Hoşgeldiniz!

kova

Dev Kovanın Arı Ordusu 02:09
Dev Kovanın Arı Ordusu 51.507 izlenme - 4 yıl önce Florida'da orman içinde bulunan arı kovanı görenleri şaşırttı.
 Hülya Avşar Als Hastalarına Destek Geldi 00:15
Hülya Avşar Als Hastalarına Destek Geldi 32.468 izlenme - 4 yıl önce Als hastalarına destek için düzenlenen bir kova buz akımına katılan ünlüler arasına Hülya Avşar da katıldı..Avşar kızının zor anlarını izliyoruz..
Kıvanç Tatlıtuğ'dan Als Hastalarına Destek! 00:40
Kıvanç Tatlıtuğ'dan Als Hastalarına Destek! 31.903 izlenme - 4 yıl önce Kıvanç Tatlıtuğ Accepts The Als Ice Bucket Challenge Als Hastalığına Farkındalık Yaratmak İçin Kıvanç Tatlıtuğ Da Meydan Okudu. Ece Yörenç Farah Zeynep Abdullah Kerem Çatay
Buz Kovası Çılgınlığına Katılan Güzel 00:13
Buz Kovası Çılgınlığına Katılan Güzel 24.081 izlenme - 4 yıl önce ABD'de başlayan 'Ice Bucket Challenge' çılgınlığı tüm dünyaya yayılıyor. ALS hastalığına dikkat çekmek için manken Gigi Hadid'de Katılmış.
Kova Nasıl Yapılır Reis ?? 02:24
Kova Nasıl Yapılır Reis ?? 37.239 izlenme - 7 yıl önce
Kovadaki Balığa Göz Koyan Gelincik 01:07
Kovadaki Balığa Göz Koyan Gelincik 15.092 izlenme - 4 yıl önce Kovadaki Balığa Göz Koyan Gelincik
Aga Bişey Sorcam ? Kova Nasıl Yapılır ? 02:28
Aga Bişey Sorcam ? Kova Nasıl Yapılır ? 24.251 izlenme - 7 yıl önce
Bir Kova Su Kampanyası En Kötü Denemeler - ALS Ice Bucket Challenge Fails Compilation 04:03
Bir Kova Su Kampanyası En Kötü Denemeler - ALS Ice Bucket Challenge Fails Compilation 21.253 izlenme - 4 yıl önce ALS hastalığına dikkat çekmek ve hastalara yardımcı olacak maddi imkanları sağlamak amacıyla başlatılan 'Ice bucket challenge' (Bir kova buz) kampanyası tüm dünyada ve Türkiye'de çığ gibi büyüyor. #ALSIceBucketChallenge ALS hastalığına farkındalık için yapılan Ice Bucket Challenge (Buzlu Kova), işte böyle bir hastalık için dünya çapında bir kampanyaya dönüştü. Hem hastaya, hem yakınlarına tahammül fersah bir sınavda yardım eli uzatmak için. Amerika’da çok kısa bir sürede 15,5 milyon dolar yardım parası toplandı. Türkiye’de ise henüz sadece 4 bin lira toplanabildi. Instagram hesabından video paylaşan onlarca tanınmış sporcu ve sanatçı ALS Hastalığı için kafalarında buzu kova dolu su döküyorlar.
Kova Nasıl Yapılır Reis 02:24
Kova Nasıl Yapılır Reis 18.017 izlenme - 7 yıl önce süper
Ev Yapımı Klima 01:24
Ev Yapımı Klima 10.162 izlenme - 3 yıl önce bu sıcak yaz aylarında sizde kendi klimanızı kendiniz yapmak istemez misiniz ? hemde çok düşük maliyetli. gerekenler sadece bir kova buz ve bir fan.
Asi Styla Aalyy Kova 02:36
Asi Styla Aalyy Kova 16.536 izlenme - 5 yıl önce biz 4 kişiyiz gardaşş
kova nasil yapilir reis ? 02:24
kova nasil yapilir reis ? 7.447 izlenme - 7 yıl önce
Asi Styla & Aalyy - Kova 02:35
Asi Styla & Aalyy - Kova 13.579 izlenme - 4 yıl önce
Buz Kovası Çılgınlığına Katılan Güzel 00:11
Buz Kovası Çılgınlığına Katılan Güzel 9.942 izlenme - 4 yıl önce ABD'de başlayan 'Ice Bucket Challenge' çılgınlığı tüm dünyaya yayılıyor. ALS hastalığına dikkat çekmek için manken Iggy Azalea'de Katılmış.
Als Ice Bucket Challenge En Seksi Videolar 07:53
Als Ice Bucket Challenge En Seksi Videolar 10.495 izlenme - 4 yıl önce ALS Ice Bucket Challenge'a katılanlar arasında en seksiler, bu videoda bir arada. ALS hastalığına dikkat çekebilmek için başlatılan kampanyaya güzel kadınlar da ilgi gösterdi.
