Hoşgeldiniz!

kötü adam

Kötü Adam Gibi Gülen Çocuk 00:43
Kötü Adam Gibi Gülen Çocuk 32.584 izlenme - 3 yıl önce Çocuktan, Oskarlık kötü adam performansı. Zengin oldum hohohoho. Kameraya yansıyan komik görüntüler sizlerle...
Neden Kötü Adam Oldular? (Nuri Alço & Tecavüzcü Coşkun) 03:02
Neden Kötü Adam Oldular? (Nuri Alço & Tecavüzcü Coşkun) 4.368 izlenme - 2 yıl önce Reddedilmek; Nuri Alço ve Tecavüzcü Coşkun'un kötü adam olmaya karar verdikleri o anlar. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktı. İzliyoruz.
Kötü Adam Gibi Gülen Çocuktan Halay Şov 01:00
Kötü Adam Gibi Gülen Çocuktan Halay Şov 1.987 izlenme - 3 yıl önce Kötü adam gülüşüyle gönüllerde taht kuran çocuktan enteresan halay şovu. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle...
Hayati Hamzaoğlu'yla Adım Adım Kötü Adam Gülüşü 01:50
Hayati Hamzaoğlu'yla Adım Adım Kötü Adam Gülüşü 1.599 izlenme - 2 yıl önce Yeşilçam'ın unutulmaz kötü adamlarından Hayati Hamzaoğlu'nun Cüneyt Arkın tarafından öldürülmeden önce seyircinin nefretini iyice bünyesine toplatabilmek için yaptığı son gülüşlerden oluşan bir potbori sizlerle. Noooğhahohoaooğhooğaooaa Ses: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2882/hayati-hamzaoglu-nihahaha
Yeşilçam - Kötü Adam Gülüşleri 01:44
Yeşilçam - Kötü Adam Gülüşleri 1.806 izlenme - 2 yıl önce Kişi ne kadar kötüyse o kadar ağız dolusu, o kadar gür, o kadar sinir bozucu kahkahalar atar.!! Muahahahahaha, Yuhahahaha, Huaahahaha gibi..
Kötü Adam Gibi Gülen Çocuk 01:53
Kötü Adam Gibi Gülen Çocuk 1.650 izlenme - 3 yıl önce İlk okul öğrencisi çocuktan Oskarlık kötü adam gülüşü. Doğuştan yetenekli çocuk bu olsa gerek. bu kadarmı güzel gülünür arkadaş.. Helal sana ve arkanda gülücük atan mavi kapşonlu dostuma...
Hayati Hamzaoğlu - Nıhahaha 00:10
Hayati Hamzaoğlu - Nıhahaha 1.479 izlenme - 2 yıl önce Aramızda bu gülüşü cep telefonu melodisi yapmak isteyen psikopatlar olabilir, onlara sadece gülüyorum. Bu gülüşe remix şarkılar yapacak cengaverler, davranın ulen!
Kötü Adam Taklidi Yapan Çocuk 00:43
Kötü Adam Taklidi Yapan Çocuk 1.008 izlenme - 3 yıl önce Kötü Adam Taklidi Yapan Çocuk çok komik mutlaka izlemelisiniz :)))))))))
Hayati Hamzaoğlu - Nıhahaha 00:33
Hayati Hamzaoğlu - Nıhahaha 1.448 izlenme - 2 yıl önce Yıllardır chat ortamlarının vazgeçilmez gülme efektlerinden "nıhahaha"nın isim babası Hayati Hamzaoğlu imiş de haberimiz yokmuş. Kötü adam gülüşleri sıralamasında zirveyi zorlayan bir eser...
kötü adam gülüşleri 01:43
kötü adam gülüşleri 2.438 izlenme - 7 yıl önce
kalleş vede kötü adam gülüşleri - yeşilçam 01:57
kalleş vede kötü adam gülüşleri - yeşilçam 2.481 izlenme - 6 yıl önce istediğin çile ise..gülümse!çekiyorum....hayat dediğiniz ne kadar içten gülebiliyorsanız okadar boşverin ötesini..!
