Hoşgeldiniz!

Koymak Videoları İzle

Ablana Koyayım Sana Da Koyarım - Kazım Kartal 03:39
Ablana Koyayım Sana Da Koyarım - Kazım Kartal 243.311 izlenme - 3 yıl önce Kazım Kartal'ın koymak konusundaki hünerlerini özellikle 75-80 arası erotik film furyasına hakim bünyeler iyi bilirler. Kendisinden ne uçan ne de kaçan kurtulabilmiştir. Görüntülerimiz Sarı Çizmeli isimli, erotik komedi filmindendir.
Başkanlık Hakkında Lafı Gediğine Koymak 00:45
Başkanlık Hakkında Lafı Gediğine Koymak 15.168 izlenme - 2 ay önce CNN'de yayınlanan tartışma programında Sera Kadıgül başkanlık hakkındaki laflarını Adnan Küçük'e anlatıyor
Ablana Koyayım Sana da Koyarım - Kazım Kartal 03:39
Ablana Koyayım Sana da Koyarım - Kazım Kartal 123.102 izlenme - 2 yıl önce Kazım Kartal'ın koymak konusundaki hünerlerini özellikle 75-80 arası erotik film furyasına hakim bünyeler iyi bilirler. Kendisinden ne uçan ne de kaçan kurtulabilmiştir. Görüntülerimiz Sarı Çizmeli isimli, erotik komedi filmindendir.
Ablana Koyayım Sana da Koyarım - Kazım Kartal 03:40
Ablana Koyayım Sana da Koyarım - Kazım Kartal 23.632 izlenme - 10 ay önce Kazım Kartal'ın koymak konusundaki hünerlerini özellikle 75-80 arası erotik film furyasına hakim bünyeler iyi bilirler. Kendisinden ne uçan ne de kaçan kurtulabilmiştir. Görüntülerimiz Sarı Çizmeli isimli, erotik komedi filmindendir.
A.. Koyacağız - Yaşar Nuri Öztürk 00:52
A.. Koyacağız - Yaşar Nuri Öztürk 21.771 izlenme - 1 yıl önce İzmir'den yayınlanan ve Uğur Dündar'ın sunduğu Halk Arenası'nın bu haftaki konukları Yaşar Nuri Öztürk, Müjdat Gezen ve Levent Üzümcü'ydü. Programda Yaşar Nuri ve Müjdat Gezen, küfür etmenin en doğal hakları olduğu konusunda birleşti.
Et daya ağzına Et 05:00
Et daya ağzına Et 17.987 izlenme - 1 yıl önce Parçayı İndir: https://soundcloud.com/babofilms/apo-et-yemem https://soundcloud.com/babofilms/murat-et-daya Evet arkadaşlar bu videomuzda vejeteryanları anllattık daha doğrusu vejeteryanlara etin ne kadar mucizevi bir nimet olduğunu anlattık, eee tabi biraz abarttık, kekinide kabarttık neysee... :D Egolarımızı tatmin ettikten sonra bu videoyu sizlere sunmaya karar verdik İyi seyirler. ^_^ Kamera Arkası: http://www.youtube.com/watch?v=sCX2lhz4CxA&feature=youtu.be Poligon Pro: http://www.facebook.com/PoligonProduction Linkler: http://www.babofilm.com https://twitter.com/BaboFilm http://www.youtube.com/BaboFilms http://www.youtube.com/BaboFilms2 https://www.facebook.com/BaboFilms2 https://soundcloud.com/babofilms http://instagram.com/babofilms https://plus.google.com/u/0/112382241152224246987/posts
Hakan Çalhanoğlu'nun Atılan Ekmeği Öpüp Alnına Koyması 00:31
Hakan Çalhanoğlu'nun Atılan Ekmeği Öpüp Alnına Koyması 8.730 izlenme - 1 yıl önce Köse vurusunu yapacakken atilan ekmegi yerden aldiktan sonra öpen Hakan Calhanoglu alman spor basininda gündem oldu. Spiker kadin bunun müslümanlara özgü bir hareket oldugunu belirtti. Helal olsun!
Psikopat Usta Askerin Acemi Askere Posta Koyması 03:23
Psikopat Usta Askerin Acemi Askere Posta Koyması 14.317 izlenme - 2 yıl önce Alper Çağlar 'ın yönettiği 2012 yapımı Türk filmi 'Dağ' bugüne kadar yapılmış en iyi dram savaş filmlerinden. Filmin Konusu: Biri uzun, diğeri kısa dönem iki geçimsiz asker, merhametsiz bir dağın zirvesinde terörle zor bir mücadelenin içine girerler. Hayatta kalmak için önce kendilerine, sonra birbirlerine güvenmek zorundadırlar.
Sütyen Bank'tan Para Aşıran Hırsız 00:50
Sütyen Bank'tan Para Aşıran Hırsız 3.305 izlenme - 6 ay önce Para kesesini göğüslerin arasına sıkıştıran engelli bayan hırsızın oraya ulaşacağını nereden bilebilirdi ki?