Asi Styla Aalyy Kova 02:35
Asi Styla Aalyy Kova 10.567 izlenme - 7 yıl önce dinlemeyen pişmannn
Sibel Kekilli - ALS Ice Bucket Challenge 00:48
Sibel Kekilli - ALS Ice Bucket Challenge 8.457 izlenme - 4 yıl önce Türk kökenli Alman aktris Sibel Kekilli de ALS Ice Bucket Challenge'a katıldı. Güzel oyuncu, kafasından aşağı 2 sürahi buzlu su döktürdü.
19-25 Mart 2018 Haftası Burç Yorumları 10:10
19-25 Mart 2018 Haftası Burç Yorumları 29 izlenme - 2 gün önce 2018 Günlük burç yorumları, haftalık ve aylık burç yorumları 2018 yılı videoları ve genel astroloji değerlendirmeleri yeniay, dolunay.
Kova Nasıl Yapılır Reis Muro.. 02:24
Kova Nasıl Yapılır Reis Muro.. 8.952 izlenme - 7 yıl önce
Dj Genco - Sen Parfüm Ben Esrar Kokarım 03:02
Dj Genco - Sen Parfüm Ben Esrar Kokarım 5.534 izlenme - 3 yıl önce Dj Genco namı değer Ceyhan Prensi Genco , yumurta kaplarıyla donatılmış stüdyosunda hayata ve onu seven kıza isyan ediyor. . Not: Bunu seven zengin kız varsa , videoyu yükledikten sonra bende isyana gidiyorum. Dj Genco yaptığı işi mütevazi şekilde yorumluyor ; iyi ve kötü yorumlarınıza saygım sonzuz herkese teşekkür ediyorum ben orda burda övünen bir rap çı felan değilim öyle sıradan haobyy amaçlı yapıyorum beğenen beğenmiyene saygım sonsuzdur..
Tanınmamak İçin Başına Kova Geçirdi 00:51
Tanınmamak İçin Başına Kova Geçirdi 2.537 izlenme - 2 yıl önce Adana'nın merkez Seyhan ilçesinde, tanınmamak için başına kova geçirerek bisiklet çalan zanlı yakalandı. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Akımın Yeni Adı Bir Kova Buz - Justin Timberlake 01:04
Akımın Yeni Adı Bir Kova Buz - Justin Timberlake 5.297 izlenme - 4 yıl önce ABD'de başlayacan 'Ice Bucket Challenge' çılgınlığı tüm dünyaya yayılıyor. ALS hastalığına dikkat çekmek için başlatılan kampanyada meydan okunan kişi başında aşağı bir kova buzlu su döküyor. Peki, ALS ne demek? ALS hastalığı nedir? İşte ALS belirtileri ve ALS tedavisi hakkında bilgiler... ALS Hastalığı Nedir? (ALS Belirtileri - ALS Tedavisi) ALS Hastalığı Nedir? ALS Ne Demek? ALS Belirtileri Nelerdir? ALS Tedavisi Nasıl Yapılır? ALS Hastası Ünlüler. Ice Bucket Challenge Kampanyası Hakkında Son Haberler. Amyotrofik Lateral Skleroz (ALS) Hastalığı Hakkında Tüm Bilgiler bugun.com.tr'de... Amerikalılar ALS hastalığına dikkat çekmek ve bütçe oluşturmak için yeni bir akım başlattı. Buna göre "bir kova buz" teklifi alan kişi, 24 saat içinde başından aşağı bir kova buz döküyor. Facebook CEO'su Mark Zuckerberg'ten ünlü oyuncular Hilary Duff ve Mickey Rourke'a kadar pek çok kişi bu akımın öncüsü oldu. "Bir kova buz" adlı akıma göre, meydan okuma davetini alan kişinin 24 saat içinde başından aşağı bir kova buzlu su dökmesi gerekiyor. Dökerse, 3 kişiye daha teklif gönderiyor. Eğer dökmezse, ALS için 100 dolar bağış yapması gerekiyor. Bu akım sayesinde birkaç gün içinde ALS için 9 buçuk milyon dolar bağış toplandı. Kampanyanın önemli bir boyutu, kovayla buz dökme eyleminin sosyal medyada fotoğraf ya da video olarak paylaşılması... Böylece kampanya daha iyi duyurularak dayanışmanın gücü de artmış olacak. Facebook CEO'su Mark Zuckerberg, Microsoft kurucusu Bill Gates, futbolcu Cristiano Ronaldo, talk show yapımcısı Jimmy Fallon, şarkıcı Justin Timberlake, Justin Bieber, ünlü oyuncular Hilary Duff ve Mickey Rourke da kampanyaya katılan ünlüler arasında.
