Hoşgeldiniz!

köyümün yağmurları

Adnan Şenses - Köyümün Yağmurları 05:05
Adnan Şenses - Köyümün Yağmurları 40.937 izlenme - 4 yıl önce Adnan Şenses - Köyümün Yağmurları
erhan güleryüz-köyümün yagmurlarında yıkasınlar (s 04:06
erhan güleryüz-köyümün yagmurlarında yıkasınlar (s 49.299 izlenme - 10 yıl önce erhan güleryüz-köyümün yağmurlarında yıkasınlar (süper)
Erhan Güleryüz - Köyümün Yağmurları 04:06
Erhan Güleryüz - Köyümün Yağmurları 13.677 izlenme - 6 yıl önce
Ayna Köyümün Yağmurları 02:28
Ayna Köyümün Yağmurları 7.165 izlenme - 10 yıl önce ayna köyümün yağmurları
Köyümün Yağmurları 03:42
Köyümün Yağmurları 4.752 izlenme - 10 yıl önce bülent ersoy dan hüzünlü bir şarkı..
ayna-köyümün yağmurları 04:07
ayna-köyümün yağmurları 1.515 izlenme - 7 yıl önce ayna-köyümün yağmurları
Ayna-Köyümün Yağmurları 03:51
Ayna-Köyümün Yağmurları 1.816 izlenme - 9 yıl önce ferhat göçer İle prorami vİdeolari
Selki Özlemi 10:02
Selki Özlemi 2.970 izlenme - 9 yıl önce " her selkili -az veya çok- selkiye âşıktır. her selkili, selkiden uzakta kaldığı zamanlarda selkide yaşadığı güzel günler, anlar, anılar her aklına gelişinde hislenir ve adeta uyanıkken rüya görmeye başlayarak vuslata dair düşlere dalar gider... İşte o zaman selkinin, sokaklarda avare avare gezen aç köpeklerini ve kahvehanelerde dalga geçtiği delilerini bile özlediğini anlar... "
Erhan Güleryüz - Köyümün Yağmurları 04:06
Erhan Güleryüz - Köyümün Yağmurları 435 izlenme - 4 yıl önce Eğer ölürsem buralarda Eğer benim için ağlayan biri varsa baş ucumda Eğer ölürsem buralarda Vasiyetimdir beni götürsünler doğduğum topraklara Beni köyümün yağmurlarında yıkasınlarBaş ucumda biten yediverenleri ah aşıklar koklasınlar... Yaz henüz gelmişti ben ayrıldığımda, Kaç vakit oldu, kaç ay, kaç yıl, kaç asır evimden ayrı... A benim ruhumun teri memleketim; Dünyayı verseler değişmem çayırındaki bir çiğ tanesine, Meğer gurbet dediğin, mahpuslukmuş güneşli avlularda,yaşanırmış öylesine... Dönüşümde ne bulurum bilemem, Bildiğim; döneceğim ey verilmiş sözüm,edilmiş yeminim,elbet birgün döneceğim... Yıl kaç olur,hangi mevsim bilemem, Elimde takvim yapraklarından güller,gözümde bir çocuk,saçlarımda kar... Bunca acıyı boşa çekmez hiç; ve bunca ölümden kolay dönülmez, bu kadar sevmeyince...
Köyümün Yağmurları 04:10
Köyümün Yağmurları 383 izlenme - 7 yıl önce köyümün yağmurları
köyümün yağmurları(çarmelik köyü) 04:07
köyümün yağmurları(çarmelik köyü) 629 izlenme - 9 yıl önce çarmelik köyünden manzaralar
Gerali 04:00
Gerali 357 izlenme - 6 yıl önce Köyümün yağmurlarında yıkayın
Volkan Bektaş Baboş Ve Köyümün Yağmurları 06:32
Volkan Bektaş Baboş Ve Köyümün Yağmurları 411 izlenme - 6 yıl önce ELazığ beyhan festivaLi çeKim çağ Lar
Erhan Güleryüz - Köyümün Yağmurları 04:06
Erhan Güleryüz - Köyümün Yağmurları 129 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Doğumgünü Çıkış Tarihi: 05.02.2004 Türkçe Rock Şarkı Sözleri: Eğer ölürsem buralarda Eğer benim için ağlayan biri varsa baş ucumda Eğer ölürsem buralarda Vasiyetimdir beni götürsünler doğduğum topraklara Beni köyümün yağmurlarında yıkasınlar Baş ucumda biten yediverenleri ah aşıklar koklasınlar... Yaz henüz gelmişti ben ayrıldığımda, Kaç vakit oldu, kaç ay, kaç yıl, kaç asır evimden ayrı... A benim ruhumun teri memleketim; Dünyayı verseler değişmem çayırındaki bir çiğ tanesine, Meğer gurbet dediğin, mahpuslukmuş güneşli avlularda,yaşanırmış öylesine... Dönüşümde ne bulurum bilemem, Bildiğim; döneceğim ey verilmiş sözüm,edilmiş yeminim,elbet birgün döneceğim... Yıl kaç olur,hangi mevsim bilemem, Elimde takvim yapraklarından güller,gözümde bir çocuk,saçlarımda kar... Bunca acıyı boşa çekmez hiç; ve bunca ölümden kolay dönülmez, bu kadar sevmeyince...
Köyümün Yağmurları / Fuat Çeber-Gitar 02:06
Köyümün Yağmurları / Fuat Çeber-Gitar 116 izlenme - 7 yıl önce
Ayna - Köyümün Yağmurlarıgülbiye Orhan 26 04:05
Ayna - Köyümün Yağmurlarıgülbiye Orhan 26 54 izlenme - 4 yıl önce Yaşlanınca en büyük hayalim; torunuma bişey anlatırken konunun en önemli kısmında çayımdan bi yudum alıp onu merakla bekletmek:)
Köyümün Yağmurları Erhan Güleryüz (Hazırlayan: M. Mehtap Türk) 04:08
Köyümün Yağmurları Erhan Güleryüz (Hazırlayan: M. Mehtap Türk) 46 izlenme - 3 yıl önce Köyümün Yağmurları Erhan Güleryüz (Hazırlayan: M. Mehtap Türk)
gönül dostu ali yayında 05:52
gönül dostu ali yayında 73 izlenme - 7 yıl önce