Hoşgeldiniz!

kötü adam

Kötü Adam Gibi Gülen Çocuk 00:43
Kötü Adam Gibi Gülen Çocuk 31.331 izlenme - 1 yıl önce Çocuktan, Oskarlık kötü adam performansı. Zengin oldum hohohoho. Kameraya yansıyan komik görüntüler sizlerle...
Olacak O Kadar - Kötü Adam (1992) 10:44
Olacak O Kadar - Kötü Adam (1992) 1.453 izlenme - 5 ay önce Levent Kırca ve Oya Başar ikilisinin efsane olacak o kadar'ının "güleriz ağlanacak halimize" dedirten bir bölümü. Şahsen bugüne baktığımda bir parçacık bile olsa bugün bile böyle şeylerin olabileceğini varsaydım kendi kendime.
Neden Kötü Adam Oldular? (Nuri Alço & Tecavüzcü Coşkun) 03:02
Neden Kötü Adam Oldular? (Nuri Alço & Tecavüzcü Coşkun) 965 izlenme - 5 ay önce Reddedilmek; Nuri Alço ve Tecavüzcü Coşkun'un kötü adam olmaya karar verdikleri o anlar. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktı. İzliyoruz.
Kötü Adam Gibi Gülen Çocuktan Halay Şov 01:00
Kötü Adam Gibi Gülen Çocuktan Halay Şov 1.943 izlenme - 1 yıl önce Kötü adam gülüşüyle gönüllerde taht kuran çocuktan enteresan halay şovu. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle...
Kötü Adam Gibi Gülen Çocuk 01:53
Kötü Adam Gibi Gülen Çocuk 1.553 izlenme - 1 yıl önce İlk okul öğrencisi çocuktan Oskarlık kötü adam gülüşü. Doğuştan yetenekli çocuk bu olsa gerek. bu kadarmı güzel gülünür arkadaş.. Helal sana ve arkanda gülücük atan mavi kapşonlu dostuma...
Kötü Adam Taklidi Yapan Çocuk 00:43
Kötü Adam Taklidi Yapan Çocuk 728 izlenme - 1 yıl önce Kötü Adam Taklidi Yapan Çocuk çok komik mutlaka izlemelisiniz :)))))))))
#Yeşilçamın Kötü Adamları: Süha Doğan 00:49
#Yeşilçamın Kötü Adamları: Süha Doğan 1.152 izlenme - 12 ay önce Bir Süha Doğan Filmi Beyoğlu Piliçleri: http://www.izlesene.com/video/bir-garip-patron-beyoglu-pilicleri/7692535 Bir dönemin Kastamonu Valisi ve bakanlarından Avni Doğan’ın oğlu olan Süha Doğan, 1920 yılında Yozgat’ta doğdu. İktisadi ve ve Ticari Bilimler Akademisi’ni bitirdikten sonra 1952de İzmir’de çekilen “ Kan Kardeşleri” filminde oynayarak sinemaya girdi. 1953 yılında Yunanlılarla ortak olarak çevrilen “Beyoğlu Güzeli”nde “Jön” oynadı. Doğan, özellikle soğukkanlı veya perde arkasındaki “kötü adam”ı başarıyla canlandırdı. Oyunculuğunun dışında yönetmen, yönetmen yardımcısı, senaryo yazarı ve yapımcı olarak da Türk Sineması’na katkıda bulundu. Yönettiği ilk film 1957 yılı yapımı Gelin Ayşem’dir. Yardımcı oyuncu olarak 200e yakın filmde yer alırken, 23 filmin de yönetmenliğini yaptı, senaryosunu yazdı. 1978de bir beyin rahatsızlığı dolayısıyla kaldırıldığı Bakırköy Akıl Hastanesi’nde, bir yıl sonra hayatını kaybetti.