Kova Nasıl Yapılır Aga. Aşk Diyorduk Ya.. Al Sana Aşkın Tarifi 02:22
Kova Nasıl Yapılır Aga. Aşk Diyorduk Ya.. Al Sana Aşkın Tarifi 5.656 izlenme - 5 yıl önce www.facebook.com/hizlitugberk -Aga birşey sorucam. Sor Reis. -Kova Nal Yapılıyo? Sen Hiç Aşık Oldunmu? -Aşığım zaten Reis. Bak Dinle Ozaman. Aşkı bi kova farzet,suya gözyaşı diyelm,hayatn 2bucukluk petşişe kalbin aleminyum folyo sevdiğnide kürdan olarak düşün. zaman esrar olsun aga, dumanda hatıralar, ayrılıkta sönmeyen bi çakmak olsun. Önce hayatı ortadan ikiye kesiyosun kardeşim,, Sonra hayatının en önemli yerindeki kalbine küçük küçük delikler açıyorsun o delikler yavaş yavaş hertarafını kaplıyo kalbini hayatını o göz yaşı dolu aşk a bırakıyosun sonra, deliklerle kaplı kalbinin üzerinede zamanı koyuyosun, Sonraaaa.. Ayrılık ateşi o zamanı yakıyo, Hiçbişey bırakmıyo, bem beyaz hatıralar sarıyor hayatının su üstünde kalan kısmını deliklerle dolu kalbini cıkarıp atıyosun yerinden. zamanla birlikte kül olup gidiyor, o kürdanın yeri gelince ucunda durduğu dudaklarınla hayatı dibe vurup hatıraları içine çekiyorsun sonra üflüyorsun hatıraları başın dönuyo, ve zaman giriyo beynine düşünüyosun, bu aşk ugruna feda ettiklerim ve elde ettiklerim diye. başlıyosun feda ettiklerini saymaya. Bi ton göz yaşı döküyosun o kovaya aga , sonra o göz yaşı kovada kirlenip yere dökülüyo. kalbini koyuyosun delik deşik ediyo kıçı kırık bi kürdan, zamanını alıyo o koca onca zaman harcadıgın parayı siktr et gençliğini alıyo elinden. hayatının yarısını koyuyosun o kovaya aga diğer yarısınıda çöpe atıyosun, kovadaki yarısının *mına koyuyolar zaten folloş oluyo. bütün bunları sadece hatıraları içine cekmek için feda ediyolar aslında. Sonra elde ettiklerim diyosun 3 saatlik bi baş dönmesi, 3 saatlik mutlu olmuşsun, 3 saatlik..
Kova Burcu Haftalık Burç ve Astroloji Yorumu (19-25 şubat 2018) 03:31
Kova Burcu Haftalık Burç ve Astroloji Yorumu (19-25 şubat 2018) 108 izlenme - 1 ay önce 2018 Günlük burç yorumları, haftalık ve aylık burç yorumları 2018 yılı videoları ve genel astroloji değerlendirmeleri.
asi stayla kova 02:37
asi stayla kova 5.232 izlenme - 7 yıl önce asi stayla
Beren Saat Als İçin Başından Aşağıya Bir Kova Su Döktü 00:14
Beren Saat Als İçin Başından Aşağıya Bir Kova Su Döktü 3.696 izlenme - 4 yıl önce Als Hastalığına Dikkat Çekmek İçin Yapılan Ice Bucket Challenge (bir Kova Buz) Kampanyasına Katılan Beren Saat Başından Aşağı Bir Kova Su Dökerken Engin Hepileri, Esra Dermancıoğlu Ve Eşi Kenan Duğulu'ya Meydan Okudu.
Neset Ertas Kova Kova İndirdiler Yaziya (Eski Verziyon) 04:54
Neset Ertas Kova Kova İndirdiler Yaziya (Eski Verziyon) 3.298 izlenme - 6 yıl önce
Kova Burcu Mart 2018 06:50
Kova Burcu Mart 2018 63 izlenme - 3 hafta önce KOÇ BURCU İçsel güç, spontan enerji, kendine güven Koçlar, bu ay içinde karakterlerini güçlendirme fırsatı bulacak ama aynı zamanda çalışma durumunu da geliştirecek. Geçen yıla baktıktan sonra, ödülünüzün kesinlikle hak edilmiş olduğunu göreceksiniz. Mart ayında kendi inisiyatifinizi göstermekten ve kendinize doğru bir şekilde dikkat çekmekten korkmayın. İnsanların sezgileri çok kuvvetlidir. Yeni bir ilişkiye çok yanaşmayın. Arkadaşlarınızı ve onlar için en azından birkaç dakikanızı ayırabiliyor olmanızı unutmayın. Onları daha fazla görmediğiniz için üzüleceklerdir. Hakikatin sizde olduğundan tamamen eminseniz patronunuzla tartışmaktan çekinmeyin. Şans hazırlanmış olandan yanadır, yani bir görevi tamamlarken ya da işle ilgili bilgi ararken biraz daha fazla zaman harcamalısınız.
Muharrem Ertaş - Kova Kova İndirirler Yazıya 04:56
Muharrem Ertaş - Kova Kova İndirirler Yazıya 4.264 izlenme - 6 yıl önce
Kova Burcu Haftalık Astroloji Yorumları (22-28 Ocak 2018) 02:15
Kova Burcu Haftalık Astroloji Yorumları (22-28 Ocak 2018) 163 izlenme - 2 ay önce 2018 Günlük burç yorumları, haftalık ve aylık burç yorumları 2018 yılı videoları ve genel astroloji değerlendirmeleri.