Nabbeun Namja - Kötü Adam Fragmanı 02:00
Nabbeun Namja - Kötü Adam Fragmanı 2.618 izlenme - 4 yıl önce 2001 Güney Kore yapımı dram filmi Kötü Adam (Nabbeun Namja) 'nın fragmanı. Ne kadar aşk konusu içersede bir çok kişiyi özellikle kadınları kızdıracak bir senaryoya sahip bu yapım Han-ki adlı karakterin (Jae-hyeon Jo) 21 yaşındaki üniversiteli bir kızı (Sun-hwa) sokağın ortasında öpmesiyle başlar. İlk başta çok saçma gelen bu durum , özür bekleyen genç genç kızın Han-ki\'yi  aşağılamasıyla  olayları daha ilginç boyutlara taşıyacaktır.
Türk Sinemasındaki Psikolojik Mafya Müziği 05:00
Türk Sinemasındaki Psikolojik Mafya Müziği 934 izlenme - 2 yıl önce Efendim Eski Türk filmlerinde Mafya gösterildiği zamanlarda arka fonda çalan sinir bozucu pisikolojik müzik, benim hatırladığım rahmetli Hüseyin Peyda'nın Kadir İnanır'ın oynadığı böyle bir sürü filmde çalar bu.
Kötü Adam Gibi Gülen Çocuk 00:43
Kötü Adam Gibi Gülen Çocuk 889 izlenme - 3 yıl önce Kötü Adam Gibi Gülen Çocuk İnternetin fenomen olmuş videolarından derlenen video merkezi https://tr-tr.facebook.com/VidyocenterCom https://twitter.com/vidyocentercom Daha fazlası için sizleri www.vidyocenter.com web sitemize bekliyoruz
Sinir Bozan Masumiyet - Sezercik 03:03
Sinir Bozan Masumiyet - Sezercik 955 izlenme - 2 yıl önce Sezercik Aslan Parçası filminden bir sahne; Nedim (Nihat Ziyalan) eskiden beri Sevim (Hülya Koçyiğit) yanıktır. Tabii ki bir kötü adam olarak çiçek-böcek işlerine girmeden, kendi usulünce sonuca gitmek ister. Sezercik'in tüm masumiyetini sadist kahkahalarıyla yok etmek isteyen Ziyalan'ı ve Sezercik'i izliyoruz.
Yeşilçamda Kötü Adam Geliyor Müziği 00:36
Yeşilçamda Kötü Adam Geliyor Müziği 775 izlenme - 2 yıl önce Öncelikle Sakar Şakir filminde gardrop fuat'lı sahnelerde duyduğumuz, aşina olduğumuz, bir çok kabadayılı filmlere eşlik etmiş o müzik sizlerle.
Cem Uzan'ın Kadınları İğrenç Emellerine Alet Eden Kötü Adam Gülüşü 2 00:23
Cem Uzan'ın Kadınları İğrenç Emellerine Alet Eden Kötü Adam Gülüşü 2 674 izlenme - 2 yıl önce Cem uzan röportajlarının 2.kısmını izlediğimde ilk röportajın üstüne koyarak hemen hemen her soruya kahkahalarla cevap verdiğini izledim ama Cem Uzan kahkahaları diye abidik bir seri oluşmasını istemedim, bu videoda kadınlar hakkında sorulan soruya attığı kahkahanın en az ilk video kadar iyi olduğunu gördüm, özellikle kahkahayı patlattıktan sonra aniden toparlanıp ciddileşerek verdiği cevap herşeyi açıklıyor.
