıl önce girişimcilik proje destek programı kapsamında iş kurmak isteyen ve bunun için verilecek 27 bin lira hibe desteği almak isteyenler sınav merkezi önünde uzun kuyruklar oluşturdu.
KOSGEB Başkanı Prof. Dr. Cevahir UZKURT kimdir? 02:01
KOSGEB Başkanı Prof. Dr. Cevahir UZKURT kimdir? 26 izlenme - 7 ay önce 1995 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümü’nde lisans, 1997 yılında İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Sosyal Siyaset Ana Bilim Dalı’ndan yüksek lisans, 2002 yılında Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Üretim Yönetimi ve Pazarlama Ana Bilim Dalı’nda doktora derecesi almıştır. https://www.iskelepatent.com/blog/kosgeb-baskani-prof-dr-cevahir-uzkurt-kimdir/
Girişimci Ev Hanımı 'Pekmezli Bitki Ezmesi' Üretti 01:31
Girişimci Ev Hanımı 'Pekmezli Bitki Ezmesi' Üretti 151 izlenme - 3 yıl önce Kahramanmaraşlı girişimci ev hanımı Aynur Var, pekmezle bitkisel ürünleri birleştirerek, ''bitkisel ezme'' üretti. Aynur Var, sağlık açısından önemli olan pekmezi farklı bir şekilde sunmak için eşiyle birlikte 2 yıllık bir çalışma sonucunda ürettiği pekmezli bitkisel ezmeye patent de aldı. Uzmanların özellikle kış döneminde çocukların pekmez tüketmesi yönünde tavsiyelerde bulunduğuna değinen girişimci ev hanımı, bundan yola çıkarak çocuklar için pekmez ile çeşitli bitkileri birleştirerek ezme üretmeye karar verdiğini söyledi. Bu çerçevede içinde zencefil, çörekotu, incir, fındık, zerdeçal, kakao, Hindistan cevizi, keçiboynuzu, salep ve tarçın bulunan ezme ürettiğini belirten Aynur Var'ın hedefi, pekmezli bitkisel ezmeyi önce Türkiye'de sonra da yurtdışında duyurmak.
İşçilikten İhracat Yapılan Firmanın Patronluğuna... 01:19
İşçilikten İhracat Yapılan Firmanın Patronluğuna... 15 izlenme - 3 ay önce Kastamonu'da 21 yıl fabrikada çalışan Hamide Sekecek, KOSGEB'den aldığı 150 bin lira krediyle kurduğu tekstil atölyesinde 83 kişiye istihdam sağlayıp, İtalya ve İspanya'ya ihracat yapıyor.
kosgeb hibe kredisi izdihama neden oldu 01:59
kosgeb hibe kredisi izdihama neden oldu 243 izlenme - 7 yıl önce girişimcilik proje destek programı kapsamında iş kurmak isteyen ve bunun için verilecek 27 bin lira hibe desteği almak isteyenler sınav merkezi önünde uzun kuyruklar oluşturdu.
Anne Elinden 05:29
Anne Elinden "Çölyak Hastaları"Na Özel Pastane 47 izlenme - 1 yıl önce Erzurum'da 5 çocuk annesi Ayşegül Demirtaş, KOSGEB'ten destek alarak kurduğu pastanede, kendisi de çölyak hastası olan kızı ve diğer hastaların glutensiz gıda ihtiyaçlarını gidermek için anne eliyle ekmek, kurabiye ve yaş pasta gibi çeşitli gıdalar yapıyor.
