Hoşgeldiniz!

Koşucu

Böyle Isınan Koşucuya Canımız Kurban 01:03
Böyle Isınan Koşucuya Canımız Kurban 305.280 izlenme - 4 yıl önce Olimpiyat ateşi yüreğimizi yakmaya devam ediyor
Porna Diye Buna Derim 02:34
Porna Diye Buna Derim 189.980 izlenme - 3 yıl önce Kız Diye Buna Derim
Usain Bolt'tan İnsan Üstü Çalışma 00:41
Usain Bolt'tan İnsan Üstü Çalışma 79.839 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın En Hızlı Adamı Olan Jamaikalı Atlet Usain Bolt, Antrenmanlarında İnsan Üstü Gayret Gösteriyor.
Israrla 100 Metreyi 7 Buçuk Saniyede Koşabileceğini İddia Eden Kadın 03:18
Israrla 100 Metreyi 7 Buçuk Saniyede Koşabileceğini İddia Eden Kadın 7.702 izlenme - 4 ay önce Dünyanın en hızlı koşucusu Usain Bolt'tan daha hızlı olduğunu iddia eden kadın 100 metreyi 7 buçuk saniyede koşabileceğine inanıyor. Tabi inanmak başarmanın yarısıdır da buna inanmak da biraz şov değil mi? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
10 Bin Metre Koşup Son Düzlükte Çöken Atlet 00:49
10 Bin Metre Koşup Son Düzlükte Çöken Atlet 33.852 izlenme - 3 yıl önce 10 Bin Metre Koşup Son Düzlükte Çöken Atlet Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kadın Koşucu Frikik Verdi 00:51
Kadın Koşucu Frikik Verdi 15.865 izlenme - 3 yıl önce Kadın Koşucu Frikik Verdi
Koş Fred Koş 2 - BombaOyun 10:39
Koş Fred Koş 2 - BombaOyun 17.568 izlenme - 3 yıl önce 3 boyutlu görsel efektler kullanılarak hazırlanan harika bir oyun ile yeniden karşınızdayız. Özellikle telefonların ve tabletlerin en sevilen oyun kahramanlarından bir tanesi olan Fred, bu sefer flash versiyon oyunu ile karşımızda. Oyunda Fred'in başı dertte!!! Peşinde bulunan cellat kahramanımızı yakalamak üzere. Bizim yapmamız gereken Fred ile engellere takılmadan koşmaktır. Koşarken karşınıza bir çok ürkütücü ve zorlu engel gelecektir. Engellerin altından kayarak geçmek veya üstünden zıplayarak geçmek sizin tercihinizdir. Fakat hamlenizi gerçekleştirirken doğru zamanlamayı yakalamanız gerekiyor. Aksi halde Fred, tuzağa yakalanacak ve ardından cellata da yakalanacaktır. Eğlenceli ve keyifli oyunda kahramanımızı yön tuşları veya w,a,s,d tuşları ile kontrol ediyoruz. Engellerin üzerinden zıplamak içinde boşluk tuşunu kullanıyoruz. Yaptığınız tüm başarılı hamlelerin ardından bitiş noktasında bulunan kapıya ulaşmanız halinde, seviye atlayacak ve oyuna daha zorlu bölümlerde devam edeceksiniz. Koş Fred Koş 2 oyununa giriş yapabilmek için yüklenmesinin ardından ekranın herhangi bir bölümüne fareniz ile tıklamanız gerekiyor. İyi eğlenceler, başarılar dileriz.
Temple Run Oyunu Nasıl Oynanır 01:28
Temple Run Oyunu Nasıl Oynanır 3.642 izlenme - 2 yıl önce Oyunu Oyna http://www.oyunkolu.com/3d-oyunlar/temple-run.html 3D Oyunlar Oyna http://www.oyunkolu.com/3d-oyunlar/ 3D oyunlar kategorimizde yer verdiğimiz oyun içerisinde zorlu bir kaçış macerası yaşayabilecek olan oyuncularımız karakterimizin bir piramitten kaçmasına yardımcı olacaktırlar.
