Hoşgeldiniz!

kovmak

ABD Askerlerinin Çobanbey'den Kovulması 02:24
ABD Askerlerinin Çobanbey'den Kovulması 2.500 izlenme - 1 ay önce Çobanbey'e giden 29 Amerikan askeri, ÖSO tarafından protesto edilince Türkiye'ye dönmek zorunda kaldı. ABD Özel Kuvvetler Komutanlığı'na bağlı 29 Asker bu sabah Suriye'nin kuzeyindeki El Bab operasyonuna destek olmak amacıyla Çobanbey kabasına gittiler ancak ÖSO'nun tepkisiyle karşılaştılar. Protestoda ÖSO mensupları "Amerika Suriye'den defol" ve "Tek yol İslam ve Muhammed'in yoludur" diye slogan attı. Eli silahlı ÖSO militanları protestoda ABD'li askerlerin üzerine yürüyünce ABD'li askerleri Türk askerleri korudu ve kasabadan güçlükle çıkarttı. Kasabadan çıkmak zorunda kalan ABD askerli Türk askerleri koruması altında Türkiye'ye döndü.
Fatsa Sahilde Oturan Genç Çifti Kovan Esnaf 00:32
Fatsa Sahilde Oturan Genç Çifti Kovan Esnaf 17.756 izlenme - 12 ay önce O bankta birisi can veriyor olsa böyle şevkle koşmayacak olan yaratıkların insanın sinirlerini bozan görüntüleri. ahlak bekçileri sizi, buram buram anadolu resmen.
Demet Akalın'ın Dansçılarını Sahneden Kovması 01:42
Demet Akalın'ın Dansçılarını Sahneden Kovması 259 izlenme - 2 ay önce Demet Akalın Dansçılarını Sahneden Kovdu 10 Ağustos 2016 Çarşamba 12:59 Uzun bir aradan sonra Çeşme'de sahne alan Demet Akalın dansçılarına kızdı ve sahneden kovdu. Demet Akalın 3 yıl sonra konser verdiği Çeşme'de dansçılarını,"Burada mum gibi duracaksınız, mum..." deyip azarlayarak sahneden indirdi. "Alıntıdır"
Mahallelinin Uyuşturucuyla Mücadelesi 00:56
Mahallelinin Uyuşturucuyla Mücadelesi 586 izlenme - 1 yıl önce Kendi semtinde uyuşturucuya savaş açmış olan elemanlar son operasyonlarına tokatın ahengi adını vermiş ve mahallesinde uyuşturucu içen ve satan genci içmemesi konusunda bilinçlendiriyor.
Programdan Milletvekilini Yollamak - Fatih Altaylı 01:28
Programdan Milletvekilini Yollamak - Fatih Altaylı 622 izlenme - 1 yıl önce Fatih Altaylı programında konuğu Akp milletvekili Mehmet Metiner'i kibarca yollamış. Neyse izleyelim efenim karşılıklı atarlanmalarını.
ABD Elçisini Kovma - Hugo Chavez 03:35
ABD Elçisini Kovma - Hugo Chavez 259 izlenme - 1 yıl önce Daha önce Gazze katliamına tepki olarak, İsrail Büyükelçisi'ni ülkeden kovan Chavez, Amerikan Dışişleri Bakanlığı'nın Küba Devrimi karşıtlarına ayırdığı 20 milyon dolar, Chavez karşıtlarına ayırdığı 5 milyon dolarların yanı sıra ABD'nin Venezüella'ya demokrasi götürmek istediği için yaptığı sabotaj, suikast eylemleri ve darbe girişimlerine karşı ülkesinde bulunan Abd Büyükelçiliği'ni ülkesinden kovdu.
Bülent Ersoy Seyirci Kızı Kovdu 01:30
Bülent Ersoy Seyirci Kızı Kovdu 529 izlenme - 3 yıl önce Show Tv'de program yapan Bülent Ersoy, canlı yayında stüdyodaki bir seyirciyi kovdu. 'Niye geldin? Hadi git!' diyerek izleyicisini kovan Diva'nın sesi, şarkı söylemeye ara verdiği sırada yayına böyle yansıdı.
 Cinleri evden kovmak için kuran ayetleri 17:11
Cinleri evden kovmak için kuran ayetleri 312 izlenme - 1 yıl önce Cinleri evden kovmak için kuran ayetleri.
Galatasaraylılardan Bomba Aziz Yıldırım Taklidi 00:48
Galatasaraylılardan Bomba Aziz Yıldırım Taklidi 163 izlenme - 1 yıl önce Galatasaraylıdan şampiyonluk sonrası Aziz Yıldırım taklidini izliyoruz. Gayet başarılı buldum ben :) O Sow'a ayrı sovecem . Hepinizi kovuyovum ulannnnnnn :) İsmail Eagle'ı bakalım kovacak mı ? Bu arada 4. yıldız tekrar hayırlı olsun ilklerin takımı Galatasaray'a...
 Erdoğan'ın Seçim Otobüsünü Kovan Ablalar 00:35
Erdoğan'ın Seçim Otobüsünü Kovan Ablalar 256 izlenme - 2 yıl önce Erdoğan'ın cumhurbaşkanlığı için propaganda yapan seçim otobüsü laikçi ablalar tarafından durdurulmuştur.
Belinde Silah ile Üniversiteye Giren Polisi Kovmak - Trakya Üniversitesi 03:25
Belinde Silah ile Üniversiteye Giren Polisi Kovmak - Trakya Üniversitesi 134 izlenme - 2 yıl önce Efendim Trakya Üniversitesi'nde yaşanan bu olay kameralara yansımış. Öğrenciler belinde silah ile okula giren polisi okulda istemiyor ve suçu güvenliğe atıyor. Yorumlar sizde izliyoruz.
Erdoğan'ın Seçim Otobüsünü Kovan Ablalar 00:35
Erdoğan'ın Seçim Otobüsünü Kovan Ablalar 120 izlenme - 2 yıl önce Erdoğan'ın cumhurbaşkanlığı için propaganda yapan seçim otobüsü laikçi ablalar tarafından durdurulmuştur.
Tuzluçayır'dan Gençler Tarafından Kovulan Polisler 03:45
Tuzluçayır'dan Gençler Tarafından Kovulan Polisler 125 izlenme - 2 yıl önce Cami-Cemevi inşaatında mangal keyfi yapabilmek için Tuzluçayır'da bir süpermarkete girip alışveriş yapmaya çalışan polisler mahallenin gençleri tarafından uzaklaştırılmış. Geziden arda kalanlar diyelim.
Galatasaraylı Lucas Ontivero'yu Kamptan Kovdular 00:20
Galatasaraylı Lucas Ontivero'yu Kamptan Kovdular 44 izlenme - 2 yıl önce Cagliari kulübüne kiralanacağı yönünde G.Saray'ın resmi bir açıklama yapmadığı Arjantinli oyuncu, İtalyan ekibinin hazırlık kampına katılmak istedi ama ret cevabı aldı.