Nto’da Kobigel Kobi Destek Programı Anlatıldı 05:20
Nto’da Kobigel Kobi Destek Programı Anlatıldı 11 izlenme - 3 ay önce Nizip Ticaret Odası ve KOSGEB Gaziantep Müdürlüğü işbirliği ile KOBİGEL – KOBİ Gelişim Destek Programı bilgilendirme toplantısı Nizip Ticaret Odası toplantı salonunda düzenlendi. Toplantının açılış konuşmasını yapan Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, “En büyük arzumuz KOSGEB’in desteklerinden tüm firmalarımızı faydalandırmaktır.” dedi. KOSGEB Gaziantep Müdürlüğü uzmanları tarafından KOSGEB’in KOBİGEL KOBİ Destek Programı hakkında bilgilendirme yapılacağını belirten NTO Başkanı Özyurt sözlerini şu şekilde sürdürdü; “KOBİGEL – KOBİ Gelişim Destek Programı ile ülkenin ulusal ve uluslararası hedefleri doğrultusunda küçük ve orta ölçekli işletmelerin ekonomideki paylarının ve etkinliklerinin arttırılması amaçlanmaktadır. Bu kapsamda “Üretim ve İhracatta Teknoloji Seviyesi Yüksek, Katma Değerli Ürünlerin ve KOBİ‘lerin Payının Arttırılması” konulu teklif çağrısı yayınlanmıştır. KOBİ’lerin rekabet güçlerinin ve sağladıkları katma değerin yükseltilmesi için firmalarımızın hazırlayacakları projeler desteklenecektir. Bizim amacımız KOSGEB Gaziantep Müdürlüğü ile işbirliği yaparak sizlerin bu desteklerden maksimum derecede faydalanmanızdır. Toplantıya katılan herkese teşekkürlerimi sunarım.” şeklinde konuştu. KOSGEB Gaziantep Müdürlüğü uzmanı Mustafa Şimşek ve KOSGEB Nizip Temsilcisi Mustafa Aydın tarafından KOBİGEL-KOBİ Gelişim Destek Programı ve genel destekler hakkında katılımcılara geniş bir sunum yapıldı. Soruların cevaplanması ile son bulan toplantıya Nizip Ticaret Odası meclis üyeleri, muhasebeciler, sanayici ve işadamları da katıldı. https://www.iskelepatent.com/blog/ntoda-kobigel-kobi-destek-programi-anlatildi/
Kasap açmak 05:38
Kasap açmak 5 izlenme - 1 ay önce KOSGEB Girişimcilik Desteği ile kasap açmak için 50.000 tl geri ödemesiz hibe www.iskelepatent.com 0554 808 97 71
KOSGEB Adıyaman  - Yapamazsın 02:50
KOSGEB Adıyaman - Yapamazsın" Diyenlere İnat 52 Yaşında Fabrika Kurdu 57 izlenme - 2 yıl önce Fabrika'dan görüntü Lokumlardan detay görüntü Naile Şahin'in konuşması KOSGEB Adıyaman Şube Müdürü Şükrü Mısır'ın konuşması HAKAN FURKAN - Adıyaman'daki bağlarında kesme ve pestil yaparken, hayalini kurduğu lokum fabrikasını, eşinin ve yakınlarının "yapamazsın" sözlerine inat 52 yaşında açan Naile Şahin, Anadolu kadınının umudu olmak istiyor.
Kosgeb'in Hibe Destek Programından Nasıl Faydalanılır? 00:52
Kosgeb'in Hibe Destek Programından Nasıl Faydalanılır? 26 izlenme - 10 ay önce İşte KOSGEB'in desteklediği 50 bin lira hibe ve 100 bin liraya kadar faizsiz kredi desteğinden faydalanmak için yapmanız gerekenler.
kosgeb kosgeb 04:56
kosgeb kosgeb 85 izlenme - 7 yıl önce kosgebkosgeb
E Ticaret 02:20
E Ticaret 108 izlenme - 4 yıl önce
Zenginliği Ağla Yakalayın! 10:38
Zenginliği Ağla Yakalayın! 122 izlenme - 5 yıl önce Zenginliği Ağla Yakalayın!
