Hoşgeldiniz!

kova

Play Doh Mini Oyun Hamuru Kovam Hayvanlar Seti 07:00
Play Doh Mini Oyun Hamuru Kovam Hayvanlar Seti 77.257 izlenme - 2 yıl önce Play Doh Hayvan Şekilleri Mini Oyun Hamuru Kovam Oyun seti sizlerle.Oyun Kovasından 9 farklı hayvan şekili ve 4 renkli play doh oyun hamuru çıkıyor. Hadi birlikte oynayalım! (Play Doh Animal Bucket Playset) Play Doh Mini Oyun Hamuru Kovam serisinde Hayvan Şekilleri Kovasını birlikte açıyoruz. Kovamızın içinden 9 farklı hayvan şekili çıkıyor: Zürafa, Balina, Kelebek, Timsah, At, İnek, Ördek, Tavşan ve Fil. Bu Videomuzda Oyun Hamuru Hayvan Şekilleri ve 4 Renkli oyun hamuru ile önce bu hayvanları yapıyoruz. Daha sonra ise sevimli hayvanlarımıza göz ekleyerek kendi hayvanat bahçemizi oluşturuyoruz. Oyun Hamuru TV'ye abone olun ve kaliteli, sürekli güncellenen geniş içeriğini kaçırmayın!:) Oyun Hamuru TV İletişim Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr Play doh Oyun hamuru setleri ve oyuncak tanıtımları videoları, Play doh playsets and toys videos.
Dev Kovanın Arı Ordusu 02:09
Dev Kovanın Arı Ordusu 50.934 izlenme - 3 yıl önce Florida'da orman içinde bulunan arı kovanı görenleri şaşırttı.
 Hülya Avşar Als Hastalarına Destek Geldi 00:15
Hülya Avşar Als Hastalarına Destek Geldi 31.036 izlenme - 2 yıl önce Als hastalarına destek için düzenlenen bir kova buz akımına katılan ünlüler arasına Hülya Avşar da katıldı..Avşar kızının zor anlarını izliyoruz..
Kıvanç Tatlıtuğ'dan Als Hastalarına Destek! 00:40
Kıvanç Tatlıtuğ'dan Als Hastalarına Destek! 31.845 izlenme - 2 yıl önce Kıvanç Tatlıtuğ Accepts The Als Ice Bucket Challenge Als Hastalığına Farkındalık Yaratmak İçin Kıvanç Tatlıtuğ Da Meydan Okudu. Ece Yörenç Farah Zeynep Abdullah Kerem Çatay
Buz Kovası Çılgınlığına Katılan Güzel 00:13
Buz Kovası Çılgınlığına Katılan Güzel 21.425 izlenme - 2 yıl önce ABD'de başlayan 'Ice Bucket Challenge' çılgınlığı tüm dünyaya yayılıyor. ALS hastalığına dikkat çekmek için manken Gigi Hadid'de Katılmış.
Kova Nasıl Yapılır Reis ?? 02:24
Kova Nasıl Yapılır Reis ?? 37.147 izlenme - 6 yıl önce
Kovadaki Balığa Göz Koyan Gelincik 01:07
Kovadaki Balığa Göz Koyan Gelincik 12.947 izlenme - 2 yıl önce Kovadaki Balığa Göz Koyan Gelincik
Bir Kova Su Kampanyası En Kötü Denemeler - ALS Ice Bucket Challenge Fails Compilation 04:03
Bir Kova Su Kampanyası En Kötü Denemeler - ALS Ice Bucket Challenge Fails Compilation 21.125 izlenme - 2 yıl önce ALS hastalığına dikkat çekmek ve hastalara yardımcı olacak maddi imkanları sağlamak amacıyla başlatılan 'Ice bucket challenge' (Bir kova buz) kampanyası tüm dünyada ve Türkiye'de çığ gibi büyüyor. #ALSIceBucketChallenge ALS hastalığına farkındalık için yapılan Ice Bucket Challenge (Buzlu Kova), işte böyle bir hastalık için dünya çapında bir kampanyaya dönüştü. Hem hastaya, hem yakınlarına tahammül fersah bir sınavda yardım eli uzatmak için. Amerika’da çok kısa bir sürede 15,5 milyon dolar yardım parası toplandı. Türkiye’de ise henüz sadece 4 bin lira toplanabildi. Instagram hesabından video paylaşan onlarca tanınmış sporcu ve sanatçı ALS Hastalığı için kafalarında buzu kova dolu su döküyorlar.
