Hoşgeldiniz!

koymak

Ablana Koyayım Sana Da Koyarım - Kazım Kartal 03:39
Ablana Koyayım Sana Da Koyarım - Kazım Kartal 216.180 izlenme - 2 yıl önce Kazım Kartal'ın koymak konusundaki hünerlerini özellikle 75-80 arası erotik film furyasına hakim bünyeler iyi bilirler. Kendisinden ne uçan ne de kaçan kurtulabilmiştir. Görüntülerimiz Sarı Çizmeli isimli, erotik komedi filmindendir.
Ablana Koyayım Sana da Koyarım - Kazım Kartal 03:39
Ablana Koyayım Sana da Koyarım - Kazım Kartal 94.512 izlenme - 1 yıl önce Kazım Kartal'ın koymak konusundaki hünerlerini özellikle 75-80 arası erotik film furyasına hakim bünyeler iyi bilirler. Kendisinden ne uçan ne de kaçan kurtulabilmiştir. Görüntülerimiz Sarı Çizmeli isimli, erotik komedi filmindendir.
Ablana Koyayım Sana da Koyarım - Kazım Kartal 03:40
Ablana Koyayım Sana da Koyarım - Kazım Kartal 17.683 izlenme - 5 ay önce Kazım Kartal'ın koymak konusundaki hünerlerini özellikle 75-80 arası erotik film furyasına hakim bünyeler iyi bilirler. Kendisinden ne uçan ne de kaçan kurtulabilmiştir. Görüntülerimiz Sarı Çizmeli isimli, erotik komedi filmindendir.
Sütyen Bank'tan Para Aşıran Hırsız 00:50
Sütyen Bank'tan Para Aşıran Hırsız 3.249 izlenme - 2 ay önce Para kesesini göğüslerin arasına sıkıştıran engelli bayan hırsızın oraya ulaşacağını nereden bilebilirdi ki?
A.. Koyacağız - Yaşar Nuri Öztürk 00:52
A.. Koyacağız - Yaşar Nuri Öztürk 19.651 izlenme - 1 yıl önce İzmir'den yayınlanan ve Uğur Dündar'ın sunduğu Halk Arenası'nın bu haftaki konukları Yaşar Nuri Öztürk, Müjdat Gezen ve Levent Üzümcü'ydü. Programda Yaşar Nuri ve Müjdat Gezen, küfür etmenin en doğal hakları olduğu konusunda birleşti.
Et daya ağzına Et 05:00
Et daya ağzına Et 17.472 izlenme - 10 ay önce Parçayı İndir: https://soundcloud.com/babofilms/apo-et-yemem https://soundcloud.com/babofilms/murat-et-daya Evet arkadaşlar bu videomuzda vejeteryanları anllattık daha doğrusu vejeteryanlara etin ne kadar mucizevi bir nimet olduğunu anlattık, eee tabi biraz abarttık, kekinide kabarttık neysee... :D Egolarımızı tatmin ettikten sonra bu videoyu sizlere sunmaya karar verdik İyi seyirler. ^_^ Kamera Arkası: http://www.youtube.com/watch?v=sCX2lhz4CxA&feature=youtu.be Poligon Pro: http://www.facebook.com/PoligonProduction Linkler: http://www.babofilm.com https://twitter.com/BaboFilm http://www.youtube.com/BaboFilms http://www.youtube.com/BaboFilms2 https://www.facebook.com/BaboFilms2 https://soundcloud.com/babofilms http://instagram.com/babofilms https://plus.google.com/u/0/112382241152224246987/posts
Hakan Çalhanoğlu'nun Atılan Ekmeği Öpüp Alnına Koyması 00:31
Hakan Çalhanoğlu'nun Atılan Ekmeği Öpüp Alnına Koyması 8.637 izlenme - 11 ay önce Köse vurusunu yapacakken atilan ekmegi yerden aldiktan sonra öpen Hakan Calhanoglu alman spor basininda gündem oldu. Spiker kadin bunun müslümanlara özgü bir hareket oldugunu belirtti. Helal olsun!
Psikopat Usta Askerin Acemi Askere Posta Koyması 03:23
Psikopat Usta Askerin Acemi Askere Posta Koyması 13.831 izlenme - 1 yıl önce Alper Çağlar 'ın yönettiği 2012 yapımı Türk filmi 'Dağ' bugüne kadar yapılmış en iyi dram savaş filmlerinden. Filmin Konusu: Biri uzun, diğeri kısa dönem iki geçimsiz asker, merhametsiz bir dağın zirvesinde terörle zor bir mücadelenin içine girerler. Hayatta kalmak için önce kendilerine, sonra birbirlerine güvenmek zorundadırlar.