KOSGEB DESTEKLİ CAM USTASI - CNNTÜRK 02:23
KOSGEB DESTEKLİ CAM USTASI - CNNTÜRK 54 izlenme - 4 yıl önce
Asel Teknik, Kosgeb İle Üretti, Ağır Sanayi Tasarruf Etti 01:27
Asel Teknik, Kosgeb İle Üretti, Ağır Sanayi Tasarruf Etti 6 izlenme - 4 ay önce Asel Teknik, 2001 yılında Kütahya’da kuruldu. Mühendislik hizmetleri alanında faaliyet gösteren firma, 2015 yılında endüstriyel tecrübeye sahip 3 makina mühendisi ve 1 teknikerinin çalışmalarıyla, yüksek verimliliğe sahip bir tozsuzlaştırma ünitesi (CycloJet Ünitesi) tasarladı. Asel Teknik, tozsuzlaştırma ünitesinin prototip imalatını yapabilmek için, KOSGEB Ar-Ge, İnovasyon ve Endüstriyel Uygulama Destek Programı kapsamında “çift cidar konstrüksiyonlu filtrasyon ünitesi” isimli projeyi hazırladı. Firma, projesinin kabulünü takiben prototip tasarımı ve imalat süreçlerini tamamladı ve ölçüm cihazları ile izlenen sistemde son derece başarılı sonuçlara ulaştı. Faydalı model belgesi bulunan CycloJet Ünitesi ülkenin en büyük cam ve seramik üreticileri başta olmak üzere pek çok işletmede üstün performansla çalıştı ve ağır sanayi işletmelerince büyük ilgi gördü. Ağır sanayide tozsuzlaştırma işlemi, işletme maliyetleri yönünden ilk sıralarda yer alırken, Asel Teknik tarafından yapılan CycloJet Ünitesi ile en az @ oranında fiili tasarruf sağlandı. CycloJet ünitesi, yurt dışından gelen talepler doğrultusunda Arjantin ve Çin’e gönderildi. Yoğun talep gören ürünün seri üretimi için Endüstriyel Uygulama Programı’na başvuru hazırlığı yapan işletme, üretim alanı yetersizliği sebebiyle Organize Sanayi Bölgesi’nde yer temini için girişimlerde bulunuyor. CycloJet ünitesini geliştirmek için KOBİGEL KOBİ Gelişim Destek Programı kapsamında ”Asel Endüstriyel Ar-Ge’sini Geliştiriyor” isimli projeyle KOSGEB’e başvuruda bulunan işletmenin bu son projesi de kabul edildi.
KOSGEB 2016 Tanıtım Filmi 04:11
KOSGEB 2016 Tanıtım Filmi 6 izlenme - 4 ay önce Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) 2016 tanıtım videosu
Geleceğin İşkadınları 05:16
Geleceğin İşkadınları 56 izlenme - 7 yıl önce geleceğin işkadınları
Kosgeb Desteği İle Savunma Sanayinde Yerli Bir Oyuncu 03:54
Kosgeb Desteği İle Savunma Sanayinde Yerli Bir Oyuncu 3 izlenme - 3 ay önce KOSGEB tarafından desteklenen “Arama Kurtarma Vinci Tasarımı” konulu Ar-Ge projesini başarıyla tamamlayan işletme, kendi imkanlarıyla bugüne kadar 26 adet ürün üretti. İşletme, uzun yıllar mühendis olarak Türk Silahlı Kuvvetler (TSK) bünyesindeki Hava İkmal ve Bakım Merkezi’nde çalışan Bilal Uruk tarafından savunma sanayinde yerli üretimin arttırılması amacıyla kuruldu. Yakın zamanda gerçekleşecek ihaleler ile yüksek adetli satışlar gerçekleştirerek savunma sanayi sektöründe dışarı bağımlılığı azaltmayı hedefleyen işletme, yurt dışı muadillerinden en az oranında ucuza ürünün satışını gerçekleştiriyor. Şu ana kadar TSK için ürettiği ürünlerden 10 Milyon TL tutarında dövizin yurt dışına çıkışına engel olan işletme, yine KOSGEB’in KOBİGEL – KOBİ Gelişim Destek Programı desteğiyle F-16 ve diğer savaş uçakları için yer soğutma ürünleri tasarlayıp, prototip üretimini gerçekleştirmek, çok yakın zamanda da seri üretimine geçmek için çalışmalarını sürdürüyor. Bunun dışında yeni Ar-Ge projeleri de olan işletme önümüzdeki dönemde KOSGEB’in de destekleriyle söz konusu projeleri gerçekleştirmeyi hedefliyor. İşletme savunma sanayi sektöründe TUSAŞ, ASELSAN ve benzeri kuruluşların yanında kendi sistemlerini geliştiren bir işletme olarak yerini almak hedefiyle Ar-Ge ve üretim faaliyetlerini sürdürüyor. https://www.iskelepatent.com/blog/kosgeb-destegi-ile-savunma-sanayinde-yerli-bir-oyuncu/
Sancaktepe'de Kosgeb Girişimcilik Kursu Sertifika Töreni Düzenlendi 03:30
Sancaktepe'de Kosgeb Girişimcilik Kursu Sertifika Töreni Düzenlendi 7 izlenme - 7 ay önce Sancaktepe'de KOSGEB girişimcilik kursu sertifika töreni düzenlendiİSTANBUL - Sancaktepe Belediyesi tarafından KOSGEB girişimcilik kursu sertifika töreni düzenlendi.