Orhan Kemal - Hap Koydum (Kaynana) 04:18
Orhan Kemal - Hap Koydum (Kaynana) 12.344 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri Ben bir karabiberim Yuvarlanır giderim Çok konuşma kaynana Kızını alır giderim Kaynana Kaynana Kara suratlı kaynana Allah var yukarda benimle oynama Hap koydum ex koydum İçine de roç koydum Kaynanamın adını kuyruklu yılan koydum Ben bir karabiberim Yuvarlanır giderim Çok konuşma kaynana Kızını alır giderim Kaynana Kaynana Kara suratlı kaynana Allah var yukarda benimle oynama Hap koydum ex koydum İçine de roç koydum Kaynanamın adını kuyruklu yılan koydum
Göğüslerin Arasına Gizli Kamera Yerleştirmek 01:23
Göğüslerin Arasına Gizli Kamera Yerleştirmek 11.002 izlenme - 3 yıl önce Bu seksi kadın kalçaya, popoya kamera yerleştiriliyor, da göğüslere neden yerleştirilmesin? Diye düşünmüş olacak ki, hemen küçük parmak kamera alıp yerleştirmiş göğüslerin arasına. Kaç kişinin göğüslerine bakacağını merak eden kadın atmış kendisini sokaklara.
Küfürlü Anime 00:09
Küfürlü Anime 3.405 izlenme - 2 yıl önce Bir internet geyiği klasiği olan küfürlü anime... Uzun tartışmalar sonunda bu videonun dublaj değil, orijinal seslendirmeli olduğu anlaşılmıştır... Hatta diyalog şu şekildir: - yotte kenka to wa, igai to yasuppoi otoko da ne... - HANASU MA MO NAKU, ippouteki karamarimashita nee... hito ni sukareru no wa nigate desu ga... Sonuç: Japonlar denyodur...
Abdurrahman Önül - Koy Bizi De Cennetine 04:08
Abdurrahman Önül - Koy Bizi De Cennetine 3.713 izlenme - 3 yıl önce İlahi Sözleri Ben bu amelerim ile Giremem o Cennetine Rabbim bizi de affeyle Koy bizi de Cennetine Cennetine Cennetine Koy bizi de Cennetine Rabbim bizi de affeyle Koy bizi de Cennetine Çok korkuyorum ölümden Ölüm değil amelimden Korkum Azrail’den değil Cehenem’in ateşinden Cennetine Cennetine Koy bizi de Cennetine Rabbim bizi de affeyle Koy bizi de Cennetine Gündüz hayaliyle coşar Gece uykularım kaçar Bu kalp yalnız Sen’le atar Koy bizi de Cennetine
TRT Baskını Asker TRT yi Basıyor!! 00:31
TRT Baskını Asker TRT yi Basıyor!! 857 izlenme - 8 ay önce Darbedeki trt baskını Asker yetti basti "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Minecraft'ta Tahta Balta Yapımı 00:12
Minecraft'ta Tahta Balta Yapımı 2.168 izlenme - 3 yıl önce Taş Koyarsanız Demir Balta Olur
Kim Kardashian'dan Göte Kadeh Koyma Dersi 01:11
Kim Kardashian'dan Göte Kadeh Koyma Dersi 1.132 izlenme - 2 yıl önce kıçına koyduğu kadehe şampanya patlatarak bir götün nelere kadir olduğunu tüm dünyaya göstererek yine hayretler içersine sokan kim kardashian katıldığı canlı yayında göte kadeh nasıl koyulur göstermiş ama rove macmanus üzerinde. haa olmuş mu tabi ki hayır öyle her götte durmuyormuş demek ki bu kadeh denen meret.
winrar'a şifre koymak [by andromeda] steriatim 02:20
winrar'a şifre koymak [by andromeda] steriatim 1.372 izlenme - 6 yıl önce by andromeda tarafından yapılmıştır... steriatimsteriatim . forumup . web . tr
Erman Toroğlu - Damına Koymak 02:08
Erman Toroğlu - Damına Koymak 445 izlenme - 2 yıl önce Pazar gecelerininin eğlencesi Telegol'de bu hafta Güzel Türkçemize bir sözcük daha ekleniyor. Damına koymak kelimesi telavuz ediliyor ama nasıl konduğu hakkında bir açıklama yapılmıyor. Çünkü söleyen Erman Hocamız da nasıl koyulur bilemiyor.