Kötü Adam Gibi Gülen Çocuk 00:43
Kötü Adam Gibi Gülen Çocuk 863 izlenme - 1 yıl önce Kötü Adam Gibi Gülen Çocuk İnternetin fenomen olmuş videolarından derlenen video merkezi https://tr-tr.facebook.com/VidyocenterCom https://twitter.com/vidyocentercom Daha fazlası için sizleri www.vidyocenter.com web sitemize bekliyoruz
Yeşilçam - Kötü Adam Gülüşleri 01:44
Yeşilçam - Kötü Adam Gülüşleri 738 izlenme - 9 ay önce Kişi ne kadar kötüyse o kadar ağız dolusu, o kadar gür, o kadar sinir bozucu kahkahalar atar.!! Muahahahahaha, Yuhahahaha, Huaahahaha gibi..
kötü adam gülüşleri 01:43
kötü adam gülüşleri 2.436 izlenme - 5 yıl önce
kalleş vede kötü adam gülüşleri - yeşilçam 01:57
kalleş vede kötü adam gülüşleri - yeşilçam 2.216 izlenme - 5 yıl önce istediğin çile ise..gülümse!çekiyorum....hayat dediğiniz ne kadar içten gülebiliyorsanız okadar boşverin ötesini..!
Türk Sinemasındaki Psikolojik Mafya Müziği 05:00
Türk Sinemasındaki Psikolojik Mafya Müziği 272 izlenme - 6 ay önce Efendim Eski Türk filmlerinde Mafya gösterildiği zamanlarda arka fonda çalan sinir bozucu pisikolojik müzik, benim hatırladığım rahmetli Hüseyin Peyda'nın Kadir İnanır'ın oynadığı böyle bir sürü filmde çalar bu.
Yeşilçam'ın Kötü Adamları | Nuri Alço #3 00:48
Yeşilçam'ın Kötü Adamları | Nuri Alço #3 834 izlenme - 1 yıl önce Nuri Alço (d. 26 Nisan 1951, Eskişehir), Türk sinema oyuncusu. Bankacılık ve ilaç mümessilliğinin ardından mankenlik de yapan oyuncu, 1974 yılında Yeşilçam’a geçti. Eskişehir'deki Altay Spor Kulübünde ve Ordu Milli Takımında profesyonel olarak Voleybol oynadıktan sonra bir süre çeşitli işlerde uğraştı. Daha sonra Yeşilçam´a geçerek genellikle de tecavüzcü ve kötü adam rollerini oynamıştır. 80'li yılların erotik simgelerinden Ahu Tuğba ile bazı filmlerde rol almıştır.
Yeşilçam'ın Kötü Adamları | Süheyl Eğriboz #1 00:49
Yeşilçam'ın Kötü Adamları | Süheyl Eğriboz #1 827 izlenme - 1 yıl önce Süheyl Eğriboz (17 Nisan 1927 - 10 Ocak 2014) Türk karakter, tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu. Balıkesir'de doğdu. Bir süre Pertevniyal Lisesi'nde okudu. Sinemaya 1940'da Akasya Palas filminde oynayarak girdi. Bir ara Muammer Karaca ve Ses Tiyatrosu'nda sahneye çıktı. Daha sonra tiyatrodan ayrılarak, sinema oyunculuğunu devam ettirdi. İlerleyen yıllarda, sinemanın yanı sıra fotoromanlarda, TV dizilerinde roller aldı. Kötü adam rolleri ile tanındı. Süheyl Eğriboz, Kasım 2013'te Aksaray'daki evinde bulunduğu sırada beynine giden iki damardaki tıkanıklık nedeniyle Samatya İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılıp yoğun bakıma alındı. İki ay boyunca tedavi gören Süheyl Eğriboz, 10 Ocak 2014 tarihinde sabaha karşı hayatını kaybetti. Cenazesi Eyüp Sultan Mezarlığı'nda defnedildi. *Video Kapak Fotoğrafı çizimi: Hakan Arslan http://hakkanarslan.blogspot.com.tr/
Cem Uzan'ın Kadınları İğrenç Emellerine Alet Eden Kötü Adam Gülüşü 2 00:23
Cem Uzan'ın Kadınları İğrenç Emellerine Alet Eden Kötü Adam Gülüşü 2 506 izlenme - 1 yıl önce Cem uzan röportajlarının 2.kısmını izlediğimde ilk röportajın üstüne koyarak hemen hemen her soruya kahkahalarla cevap verdiğini izledim ama Cem Uzan kahkahaları diye abidik bir seri oluşmasını istemedim, bu videoda kadınlar hakkında sorulan soruya attığı kahkahanın en az ilk video kadar iyi olduğunu gördüm, özellikle kahkahayı patlattıktan sonra aniden toparlanıp ciddileşerek verdiği cevap herşeyi açıklıyor.