Kosgeb'den Tüm Firmalara 470bin Tl Geri Ödemesiz Hibe // Vlog 13 17:33
Kosgeb'den Tüm Firmalara 470bin Tl Geri Ödemesiz Hibe // Vlog 13 13 izlenme - 1 yıl önce Kanala Abone OLUN https://goo.gl/oPHrVX Kosgeb'den Tüm Firmalara 470Bin TL Geri Ödemesiz HİBE // VLOG 13 Arabada VLOG Çeken Adam Vlog Serisi 13 Kosgeb Girişimcilik Destek Programı Kosgeb Genel Destek Programı Kosgeb İşbirliği Güçbirliği Destek Programı Kosgeb KOBİ Proje Destek Programı Kosgeb AR-GE, İnovasyon ve Endüstriyel Uygulama Destek Programı Kosgeb TEKNOPAZAR - Teknolojik Ürün Tanıtım ve Pazarlama Destek Programı Kosgeb Tematik Proje Destek Programı Kosgeb Kredi Faiz Desteği KOSGEB Laboratuvar Hizmetleri KOSGEB Girişimcilik Yayınları http://goo.gl/eRkt3g KOSGEB Kamu SPOTU https://youtu.be/eTGp-SgA5mY Kullandığım Kamera : GoPro Hero4 İzlemekte olduğunuz videoları sizlere faydalı olmak için hazırlıyorum, Beğenin, Paylaşın, Yorum yazın ki daha faydalı içerik ve konularda bilgileri sizlerle paylaşma imkanı bulalım. Hasan YILDIZ kimdir? Hasan YILDIZ, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Fizik Bölümü mezunu, parçacık fiziği ile ilgileniyorum, ama o benle ilgilenmiyor. İş Zekası Uzmanı, ODTÜ BM/CE,Y. İGU, Genç Girişimci, TOplum Gönüllüsü, Sosyal Medyacı, Düzenli Tüketici, Kapsül Mimarı, KOBİ Koçu, Bilgi İşçisi az yazar çok konuşur herşeye rağmen Fizikçi. [BLOG'umu Takip Edin] http://hasanyildiz.com [Facebook Sayfam] http://facebook.com/hasanyildiz84 [Twitter'dan Takip Edin] http://twitter.com/hasanyildiz84 [INSTAGRAM Hesabım] http://instagram.com/hasanyildiz84 [LinkedIN] http://www.linkedin.com/in/hasanyildiz84 [G+ Çerçeveler] http://plus.google.com/u/0/+HasanYILD... İstek, Görüş ve önerilerinizi yorum ile iletebilirsiniz. Aksi belirtilmedikçe, Videoların tüm telif hakları şahsıma aittir. Yazılı izin olmadan gerçekleşen kullanımlarda Hukuk Danışmanım gerekli prosedürleri ivedilikle başlatma hakkına sahiptir.