Son Akbaba 04:52
Son Akbaba 851 izlenme - 3 yıl önce SON AKBABA
Yılmayan Şeytan - Mysterious Doctor Satan (1972 - 84 dk) 01:24:16
Yılmayan Şeytan - Mysterious Doctor Satan (1972 - 84 dk) 742 izlenme - 2 yıl önce Yönetmen: Yılmaz Atadeniz Senaryo Yazarı: Yılmaz Atadeniz Yapımcı: Yılmaz Atadeniz Görüntü Yönetmeni: Sertaç Karan Tür: Macera, Fantastik Süre: 84 dk Oyuncular: Kunt Tulgar, Mine Mutlu, Erol Taş, Muzaffer Tema, Erol Günaydın, Yalın Tolga, Tijen Doray, Muammer Gözalan, Zeki Sezer, Cango kemal, Mustafa Dik, Ahmet Karaca, Giray Alpan, Abdi Algül, Ali Demir, Erol Yeşilyaprak, Mehmet Yağmur, Agah Ün (Erol Taş seslendirmesi), Abdurrahman Palay (Kunt Tulgar seslendirmesi), Nevin Akkaya (Mine Mutlu seslendirmesi), Şener Şen (Zeki Sezer seslendirmesi), Pekcan Koşar (Erol günaydın seslendirmesi), Timuçin Caymaz (Muammer Gözalan seslendirmesi), Bülent Koral (Muzaffer Tema seslendirmesi), ihsan Özenç, Alez Koral (Tijen Doray seslendirmesi), Zafer önen (Cango Kemal seslendirmesi) Konu: Prof. Doğan'ın (Yalın Tolga) bulduğu "tangayt" madeni bilim adına çok büyük bir aşamadır. Bu maden sayesinde çeşitli araç ve gereçlere uzaktan kumanda edebilen bir cihaz tasarlamıştır. Bu buluşunu ilk kez arkadaşı Yılmaz'a (Muzaffer Tema) açıklar. Yılmaz, Oğlu Tekin (Kunt Tulgar), Tekin'in komik arkadaşı Bitik (Erol Günaydın) ve Prof. Doğan'ın kızı Sevgi (Mine Mutlu) de bu sırrı paylaşmaktadır. Bir gün Yılmaz oğlu Tekin'i yanına çağırıp yıllarca gizlediği bir sırrı ona açıklamak istediğini söyler: Tekin'in gerçek babası kendisi değil, çok yakın arkadaşı Adil'dir. Geçmişte adil, özel bir giysi giyip bakırbaş adıyla, kötülerle savaşan bir süper kahramandı ve Dr. Şeytan (Erol Taş) tarafından öldürülmüştü.* artık Tekin, yeni bakırbaş olarak, babasının yerine geçip kötülere ve Dr. Şeytan'a karşı mücadeleyi sürdürecektir.
Yeşilçam'ın Kötü Adamı Süheyl Eğriboz Röportajı 01:41
Yeşilçam'ın Kötü Adamı Süheyl Eğriboz Röportajı 477 izlenme - 2 yıl önce Sinemamızın bir yıldızları bir de 3ncü adamları vardır.Onlar aslında herkesin tanıdığı ama bir yandan da tanımadığı kişiler olarak vardırlar hafızamızda.Hem var hem yoktur.Yeşilçam ın kötü adamlarından Süheyl Eğriboz nam ı diğer Sütçü olarak tanıdığımız emekçimiz,sinema hayatıyla ve bugünle ilgili güzel bir saptama yapmış
En Karizmatik Kötü Adam 01:14
En Karizmatik Kötü Adam 342 izlenme - 2 yıl önce Karizmayı görsel olarak tanımlamak isteyenlere büyük fırsat... Lütfen, bağyanlar izlemesin yoksa aşık olabilirler. Bazı insanların karizması yüksektir. Bu da sinema için çok önemli bir husustur. Sağlık açısından ne kadar karizmatik olsanız da, elmayı yemeden önce mutlaka yıkayınız.
Erol Taş - Bu Kızın İki Bacağının Arasında Ne Var? 02:56
Erol Taş - Bu Kızın İki Bacağının Arasında Ne Var? 476 izlenme - 2 yıl önce Yeşilçam'ın yadigar oyuncularından Erol Taş'tan günümüz liselilerini bile kıskandıracak güzellikte bir liseli repliği dinleyeceğiz. Kötü adam ve kaltak sevgilisi bir dönem Yeşilçam Sinemasını vazgeçilmez unsurlarındandı. Harbiden kadınların iki bacağının arasında ne oluyor?
Scarface  ''Kötü Adama İyi Geceler Dileyin' 01:43
Scarface ''Kötü Adama İyi Geceler Dileyin' 343 izlenme - 2 yıl önce İşte efsane olmayı başarmış filmlerden bir tanesi Scarface.Bu sahnede adamımız Tony Montana hem yengeyle kavga etmenin hemde alkolün verdiği gazla çevresindeki yetkili kodamanlara sesleniyor."Hepiniz koca bir pisliksiniz!" diye başlayıp "Kötü adama iyi geceler dileyin." cümlesiyle bitiriyor konuşmasını.
Kadir İnanır'a Hunharca Gülen Kötü Adamlar 00:26
Kadir İnanır'a Hunharca Gülen Kötü Adamlar 323 izlenme - 3 yıl önce Silahlara veda filminden bir kesit. Bir grup kendini bilmez, Deli Kadir abiye hunharca gülüyor.