Orhan Kemal - Hap Koydum (Kaynana) 04:18
Orhan Kemal - Hap Koydum (Kaynana) 11.409 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri Ben bir karabiberim Yuvarlanır giderim Çok konuşma kaynana Kızını alır giderim Kaynana Kaynana Kara suratlı kaynana Allah var yukarda benimle oynama Hap koydum ex koydum İçine de roç koydum Kaynanamın adını kuyruklu yılan koydum Ben bir karabiberim Yuvarlanır giderim Çok konuşma kaynana Kızını alır giderim Kaynana Kaynana Kara suratlı kaynana Allah var yukarda benimle oynama Hap koydum ex koydum İçine de roç koydum Kaynanamın adını kuyruklu yılan koydum
Göğüslerin Arasına Gizli Kamera Yerleştirmek 01:23
Göğüslerin Arasına Gizli Kamera Yerleştirmek 10.895 izlenme - 2 yıl önce Bu seksi kadın kalçaya, popoya kamera yerleştiriliyor, da göğüslere neden yerleştirilmesin? Diye düşünmüş olacak ki, hemen küçük parmak kamera alıp yerleştirmiş göğüslerin arasına. Kaç kişinin göğüslerine bakacağını merak eden kadın atmış kendisini sokaklara.
TRT Baskını Asker TRT yi Basıyor!! 00:31
TRT Baskını Asker TRT yi Basıyor!! 838 izlenme - 3 ay önce Darbedeki trt baskını Asker yetti basti "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Küfürlü Anime 00:09
Küfürlü Anime 3.263 izlenme - 2 yıl önce Bir internet geyiği klasiği olan küfürlü anime... Uzun tartışmalar sonunda bu videonun dublaj değil, orijinal seslendirmeli olduğu anlaşılmıştır... Hatta diyalog şu şekildir: - yotte kenka to wa, igai to yasuppoi otoko da ne... - HANASU MA MO NAKU, ippouteki karamarimashita nee... hito ni sukareru no wa nigate desu ga... Sonuç: Japonlar denyodur...
Abdurrahman Önül - Koy Bizi De Cennetine 04:08
Abdurrahman Önül - Koy Bizi De Cennetine 3.672 izlenme - 2 yıl önce İlahi Sözleri Ben bu amelerim ile Giremem o Cennetine Rabbim bizi de affeyle Koy bizi de Cennetine Cennetine Cennetine Koy bizi de Cennetine Rabbim bizi de affeyle Koy bizi de Cennetine Çok korkuyorum ölümden Ölüm değil amelimden Korkum Azrail’den değil Cehenem’in ateşinden Cennetine Cennetine Koy bizi de Cennetine Rabbim bizi de affeyle Koy bizi de Cennetine Gündüz hayaliyle coşar Gece uykularım kaçar Bu kalp yalnız Sen’le atar Koy bizi de Cennetine
Minecraft'ta Tahta Balta Yapımı 00:12
Minecraft'ta Tahta Balta Yapımı 2.088 izlenme - 3 yıl önce Taş Koyarsanız Demir Balta Olur
Eteğine Dünyaları Sığdıran Kadın 00:13
Eteğine Dünyaları Sığdıran Kadın 600 izlenme - 2 yıl önce Kadın o kadar profesyonel ki saklayacak bir şeyi olmadığını düşünüyor galiba, cart diye saklanmadan, köşeye çekilmeden atıveriyor koca kutuyu. Nereye koyuyor orası da ayrı bir muallak.
Stv Dizisine Sonradan Efekt Koymak (Memeli Versiyon) 00:15
Stv Dizisine Sonradan Efekt Koymak (Memeli Versiyon) 850 izlenme - 2 yıl önce Diziye efekt koymayı unutan stv'nin meme efektli versiyonu. Orijinali: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/112442/efekt-koymayi-unutan-stv-dizisine-sonradan-efekt-koymak Bir diğer efektli hali için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/112174/stv-dizisinde-efekt-eklemeyi-unutmak-kucuk-kiyamet "Baba dayan, babağğ"
Kim Kardashian'dan Göte Kadeh Koyma Dersi 01:11
Kim Kardashian'dan Göte Kadeh Koyma Dersi 916 izlenme - 1 yıl önce kıçına koyduğu kadehe şampanya patlatarak bir götün nelere kadir olduğunu tüm dünyaya göstererek yine hayretler içersine sokan kim kardashian katıldığı canlı yayında göte kadeh nasıl koyulur göstermiş ama rove macmanus üzerinde. haa olmuş mu tabi ki hayır öyle her götte durmuyormuş demek ki bu kadeh denen meret.
winrar'a şifre koymak [by andromeda] steriatim 02:20
winrar'a şifre koymak [by andromeda] steriatim 1.371 izlenme - 5 yıl önce by andromeda tarafından yapılmıştır... steriatimsteriatim . forumup . web . tr
Erman Toroğlu - Damına Koymak 02:08
Erman Toroğlu - Damına Koymak 287 izlenme - 1 yıl önce Pazar gecelerininin eğlencesi Telegol'de bu hafta Güzel Türkçemize bir sözcük daha ekleniyor. Damına koymak kelimesi telavuz ediliyor ama nasıl konduğu hakkında bir açıklama yapılmıyor. Çünkü söleyen Erman Hocamız da nasıl koyulur bilemiyor.
