Hoşgeldiniz!

kötülük

Yeni Türkü - Kötülük İçimizde Var (1992) 02:30
Yeni Türkü - Kötülük İçimizde Var (1992) 29.628 izlenme - 2 yıl önce İşte size 10 numara nostaljik bir paylaşım.. İnternete yeni düştü.. Yeni Türkü grubunun Olacak O Kadar da seslendirdiği belki çoğunuzun unuttuğu şarkı.. Çocukluğuma döndüm resmen.. Kaynak: turkcan8458 (dailymotion)
İbrahim Tatlises - Ne Kötülük Gördün Benden ( Söyl 03:00
İbrahim Tatlises - Ne Kötülük Gördün Benden ( Söyl 58.845 izlenme - 8 yıl önce ibrahim tatlises - ne kötülük gördün benden ( söyle zalim ) mükemmel yorum
Hasan Yıldırım - Ne Kötülük Gördün Benden Özür Diliyorum Senden 04:01
Hasan Yıldırım - Ne Kötülük Gördün Benden Özür Diliyorum Senden 36.777 izlenme - 4 yıl önce Özür Diliyorum Senden Yıllarca bekledim seni Yaktın sevgilim sen beni Aşkınla ben yaşıyordum Neden terkettin sen beni Ne kötülük gördün benden Ölürüm geçemem senden Affet beni sen sevgilim Özür diliyorum senden Yıllarca seni aradım Senden ayrı çok ağladım Affet beni sevgilim Kabahatimi anladım Ne kötülük gördün benden Ölürüm geçemem senden Affet beni sen sevgilim Özür diliyorum senden
Allah Kötülüğe Neden Engel Olmuyor? 06:46
Allah Kötülüğe Neden Engel Olmuyor? 3.880 izlenme - 11 ay önce videonun özeti allah kötülüğü yarattı çünkü gerçek iyiliğin ortaya çıkması için.kötülüğün olduğu yerde iyilik yoktur. İyilik olduğu yerde ise kötülük yoktur. 2 side olmalı ki gerçek iyilik ortaya çıksın... videoda olayı derinlemesine anlatıyor,bilgilendirici izlemeniz tavsiye ederim.zaten bilime ve mantığa önem veren tarafsız şekilde izler. eğer düşük ıq seviyeniz bu olayı sorgulamak için yetersiz kaldıysa,einstien ın bu olayı nasıl açıkladığını izleyin: alkislarlayasiyorum.com/icerik/120588/albert-einsteinin-ateist-profosore-verdigi-muazzam-ayar Madem Allah her şeyi biliyor o halde bu kötülüklerden haberi var ? Madem haberi var o halde Merhametli bir Allah kötülüklere engel olacaktı ? Madem kötülük var , o halde Allah ya Merhametsiz ya da Kudretsiz Allah kötülüklerin önüne neden geçmiyor ? Neden bu kadar kötülük var ?
Buldukları Parayı Bankadan İçeri Atan Çocuklar 00:59
Buldukları Parayı Bankadan İçeri Atan Çocuklar 2.884 izlenme - 1 yıl önce Kastamonu'nun Abana ilçesinde okul yolundaki ATM önünde 30 lira bulduktan sonra parayı kilitli banka kapısının altından içeri atan 2 ilkokul öğrencisi banka yetkililerince ödüllendirilmiş.
Twenty One Pilots : Heathens ( From :  Suicide Squad The Album ) 03:37
Twenty One Pilots : Heathens ( From : Suicide Squad The Album ) 1.140 izlenme - 9 ay önce
Saf Kötülük 00:08
Saf Kötülük 3.238 izlenme - 4 yıl önce Çocuk Arabayı Yere Fırlattıktan Kısa Bir Süre Sonra Dark Sidea Geçiş Yapıyor.
