Hoşgeldiniz!

Kovan Videoları İzle

Düş Sokağı Sakinleri Hüzün Kovan Kuşu 05:04
Düş Sokağı Sakinleri Hüzün Kovan Kuşu 94.301 izlenme - 8 yıl önce göz yaşına dök yağmuru düş uçacak bahara doğru yollar açılıp konuşacak mutlu edeceğim yokluğunu...
Arılara Fısıldayan Adam 01:52
Arılara Fısıldayan Adam 1.714 izlenme - 2 ay önce Hindistan'da bir adam arı kovanından aldığı avuç dolusu arıları atletinin içine dolduruyor. Adamın büyük cesareti görülmeye değer. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İngilizce Kovan Kovan Balın Olsun Ninnisi | Bizim Ninniler 02:41
İngilizce Kovan Kovan Balın Olsun Ninnisi | Bizim Ninniler 132 izlenme - 2 hafta önce Bizim Ninniler'den dördüncü İngilizce ninnimiz, Kovan Kovan Balın Olsun ninnisi sizlerle. Kültürümüze ait ninnileri Dünya'ya duyurabilmek için Danini Dandini Danalı Bebek ninnimizin İngilizce versiyonunu hazırladık. Paula Darwish'in seslendirdiği bu versiyon ile ilgili yorumlarınızı bekliyoruz :) Dandini dandini Danalı Bebek, eşekli ninni gibi en güzel bebek ninnilerini dinlemeniz için hazırladık. Miniklerimizin dinleyince tatlı rüyalara dalıp uyuyacağı bu ninni gibi daha fazlasını bulabileceğiniz Bizim Ninniler'e buradan ücretsiz ve kolay bir şekilde abone olabilirsiniz http://goo.gl/DJJPgy Bizim Ninniler Facebook sayfası için tıklayın https://goo.gl/aZ1AKo Sözler ve Türkçe Anlamları: Kovan kovan balın olsun Bin çiçekli dalın olsun Denizlerde salın olsun Uyu ninni uyu ninni   Sweetest honey from the bees o-oh Honey, honey, honey bees o-oh Rainbow flowers fill the trees Blowing gently in the breeze Sleep my treasure sleep o-oh Sleep my treasure sleep.   En tatlı balı arıların  Baldan tatlı balarısı, Ağaçlarda rengarenk çiçekler Ruzgarda hafifçe sallanıyor   Uyu canım bebeğim Uyu yavrum şirinim   Sepet sepet meyven olsun ninni Akan sular ömrün olsun, Denizlerde salın olsun/ Saraylarda tahtın olsun Uyu ninni, uyu ninni!   Shiny apples on the trees o-oh Red and rosy in the leaves o-oh Sally on sailboat in the seas Bobbing bravely in the breeze Sleep my treasure sleep o-oh Sleep my treasure sleep.   Ağaçlarda pırıl pırıl elmalar Yaprakların arasında şarabi ve gül rengi Denizlerde dolaş uçan yelkeninle Ruzgarda korkmadan inip çıkarak Uyu canım bebeğim Uyu yavrum şirinim Eser Adı: Kovan Kovan Balın Olsun Albüm Adı: Bizim Ninniler Okuyan: Paula Darwish Yapım: Atlanta Film Yapım Mircan Kaya Bizim Ninniler albümünden uyusun da büyüsün ninni, dandini dandini dastana, fış fış kayıkçı, eşekli ninni gibi en güzel türkçe bebek ninnilerini Bizim Ninniler ( Classical Turkish Lullabies )kanalında miniklerimizin dinlemesi için hazırladık. Tatlı rüyalara dalmaları umuduyla iyi seyirler :)
Düş Sokağı Sakinleri - Hüzün Kovan Kuşu - Senerum 04:50
Düş Sokağı Sakinleri - Hüzün Kovan Kuşu - Senerum 15.920 izlenme - 6 yıl önce
arıcılık eğitimi - 1 16:12
arıcılık eğitimi - 1 23.012 izlenme - 7 yıl önce arıcılıkla ilgili eğitim programı. amatör ve profesyonel tüm arıcılar için.