Hayati Hamzaoğlu'yla Adım Adım Kötü Adam Gülüşü 01:50
Hayati Hamzaoğlu'yla Adım Adım Kötü Adam Gülüşü 360 izlenme - 9 ay önce Yeşilçam'ın unutulmaz kötü adamlarından Hayati Hamzaoğlu'nun Cüneyt Arkın tarafından öldürülmeden önce seyircinin nefretini iyice bünyesine toplatabilmek için yaptığı son gülüşlerden oluşan bir potbori sizlerle. Noooğhahohoaooğhooğaooaa Ses: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2882/hayati-hamzaoglu-nihahaha
Son Akbaba 04:52
Son Akbaba 847 izlenme - 1 yıl önce SON AKBABA
Nabbeun Namja - Kötü Adam Fragmanı 02:00
Nabbeun Namja - Kötü Adam Fragmanı 1.515 izlenme - 2 yıl önce 2001 Güney Kore yapımı dram filmi Kötü Adam (Nabbeun Namja) 'nın fragmanı. Ne kadar aşk konusu içersede bir çok kişiyi özellikle kadınları kızdıracak bir senaryoya sahip bu yapım Han-ki adlı karakterin (Jae-hyeon Jo) 21 yaşındaki üniversiteli bir kızı (Sun-hwa) sokağın ortasında öpmesiyle başlar. İlk başta çok saçma gelen bu durum , özür bekleyen genç genç kızın Han-ki\'yi  aşağılamasıyla  olayları daha ilginç boyutlara taşıyacaktır.
Hayati Hamzaoğlu - Nıhahaha 00:10
Hayati Hamzaoğlu - Nıhahaha 277 izlenme - 6 ay önce Aramızda bu gülüşü cep telefonu melodisi yapmak isteyen psikopatlar olabilir, onlara sadece gülüyorum. Bu gülüşe remix şarkılar yapacak cengaverler, davranın ulen!
Yeşilçam'ın En Kötüleri #Süheyl Eğriboz 00:49
Yeşilçam'ın En Kötüleri #Süheyl Eğriboz 388 izlenme - 9 ay önce Süheyl Eğriboz (17 Nisan 1927 - 10 Ocak 2014) Türk karakter, tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu. Balıkesir'de doğdu. Bir süre Pertevniyal Lisesi'nde okudu. Sinemaya 1940'da Akasya Palas filminde oynayarak girdi. Bir ara Muammer Karaca ve Ses Tiyatrosu'nda sahneye çıktı. Daha sonra tiyatrodan ayrılarak, sinema oyunculuğunu devam ettirdi. İlerleyen yıllarda, sinemanın yanı sıra fotoromanlarda, TV dizilerinde roller aldı. Kötü adam rolleri ile tanındı. Süheyl Eğriboz, Kasım 2013'te Aksaray'daki evinde bulunduğu sırada beynine giden iki damardaki tıkanıklık nedeniyle Samatya İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılıp yoğun bakıma alındı. İki ay boyunca tedavi gören Süheyl Eğriboz, 10 Ocak 2014 tarihinde sabaha karşı hayatını kaybetti. Cenazesi Eyüp Sultan Mezarlığı'nda defnedildi. *Video Kapak Fotoğrafı çizimi: Hakan Arslan http://hakkanarslan.blogspot.com.tr/
Yeşilçamda Kötü Adam Geliyor Müziği 00:36
Yeşilçamda Kötü Adam Geliyor Müziği 214 izlenme - 6 ay önce Öncelikle Sakar Şakir filminde gardrop fuat'lı sahnelerde duyduğumuz, aşina olduğumuz, bir çok kabadayılı filmlere eşlik etmiş o müzik sizlerle.
En Karizmatik Kötü Adam 01:14
En Karizmatik Kötü Adam 194 izlenme - 9 ay önce Karizmayı görsel olarak tanımlamak isteyenlere büyük fırsat... Lütfen, bağyanlar izlemesin yoksa aşık olabilirler. Bazı insanların karizması yüksektir. Bu da sinema için çok önemli bir husustur. Sağlık açısından ne kadar karizmatik olsanız da, elmayı yemeden önce mutlaka yıkayınız.