90BPM - İstanbul (Fazla Altmetinli Rap Klibi) 04:19
90BPM - İstanbul (Fazla Altmetinli Rap Klibi) 936 izlenme - 1 yıl önce Farazi, Kayra, Da Poet ve Sorgu'dan oluşan hiphop oluşumu 90BPM'in Kötülük Bizim İşimiz albümlerinden yayımladıkları çok fazla altmetin içeren rap klipleri.
Phil Zimbardo - İnsanlar Nasıl Kötü Olur 23:10
Phil Zimbardo - İnsanlar Nasıl Kötü Olur 1.272 izlenme - 2 yıl önce Bir çoğunuz Zimbardo deneyini biliyorsunuz. Stanford hapishane deneyi olarak da geçiyor. Hatta "The Experiment" olarak filme uyarlandı. Aynı zamanda yine otorite-itaat-şiddet ilişkisini irdeleyen Milgram deneyini. Bütün bunlarla ilişkili olarak insan nasıl şeytanlaşır üzerine Stanford deneyini yapan ve Milgram'ın eski sınıf arkadaşı olan Zimbardo'nun konuşmasını eklemek istedim. Şiddet uygulamada anonimliğin etkisinin,otoriteye bağlılığın payının ve tüm bu kötülüğün nasıl meşrulaştığının yerinde tespitlerini yapıyor. Günümüzde bir pornoya dönüşen,aslında Zimbardo'nun da bahsedeceği gibi kayıtsız kalarak ortak olduğumuz kötülüğün nasıl oluştuğunu anlatıyor. Cesetlerin akrep araçlarının arkasında sürüklendiği, üniforma ve maskelerle ilkokullarda özel harekatların pozlar verdiği, duvar yazıylarıyla bile şiddetin perçinlendiği,sokaklarda cesetlerin günlerce beklediği,çocuk cesetlerinin buzdolaplarında beklediği bir ülkede, yaşam hakkının savunusundan gömülme hakkının hatta vücut bütünlüğü korunarak gömülme hakının savunusuna kadar gerilediğimiz bir dönemde sanırım irdelememiz gereken konulardan birisi. İyi seyirler.
Tecavüz Sektörünün Amiral Gemisi Çoşkun Holding 02:37
Tecavüz Sektörünün Amiral Gemisi Çoşkun Holding 2.010 izlenme - 3 yıl önce Tecavüzcü Çoşkun hiç alışık olmadığımız bir rolle karşımızda.Filmde Mahmut isimli bir işadamını canlandırsa da holdingin isminin Çoşkun Holding olması senaristin bilinçaltımıza yönelik bir oyunu. Çoşkun abimizin statüsü torbacılıktan işadamlığına yükselmiş ama tecavüzcü kişiliğinden taviz vermemeyi başarmış. Bu videoda beni vuran ikinci nokta ise ufak kızın boynundaki beyaz çizgili kırmızı uzun atkı.Tüm ilkokul hayatımı kabusa çeviren anamın her sabah gerekirse döverek zorla boynuma kement gibi doladığı o atkıyı yıllar sonra bir gece yarısı görmek onulmaz yaralar açtı bende.
Akkuşlu Gençler Özür Diliyorum Senden 04:40
Akkuşlu Gençler Özür Diliyorum Senden 4.717 izlenme - 9 yıl önce özür diliyorum senden
Yonca Evcimik - Yaşasın Kötülük 03:40
Yonca Evcimik - Yaşasın Kötülük 1.477 izlenme - 6 yıl önce
yaşasın kötülük xd 00:10
yaşasın kötülük xd 1.132 izlenme - 7 yıl önce yaşasın kötülük xd
Uzay Şövalyeleri (Saber Rider) 01:31
Uzay Şövalyeleri (Saber Rider) 1.045 izlenme - 2 yıl önce 1987 model çizgifilm. ülkemizde 90'ların başında yayınlandı. dört eleman vardı. ingiliz asizadesi olan saber rider robot ata binerdi, japon bebesi fireball yarış arabası kullanırdı, amerikalı kovboy colt küçük bir uzaygemisi kullanırdı, bir de fransız kızımız vardı. bütün elemanların kontrol ettiği büyük bir robot daha vardı. arkadaşarım en çok lider saber rider'ı severken ben kovboy colt'u severdim, attığını vururdu.
