Hoşgeldiniz!

kovalamaca

Polisten Kaçan Adamın Sonu 08:49
Polisten Kaçan Adamın Sonu 6.770 izlenme - 3 hafta önce Polis çevirmesinde polis şüpheli hareketlerinden şüpheleniyor ve bagajı açmasını söylüyor. Bagajı açar gibi yapıp kaçan şüpheli bir evin arka bahçesinde sıkıştırılıyor.
Yayaya Çarpıp Kaçan Şoförü Polise Yakalatan Motorcu 04:50
Yayaya Çarpıp Kaçan Şoförü Polise Yakalatan Motorcu 7.901 izlenme - 2 ay önce Fransa'nın başkenti Paris'te bir sürücü yaya geçidinde karşıdan karşıya geçen yayaya çarpıp kaçmaya başlamış. Olaya tanık olan Noel Baba kostümlü motor sürücüsü, kaçan aracı kovalayarak polisler tarafından yakalanmasını sağlamış.
İstanbul Trafiğinde Araçlara Çarparak Polisten Kaçan Kamyonet 03:12
İstanbul Trafiğinde Araçlara Çarparak Polisten Kaçan Kamyonet 21.882 izlenme - 1 yıl önce motorcu kamerasına yansıyan görüntülerde yunus polislerinin dur ihtarına rağmen durmayarak kaçmaya çalışan kamyonet ve olanları izliyoruz...
Babanın Göbeği 00:52
Babanın Göbeği 19.349 izlenme - 11 ay önce Büyük kas motor gelişimi desteklemek için bağlayın babanın göbeğine 5 litrelik su şişesi, o kaçsın, siz yakalayıp şişesine top doldurmaya çalışın. Böylece belki göbekler de erir :))
Siyah Eşşek Arısıyla Kavga Eden Adam 04:06
Siyah Eşşek Arısıyla Kavga Eden Adam 24.325 izlenme - 2 yıl önce Çanakkalede 2014 yazında çekilmiş bir video.Tarlasında eşşek arısına rastlayan adam. Arıyla bir süre tartıştıktan sonra işin rengi değişiyor ve kavga ediyor.
Çizgi Film - Siyah Araba Hapisten Kaçıyor 03:28
Çizgi Film - Siyah Araba Hapisten Kaçıyor 8.731 izlenme - 8 ay önce Dört araba hapisten kaçan siyah arabayı nasıl yakaladı? Araba hapse nasıl atılır? Arabayı hapse neden attılar? Arabanın hapse atılma sebebi nedir? Siyah arabalar neden cezalandırıldı? Bakalım bu bölümde dört araba siyah suçlu arabayı nasıl yakalayacak? Siyah araba hapiste çok canı sıkıldı bir saşa bir sola sürekli hareket ediyor. Polis arabası gardiyan. Arabanın kaçmaması için kapıda bekliyor. O da ne başka bir siyah araba geliyor. Siyah arabanın üstünde patlayıcı var. Patlayıcıyı kilitli kapının önüne bırakıyor. Patlayıcı bir saatli bomba . Saatin geri sayımı başladı. Bomba patladı. Kapı açıldı. Heryer simsiyah duman oldu. Polis arabası göçük altında kaldı. Süyah araba hapisten kurtuldu ve kaçtı. Peki polis arabasına kim yardım edecek? Dört küçük araba görev başında. Polis arabasını göçükten kurtardılar. Siyah araba kuralları ihlal edebilir. Bunun için hemen tekrar yakalanmalı. Aman tanrım siyah arabalar yolda çok hızlı gidiyorlar. Trafik kurallarına uymuyorlar. Arabalar dan ikisi polisi kurtardı. Diğer ikisi siyah arabayı yakalamak için yola koyuldu. Bir polis arabası daha yardım için çağrıldı. Siyah arabaların üstüne ağ atıldı ve yakalandılar. Peki onları tekrar nasıl tutuklayıp götüreceğiz? Tabiki demir parmaklı araba yükleyicisine ihtiyacımız var. Araba yükleyicisi geldi . Siyah arabaların ikisini de tekrar hapse götürdüler. Çünkü siyah arabalar trafikte başka arabalara zarar veriyorlar. Traktörü devirdiler, kamyonu devirdiler. Bu tür trafik ve çevre huzurunu bozan arabalar asla cezasız kalmamalı. Videolarımız ile çocuklara renkleri, sayıları, geometrik şekilleri ve daha bir çok şey öğretiyoruz. Çizgi filmlerimiz hem eğlenceli hem de eğiticidirler. İşbirlikteliği yapmayı çocuklara onların en sevdiği arabalar ile öğretiyoruz. Çocuklar harika bir vakit geçirecekler. Haydi iyi seyirler. Bizi Facebook'ta takip ediniz: www.facebook.com/groups/mutlucocuktv/ https://www.facebook.com/KapukiKanuki Vkontakte : http://vk.com/kapukikanuki https://vk.com/bebeturk
Dokundurmalar Nafile 01:06
Dokundurmalar Nafile 25.825 izlenme - 9 yıl önce adam resmen polisle dalga geçiyor
Çılgınlar Gibi Kovalamaca Oynamak 01:08
Çılgınlar Gibi Kovalamaca Oynamak 2.133 izlenme - 6 ay önce Ebe oyunu, ebeleme, ebecilik olarak da bilinir, koşma, kovalama ve rakibe elini değdirerek onu ebe yapma ilkesine dayanan çocuk oyunudur. Ve şimdi bu oyunun profesyonel ligi var.
