Hoşgeldiniz!

kovulma

Türklere Ağır Hakaret Eden Yunan Vekil AP Oturumundan Kovulması 03:20
Türklere Ağır Hakaret Eden Yunan Vekil AP Oturumundan Kovulması 3.316 izlenme - 1 yıl önce Avrupa Parlamentosu'nda Türkiye ile AB arasında imzalanması planlanan 'göçmen' anlaşmasının ele alındığı oturumda gergin anlar yaşandı. Yunanistan'ın ırkçı Altın Şafak Partisi'nden Eleftherios Sinadinos, oturumda yaptığı konuşmada; "Türk, köpek gibidir. Vahşi görünür ama bir düşmanla karşılaştığında kaçar. Türklerle mücadele etmenin tek yolu kararlı bir tavır göstermektir" dedi. Altın Şafak üyelerinden söz hakkı için talep gelse de Schulz, bunu kabul etmeyerek "Lütfen oturumu terk edin. Bu tartışmaya açık değildir" dedi.
TV8'de ağlatan veda! 03:17
TV8'de ağlatan veda! 635 izlenme - 4 yıl önce Acun Ilıcalı'nın Tv8'i satın almasının ardından yeniden yapılanma süreci başladı. İlk olarak kanalın haber merkezi kapatılıyor. Tv8'in ilk haber bültenini Kaan Yakuphan sunmuştu. Son kez ekrana gelen bültenin sunumunu da yine Kaan Yakuphan yaptı. Yakuphan izleyicilere Twitter sayfasından da veda etti: 15 yıllık koşunun sonuna geldik. Geçen yıllarla çok şey değişse de biz sadece işimizi yaptık. Artık demir alma zamanı. Bu akşam son...
Yalçın Çakır - Kendini Kendini Kovan Adam 01:12
Yalçın Çakır - Kendini Kendini Kovan Adam 363 izlenme - 3 yıl önce Yalçın Çakır'da hergün farklı olaylar yaşanmakta başka dramlar yaşanmakta ve bu dramlar arasında kendini Stüdyodan çıkarmaya çalışan bir seyirci.
Canlı Yayın Kovulma Anları 10:29
Canlı Yayın Kovulma Anları 16 izlenme - 1 ay önce Türk canlı yayın kovulma anları, en popüler türk canlı yayın kavgaları (kovulma anları). Canlı yayın kovulmaları ve kovulma anları. Canlı yayın kazaları, kavgaları ve kovulma anları. En komik canlı yayın kazaları komik videoları izle. Türk canlı yayın kovulma anları ve kavgaları. Türk canlı yayın kavgaları, türk futbol kavgaları canlı yayın kavgaları kovulma anları komik videoları izle. En popüler canlı yayın kovulmaları ve kovulma anları. Türk canlı yayın kovulma anları 2017 canlı yayın kazaları ve komik videoları izle. Canlı yayın kovulma anları, kovulmaları canlı yayın kavgaları, en komik canlı yayın kazaları komik videoları izle. Türk canlı yayın kavgaları, canlı yayın kovulmaları kovulma anları. Canlı yayında kovulmaları kovuldu kovulma anları, en komik videoları izle. Türk canlı yayın küfürleri, canlı yayın kavgaları ve en komik canlı yayın kazaları komik videoları izle. Komik TV en komik canlı yayın videoları, komik videoları, komik kazaları, kavgaları, küfürleri ve kovulma anları, kovulmaları her hafta izle. Komik TV kanala abone ol ve daha fazla canlı yayın kazaları izle, canlı yayın kavgaları izle, canlı yayın küfürleri izle, canlı yayın kovulmaları izle, canlı yayın kovulma anları izle. En popüler türk canlı yayın kavgaları ve kovulma anları kovulmaları kavga videoları izle. Türk canlı yayın kovulma anaları 2017 komik videoları izle, canlı yayın kazaları komik videoları izle. En popüler Türk canlı yayın kavgaları (Kovulma anları) en komik kazaları ve komik canlı yayın kavgaları Türkiye televizyonlarda kovulma anları. Yeni komik türk canlı yayın kazaları ve kavgaları, türk canlı yayında komik kazaları (komik röportajlar) ve en komik türk canlı yayında küfürler. Komik TV dünyanın en komik kazaları ve en komik videoları izle. Her hafta kanalda en yeni ve en komik videoları izle. En komik canlı yayın kazaları ve komik kazaları Türkiye youtube kanalıda. Abone ol ve daha fazla komik videoları izle. En popüler Türk canlı yayın kavgaları (Kovulma anları).
Canlı Yayında Teknik Direktör Kovmak 02:30
Canlı Yayında Teknik Direktör Kovmak 209 izlenme - 2 yıl önce Sakaryaspor teknik direktörü Şaban Yıldırım , konuk olduğu programda Sakaryaspor yöneticisi canlı yayına bağlanıyor ve onun görevine son verildiğini açıklıyor.Herkesin sorduğu soru şu canlı yayının bitmesini bekleyemedin mi?Kendine göre bir bahanesi var ama ne olursa olsun yapılır mı bu diyesi geliyor insanın.
