Hoşgeldiniz!

Koyun Sürüsü Videoları İzle

Minik Köpeğin Koyun Sürüsüne Meydan Okuması 00:35
Minik Köpeğin Koyun Sürüsüne Meydan Okuması 2.085 izlenme - 3 ay önce Boyu mu? İşlevi mi? Tartışmalarına açık bir video arkadaşlar buyurun konsey toplantısına. Keyifli seyirler...
Koyun Sürüsü 00:55
Koyun Sürüsü 5.208 izlenme - 3 yıl önce Koyun Sürüsü
Bom Çikii Bom Çikii Bom Çik Çik  00:43
Bom Çikii Bom Çikii Bom Çik Çik 1.852 izlenme - 10 ay önce Sürü psikolojisi (Bandwagon Effect); tabiri 1848’de Amerikan Politik sisteminde kullanılmaya başlandı. Dan Rice adında bir palyaço, o zamanlar bando arabası (bandwagon) kullanarak politik turlara katılmıştı. Bando arabası coşkulu müziklerle turlara çıkıyor ve “bandoya katıl” sloganıyla insanların dikkatini çekiyordu. Bu sayede elde ettiği popülerliğinden dolayı, seçimlerde büyük bir başarı kazanmıştır. Bu kavramın temelinde bu olay vardır ve sürü psikolojisi bu yüzden İngilizce “Bandwagon Effect” (BandoArabası Etkisi) olarak tabir edilir.
HeDaPe Meclisten Defol, Defol, Defol! (Tayyip Baba İçerir) 03:35
HeDaPe Meclisten Defol, Defol, Defol! (Tayyip Baba İçerir) 5.820 izlenme - 2 yıl önce Daha kakasını bitirince "anneaaaaaağ" demeyi yeni bırakan dombili kardeşimiz, Tayyip babasını nasıl savunuyor bu videoda izliyoruz. Beyni uyuşturulan koyun sürüsü ve onların çocukları gümbür gümbür geliyor. Arkasındaki ablasından da aldığı destekle Pis MHP, pis HDP, pis CHP diyerek saydırıyor. Ablasının "Küçücük çocuk anladı, siz anlamadınız" demesi aslında bu videoyu komedi kategorisine sokuyor. Tayyip Baba'ya bundan sonra katil demeyecekmişiz beyler, ona göre akıllı olun aksdflskdf.
Koyunlar Sipsi İle Yaylalar Yayılım 06:28
Koyunlar Sipsi İle Yaylalar Yayılım 8.355 izlenme - 4 yıl önce Koyunlar Sipsi İle Yaylalar Yayılım.ekleyen Temel İnternet Cafe
Koyun Sürüsü 21:00
Koyun Sürüsü 1.753 izlenme - 3 yıl önce Koyun Sürüsü
Arapgir Esikli Köyü 05:00
Arapgir Esikli Köyü 3.048 izlenme - 4 yıl önce Arapgir Esikli Köyü
Koyun Süresi 00:39
Koyun Süresi 3.588 izlenme - 9 yıl önce
Güvenlik Görevlisi 00:21
Güvenlik Görevlisi 1.306 izlenme - 4 yıl önce Güvenlik Görevlisi
Elektrikçi Çoban Olursa - Müthiş Koyun Sürüsü 02:44
Elektrikçi Çoban Olursa - Müthiş Koyun Sürüsü 524 izlenme - 4 yıl önce Koyunlardan Mona Lisa Resmi Çizdirmek. Elektrik Mühendisi, Elektronik Mühendisi, Katkılarıyla. . Oyuncular: Koyunlar. :)
Atletlere Koyun Sürprizi! 00:37
Atletlere Koyun Sürprizi! 8 izlenme - 2 hafta önce 8 binden fazla insan Almanya'nın Münih kentinde koşu sırasında bir sürpriz ile karşılaştı. 600 tane koyun bir anda atletlerin koştuğu yola girdi.
Köpeklerin Koyun Sürüsüne Saldırma Anı Kamerada 00:37
Köpeklerin Koyun Sürüsüne Saldırma Anı Kamerada 76 izlenme - 10 ay önce BURSA'nın İnegöl İlçesi'nde otlayan koyun sürüsüne saldıran köpekler 1 koyunu telef etti. Köpeklerin saldırı anı bir kişi tarafından görüntülendi. Olay, Kemalpaşa Mahallesi Hicran sokaktaki belediyeye ait korulukta meydana geldi. Ekrem Adak tarafından otlaması için koruluğa bırakılan koyun sürüsüne başıboş köpekler saldırdı. Sayıları 10'u bulan köpekler, koyunlardan birini parçaladı. Kanlar içinde kalan koyunu gören mahalle sakinleri köpekleri uzaklaştırmaya çalıştı. Çevre sakinleri köpekleri uzaklaştırıp sürü sahibi Adak'a haber verdi. Olay yerine gelen Adak, köpek saldırısına uğrayan koyunun bir arkadaşına ait olduğunu ve kendisinin otlattığını belirterek, belediyenin önlem almasını istedi. Köpeklerin saldırı anı ise olayı gören bir vatandaş tarafından görüntülendi.
Sarışın Vs Bisiklet 00:48
Sarışın Vs Bisiklet 109 izlenme - 2 yıl önce "İnsanın saç rengi sarı olmaya görsün :)" Uçurumdan atlayan 'koyun' olmamak gerekli... Birisi bir şey yapıyor diye siz de onu yapacak değilsiniz. Eğer yaparsanız sonunuz ablamız gibi olur ona göre :)