Hoşgeldiniz!

koyun sürüsü

Koyunu Yiyen Ayı'ya 300 Spartalı Saldırısı 01:00
Koyunu Yiyen Ayı'ya 300 Spartalı Saldırısı 23.696 izlenme - 4 ay önce Bir köyde ayı koyun sürüsüne saldırıyor. Koyunu yemeye başlıyor ve bütün köy sakinleri ellerinde baltalarla ve köpeklerle Viking tarzın da ayıya saldırıyorlar!
Adiyaman'da 38 Koyunun Daracık Kuyuya Düşmesi 00:59
Adiyaman'da 38 Koyunun Daracık Kuyuya Düşmesi 1.717 izlenme - 3 ay önce Adiyaman'ın merkeze bağlı Börgenek köyü yakınlarında bulunan çimento fabrikası yakınlarında otlayan koyun sürüsüne köpekler saldırmış. Köpeklerden kaçan 38 koyun, fabrikanın eski arıtma kuyusuna düşmüş.
Minik Köpeğin Koyun Sürüsüne Meydan Okuması 00:35
Minik Köpeğin Koyun Sürüsüne Meydan Okuması 2.441 izlenme - 11 ay önce Boyu mu? İşlevi mi? Tartışmalarına açık bir video arkadaşlar buyurun konsey toplantısına. Keyifli seyirler...
Koyunlar Sipsi İle Yaylalar Yayılım 06:28
Koyunlar Sipsi İle Yaylalar Yayılım 9.451 izlenme - 5 yıl önce Koyunlar Sipsi İle Yaylalar Yayılım.ekleyen Temel İnternet Cafe
Koyun Sürüsü 00:55
Koyun Sürüsü 5.310 izlenme - 4 yıl önce Koyun Sürüsü
HeDaPe Meclisten Defol, Defol, Defol! (Tayyip Baba İçerir) 03:35
HeDaPe Meclisten Defol, Defol, Defol! (Tayyip Baba İçerir) 5.846 izlenme - 2 yıl önce Daha kakasını bitirince "anneaaaaaağ" demeyi yeni bırakan dombili kardeşimiz, Tayyip babasını nasıl savunuyor bu videoda izliyoruz. Beyni uyuşturulan koyun sürüsü ve onların çocukları gümbür gümbür geliyor. Arkasındaki ablasından da aldığı destekle Pis MHP, pis HDP, pis CHP diyerek saydırıyor. Ablasının "Küçücük çocuk anladı, siz anlamadınız" demesi aslında bu videoyu komedi kategorisine sokuyor. Tayyip Baba'ya bundan sonra katil demeyecekmişiz beyler, ona göre akıllı olun aksdflskdf.
Bom Çikii Bom Çikii Bom Çik Çik  00:43
Bom Çikii Bom Çikii Bom Çik Çik 1.896 izlenme - 2 yıl önce Sürü psikolojisi (Bandwagon Effect); tabiri 1848’de Amerikan Politik sisteminde kullanılmaya başlandı. Dan Rice adında bir palyaço, o zamanlar bando arabası (bandwagon) kullanarak politik turlara katılmıştı. Bando arabası coşkulu müziklerle turlara çıkıyor ve “bandoya katıl” sloganıyla insanların dikkatini çekiyordu. Bu sayede elde ettiği popülerliğinden dolayı, seçimlerde büyük bir başarı kazanmıştır. Bu kavramın temelinde bu olay vardır ve sürü psikolojisi bu yüzden İngilizce “Bandwagon Effect” (BandoArabası Etkisi) olarak tabir edilir.