Dünyanın En İyi Sokak Koşucuları 05:29
Dünyanın En İyi Sokak Koşucuları 1.491 izlenme - 2 yıl önce dünyanın en iyi sokak koşucuları
Seksi Atlet 00:57
Seksi Atlet 1.583 izlenme - 3 yıl önce Seksi Atlet
Gülüşü Komedi Olan Zenci 00:25
Gülüşü Komedi Olan Zenci 563 izlenme - 2 yıl önce Anladığım kadarıyla Norveçli olan bu kişi Afrika'da röportaj yapılırken muhabirin dediklerine komik bir şekilde gülüyor.
1936 Yaz Olimpiyatları 100 Metre Finali - Jesse Owens 02:15
1936 Yaz Olimpiyatları 100 Metre Finali - Jesse Owens 601 izlenme - 2 yıl önce Jesse Owens,nam-ı diğer Hitler'in Karizmasını Çizen Adam. 1913 Alabama doğumlu Jesse Owens, 1936 yılında olimpiyatları düzenleyen Nazi Almanyasında Adolf Hitler'in "Üstün Irk" teorisini yerle bir etmiştir. 100 metrede 1. olan Owens siyahilerin beyazlar gibi insan olduğunu tüm dünyaya göstermiştir.Bu sonuç üzerine Hitler hışımla berlin Olimpiyat Stadyumunu terk etmiştir. Ayrıca yarışta elde ettiği 10.3'lük derecesi DÜnya Rekoru olmuştur. 100 metre dışında 200 metre 4x100 metre ve uzun atlamada 4 altın madalya kazanmıştır. Atletizmde biz ne yaptık derseneiz Bknz: http://media.dunyabulteni.net/250x190/2012/08/02/alimpiyatlar-kapand-.jpg
Koş Fred Koş Oyunteyze Com 03:41
Koş Fred Koş Oyunteyze Com 412 izlenme - 1 yıl önce koş fred koş yeni macerasıyla oyun severler ile buluşuyor. Oyunda peşindeki azrailden kurtulmaya çalışan koşucu fred yol boyunca hem koşmalı hem de engellere takılmadan ilerlemeli. Koş fred koş oyununu sitemizde oynayabilirsiniz. http://www.oyunteyze.com/kos-fred-kos-2.html
Usain Bolt Samba Yaparsa 01:14
Usain Bolt Samba Yaparsa 363 izlenme - 2 yıl önce Usain Bolt bir etkinlik için katıldığı davette çocuklarla beraber samba yaptı.
101 Yaşında Jübile Yapan Koşucu 00:45
101 Yaşında Jübile Yapan Koşucu 305 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en yaşlı koşucusu olan 101 yaşındaki Fauja Singh, son koşusunda jübile yapmış, sonra emekli olduğunu açıklamış. Eee iyi de niye acele ettin be dayım yaaa daha da koşarmışsın sen.
Koş Fred Koş 01:51
Koş Fred Koş 174 izlenme - 1 yıl önce Koşucu fred peşine takılan azraile yakalanmadan koşuyor. Fred koşarken yolundaki engellere takılmadan ilerlemeniz lazım. Koş fred koş oyununu sitemizde oynayabilirsiniz http://www.oyunteyze.com/kos-fred-kos-2.html
Carlin Isles - Profesyonel Koşucu Rugby Oynarsa 02:41
Carlin Isles - Profesyonel Koşucu Rugby Oynarsa 202 izlenme - 2 yıl önce Profesyonel sprinter aynı zamanda da rugby oyuncusu Carlin Isles böyle oynuyorsa Usain Bolt'u düşünemiyorum.
Usain Bolt 9 Yaşındaki Çocukla Yarışırsa 00:55
Usain Bolt 9 Yaşındaki Çocukla Yarışırsa 190 izlenme - 3 yıl önce Usain Bolt 9 Yaşındaki Çocukla Yarışırsa
Start verildi ve koşucu düştü 00:30
Start verildi ve koşucu düştü 177 izlenme - 5 yıl önce
Profesyonel Koşucu Rugby Oynarsa 02:41
Profesyonel Koşucu Rugby Oynarsa 120 izlenme - 3 yıl önce Profesyonel Koşucu Rugby Oynarsa
Slovenian Team 01:10
Slovenian Team 121 izlenme - 3 yıl önce Slovenian Team 4x100 Baton Pass Technique,
Özgür Koşucu Gelişmi 06:59
Özgür Koşucu Gelişmi 82 izlenme - 3 yıl önce Özgür Koşucu Gelişmi
Koşucu Vampir 00:48
Koşucu Vampir 48 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/kosucuvampir.htm Sevimli küçük vampirimiz gün doğmadan engelli yolda koşarak altınları toplamalı ve bizde altınları toplamasında vampirimize yardım etmeliyiz. W,A,S,D tuşları ile vampiri kontrol edebilir ve engelli aşabilirsiniz. İyi Eğlenceler..