aga bişey sorcam ? kova nasıl yapılır ? 02:28
aga bişey sorcam ? kova nasıl yapılır ? 24.053 izlenme - 5 yıl önce
Ev Yapımı Klima 01:24
Ev Yapımı Klima 7.671 izlenme - 1 yıl önce bu sıcak yaz aylarında sizde kendi klimanızı kendiniz yapmak istemez misiniz ? hemde çok düşük maliyetli. gerekenler sadece bir kova buz ve bir fan.
Buz Kovası Çılgınlığına Katılan Güzel 00:11
Buz Kovası Çılgınlığına Katılan Güzel 9.713 izlenme - 2 yıl önce ABD'de başlayan 'Ice Bucket Challenge' çılgınlığı tüm dünyaya yayılıyor. ALS hastalığına dikkat çekmek için manken Iggy Azalea'de Katılmış.
Asi Styla & Aalyy - Kova 02:35
Asi Styla & Aalyy - Kova 13.506 izlenme - 3 yıl önce
kova nasıl yapılır reis 02:24
kova nasıl yapılır reis 17.990 izlenme - 6 yıl önce süper
Als Ice Bucket Challenge En Seksi Videolar 07:53
Als Ice Bucket Challenge En Seksi Videolar 10.398 izlenme - 2 yıl önce ALS Ice Bucket Challenge'a katılanlar arasında en seksiler, bu videoda bir arada. ALS hastalığına dikkat çekebilmek için başlatılan kampanyaya güzel kadınlar da ilgi gösterdi.
Asi Styla Aalyy Kova 02:36
Asi Styla Aalyy Kova 16.482 izlenme - 4 yıl önce biz 4 kişiyiz gardaşş
Astroloji Nedir? Fal mıdır? Burç mudur? Bilim midir? 06:13
Astroloji Nedir? Fal mıdır? Burç mudur? Bilim midir? 3.035 izlenme - 5 ay önce Türk Dil Kurumu yıldız falcılığı olarak tanımlamış astrolojiyi. Astroloji ise kendisini, bir kişinin doğum anında belirli gök cisimlerinin konumları ve hareketleri, bireyin kişiliğini ve diğer özelliklerini belirler ve bu gök cisimleri insanın yaşamında günden güne etkiler diye tanımlar. Doğum haritaları, horoskoplar, doğum tarih ve saatleri, yıldızlar, gök cisimlerinin hareketleri astrolojinin temel araçlarıdır. Astrolojiye göre temelde on iki burç ve her bireyin bir burcu vardır. Koç burcu, boğa burcu, ikizler burcu, yengeç burcu, aslan burcu, başak burcu, terazi burcu, akrep burcu, yay burcu, oğlak burcu, kova burcu ve balık burcu. Ne yani, milyarlarca insanın her birinin yalnızca bu on iki burca göre belirlenmiş karakterleri mi var? Aşk, para, sağlık, kariyer ve gündelik hayat yalnızca burçlara göre mi şekilleniyor? Koç burcu, megolomanyak Boğa burcu, eleştirel İkizler burcu, kapasitesini kullanamaz Yengeç burcu, karakter olarak zayıf Aslan burcu, aşırı disiplinli Başak burcu, şüpheci Terazi burcu, özgürlükçü Akrep burcu, bağımsız Yay burcu, acımasız Oğlak burcu, dengesiz Kova burcu, ayakları yere basmaz Balık burcu, güvenlik tutkunu Bu kadar mı yani? İş mülakatında örneğin, "Hmm, ikizler burcusunuz siz, sizinle olmaz" gibi bir cümlenin geçmesi mantıklı mı? E ama ben tam bir boğa burcuyum mu diyorsun? Neye göre diyorsun, astrologların yayınlamış olduğu burç özelliklerine göre değil mi? Bak bilim burçlar ve fallar için ne diyor? - İnsanlar özellikle kendileri için hazırlanmış gibi görünen; ama aslında