Medyada Kobigel Kobi Desteği 13:50
Medyada Kobigel Kobi Desteği 2 izlenme - 4 ay önce Ulusal medyada Kobigel-kobi destek programı hakkında gazetelerde çıkan haberler 2017
Okul Sıralarında Hayal Etti, Okul Sıralarının Üretimine Başladı 07:56
Okul Sıralarında Hayal Etti, Okul Sıralarının Üretimine Başladı 4 izlenme - 9 ay önce Okul sıralarında hayal etti, okul sıralarının üretimine başladı Lise yıllarında kurduğu hayalini KOSGEB'den aldığı 15 Bin Lira ile gerçekleştirdi AĞRI - Ağrı'da üniversite öğrencisi Salih Yıldırım, okul sıralarında hayalini kurduğu iş yerini KOSGEB'den aldığı 15 bin lira ile başlattı ve kısa...
Ninesinden Öğrendiği Tarifle 60 Kişiye İstihdam Sağladı 03:09
Ninesinden Öğrendiği Tarifle 60 Kişiye İstihdam Sağladı 1 izlenme - 3 ay önce Ev hanımıyken KOSGEB’in açtığı girişimcilik kursuna katıldıktan sonra hibe desteğiyle açtığı imalathanede ninesinden öğrendiği tarifle turşu üretimi yapan Selma Aslan 3 yıl içinde 60 kişiye istihdam sağlamayı başardı. Ankara’nın Çubuk ilçesinde, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığının (KOSGEB) açtığı kursa katılan ve hibe desteğiyle 3 yıl önce turşu imalathanesi kuran kadın girişimci, istihdam ettiği 60 kişiyle siparişleri karşılamakta güçlük çekiyor. https://www.iskelepatent.com/blog/ninesinden-ogrendigi-tarifle-60-kisiye-istihdam-sagladi/
Kütükcü'den, Kobi'lere Kobigel Destek Programına Başvuru Çağrısı 01:38
Kütükcü'den, Kobi'lere Kobigel Destek Programına Başvuru Çağrısı 1 izlenme - 3 ay önce Konya Sanayi Odası (KSO) Başkanı, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Memiş Kütükcü, KOBİ’lere KOSGEB tarafından hayata geçirilen KOBİGEL-KOBİ Gelişim Destek Programına başvurmaları çağrısında bulundu. Türkiye’de imalat sanayindeki KOBİ’lerin ölçek büyütmeye ihtiyaç duyduğunu, bunun için de finansmana erişimin çok önemli olduğunu belirten KSO Başkanı Memiş Kütükcü, “KOSGEB’in hayata geçirdiği KOBİGEL-KOBİ Gelişim Destek Programı işletmelerimizin üretimde ve ihracatta katma değerlerini artırarak, ölçeklerini geliştirmeleri için bir kaldıraç etkisi gösterebilir. Konya’da özellikle orta ve yüksek teknoloji üreten KOBİ’lerimiz bu imkandan yararlanmak için mutlaka başvurmalılar. 20 Ekim’de başvuruların son bulacağı bu programda, KOBİ’lerimize 300 bin TL’ye kadar hibe, 700 bin TL’ye kadar geri ödemeli finansman desteği sağlanıyor” şeklinde konuştu. “KOBİ’ler Türkiye’yi büyütüyor” Açıklamasında KOBİ’lere desteklerinden dolayı KOSGEB’e de teşekkür eden Kütükcü, Türk özel sektörüne verilen her desteğin Türkiye’yi büyüttüğünü, verilen desteklerin de katkısıyla Türkiye’nin ikinci çeyrekte yüzde 5.1 büyüyerek G20’nin en hızlı büyüyen 3. ülkesi olmayı başardığını kaydetti. Kütükcü, 10 Ekim Salı günü saat 14.00’te Konya Sanayi Odası’nda KOBİGEL-KOBİ Gelişim Destek Programı ile ilgili bilgilendirme toplantısı düzenleyeceklerini de sözlerine ekleyerek, destekten yararlanmak isteyen tüm sanayicileri bu toplantıya davet etti. https://www.iskelepatent.com/blog/kutukcuden-kobilere-kobigel-destek-programina-basvuru-cagrisi/