Kötü Adamın Geçim Derdi - İhsan Gedik 02:34
Kötü Adamın Geçim Derdi - İhsan Gedik 266 izlenme - 2 yıl önce Yeşilçam'da, Ertem Eğilmez, Metin Erksan, Kunt Tulgar ve Ali Özgentürk gibi isimlerin yönetmenliğini yaptığı yaklaşık 600 filmde "kötü adam" karakterini canlandıran İhsan Gedik, geçimini kitabını satarak sağlıyor.
Üçüncü Adamlara Dair - Süheyl Eğriboz (1. Bölüm) 27:58
Üçüncü Adamlara Dair - Süheyl Eğriboz (1. Bölüm) 256 izlenme - 2 yıl önce belgesel kanalında yayınlanan yapımcılığını Aspro Prodüksiyon – Şeker Ertem‘in yaptığı, belgeselin yönetmenliğini ise Erhan Tuncer’in üstlendiği Üçüncü Adamlara Dair belgesel programının 1. bölümü sizlerle. En büyük övgüyü hak eden sinema emekçilerine sonsuz selam ve saygıyla.
Tarihteki 10 Kötü Adam 07:10
Tarihteki 10 Kötü Adam 102 izlenme - 2 yıl önce Hunların Atillası ve Kazıklı Voyvoda gibi bizim de tarihimizi yakından etkileyen kişileri barındıran listeyi beğeninize sunarım. Altyazı içermez arkadaşlar kusura bakmayın.
Kötü Adam - Cihan Albayrak 01:00
Kötü Adam - Cihan Albayrak 13 izlenme - 2 ay önce Mafyanın uyarı amacıyla gönderdiği ; aile hassasiyeti olmayan gerizekalı kötü karakterler. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kötü Adam!! 01:21
Kötü Adam!! 899 izlenme - 9 yıl önce kötü adama iyi geceler dileyin!!!
Yeşilçamın Kötü Adamları - Belgesel 41:00
Yeşilçamın Kötü Adamları - Belgesel 211 izlenme - 2 yıl önce Film icabı çekilen görüntülerden beyazperdeye yansıyanlar, yıllarca insanları büyüledi. İyiler alkışlarla ödüllendiriliyor, kötüler atılan taşlarla cezalandırılıyorlardı. Kendisine taş atan seyircisine “atın atın, siz bana taş değil ekmek atıyorsunuz” demişti Erol Taş. Gerçekten de atılan o taşlar onun ödülüydü, rolünü başardığının göstergesiydi. Yeşilçam’ın iyi kalpli fakat film icabı kötü adamları, tüm tepkilere rağmen sinemanın yıldızları, başrol oyuncuları kadar ilgi çekmiş, sevilmiştir hep. En tanınan, bilinen yüzlerdir “kötü adam”lar, Kolay kolay unutulmazlar. Çoğunun rekor sayıda filmi vardır. Hangi filmi izleseniz bu yüzlerden birini mutlaka görürsünüz. Her filmin kötülüklerini iliklerimize kadar hissettiğimiz kötü adamları vardı. Onlarca başarılı oyuncu izledik kötü adam suretinde. Perdeden bize yansıyan görüntülerde ölümsüzleşen öyle roller ve oyuncular vardır ki kötünün, kötülüğün simgesi olmuşlardır. Kimi gülüşüyle, kimi bakışıyla, kimi acımasızlığı ve zalimliğiyle unutulmazlar arasında birer simgedir. Yeşilçam’ın Kötü Adamları, Tayf&Sanat yapımcılığında gerçekleştirilen belgesel filmde hayat buldu. Filmde Ahmet Tarık Tekçe’den Erol Taş’a, Kenan Pars’tan Hayati Hamzaoğlu’na, Atıf Kaptan’dan Altan Günbay’a, Turgut Özatay’a, Önder Somer’den Nuri Alço’ya Yeşilçam’ın efsane kötü adamlarına rastlayacaksınız; Sakın korkmayın! Çünkü onlar film icabı kötülerdi ve gerçekte her birinin altın gibi kalbi vardı. Yeşilçam’ın Kötü Adamları Tayf&Sanat takdim eder Rejisör: Burak Gülgen Program Ekibi Senaryo: Mesut Kara Anlatan: Faruk Üstün Prodüktör: Belgin Baştürk Kamera: Emre Altın Montaj-senkron: Orçun Bilgin Müzik: Tamer Süerdem, İlker Yurtcan, Mutlu Ödemiş