Hoşgeldiniz!

Kostarika Videoları İzle

Kaçırdığı Balığa Aşırı Sinirlenen Adam 00:25
Kaçırdığı Balığa Aşırı Sinirlenen Adam 1.920 izlenme - 1 ay önce İzleyecegimiz bu kesitte baliga sinirlenen adami izleyeceksiniz
Halkın Sesi - Sen Orospu Çocuğusun 00:50
Halkın Sesi - Sen Orospu Çocuğusun 1.203 izlenme - 2 yıl önce Takma sakal, bıyık kullandığı için pezevenklikle suçlanan kurbandan ısrarla boluluları kötülemesi istenmektedir. Teyze işkencesine maruz kalan kurban ben de sizdenim ayağına yatayazarken asıl kimliği ifşa edilecektir.
Tim Krul'da Çizgi Film Oldu! 01:21
Tim Krul'da Çizgi Film Oldu! 852 izlenme - 3 yıl önce 120.dakikada Oyuna Giren Ve Yaptığı Penaltı Kurtarışlarıyla Takımını Yarı Finale Taşıyan Tim Krul, Çizgi Film Oldu...
Zagor Kara Bela - Levent Çakır (1971 - 74 dk) 01:14:04
Zagor Kara Bela - Levent Çakır (1971 - 74 dk) 849 izlenme - 1 yıl önce Zagor Kara Bela Yapım Yılı: 1971 Yönetmen: Nisan Hançer Senarist: M. Nuri Seybi Tür: Aksiyon, Fantastik, Macera Oyuncular: Levent Çakır, Nevzat Açikgöz, Sırrı Elitaş, Nuri Kırgeç, Ergun Köknar, Ahmet Kostarika, Turgut Özatay, Yavuz Selekman, Muzaffer Tema, Tuncer Yenice Konu: Zagor'la Kara Bela arasındaki amansız mücadelenin anlatıldığı, siyah beyaz fantastik bir macera filmidir.
Malkoçoğlu Krallara Karşı - Cüneyt Arkın (1967 - 85 dk) 01:24:49
Malkoçoğlu Krallara Karşı - Cüneyt Arkın (1967 - 85 dk) 792 izlenme - 1 yıl önce Malkoçoğlu Krallara Karşı Yapım Yılı: 1967 Süre: 85 dk Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik Yönetmen: Süreyya Duru, Remzi Jöntürk Senaristler: Ayhan Basoglu, Bülent Oran Oyuncular: Cüneyt Arkın, Sezer Güvenirgil, Yıldırım Gencer, Yılmaz Köksal, Kaan Batun, Atilla Sarar, Remzi Jöntürk, Ahmet Kostarika, Behçet Nacar Konu: Ali Bey Mora seferi dönüşünde köyünün yakılıp yıkıldığını, karısı ve adamlarının öldürüldüğünü görür. Kazıklı Voyvoda'dan intikamını almak ve kaçırdığı oğlunu kurtarmak için Ejder'le yola çıkar.Bir esir pazarında gördüğü bir kızı almaya çalışır ama kaçırılır yinede kapatıldığı zindandan kaçırır.Bu kız aslında bir prensestir.Fakat prenses yine kaçırılır Malkoçoğlu ve Ejder tuzağa düşürülüp esir edilir. Burada bilmeden oğluyla dövüştürülür ama son anda anlar kurtarılan Türk esirlerle voyvoda öldürülür.
Joel Campbell'ın Manchester United'a attığı gol 00:28
Joel Campbell'ın Manchester United'a attığı gol 620 izlenme - 3 yıl önce
Timsahla Çocuk Gibi Oynayan Adam 02:47
Timsahla Çocuk Gibi Oynayan Adam 91 izlenme - 3 yıl önce Kosta Rika'da bir adam timsahı beslemek için canı pahasına türlü numaralar yapıyor
Kostarika’da Tur Gemisi Alabora Oldu 03:20
Kostarika’da Tur Gemisi Alabora Oldu 19 izlenme - 9 ay önce Kostarika’da tur gemisinin alabora olması sonucu en az üç kişinin hayatını kaybettiği belirtiliyor Bu dehşet anları Kostarika’da çekildi. Bir kafile gemiyle tura çıktı. Her şey çok güzel giderken tekne, bilinmeyen bir nedenle batmaya başladı. İçindekilerin büyük bir panik yaşadığı gemi alabora oldu. Soğukkanlılığını koruyan bir kişi o anları amatör kamerayla saniye saniye kaydetti. Kazada en az 3 kişinini hayatını kaybettiği belirtiliyor.
Halkın Sesi - Sen O. Çocuğusun 00:50
Halkın Sesi - Sen O. Çocuğusun 43 izlenme - 2 yıl önce Takma sakal, bıyık kullandığı için pezevenklikle suçlanan kurbandan ısrarla boluluları kötülemesi istenmektedir. Teyze işkencesine maruz kalan kurban ben de sizdenim ayağına yatayazarken asıl kimliği ifşa edilecektir.
Orta Amerika'dan İlk Ziyaret: Kosta Rika 11:28
Orta Amerika'dan İlk Ziyaret: Kosta Rika 10 izlenme - 7 yıl önce Cumhurbaşkanı Gül ile Orta Amerika'dan ülkemize ilk defa ‘Devlet Başkanı' düzeyinde resmî bir ziyaret gerçekleştiren Kosta Rika Cumhurbaşkanı Arias, ikili görüşmeler ardından ortak basın toplantısı düzenledi.
Orta Amerika'dan İlk Ziyaret: Kosta Rika 11:28
Orta Amerika'dan İlk Ziyaret: Kosta Rika 3 izlenme - 7 yıl önce Cumhurbaşkanı Gül ile Orta Amerika'dan ülkemize ilk defa ‘Devlet Başkanı' düzeyinde resmî bir ziyaret gerçekleştiren Kosta Rika Cumhurbaşkanı Arias, ikili görüşmeler ardından ortak basın toplantısı düzenledi.