Hoşgeldiniz!

Kovulma Videoları İzle

Türklere Ağır Hakaret Eden Yunan Vekil AP Oturumundan Kovulması 03:20
Türklere Ağır Hakaret Eden Yunan Vekil AP Oturumundan Kovulması 3.310 izlenme - 1 yıl önce Avrupa Parlamentosu'nda Türkiye ile AB arasında imzalanması planlanan 'göçmen' anlaşmasının ele alındığı oturumda gergin anlar yaşandı. Yunanistan'ın ırkçı Altın Şafak Partisi'nden Eleftherios Sinadinos, oturumda yaptığı konuşmada; "Türk, köpek gibidir. Vahşi görünür ama bir düşmanla karşılaştığında kaçar. Türklerle mücadele etmenin tek yolu kararlı bir tavır göstermektir" dedi. Altın Şafak üyelerinden söz hakkı için talep gelse de Schulz, bunu kabul etmeyerek "Lütfen oturumu terk edin. Bu tartışmaya açık değildir" dedi.
TV8'de ağlatan veda! 03:17
TV8'de ağlatan veda! 635 izlenme - 4 yıl önce Acun Ilıcalı'nın Tv8'i satın almasının ardından yeniden yapılanma süreci başladı. İlk olarak kanalın haber merkezi kapatılıyor. Tv8'in ilk haber bültenini Kaan Yakuphan sunmuştu. Son kez ekrana gelen bültenin sunumunu da yine Kaan Yakuphan yaptı. Yakuphan izleyicilere Twitter sayfasından da veda etti: 15 yıllık koşunun sonuna geldik. Geçen yıllarla çok şey değişse de biz sadece işimizi yaptık. Artık demir alma zamanı. Bu akşam son...
Yalçın Çakır - Kendini Kendini Kovan Adam 01:12
Yalçın Çakır - Kendini Kendini Kovan Adam 347 izlenme - 2 yıl önce Yalçın Çakır'da hergün farklı olaylar yaşanmakta başka dramlar yaşanmakta ve bu dramlar arasında kendini Stüdyodan çıkarmaya çalışan bir seyirci.
Canlı Yayında Teknik Direktör Kovmak 02:30
Canlı Yayında Teknik Direktör Kovmak 207 izlenme - 2 yıl önce Sakaryaspor teknik direktörü Şaban Yıldırım , konuk olduğu programda Sakaryaspor yöneticisi canlı yayına bağlanıyor ve onun görevine son verildiğini açıklıyor.Herkesin sorduğu soru şu canlı yayının bitmesini bekleyemedin mi?Kendine göre bir bahanesi var ama ne olursa olsun yapılır mı bu diyesi geliyor insanın.
Abd’de Çarşaflı Kadın Nikabını Açmadığı İçin Mağazadan Kovuldu 01:05
Abd’de Çarşaflı Kadın Nikabını Açmadığı İçin Mağazadan Kovuldu 58 izlenme - 10 ay önce ABD’nin Indiana eyaletinde çarşaflı bir kadın yüz örtüsü olan nikabını açmadığı için alış veriş yapmak istediği mağazadan kovuldu.
İş Arayanların Derdine Derman Site 00:46
İş Arayanların Derdine Derman Site 174 izlenme - 2 yıl önce "Bir bardak soğuk suyu içtiğinizde biz size uygun yüzlerce iş ilanını çoktan yayınlamış oluruz!"
Adana Otogarında Özgecan İçin Minibüs Taşlama 01:13
Adana Otogarında Özgecan İçin Minibüs Taşlama 111 izlenme - 2 yıl önce Amacım bir genelleme yapmak her minibüs şoförünü potansiyel tecavüzcü gibi göstermek değil ancak tok minibüslerine ilişkin çok şey duydum okudum o yüzden en azından içlerinde böyle insanları barındırdıkları için bile o kooperatife tepkiliyim..5 yıldır Adana'da yaşıyorum ve bu sitede üyelerin şakayla karışık Adana'ya sallamasına yer yer ben de gülüyorum ama Adana insanı merttir arkadaşlar gerçekten has Adanalı insanlar güzel insanlardır vicdanlı insanlardır...Adana otogarında çekilen bu görüntülerde tok min.işl.kooperatife ait bir minibüs otogara sokulmamış taşlanmış ve Adanada bu kooperatifin otobüsü istenmiyor şeklinde tepki gösterilmiş
Hüsamettin Ceylan İnsan İsen Kovulma 04:24
Hüsamettin Ceylan İnsan İsen Kovulma 101 izlenme - 6 yıl önce tahsin aydın
Sakar Böyle Kovuldu :) 00:51
Sakar Böyle Kovuldu :) 70 izlenme - 8 yıl önce sak işte
Çekimlerde Başrol Oyuncuları Kovulmuş 10 Film 06:28
Çekimlerde Başrol Oyuncuları Kovulmuş 10 Film 0 izlenme - 6 ay önce Hollywood piyasası nankör olması ile bilinir, İş garantiniz yoktur, bir role kabul edilmiş olsanız bile. İşte size baş rol oyuncuları çekimler sırasında kovulmuş 10 film!