Hoşgeldiniz!

kötek

Atarlı Dövüşçü vs Sıkılgan Rus 01:34
Atarlı Dövüşçü vs Sıkılgan Rus 4.911 izlenme - 2 yıl önce Yine bir atarlı taraf yine bir rus yine ölümüne sakinlik ve yine kötek.
Kars/kağızman - Kötek Köyü 18:51
Kars/kağızman - Kötek Köyü 3.510 izlenme - 6 yıl önce Kameraman Selahattin Yılmaz Kars/Kağızman - Kötek Köyü
Kağizman Kötek Köyü 88/3 Tertipler 03:38
Kağizman Kötek Köyü 88/3 Tertipler 2.772 izlenme - 9 yıl önce yavuz bingöl - gitti canımın cananı
Arkadan Gelen Tokatı İzlemelisiniz 00:14
Arkadan Gelen Tokatı İzlemelisiniz 2.967 izlenme - 10 yıl önce yorum size kalmış
Lüften Döv Beni  (Sado-Mazo-Moko) 00:53
Lüften Döv Beni (Sado-Mazo-Moko) 1.446 izlenme - 3 yıl önce Acı bişeyler yediğimizde vücudumuz endorfin (Mutluluk hormonu) salgılayarak o durumu dengelermiş. Mokar hastası ablamız da herşey zıttıyla varolur felsefesinden hareketle az sonra yemeyi hayal ettiği memleketin cevizli sucuğunu düşünerek önce köteğin tadına vakıf olmak için şahane bir performans sergileyecektir. Pompaya giden yolu ansiklopedik bilgilerle desteklemekte beis görmeyen site alkışlarlayaşıyorum.
Kötek Köyü Kabadayı Oyunu 02:17
Kötek Köyü Kabadayı Oyunu 1.255 izlenme - 8 yıl önce kötek köyü kabadayı oyunu
Bi Araba Sopa Yiyip Sinyal Vermeyi İhmal Etmemek 01:35
Bi Araba Sopa Yiyip Sinyal Vermeyi İhmal Etmemek 409 izlenme - 2 yıl önce Hakkı Baba, otoparkın 4 aylık borcunu cebellezi edip tam Almanya turnesine gidecekken otoparkın beyaz çoraplı, spor ayakkabılı ve enseli gençleri babayı fena halde marizlerler. Abimiz, dayaktan sonra şahane bir hacim alan saçları eşliğinde otoparktan çıkarken sinyal vermeyi ihmal etmeyecektir.
Ozan Cemali - Hikmet Aksu - Kaval Flüt Resitali 03:00
Ozan Cemali - Hikmet Aksu - Kaval Flüt Resitali 659 izlenme - 5 yıl önce Notasız çalıyoruz ama birşeylere benzetiyoruz sanırım. Kaval; keman, kanun, ney gibi bağlamadan sonra en çok sevdiğim, bazı melodilerde daha çok etkilendiğim enstrümandır.
O Günleri Unutamamki 03:46
O Günleri Unutamamki 328 izlenme - 5 yıl önce Özlem Ve De Anıların Yüreğime Ve Dilime Düşürdüğü Dizeler. Tümüyle Kars/kağızmanlı Ozan Cemali Hikmet Aksu Yapım
Kali Ft Kötek -Batıl İnanç 03:45
Kali Ft Kötek -Batıl İnanç 413 izlenme - 8 yıl önce kötek alaimisemadan sizlere br_raplex@hotmail.com
Rocky2 - Efsane İdman 02:28
Rocky2 - Efsane İdman 188 izlenme - 3 yıl önce Efsane film Rocky efsane antreman sahnesi... Bir dönem çocukları Rocky Balboa izleyip az şınav mekik çekmedi. Unutanlar ve hiç unutmak istemeyenler için İtalyan aygırı Ronky Balboaaaaaa. Şınav mekik çektiren site alkislarlayasiyorum..
Kötek Feat Etamin -Başyapıt- 03:42
Kötek Feat Etamin -Başyapıt- 543 izlenme - 9 yıl önce ümraniyeden İki arkadasın yaptıgı harıka bir rap calısması herkez dinlesin yorumlar çok önemli
Seni Çıktığın Yere Gönderiyorum 00:10
Seni Çıktığın Yere Gönderiyorum 138 izlenme - 2 yıl önce Cücü, Freud'la "Viyana Güründüllü Sanat Lisesi" torna tesviye bölümünden arkadaştır. Derslerden arta kalan zamanlarda okulun bahçesinde, posta gazetesi şiirleri, limite gelmiş şeker kamışı psikolojisi ve yerçekimi kanununu altüst eden beşer uzuvları gibi sosyal konularda fikir teatisi yaparlar. Birgün yine benzer bir konu olan ana rahmine dönme isteği üzerine bir konuşma yaparken okulun çıkışındaki ciğercinin yancısı Nikılıs, Hariçten gazele yeltenip, "Sen zahmet etme fort, ben seninkine dönerim ısı ısı ısı" Diye lafa binince Cücü, elemana ebesininkini tersten gördürtür.
Pozitif Eş Adayı Arayan Nuri - Bende Dayak ve Kötek olmaz 02:40
Pozitif Eş Adayı Arayan Nuri - Bende Dayak ve Kötek olmaz 115 izlenme - 3 yıl önce 22-30 yaş arası sarışın, mavi gözlü ve sadık bir kız arayan Nuri kardeşimizin sesini duyurmayı görev bilen site gururla sunar efenim...
Yasadik 04:19
Yasadik 222 izlenme - 9 yıl önce köteklİ Şaİr hİkmet aksunun kötek İsİmlİ Şİİrİ
Çocuğa Çarpınca, Anneden Kötek Yemek 00:34
Çocuğa Çarpınca, Anneden Kötek Yemek 57 izlenme - 3 yıl önce Elemanın biri kaykay yaparken bir çocuğa çarpıyor. Ama asıl mesele bu değil. Daha sonra çocuğun annesi buna bir çarpıyor, bildiğiniz gibi değil.
İrishman İnternet Filtresine Karşı! 01:49
İrishman İnternet Filtresine Karşı! 34 izlenme - 3 yıl önce Absürd mizah, nostalji konseptleri iyi hoş da, sitede arada konseptten de fazla sapmadan özgün birşeyler paylaşmak gerek dedim ve kolları sıvadım. Alkışlarlayaşıyorum.com'a özel bu monte denemesiyle karşınızdayım. İrishman abimiz son günlerde hepimizin can sıkıntısı olan " İnternet Filtresi" ve yasakları konusunda görüş beyan eden muhtereme nasıl bir ayar veriyor izleyelim.