Hoşgeldiniz!

Kovayla Su Dökmek Videoları İzle

Ali Şen'den ALS Hastalarına Destek 00:14
Ali Şen'den ALS Hastalarına Destek 509 izlenme - 3 yıl önce Ali Şen de Ece Vahapoğlu'nun challengeına uydu ve o da sadece buz döktü. Yine de kendisini tebrik ediyoruz. Bravo."Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
ALS'ye Destek Vereyim Derken Attan Düştü 00:16
ALS'ye Destek Vereyim Derken Attan Düştü 179 izlenme - 3 yıl önce Tüm dünyayı kasıp kavuran ALS hastalığına destek kampanyasına katılan genç kız, başından aşağıya buzlu su dökünce at irkildi ve üzerinden atıverdi.
Hayrettin ALS Ice Bucket Challenge 01:11
Hayrettin ALS Ice Bucket Challenge 96 izlenme - 3 yıl önce En güncel ve tüm Hayrettin videolarına www.hayrettin.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz :) #ALSicebucketchallenge www.hayrettin.com.tr www.youtube.com/hayrett...
Ice Bucket Challenges Als Vine Derleme 08:11
Ice Bucket Challenges Als Vine Derleme 103 izlenme - 3 yıl önce Ice Bucket Challenge öncesinde kişi en az 3 isme aynı eylemi yapması konusunda meydan okuyor. Bir Kova buz (Ice Bucket Challenge) kampanyası ALS hastalığı için bir yardım toplama eylemi. Meydan okunduğu halde başından aşağı bir kova buzlu suyu boşaltmayan ALS hastaları için 100 dolar bağışlıyor.
Ice Bucket Challenge Derleme 28:04
Ice Bucket Challenge Derleme 45 izlenme - 3 yıl önce Bir Kova buz (Ice Bucket Challenge) kampanyası ALS hastalığı için bir yardım toplama eylemi. Meydan okunduğu halde başından aşağı bir kova buzlu suyu boşaltmayan ALS hastaları için 100 dolar bağışlıyor.