atanarjuat 02:12
atanarjuat 189 izlenme - 6 yıl önce
Koşucu Fred 02:04
Koşucu Fred 43 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/kosucufred.htm Oyun açıldığında ekrana tıklayarak oyuna başlayabilir ve fredin koşu macerasına ortak olabilirsiniz. Değişik engellerden oluşan ve uçurumlarla dolu olan yolda fred'in kontrolünü sağlıyor ve bölümleri bitirmesine yardımcı oluyorsunuz. Yön tuşları ile fredini kontrolünü sağlayabilir ve engelleri zıplayarak geçebilirsiniz. İyi Eğlenceler..
Yarışta Birinci Olduğuna İnanmayan Sporcu 00:58
Yarışta Birinci Olduğuna İnanmayan Sporcu 13 izlenme - 5 ay önce Amsterdam’daki yarışlarda nefes kesen 100 metre finalinden sonraki gün, Churandy Martina 200 metre yarışında bitiş çizgisini birinci geçti. Bir süre sonra Martina’nın virajı dönerken kendi kulvarının dışında 3 adım attığı görüldü ve diskalifiye edildi. Martina’nın diskalifiye olduğundan haberi olmayan İspanyol koşucu Hortelano muhabirin kendisinin birinci olduğunu söylemesine rağmen buna inanmadı. Gerçeği öğrendiğindeyse tepkisi görülmeye değerdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ben Hırsız Değilim ! Sadece Koşuyordum ! 02:54
Ben Hırsız Değilim ! Sadece Koşuyordum ! 63 izlenme - 2 yıl önce Ankara'daki maliye bakanlığına İstanbul'dan, koşarak daha kısa sürede ulaşacağını düşünen muhasebeci Cücü, gündüz dinlenip geceleri koşarken göğüsünde sakladığı köpek ile marjinal bir tavır içerisindedir. Tam Bolu Dağının eteklerine vardığı sırada aslında hiç işlemediği bir suçla itham edilen kahramanımız çözümü bu sefer bulamayacak gibidir. Filmin künyesi; Kaçış, 1985
Özgür Koşucu 2 01:05
Özgür Koşucu 2 49 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/ozgurkosucu2.htm Özgür Koşucu oyunumuzun 2. serisinde süre bitmeden yön tuşlarını kullanarak ilerlemeli ve koşmaya başlamalısınız. X tuşu ile engelleri aşmalı ve bitiş noktasına varmalısınız. İyi Eğlenceler..
Dünyanın En Hızlı Koşan Robotu - Outrunner 02:36
Dünyanın En Hızlı Koşan Robotu - Outrunner 57 izlenme - 2 yıl önce Nerde ve ne amaçla kullanılır bilemedim ama yinede birşeyler üretmek geliştirmek güzelşey. Biz de artık bu tarz teknolojilere yatırım yapsak, birşeyler geliştirsek ne güzel olur. Lego gibi parçalardan neler üretiyorlar. Biz hala saç, teneke, tel, maşa gibi bişeylerle icad yapmaya çalışıyoruz. Üzülüyorum ya. Yurdumuzda tekno marketler açılmalı bence. Meraklı genşler buradan istediği elektronik ve mekanik parçaları temin edebilmeli. Ewt süper bir fikir la bu :O
Akın Yeniceli, Koşarak Mekkeye Gitmek İstiyor 03:24
Akın Yeniceli, Koşarak Mekkeye Gitmek İstiyor 45 izlenme - 2 yıl önce Son dört yılda özel ve resmi koşularda 62 madalya kazanan maratoncu Akın Yeniceli, 70 gün boyunca her gün 50'şer kilometre koşarak Mekke'ye gitmeyi planlıyor.