İş Arayanların Derdine Derman Site 00:46
İş Arayanların Derdine Derman Site 177 izlenme - 2 yıl önce "Bir bardak soğuk suyu içtiğinizde biz size uygun yüzlerce iş ilanını çoktan yayınlamış oluruz!"
Abd’de Çarşaflı Kadın Nikabını Açmadığı İçin Mağazadan Kovuldu 01:05
Abd’de Çarşaflı Kadın Nikabını Açmadığı İçin Mağazadan Kovuldu 58 izlenme - 12 ay önce ABD’nin Indiana eyaletinde çarşaflı bir kadın yüz örtüsü olan nikabını açmadığı için alış veriş yapmak istediği mağazadan kovuldu.
Adana Otogarında Özgecan İçin Minibüs Taşlama 01:13
Adana Otogarında Özgecan İçin Minibüs Taşlama 123 izlenme - 2 yıl önce Amacım bir genelleme yapmak her minibüs şoförünü potansiyel tecavüzcü gibi göstermek değil ancak tok minibüslerine ilişkin çok şey duydum okudum o yüzden en azından içlerinde böyle insanları barındırdıkları için bile o kooperatife tepkiliyim..5 yıldır Adana'da yaşıyorum ve bu sitede üyelerin şakayla karışık Adana'ya sallamasına yer yer ben de gülüyorum ama Adana insanı merttir arkadaşlar gerçekten has Adanalı insanlar güzel insanlardır vicdanlı insanlardır...Adana otogarında çekilen bu görüntülerde tok min.işl.kooperatife ait bir minibüs otogara sokulmamış taşlanmış ve Adanada bu kooperatifin otobüsü istenmiyor şeklinde tepki gösterilmiş
Hüsamettin Ceylan İnsan İsen Kovulma 04:24
Hüsamettin Ceylan İnsan İsen Kovulma 103 izlenme - 6 yıl önce tahsin aydın
Canlı Yayın Kovulma Anları #2 10:10
Canlı Yayın Kovulma Anları #2 2 izlenme - 3 hafta önce Türk canlı yayın kovulma anları, en popüler türk canlı yayın kavgaları (kovulma anları). Canlı yayın kovulmaları ve kovulma anları. Canlı yayın kazaları, kavgaları ve kovulma anları. En komik canlı yayın kazaları komik videoları izle. Türk canlı yayın kovulma anları ve kavgaları. Türk canlı yayın kavgaları, türk futbol kavgaları canlı yayın kavgaları kovulma anları komik videoları izle. En popüler canlı yayın kovulmaları ve kovulma anları. Türk canlı yayın kovulma anları 2017 canlı yayın kazaları ve komik videoları izle. Canlı yayın kovulma anları, kovulmaları canlı yayın kavgaları, en komik canlı yayın kazaları komik videoları izle. Türk canlı yayın kavgaları, canlı yayın kovulmaları kovulma anları. Canlı yayında kovulmaları kovuldu kovulma anları, en komik videoları izle. Türk canlı yayın küfürleri, canlı yayın kavgaları ve en komik canlı yayın kazaları komik videoları izle. Komik TV en komik canlı yayın videoları, komik videoları, komik kazaları, kavgaları, küfürleri ve kovulma anları, kovulmaları her hafta izle. Komik TV kanala abone ol ve daha fazla canlı yayın kazaları izle, canlı yayın kavgaları izle, canlı yayın küfürleri izle, canlı yayın kovulmaları izle, canlı yayın kovulma anları izle. En popüler türk canlı yayın kavgaları ve kovulma anları kovulmaları kavga videoları izle. Türk canlı yayın kovulma anaları 2017 komik videoları izle, canlı yayın kazaları komik videoları izle. En popüler Türk canlı yayın kavgaları (Kovulma anları) en komik kazaları ve komik canlı yayın kavgaları Türkiye televizyonlarda kovulma anları. Yeni komik türk canlı yayın kazaları ve kavgaları, türk canlı yayında komik kazaları (komik röportajlar) ve en komik türk canlı yayında küfürler. Komik TV dünyanın en komik kazaları ve en komik videoları izle. Her hafta kanalda en yeni ve en komik videoları izle. En komik canlı yayın kazaları ve komik kazaları Türkiye youtube kanalıda. Abone ol ve daha fazla komik videoları izle. En popüler Türk canlı yayın kavgaları (Kovulma anları).
Sakar Böyle Kovuldu :) 00:51
Sakar Böyle Kovuldu :) 70 izlenme - 8 yıl önce sak işte
Çekimlerde Başrol Oyuncuları Kovulmuş 10 Film 06:28
Çekimlerde Başrol Oyuncuları Kovulmuş 10 Film 0 izlenme - 8 ay önce Hollywood piyasası nankör olması ile bilinir, İş garantiniz yoktur, bir role kabul edilmiş olsanız bile. İşte size baş rol oyuncuları çekimler sırasında kovulmuş 10 film!