Yola Hafriyat Döküp Kaçan Kamyon Sürücüsü 01:32
Yola Hafriyat Döküp Kaçan Kamyon Sürücüsü 9.497 izlenme - 2 yıl önce Kartal sahilyolunda yaşanan kovalamaca ve ardından kamyon şoförünün yaptığı akılalmaz şey, kovalamacayı takip eden bir araç sürücüsü tarafından böyle görüntülendi
Rusya'da Polisten Kaçmak 02:05
Rusya'da Polisten Kaçmak 4.440 izlenme - 1 yıl önce Dünyanın Adanası olan Rusya bu sefer Amerikan polis kovalamalarına özenmiş.
kovalamaca 03:00
kovalamaca 23.163 izlenme - 11 yıl önce matrix den daha iyi kovalama sahnesi!!!!!
Polisle Dalga Geçen Suçlu 01:29
Polisle Dalga Geçen Suçlu 15.597 izlenme - 7 yıl önce
bmw m3 03:20
bmw m3 15.960 izlenme - 11 yıl önce polis ile kovalamaca
Seri Katil ile Akşam Akşam Delirmeceler 06:37
Seri Katil ile Akşam Akşam Delirmeceler 2.472 izlenme - 1 yıl önce Akıl hastanesinden kaçan seri katil girdiği evdeki genç kadınla ev ve tren yolu içerisinde kovalamaca oynar.
polisle makara yapıyor 01:17
polisle makara yapıyor 12.443 izlenme - 11 yıl önce 336km hizinda polise parmak atiyor delicious men38
Zeki ve Kamuflajcı Farenin Zor Anları 01:24
Zeki ve Kamuflajcı Farenin Zor Anları 5.090 izlenme - 2 yıl önce Kedi fare kovalamacası sonrası ortaya çıkan bu görüntüde hain kedimiz jerryi bulmaya çalışıyor. Tür : Gerilim,Dram imdb 9.5
Bol Engelli Polis Kovalacaması 00:44
Bol Engelli Polis Kovalacaması 1.893 izlenme - 1 yıl önce Amerika'nın Arizona eyaletinde bir polis kovalamacası izleyeceğiz.
Tristana Playz 00:25
Tristana Playz 6.763 izlenme - 3 yıl önce Kaçan adamı yakalamak için neler yapılıyor neler. Bu azmi hayatınızda gösterseniz keşke =) Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Bizi takip etmeyi unutmayın!
Taşıyıcı Transporter 3 Müthiş Mercedes Ve Audi Kovalamaca Sahnesi 05:17
Taşıyıcı Transporter 3 Müthiş Mercedes Ve Audi Kovalamaca Sahnesi 8.395 izlenme - 5 yıl önce Taşıyıcı(Transporter) 3 Müthiş Mercedes Ve Audi Kovalamaca Sahnesi...
Araba Yüklü Tırı Çaldıktan Sonra Polisle Kovalamacaya Giren Hırsız 06:39
Araba Yüklü Tırı Çaldıktan Sonra Polisle Kovalamacaya Giren Hırsız 2.384 izlenme - 1 yıl önce Olay Rusya'da olmuş efendim. Hırsızın teki üstünde Ford marka araçlar bulunan tırı çalmış ancak Rus polisi, olur böyle vakalar Rus polisi votka içip yakalar demiş ve yakalamış. İzliyoruz.