Japon Bal Arılarının Eşek Arısından İntikamı 02:34
Japon Bal Arılarının Eşek Arısından İntikamı 5.079 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz günlerde eşek arılarının bal arılarını katlettiği bir video paylaşmıştım. Oradaki bal arıları Avrupalı'ymış ve eşek arılarına karşı bireysel savaş taktiği kullandıkları için yeniliyorlarmış. Oysa Japon bal arıları eşek arısına karşı kitlesel savaş taktiğini kullanarak bir nevi Avrupalı kardeşlerinin de intikamını almış oluyorlar. Bize de "birlikten kuvvet doğduğunu" bir kez daha hatırlatıyorlar. Alkışlar bal arısına. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/110684/30-esek-arisinin-30-bin-bal-arisi-katliami
Bahçesindeki Arıları Yakan Çılgın Adam 01:13
Bahçesindeki Arıları Yakan Çılgın Adam 59 izlenme - 1 hafta önce Bahçesine kovan kuran arılara sinirlenen adam, arıları canlı canlı böyle yaktı! Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.
Kovan Çerçevesi Nasıl Yapılır 03:16
Kovan Çerçevesi Nasıl Yapılır 3.569 izlenme - 3 yıl önce Yapılan bütün kovanların aynı ölçüde olmasına dikkat edilmelidir.
Yumrutaş Kovan İmalatı 03:52
Yumrutaş Kovan İmalatı 6.505 izlenme - 6 yıl önce yumrutaş kovan imalatı
Hüzün Kovan Kuşu 05:05
Hüzün Kovan Kuşu 7.264 izlenme - 8 yıl önce hüzün kovan kuşları
30 Eşek Arısının 30 Bin Bal Arısı Katliamı 02:24
30 Eşek Arısının 30 Bin Bal Arısı Katliamı 2.927 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuzda 30 tane eşek arısının 3 saat içinde 30 bin tane bal arısını nasıl katlettiklerine şahit olacağız. Kovan, saldırı sonrasında adeta bir savaş alanına dönüyor. Sonunda çok istedikleri balı içen eşek arıları bu da yetmezmiş gibi genç bal arılarını da yanlarında götürüyorlarmış. Allah bizi insan da öldürebilen eşek arılarının gazabından korusun. Amin.
arı oğul veriyor 01:03
arı oğul veriyor 11.661 izlenme - 9 yıl önce
arıcılık eğitimi - 3 11:00
arıcılık eğitimi - 3 9.158 izlenme - 7 yıl önce arıcılıkla ilgili eğitim programı. amatör ve profesyonel tüm arıcılar için.
Grip Kovan Çayı Tarifi 00:42
Grip Kovan Çayı Tarifi 2.842 izlenme - 3 yıl önce 4 şahane bitki, hayatınızdan gribi kovmaya geldi; Ihlamur, karanfil, zencefil ve tarçın. Soğuk algınlıklarına karşı savunma duvarınızı sağlamlaştıracak olan bu dörtlüyü bir araya getirmek için grip olmayı beklemeyin, http://migrostv.migros.com.tr/grip-kovan-cayi/ Nefis yemek tarifleri için bizden ayrılmayın; http://migrostv.migros.com.tr/
Hüzün Kovan Kuşu 05:06
Hüzün Kovan Kuşu 4.080 izlenme - 8 yıl önce hüzün kovan kuşu gelmiş gecenin yanağına konuvermiş
arıcılık eğitimi - 2 12:28
arıcılık eğitimi - 2 5.802 izlenme - 7 yıl önce arıcılıkla ilgili eğitim programı. amatör ve profesyonel tüm arıcılar için.