Köy Kahvesini Basan Ayı 01:05
Köy Kahvesini Basan Ayı 649 izlenme - 2 yıl önce Tunceli'nin Ovacık İlçesi'ne bağlı Hanuşağı Köyü'nde, 6 kişinin bulunduğu köy kahvesini basan ayı 1 kişiyi yaralamış. O panikle de kar topu mar topu birşetler yapmışlar işte savuşturmuşlar efenim ayıyı. Artık aralarında nasıl bir husumet var ise ayı ile o şahsın ayının da gözü kararmış ve de basmış kahveyi, geçmş olsun her iki tarafa da.
Yalçın Çakır - Hay Senin ..ına (Küfür İçerir) 03:06
Yalçın Çakır - Hay Senin ..ına (Küfür İçerir) 447 izlenme - 2 yıl önce Sürekli onun kayınçosu, bunun yengesi, dünürün kaybolan altını, bilmemnenin kayıp kızı, öbürünün eltisi derken giderek ruh sağlığından endişe etmeye başladığımız Yalçın Abimiz yaka mikrofonunun azizliğine uğruyor. Altınları alıp kaçan gelini bulmaya çalışırken diğer yandan sürekli laf anlatmaya çalıştığı damada da çıkışıyor... 1.42 civarı dikkat edelim...
Atatürk Sevgisini En Samimi Anlatan Dede (Küfür içerir) 00:57
Atatürk Sevgisini En Samimi Anlatan Dede (Küfür içerir) 320 izlenme - 2 yıl önce Efendim içinde bulundugumuz su günlerde belkide en çok aradığımız kişi olan Ulu Önderimiz Mustafa Kemal'in ne kdar öenmli ve değerli oldugunu onu görme şerefine ulaşmız bir dedemiz birazda samimi olarak ona olan sevigisini ve degerini bize anlatıyor..İzleyelim ve birazda tebessüm ederek düşünelim..
ebru gündeş ölümsüz asklar 04:50
ebru gündeş ölümsüz asklar 1.100 izlenme - 8 yıl önce ölümsüz ask
Kolpaçino 3.Devre - Koyarız! 00:15
Kolpaçino 3.Devre - Koyarız! 123 izlenme - 9 ay önce Çok teşekkür ederim başkanım...
Deveyi Zorla Bagaja Koydu! 00:55
Deveyi Zorla Bagaja Koydu! 380 izlenme - 3 yıl önce Deveyi Zorla Bagaja Koyan adamdan İnsanlık Dışı İşkence
Diego, Armando ve Maradona Kardeşler 02:37
Diego, Armando ve Maradona Kardeşler 355 izlenme - 2 yıl önce Edremit'te yaşayan ve Maradona'nın hayranı olan bir baba, üç çocuğuna ''Diego'', ''Armando'' ve ''Maradona'' isimlerini vermiş. Lan oğlum bu haberden sonra Allaha dua ettim lan böyle bir Babam yok diye. Bu arada abi Don Diego Armando Maradona diyorlar ya kendisine sen 4 numarayı da yaparsan ona da Don adını koy artık. Not: muhabir de ağır mal lan nasıl sorular soruyor, 3 farklı kişi gibi soruyor isimleri.
Telefonu Külotun İçine Koymak - Justin Bieber 02:23
Telefonu Külotun İçine Koymak - Justin Bieber 301 izlenme - 2 yıl önce Fanları ünlü şarkıcıya sevgilerini belli etmek için ve dokunabilme hissi adına sahneye eşyalarını atmaya başladı. Bieber, atmamalarını söylediği halde eşyaları yerden alıp geri hayranlarına fırlattı. Bir hayranının cep telefonunu atmasıyla olay biraz boyut değiştirdi. Telefonu yerden alan Kanadalı şarkıcı pantolonunun içine yani kasıklarına telefonu soktu ve ardından hayranına telefonu geri attı.
İmzaya Resim Koymak 05:31
İmzaya Resim Koymak 493 izlenme - 8 yıl önce resim koyamıyorsunuz bende bir video hazırladım :)
Kovadaki Balığa Göz Koyan Gelincik 01:07
Kovadaki Balığa Göz Koyan Gelincik 175 izlenme - 2 yıl önce Kovadaki Balığa Göz Koyan Gelincik
Korkunçlu Bağıran Galatasaray Taraftarı Kız 00:58
Korkunçlu Bağıran Galatasaray Taraftarı Kız 225 izlenme - 2 yıl önce Bayrağı öpüp alnına koymak bir yana da kendincen geçmiş kızcağızın bağırması ve bağırırken çıkardığı sese benzer cızırtıyı izliyoruz....