çoğunluğa uyacak kadar genel ve belirsiz kişilik tanımlamalarında, kendilerini bulma eğilimi gösterirler. Bu durum her türlü fal için de geçerli. Kişi, kendisine uyam her şeyi seçip, uymayanları göz ardı etme meyillidir. Eee, sen ne diyorsun? Senin burcun seni tam olarak yansıtıyor mu? Astroloji hayatının neresinde? Birbirinden ilginç konuları Nedir'e has bir tarzla eğlenceli ve mizahi olarak videolara yansıtan Nedir YouTube kanalı, üçüncü sezonunda yeni sunucusu Büşra Şenol ve yeni konularıyla yayında! Büşra Şenol, bu eğlenceli ve ilginç Astroloji Nedir? bölümünde, koç burcundan balık burcuna tüm burçların yanında, psikolojinin astrolojiye ne dediğini anlatıyor. N
kova nasil yapilir reis ? 02:24
kova nasil yapilir reis ? 7.410 izlenme - 5 yıl önce
kız kovadanın içinden çıkamıyor 00:07
kız kovadanın içinden çıkamıyor 34.669 izlenme - 8 yıl önce kız kovadanın içinden çıkamıyor
Sibel Kekilli - ALS Ice Bucket Challenge 00:48
Sibel Kekilli - ALS Ice Bucket Challenge 7.776 izlenme - 2 yıl önce Türk kökenli Alman aktris Sibel Kekilli de ALS Ice Bucket Challenge'a katıldı. Güzel oyuncu, kafasından aşağı 2 sürahi buzlu su döktürdü.
Tanınmamak İçin Başına Kova Geçirdi 00:51
Tanınmamak İçin Başına Kova Geçirdi 2.521 izlenme - 12 ay önce Adana'nın merkez Seyhan ilçesinde, tanınmamak için başına kova geçirerek bisiklet çalan zanlı yakalandı. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Kova Yerine İş Makinesi Kullanmak 00:42
Kova Yerine İş Makinesi Kullanmak 7.334 izlenme - 2 yıl önce Ryan Pflederer, ALS hastaları için kampanyaya destek vermek istedi. Ancak kova yerine iş makinesinin kepçesini kullanınca işler ters gitti. İzleyin siz de beğeneceksiniz..
Burcu Esmersoy ALS çekerken göğüsleri gözüktü 00:26
Burcu Esmersoy ALS çekerken göğüsleri gözüktü 7.092 izlenme - 2 yıl önce DARKORBİT OYNAYANLAR BEDAVA URİDİUM ALMAK İÇİN BU SİTEYE GİRİN darkorbitusers.tr.gg
asi styla aalyy kova 02:35
asi styla aalyy kova 10.547 izlenme - 5 yıl önce dinlemeyen pişmannn
Dj Genco - Sen Parfüm Ben Esrar Kokarım 03:02
Dj Genco - Sen Parfüm Ben Esrar Kokarım 4.783 izlenme - 2 yıl önce Dj Genco namı değer Ceyhan Prensi Genco , yumurta kaplarıyla donatılmış stüdyosunda hayata ve onu seven kıza isyan ediyor. . Not: Bunu seven zengin kız varsa , videoyu yükledikten sonra bende isyana gidiyorum. Dj Genco yaptığı işi mütevazi şekilde yorumluyor ; iyi ve kötü yorumlarınıza saygım sonzuz herkese teşekkür ediyorum ben orda burda övünen bir rap çı felan değilim öyle sıradan haobyy amaçlı yapıyorum beğenen beğenmiyene saygım sonsuzdur..
Kova Başında Arabesk Rap Yapmak 04:11
Kova Başında Arabesk Rap Yapmak 2.912 izlenme - 1 yıl önce Gene Dünyanın çilesini çeken ve sevgilisinden ayrılan bir grup arabesk rap sever kardeşlerimizin rap piyasasına armağan ettiği kova yapımı videosunu izleyelim efem.