Arıcılık 00:23
Arıcılık 3.010 izlenme - 8 yıl önce arıların sonbahar İlaçlaması
Kovanı Açmadan Bal Toplaya Yarayan Bal Musluğu 01:40
Kovanı Açmadan Bal Toplaya Yarayan Bal Musluğu 860 izlenme - 2 yıl önce Arı yetiştiriciliği dünyasının uzun süre beklediği bir buluş. Avustralyalı baba ve oğul dahice bir yöntemle kovanı açmadan bal toplamak için bir sistem geliştirmişler.
Hüzün Kovan Kuşu Gelmiş 04:52
Hüzün Kovan Kuşu Gelmiş 1.304 izlenme - 3 yıl önce Gözyaşına Dök Yağmuru düş Uçacak Bahara Doğru yollar Açılıp Konuşacak mutlu Edeceğim Yokluğunu huyumdur Hep Ölürüm nice Aşklara Bölünürüm ayımdır Hep Tutulurum nice Işıkla Korunurum hüzün Kovan Kuşu Gelmiş gecenin Yanağına Konuvermiş ay Tenli Aşık Şarkıma karşılık Vermiş ışığım İçimden Gelir yani Gölgem Kendimden aşktır Ölümden Güzel Olan bak Ve Gör Yaşam Düşlerdedir huyumdur Hep Dirilirim nice Dağlardan Dökülürüm ayımdır Hep Kararımım nice Öpüşle Aklanırım hüzün Kovan Kuşu Gelmiş gecenin Yanağına Konuvermiş ay Tenli Aşık şarkıma Karşılık Vermiş
eşek arılarının bal arısı katliamı 02:24
eşek arılarının bal arısı katliamı 2.354 izlenme - 8 yıl önce boyları 5 santimetreyi bulan eşek arıları, 30 bin bal arısının yaşadığı kovana saldırıyorlar.
Bal Bulmanın En Zor Yolu 03:03
Bal Bulmanın En Zor Yolu 840 izlenme - 2 yıl önce Bal bulmak için arı kovanına ajan göndermek sanırım hiçbirimizin aklına gelmemiştir, biz genelde bakkala gideriz. Çinlilerin dahiyane avını izliyoruz.
30 eşek arısının 30bin bal arısı katliamı 02:24
30 eşek arısının 30bin bal arısı katliamı 2.441 izlenme - 6 yıl önce japon eşek arıları dakikalar içinde 30 bin kadar bal arısını katlediyor kara_zindan_50@hotmail.com
Arılar Panik Yaşattı 03:29
Arılar Panik Yaşattı 247 izlenme - 10 ay önce Sinop'ta kovanlarından ayrılarak kente inen bal arıları vatandaşları korkuturken, arıların toplandığı park halindeki bir motosikletin kaskından kovana alınmasıyla panik sona erdi.
Güve Kovan Portakal 00:34
Güve Kovan Portakal 928 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/guve-kovan-portakal/ Kazandıran tasarruf fikirleri MigrosTV’de. Güve kovan portakal yapımını izlediniz mi?
Arı Kovanı 01:21
Arı Kovanı 607 izlenme - 3 yıl önce Arı Kovanı
Arılara Fısıldayan Türk
Arılara Fısıldayan Türk 622 izlenme - 2 yıl önce Arıları kızdırmasına rağmen ilginç bir şekilde birşey yapmıyorlar. Ne sebeple iğnelerini batırmadıklarını merak ettim. Arılardan anlayan varsa bizi aydınlatsın
arılar 01:29
arılar 1.950 izlenme - 9 yıl önce arılarım bal yaptı
Eşek Arılarını Bombalamak 01:10
Eşek Arılarını Bombalamak 676 izlenme - 2 yıl önce Patlayıcı koydukları yerde eşek arılarının kovanı olduğunu keşke bilselerdi.. Patlayıcı koydukları yerde eşek arılarının kovanı olduğunu keşke bilselerdi. Bu da doğanın intikamı.
Boş Kovan Adres Sormaz 00:12
Boş Kovan Adres Sormaz 855 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
Katil Arılar Saldırıyor 01:04
Katil Arılar Saldırıyor 674 izlenme - 5 yıl önce