Yeşilçam'ın Kötü Adamı Süheyl Eğriboz Röportajı 01:41
Yeşilçam'ın Kötü Adamı Süheyl Eğriboz Röportajı 281 izlenme - 11 ay önce Sinemamızın bir yıldızları bir de 3ncü adamları vardır.Onlar aslında herkesin tanıdığı ama bir yandan da tanımadığı kişiler olarak vardırlar hafızamızda.Hem var hem yoktur.Yeşilçam ın kötü adamlarından Süheyl Eğriboz nam ı diğer Sütçü olarak tanıdığımız emekçimiz,sinema hayatıyla ve bugünle ilgili güzel bir saptama yapmış
Hayati Hamzaoğlu - Nıhahaha 00:33
Hayati Hamzaoğlu - Nıhahaha 260 izlenme - 11 ay önce Yıllardır chat ortamlarının vazgeçilmez gülme efektlerinden "nıhahaha"nın isim babası Hayati Hamzaoğlu imiş de haberimiz yokmuş. Kötü adam gülüşleri sıralamasında zirveyi zorlayan bir eser...
Sinir Bozan Masumiyet - Sezercik 03:03
Sinir Bozan Masumiyet - Sezercik 254 izlenme - 9 ay önce Sezercik Aslan Parçası filminden bir sahne; Nedim (Nihat Ziyalan) eskiden beri Sevim (Hülya Koçyiğit) yanıktır. Tabii ki bir kötü adam olarak çiçek-böcek işlerine girmeden, kendi usulünce sonuca gitmek ister. Sezercik'in tüm masumiyetini sadist kahkahalarıyla yok etmek isteyen Ziyalan'ı ve Sezercik'i izliyoruz.
Rapozof - Kötü Adam 03:26
Rapozof - Kötü Adam 67 izlenme - 8 ay önce Rapozof - Kötü Adam Şarkı Sözleri: En büyük hobim kapkaçtır Bahçemde büyüyen haşhaştır Tek güzelse kafamdır Ne yapsam etsem yanıma kardır Hayatım internette geçer Kimi yalvarır hadi hadi beni becer Anlamadım nedir o ecel Avcumu yala döktüm reçel Bana deme sakın ola yola koyul Ama deli dana gibi geziyorum arabamda Hadi sık ama baboli karavana, coming soon Oğlum sen daha komiksun Ben rap'in temeli sen dursun Pop-Politika bana uzak dursun Potpori tarzı, halkın arzı Dilenci farzı misal kodoman Kuzum senin yolun kuzu çevirme Emoları memo yapıp yollayın askere Bas marşa sana mashrom Kaş göz yapma web kamerada bre man Yalan oldu Superman ona gerek oto gaz Ben mızrap, beat saz Kimse kıskanç, ona kırbaç ya da vurkaç Batacan az daha bacak aç Adam asma bi oyun değil Kara fatma bi böcek değil Arafatta duman halin Eti satan da alan da yanacak kesin [Nakarat X2] Ben kötü bi adam Yoktur kendime hiç bi faydam Bu düzen kahpe elinde Dünya döndükçe bu böyle Rüşvet veren altın bulsun Bakan olsun dansözler Siz miyop değilsiniz ama şahin Bazı bazı dilenen körler Duralım yandı bak hoş ışık Durduğun otoparkta mafya Kral'ım kapalıysa kıralım siteni Sistemi çözemedim hala Ben değil canı alır deccal Beni kan tutar ver ketçap Kız kandıransa oğlan mı çapkın Rap rap hadi yatağa, çat çat Origami görevi tamam milimetrik Hortumculuk gelişir simetrik Borsa tavan hadi kurban keselim Tavşan gibi düdükleyecekmişiz Kötürümsen kimden ötürü Ver oyu ver gömerler ölünü Kimi matmazel adsl ile Bağlanacak cennete konkene Arap atı gibi koşsan da Sele kapılırsın İstanbul'da Sokağın solu sağı belli olmaz Pa pa gece 4 sularında Ama dikkat kaçak yapı Elbette yutturabilir hapı Paraya tapar müteahhit Ama faiz caiz değil hacı [Nakarat X2] Ben kötü bi adam Yoktur kendime hiç bi faydam Bu düzen kahpe elinde Dünya döndükçe bu böyle
Yılmayan Şeytan - Mysterious Doctor Satan (1972 - 84 dk) 01:24:16