Brezilya Motorlu Polis Kovalamacaları 07:55
Brezilya Motorlu Polis Kovalamacaları 2.095 izlenme - 2 yıl önce Brezilya'nın favela mahallelerinde sıradan bir video. Motorlu polis kovalmacalarını izliyoruz.
Kovalamaca 00:52
Kovalamaca 9.257 izlenme - 12 yıl önce Suçluyu kovalayan polis kamerasından macera dolu görüntüler.
Tom ve Jerry - Kovalamaca 04:57
Tom ve Jerry - Kovalamaca 2.414 izlenme - 2 yıl önce Tom ve Jerry, William Hanna ve Joseph Barbera tarafından yaratılmış kısa filmler serisi halinde, ev kedisi Tom (tam adı Thomas) ile onunla aynı mekanı paylaşan ev faresi Jerry arasında geçen şiddetli ve komik mücadeleleri anlatan animasyon serilerinin genel adıdır. İlk Tom ve Jerry animasyonu 1940 yılında yapılmıştır. Hanna ve Barbera ikilisi, Hollywood'da bulunan MGM çizgi film stüdyosunda 1940 ile 1957 arasında 114 kısa film yazıp yönetmişlerdir. Bunlardan on üçü akademi ödülüne aday gösterildi, yedisi En İyi Kısa Animasyon Filmi Akademi Ödülü aldı.[1] Metro-Goldwyn-Mayer çizgi film stüdyosunun kapanmasından sonra, 1960 yılında Tom ve Jerry filmlerinin yapımcılığını Gene Deitch devraldı ve filmler Batı Avrupa'da yapılmaya başlandı. 1963 yılında Tom ve Jerry, yapımcılığını Chuck Jones'in almasıyla tekrar Hollywood'a geldi. Kısa film serilerinin sonlandığı 1967 yılına gelindiğinde toplam 161 kısa film yapılmıştı.[1] 1970'li yıllara gelindiğine Hanna-Barbera birlikte bir film stüdyosu kurdular ve filmler televizyona taşındı. Seksenlerde ve Doksanlı yıllar boyunca çeşitli TV şovları gösterildi. Uzun filmler yapıldı ve özel şovlar yapıldı. Günümüzde ise Tom ve Jerry'nin hakları Warner Bros. şirketine aittir ve 2006'dan beri Tom and Jerry Tales adıyla yeni seriler yapılmakta ve ABD'de çeşitli televizyon kanallarında gösterilmektedir.
kovalamaca-fıght 02:14
kovalamaca-fıght 6.906 izlenme - 11 yıl önce sımdı kacmıyor dövüşüyor
ne adrenalin yasıodur warya 02:49
ne adrenalin yasıodur warya 8.300 izlenme - 11 yıl önce
kedi kopek kovalamaca 00:15
kedi kopek kovalamaca 5.847 izlenme - 10 yıl önce
polisten kaçan bmw kovalamaca 04:42
polisten kaçan bmw kovalamaca 6.128 izlenme - 10 yıl önce polisten kaçan bmw kovalamaca
Konya'da Boğa Kovalamaca 01:25
Konya'da Boğa Kovalamaca 3.552 izlenme - 6 yıl önce konya'da kaçan kurbanlık boğa saatlerce süren kovalamacanın ardından yakalandı.
Paraşütçü 00:54
Paraşütçü 5.348 izlenme - 12 yıl önce Polisten kaçarken paraşütünü bırakıp atlanmaz ki!
Elektrikli Süpürge Geliyor Kaçın Anacım 00:23
Elektrikli Süpürge Geliyor Kaçın Anacım 1.005 izlenme - 1 yıl önce İşten gelir gelmez oyuncu tosbik oyun bekliyor. Bu oyunu Demir buldu. Demir bulduğuna göre işin ucunda elbette ne var? Bildiiiiin... Elektrikli süpürgeee!! "Anne elektrikli süpürgeden kaç!" Kaçtım kaçtım da 1 saat kaçılır mı ya? Kaçılıyormuş :) Hem de ne eğlence ne eğlence. İşin aslı bu oyun büyük kas motor gelişimini harika destekliyor. Hem koşuyor, hem koşarken köşeleri dönüyor, hem de elindeki süpürgeyi koordineli kullanıyor. Arada ev de temizleniyor. Sonra da biraz resim yaptık, biraz kitap okuduk ve uyku zamanı. Haydi iyi geceleeer...