Koyun Sürüsü 21:00
Koyun Sürüsü 1.805 izlenme - 4 yıl önce Koyun Sürüsü
Arapgir Esikli Köyü 05:00
Arapgir Esikli Köyü 3.116 izlenme - 5 yıl önce Arapgir Esikli Köyü
Koyun Süresi 00:39
Koyun Süresi 3.608 izlenme - 9 yıl önce
Güvenlik Görevlisi 00:21
Güvenlik Görevlisi 1.316 izlenme - 5 yıl önce Güvenlik Görevlisi
Su Kanalına Düşen Koyunu Kurtaran Köpek 01:07
Su Kanalına Düşen Koyunu Kurtaran Köpek 108 izlenme - 5 ay önce Ayrancı’nın Ağızboğaz Köyünde besicilik yapan Erkan Kelleli 350 küçük baştan oluşan sürüsünü ahırlara getirirken çok ilginç bir olay yaşadı. Su kanallarının yanından geçerken koyunun birisi su kanalına düşerek sürükleniyordu. Tam bu sırada sürünün çoban köpeği Ulaş, suya düşen koyunu fark ederek kanalın kenarından koyunu yakaladı ve kurtardı. Bu anları telefonun kamerası ile kayıt altına alan Erkan Kelleli; “Babası sivas kangalı annesi çoban köpeği olan Ulaş, 350 koyunluk bir sürünün 2. köpeğidir. Henüz 4 aylık olmasına rağmen görevini layıkıyla yapıyor.” dedi. İbretlik olay sonrasında sosyal medya üzerinden paylaşılan Fotoğraflara “insanlar bu köpekten ibret alsınlar.” Şeklinde bir çok takdir mesajı gelmeye devam ediyor.
Elektrikçi Çoban Olursa - Müthiş Koyun Sürüsü 02:44
Elektrikçi Çoban Olursa - Müthiş Koyun Sürüsü 539 izlenme - 5 yıl önce Koyunlardan Mona Lisa Resmi Çizdirmek. Elektrik Mühendisi, Elektronik Mühendisi, Katkılarıyla. . Oyuncular: Koyunlar. :)
Köpeklerin Koyun Sürüsüne Saldırma Anı Kamerada 00:37
Köpeklerin Koyun Sürüsüne Saldırma Anı Kamerada 105 izlenme - 2 yıl önce BURSA'nın İnegöl İlçesi'nde otlayan koyun sürüsüne saldıran köpekler 1 koyunu telef etti. Köpeklerin saldırı anı bir kişi tarafından görüntülendi. Olay, Kemalpaşa Mahallesi Hicran sokaktaki belediyeye ait korulukta meydana geldi. Ekrem Adak tarafından otlaması için koruluğa bırakılan koyun sürüsüne başıboş köpekler saldırdı. Sayıları 10'u bulan köpekler, koyunlardan birini parçaladı. Kanlar içinde kalan koyunu gören mahalle sakinleri köpekleri uzaklaştırmaya çalıştı. Çevre sakinleri köpekleri uzaklaştırıp sürü sahibi Adak'a haber verdi. Olay yerine gelen Adak, köpek saldırısına uğrayan koyunun bir arkadaşına ait olduğunu ve kendisinin otlattığını belirterek, belediyenin önlem almasını istedi. Köpeklerin saldırı anı ise olayı gören bir vatandaş tarafından görüntülendi.
Sarışın Vs Bisiklet 00:48
Sarışın Vs Bisiklet 122 izlenme - 3 yıl önce "İnsanın saç rengi sarı olmaya görsün :)" Uçurumdan atlayan 'koyun' olmamak gerekli... Birisi bir şey yapıyor diye siz de onu yapacak değilsiniz. Eğer yaparsanız sonunuz ablamız gibi olur ona göre :)
Kamyonet Koyun Sürüsünü Böyle Ezdi... Trafik Kazaları Mobese'de 01:29
Kamyonet Koyun Sürüsünü Böyle Ezdi... Trafik Kazaları Mobese'de 7 izlenme - 1 ay önce Kamyonet koyun sürüsünü böyle ezdi.
Atletlere Koyun Sürprizi! 00:37
Atletlere Koyun Sürprizi! 23 izlenme - 8 ay önce 8 binden fazla insan Almanya'nın Münih kentinde koşu sırasında bir sürpriz ile karşılaştı. 600 tane koyun bir anda atletlerin koştuğu yola girdi.