Uçamayan Adam Sabri'nin Büyük Büyük Dedesi 00:38
Uçamayan Adam Sabri'nin Büyük Büyük Dedesi 2.239 izlenme - 12 ay önce İşte size 1920'li yıllardan bir uçuş denemesi... Dikkatle seyrederseniz videodaki herkesin ayrı bir misyonu var. Uçuşla ilgili tüm aksiyon filmler bir yana bu video bir yana... Sabri reyize selamlar. İyi seyirler.
Engel Tanımayan Basketbolcu - Natasa Kovacevic 02:07
Engel Tanımayan Basketbolcu - Natasa Kovacevic 1.250 izlenme - 11 ay önce ''2 yıl önce geçirdiği kaza nedeniyle sol bacağını kaybeden Sırp oyuncu Natasa Kovacevic, inanılmazı başarıp protez bacakla parkeye döndü. 21 yaşındaki Kovacevic, Avrupa'nın ilk engelli basketbolcusu olarak tarihe geçti.'' -Açıklama alıntıdır.-
Akımın Yeni Adı Bir Kova Buz - Justin Timberlake 01:04
Akımın Yeni Adı Bir Kova Buz - Justin Timberlake 5.290 izlenme - 2 yıl önce ABD'de başlayacan 'Ice Bucket Challenge' çılgınlığı tüm dünyaya yayılıyor. ALS hastalığına dikkat çekmek için başlatılan kampanyada meydan okunan kişi başında aşağı bir kova buzlu su döküyor. Peki, ALS ne demek? ALS hastalığı nedir? İşte ALS belirtileri ve ALS tedavisi hakkında bilgiler... ALS Hastalığı Nedir? (ALS Belirtileri - ALS Tedavisi) ALS Hastalığı Nedir? ALS Ne Demek? ALS Belirtileri Nelerdir? ALS Tedavisi Nasıl Yapılır? ALS Hastası Ünlüler. Ice Bucket Challenge Kampanyası Hakkında Son Haberler. Amyotrofik Lateral Skleroz (ALS) Hastalığı Hakkında Tüm Bilgiler bugun.com.tr'de... Amerikalılar ALS hastalığına dikkat çekmek ve bütçe oluşturmak için yeni bir akım başlattı. Buna göre "bir kova buz" teklifi alan kişi, 24 saat içinde başından aşağı bir kova buz döküyor. Facebook CEO'su Mark Zuckerberg'ten ünlü oyuncular Hilary Duff ve Mickey Rourke'a kadar pek çok kişi bu akımın öncüsü oldu. "Bir kova buz" adlı akıma göre, meydan okuma davetini alan kişinin 24 saat içinde başından aşağı bir kova buzlu su dökmesi gerekiyor. Dökerse, 3 kişiye daha teklif gönderiyor. Eğer dökmezse, ALS için 100 dolar bağış yapması gerekiyor. Bu akım sayesinde birkaç gün içinde ALS için 9 buçuk milyon dolar bağış toplandı. Kampanyanın önemli bir boyutu, kovayla buz dökme eyleminin sosyal medyada fotoğraf ya da video olarak paylaşılması... Böylece kampanya daha iyi duyurularak dayanışmanın gücü de artmış olacak. Facebook CEO'su Mark Zuckerberg, Microsoft kurucusu Bill Gates, futbolcu Cristiano Ronaldo, talk show yapımcısı Jimmy Fallon, şarkıcı Justin Timberlake, Justin Bieber, ünlü oyuncular Hilary Duff ve Mickey Rourke da kampanyaya katılan ünlüler arasında.
kova nasıl yapılır reis muro.. 02:24
kova nasıl yapılır reis muro.. 8.935 izlenme - 5 yıl önce
Biz 4 Kişiyiz Gardaş - Arabesk Rap 02:35
Biz 4 Kişiyiz Gardaş - Arabesk Rap 4.378 izlenme - 2 yıl önce Aslında trajedik bir klip çok arabes,çok rap.dediği gibi onlar dört kişi ve keşler ama bu durumdan şikayetciler şikayetlerini isyana cevirip bu fevkalede klibi hazırlamışlar.