Stv Dizisine Sonradan Efekt Koymak (Memeli Versiyon) 00:15
Stv Dizisine Sonradan Efekt Koymak (Memeli Versiyon) 912 izlenme - 2 yıl önce Diziye efekt koymayı unutan stv'nin meme efektli versiyonu. Orijinali: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/112442/efekt-koymayi-unutan-stv-dizisine-sonradan-efekt-koymak Bir diğer efektli hali için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/112174/stv-dizisinde-efekt-eklemeyi-unutmak-kucuk-kiyamet "Baba dayan, babağğ"
Eteğine Dünyaları Sığdıran Kadın 00:13
Eteğine Dünyaları Sığdıran Kadın 603 izlenme - 2 yıl önce Kadın o kadar profesyonel ki saklayacak bir şeyi olmadığını düşünüyor galiba, cart diye saklanmadan, köşeye çekilmeden atıveriyor koca kutuyu. Nereye koyuyor orası da ayrı bir muallak.
Köy Kahvesini Basan Ayı 01:05
Köy Kahvesini Basan Ayı 701 izlenme - 2 yıl önce Tunceli'nin Ovacık İlçesi'ne bağlı Hanuşağı Köyü'nde, 6 kişinin bulunduğu köy kahvesini basan ayı 1 kişiyi yaralamış. O panikle de kar topu mar topu birşetler yapmışlar işte savuşturmuşlar efenim ayıyı. Artık aralarında nasıl bir husumet var ise ayı ile o şahsın ayının da gözü kararmış ve de basmış kahveyi, geçmş olsun her iki tarafa da.
Yalçın Çakır - Hay Senin ..ına (Küfür İçerir) 03:06
Yalçın Çakır - Hay Senin ..ına (Küfür İçerir) 494 izlenme - 2 yıl önce Sürekli onun kayınçosu, bunun yengesi, dünürün kaybolan altını, bilmemnenin kayıp kızı, öbürünün eltisi derken giderek ruh sağlığından endişe etmeye başladığımız Yalçın Abimiz yaka mikrofonunun azizliğine uğruyor. Altınları alıp kaçan gelini bulmaya çalışırken diğer yandan sürekli laf anlatmaya çalıştığı damada da çıkışıyor... 1.42 civarı dikkat edelim...
Atatürk Sevgisini En Samimi Anlatan Dede (Küfür içerir) 00:57
Atatürk Sevgisini En Samimi Anlatan Dede (Küfür içerir) 389 izlenme - 2 yıl önce Efendim içinde bulundugumuz su günlerde belkide en çok aradığımız kişi olan Ulu Önderimiz Mustafa Kemal'in ne kdar öenmli ve değerli oldugunu onu görme şerefine ulaşmız bir dedemiz birazda samimi olarak ona olan sevigisini ve degerini bize anlatıyor..İzleyelim ve birazda tebessüm ederek düşünelim..
Ebru Gündeş Ölümsüz Asklar 04:50
Ebru Gündeş Ölümsüz Asklar 1.108 izlenme - 8 yıl önce ölümsüz ask
Deveyi Zorla Bagaja Koydu! 00:55
Deveyi Zorla Bagaja Koydu! 391 izlenme - 3 yıl önce Deveyi Zorla Bagaja Koyan adamdan İnsanlık Dışı İşkence
Kolpaçino 3.Devre - Koyarız! 00:15
Kolpaçino 3.Devre - Koyarız! 155 izlenme - 1 yıl önce Çok teşekkür ederim başkanım...
Diego, Armando ve Maradona Kardeşler 02:37
Diego, Armando ve Maradona Kardeşler 380 izlenme - 2 yıl önce Edremit'te yaşayan ve Maradona'nın hayranı olan bir baba, üç çocuğuna ''Diego'', ''Armando'' ve ''Maradona'' isimlerini vermiş. Lan oğlum bu haberden sonra Allaha dua ettim lan böyle bir Babam yok diye. Bu arada abi Don Diego Armando Maradona diyorlar ya kendisine sen 4 numarayı da yaparsan ona da Don adını koy artık. Not: muhabir de ağır mal lan nasıl sorular soruyor, 3 farklı kişi gibi soruyor isimleri.
İmzaya Resim Koymak 05:31
İmzaya Resim Koymak 494 izlenme - 9 yıl önce resim koyamıyorsunuz bende bir video hazırladım :)
Telefonu Külotun İçine Koymak - Justin Bieber 02:23
Telefonu Külotun İçine Koymak - Justin Bieber 317 izlenme - 2 yıl önce Fanları ünlü şarkıcıya sevgilerini belli etmek için ve dokunabilme hissi adına sahneye eşyalarını atmaya başladı. Bieber, atmamalarını söylediği halde eşyaları yerden alıp geri hayranlarına fırlattı. Bir hayranının cep telefonunu atmasıyla olay biraz boyut değiştirdi. Telefonu yerden alan Kanadalı şarkıcı pantolonunun içine yani kasıklarına telefonu soktu ve ardından hayranına telefonu geri attı.
Kovadaki Balığa Göz Koyan Gelincik 01:07
Kovadaki Balığa Göz Koyan Gelincik 176 izlenme - 3 yıl önce Kovadaki Balığa Göz Koyan Gelincik