Yılmayan Şeytan - Mysterious Doctor Satan (1972 - 84 dk) 155 izlenme - 5 ay önce Yönetmen: Yılmaz Atadeniz Senaryo Yazarı: Yılmaz Atadeniz Yapımcı: Yılmaz Atadeniz Görüntü Yönetmeni: Sertaç Karan Tür: Macera, Fantastik Süre: 84 dk Oyuncular: Kunt Tulgar, Mine Mutlu, Erol Taş, Muzaffer Tema, Erol Günaydın, Yalın Tolga, Tijen Doray, Muammer Gözalan, Zeki Sezer, Cango kemal, Mustafa Dik, Ahmet Karaca, Giray Alpan, Abdi Algül, Ali Demir, Erol Yeşilyaprak, Mehmet Yağmur, Agah Ün (Erol Taş seslendirmesi), Abdurrahman Palay (Kunt Tulgar seslendirmesi), Nevin Akkaya (Mine Mutlu seslendirmesi), Şener Şen (Zeki Sezer seslendirmesi), Pekcan Koşar (Erol günaydın seslendirmesi), Timuçin Caymaz (Muammer Gözalan seslendirmesi), Bülent Koral (Muzaffer Tema seslendirmesi), ihsan Özenç, Alez Koral (Tijen Doray seslendirmesi), Zafer önen (Cango Kemal seslendirmesi) Konu: Prof. Doğan'ın (Yalın Tolga) bulduğu "tangayt" madeni bilim adına çok büyük bir aşamadır. Bu maden sayesinde çeşitli araç ve gereçlere uzaktan kumanda edebilen bir cihaz tasarlamıştır. Bu buluşunu ilk kez arkadaşı Yılmaz'a (Muzaffer Tema) açıklar. Yılmaz, Oğlu Tekin (Kunt Tulgar), Tekin'in komik arkadaşı Bitik (Erol Günaydın) ve Prof. Doğan'ın kızı Sevgi (Mine Mutlu) de bu sırrı paylaşmaktadır. Bir gün Yılmaz oğlu Tekin'i yanına çağırıp yıllarca gizlediği bir sırrı ona açıklamak istediğini söyler: Tekin'in gerçek babası kendisi değil, çok yakın arkadaşı Adil'dir. Geçmişte adil, özel bir giysi giyip bakırbaş adıyla, kötülerle savaşan bir süper kahramandı ve Dr. Şeytan (Erol Taş) tarafından öldürülmüştü.* artık Tekin, yeni bakırbaş olarak, babasının yerine geçip kötülere ve Dr. Şeytan'a karşı mücadeleyi sürdürecektir.
Erol Taş - Bu Kızın İki Bacağının Arasında Ne Var? 02:56
Erol Taş - Bu Kızın İki Bacağının Arasında Ne Var? 169 izlenme - 9 ay önce Yeşilçam'ın yadigar oyuncularından Erol Taş'tan günümüz liselilerini bile kıskandıracak güzellikte bir liseli repliği dinleyeceğiz. Kötü adam ve kaltak sevgilisi bir dönem Yeşilçam Sinemasını vazgeçilmez unsurlarındandı. Harbiden kadınların iki bacağının arasında ne oluyor?
sagopa kajmer -kalbim krizin bekçisi olmuş 03:17
sagopa kajmer -kalbim krizin bekçisi olmuş 871 izlenme - 5 yıl önce
Yeşilçam'ın En Kötüleri | #Süha Doğan 00:49
Yeşilçam'ın En Kötüleri | #Süha Doğan 244 izlenme - 1 yıl önce Bir dönemin Kastamonu Valisi ve bakanlarından Avni Doğan’ın oğlu olan Süha Doğan, 1920 yılında Yozgat’ta doğdu. İktisadi ve ve Ticari Bilimler Akademisi’ni bitirdikten sonra 1952de İzmir’de çekilen “ Kan Kardeşleri” filminde oynayarak sinemaya girdi. 1953 yılında Yunanlılarla ortak olarak çevrilen “Beyoğlu Güzeli”nde “Jön” oynadı. Doğan, özellikle soğukkanlı veya perde arkasındaki “kötü adam”ı başarıyla canlandırdı. Oyunculuğunun dışında yönetmen, yönetmen yardımcısı, senaryo yazarı ve yapımcı olarak da Türk Sineması’na katkıda bulundu. Yönettiği ilk film 1957 yılı yapımı Gelin Ayşem’dir. Yardımcı oyuncu olarak 200e yakın filmde yer alırken, 23 filmin de yönetmenliğini yaptı, senaryosunu yazdı. 1978de bir beyin rahatsızlığı dolayısıyla kaldırıldığı Bakırköy Akıl Hastanesi’nde, bir yıl sonra hayatını kaybetti.