Kötülük Saçan Aşçı - Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi (14.Bölüm 1.Sezon Türkçe) 21:36
Kötülük Saçan Aşçı - Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi (14.Bölüm 1.Sezon Türkçe) 31 izlenme - 3 hafta önce Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi - Kötülük Saçan Aşçı (14.Bölüm 1.Sezon Türkçe Dublajlı) "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Darth Vader'la Savaşmayı Reddeden Küçük Kız 00:34
Darth Vader'la Savaşmayı Reddeden Küçük Kız 508 izlenme - 2 yıl önce Küçük kız savaşmak yerine Darth Vader ordusuna katıldı. İnsanların tercihlerinin farklı olabileceği anlatan basit ama etkili bir an...
İçine Erol Taş Kaçmış Kuş 00:24
İçine Erol Taş Kaçmış Kuş 319 izlenme - 2 yıl önce İçine Erol Taş Kaçmış Kuş Bu papağanın kahkahaları size de sinemanın kötü adamlarını hatırlatacak.
Yaşasın Kötülük 03:32
Yaşasın Kötülük 1.141 izlenme - 9 yıl önce
A9 Tv İzleyici Soruyor: Kötü Söz Söyleyenlere Tepkimiz Nasıl Olmalı? 01:40
A9 Tv İzleyici Soruyor: Kötü Söz Söyleyenlere Tepkimiz Nasıl Olmalı? 2 izlenme - 17 saat önce Adnan Oktar’ın 23 Mayıs 2017 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/253615/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/A9-TV-izleyici-soruyor-Kotu-soz-soyleyenlere-tepkimiz-nasil-olmali A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Kötülük Diyarı – Bad Country Fragman 01:50
Kötülük Diyarı – Bad Country Fragman 455 izlenme - 3 yıl önce SİTEMİZDEN FİLMİ FULL İZLEYEBİLİRSİNİZ: http://hdkalitefilm.net/kotuluk-diyari-bad-country-2014-turkce-dublaj-izle/
Yonca Evcimik - Yaşasın Kötülük 03:40
Yonca Evcimik - Yaşasın Kötülük 468 izlenme - 3 yıl önce Albüm: Yaşasın Kötülük Şarkı Sözleri(lyrics): Aaa... Bayram değil enişte Aaa... Öptürmeyeceğim oh işte. Siz hiç barış olmasın diyen duydunuz mu? Sevgiden söz etmeyeni buldunuz mu? Bu kelimeler ne güzel, ne tatlı şeyler, Siz kalben dezenfekte oldunuz mu? Yemezler, yemezler, ona öyle demezler, Daha bu bir şey değil, bunlar iyi günler Bal gibide yürür lafla peynir gemisi, Yürümeyeni öpe öpe yürütürler. Ağzıma acı biber sürün benim, Sürmezseniz daha söylerim; Çatlarım söylemezsem, Vakitsiz ölürüm. Tersini söylersek belki de olur yüzü, Biz dağıtmazsak dağıtacaklar sürümüzü Dizildik sıra sıra, uygun adım bölük bölük Sıkıldık iyilikten yaşasın kötülük. Aaa... Bayram değil en işte... Aaa...Öptürmeyeceğim oh işte. Siz kendi içinizi hiç temizlediniz mi? Sizde sizden kaç tane var, izlediniz mi? Korunmatik, savunmatik birer makineyiz, Siz makinenin ruhuyla yüzleştiniz mi?
Slavoj Zizek - Sevgi Kötülüktür 02:08
Slavoj Zizek - Sevgi Kötülüktür 306 izlenme - 2 yıl önce Yer yer eleştiriler almasına karşın çoğu kişinin çağımızın en önemli düşünürlerinden olduğunu düşündüğü slavoj zizek'in sevgi üzerine değerlendirmesi.
Ahlaki İlkeler Doğuştan mı Geliyor ? 13:18
Ahlaki İlkeler Doğuştan mı Geliyor ? 242 izlenme - 2 yıl önce Yale Üniversitesi Çocuk Bilişsel Kavrama Merkezi'nde yapılan bir araştırma, 3-6 aylık bebeklerin yardımsever olan ve olmayan insanlar arasındaki farkı anlayabildiğini gösteriyor. Halen devam eden araştırmaya katılan bebeklerin yüzde 75'inin, yardımsever insanları tercih ettiği belirtiliyor. Araştırmada, 3-6 aylık bebeklerden, farklı davranışlar sergileyen kuklalar arasında seçim yapması isteniyor. Kuklalardan yardımsever olanlar, oyuncak dolu bir kutuyu açmaya çalışan bir başka kuklaya yardım ediyor. Kötü davranış sergileyen kuklalar ise kutuyu açmaya çalışan kuklanın işini daha da zorlaştırıyor. Sahneyi izledikten sonra bir seçim yapması istenen bebeklerin, yardımsever kuklaya doğru uzandıkları görülüyor. Araştırmayı yürüten Dr. Karen Wynn, kollarını hareket ettiremeyen, yaşça daha küçük bebeklerin bile yardımsever kuklaya daha uzun süre bakarak tercihini iyiden yana kullandığını ifade ediyor. Detaylı Bilgi : http://www.sciencedaily.com/releases/2012/08/120815093230.htm http://www.smithsonianmag.com/science-nature/are-babies-born-good-165443013 http://www.boston.com/lifestyle/health/childinmind/2012/11/yale_lab_calls_babies_bigots-.html http://phys.org/news/2011-03-good-bad-baby-video.html
Yeliz Özaslan | Satılmış Gökdeniz - Ne Kötülük Gördün 04:02
Yeliz Özaslan | Satılmış Gökdeniz - Ne Kötülük Gördün 811 izlenme - 4 yıl önce Yeliz Özaslan | Satılmış Gökdeniz - Ne Kötülük Gördün
Yolda Gıcıklık Yapan Aracın Hazin Sonu 00:20
Yolda Gıcıklık Yapan Aracın Hazin Sonu 363 izlenme - 2 yıl önce Otoyolda yapılan puştluğun sonu. iyi mi oldu iyi oldu bence...
Eden Bulur Deyiminin 17 İspatı 02:37
Eden Bulur Deyiminin 17 İspatı 230 izlenme - 2 yıl önce İyilik yap iyilik bul! Fakat bu videodaki arkadaşlar ne ektilerse onu biçmişler. Kısacası ettiklerini bulmuşlar. İzliyoruz
malevolence fragmanı 1 00:46
malevolence fragmanı 1 645 izlenme - 6 yıl önce küçük çiftliklerden oluşan kimsenin adını bile duymadığı kırsal bir kasabada anayoldan oldukça uzak bir evde korkunç şeyler olmaktadır. içinde var olduğu kasaba gibi gizlenmiş ve gözden kaçmış kötülük kol gezmektedir. bu çılgınlığa şahit olma talihsizliğini yaşamış olanların çaresiz yardım çığlıkları bu izole kasabada yitip gitmiş ve kısa süre içerisinde de susturulmuşlardır ancak genç bir çocuk için yaşadığı kabus bir türlü sona ermez kaçırılmasın takip eden yıllarda arka bahçede ki
Kötülüğü Seven Küçük Kız 00:08
Kötülüğü Seven Küçük Kız 287 izlenme - 3 yıl önce Kötülüğü Seven Küçük Kız
Kıyamet nedir, nasl kopacaktır ? 11:22
Kıyamet nedir, nasl kopacaktır ? 1.702 izlenme - 7 yıl önce www.huzuradogru.tv
en ufak kötülük barındırmayan çocuklar 04:55
en ufak kötülük barındırmayan çocuklar 777 izlenme - 8 yıl önce masum çocuklar