Hoşgeldiniz!

Kozak Videoları İzle

kozak yaylası 06:29
kozak yaylası 1.972 izlenme - 7 yıl önce kozak yaylası tanıtım videosu
M.ali Kozak 01:00
M.ali Kozak 1.108 izlenme - 8 yıl önce yaşam mücadelesi
Kozak Şarabı 05:43
Kozak Şarabı 348 izlenme - 6 yıl önce kozak şarabını fazla kaçıranlar fena dağıtıyorr
Kozak 05:01
Kozak 501 izlenme - 7 yıl önce kozak yeni aldıgı atını veliefendi hipodromda yarışlar için hazırlıyor
Canım 4/d 03:40
Canım 4/d 297 izlenme - 7 yıl önce
Avrupa Ligi En İyi 5 Gol! 00:54
Avrupa Ligi En İyi 5 Gol! 284 izlenme - 4 yıl önce Avrupa Ligi Top 5 Gol!
kozak yaşam vadisi 01:36
kozak yaşam vadisi 45 izlenme - 2 yıl önce kozak yaşam vadisi yeme içme çadır ve karavan konaklama yapılabilen Bergama ya 20 km Ayvalığa 40 km kozak yaylasındadır
Çamavlu Kozak 00:15
Çamavlu Kozak 122 izlenme - 5 yıl önce Çamavlu Kozak
Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme Tuncay Kozak Yorumu 04:14
Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme Tuncay Kozak Yorumu 107 izlenme - 3 yıl önce Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme Tuncay Kozak Yorumu
Dilek Öztürk Aleyna Kozak 02:51
Dilek Öztürk Aleyna Kozak 147 izlenme - 5 yıl önce Dilek Öztürk Aleyna Kozak
Osman Kozak 03:24
Osman Kozak 40 izlenme - 3 yıl önce Osman Kozak
Galatasaray’ın Divan Kurulu Toplantısında Gerginlik 01:31
Galatasaray’ın Divan Kurulu Toplantısında Gerginlik 34 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray’ın Ekim ayı Divan Kurulu toplantısında divan üyesi Hayri Kozak ile başkan Dursun Özbek arasında gerginlik yaşandı. Sarı-kırmızılı kulübün Ekim ayı olağan Divan Kurulu toplantısı Galatasaray Lisesi’nde yapıldı. Toplantıda divan üyelerinin söz aldığı sürede kürsüye çıkan Hayri Kozak, mali yapı ile ilgili eleştirilerde bulundu. Başkan Özbek’e, "Başkan ‘Futbolculara tüm borçları ödedik’ dedi. Neyle ödediniz?” sorusu üzerine başkan Özbek, "Para ile ödedik" yanıtını verdi. Divan üyesi Hayri Kozak ise başkan Özbek’in bu cevabına, "Para ile ödediğinizi biliyorum, başka bir şeyle ödediğinizi söylemedim ki, kredi aldınız borcu borçla kapatıyorsunuz" yanıtını verdi. Ardından başkan Dursun Özbek, Hayri Kozak'a "İnsanları yanıltıyorsunuz, sportif başarı var ve onun gelirleri ile ödüyoruz" dedi.
Mihriban Tuncay Kozak Yorumu 04:20
Mihriban Tuncay Kozak Yorumu 25 izlenme - 3 yıl önce Karaoke Tarzı Yorumladığım Türküyü Dinlediğiniz İçin Teşekkürler
Kozak Amazing Goal - Lazio 1 0 Panathinaikos 00:12
Kozak Amazing Goal - Lazio 1 0 Panathinaikos 22 izlenme - 4 yıl önce Kozak Amazing Goal - Lazio 1 0 Panathinaikos
Hakantv 06:32
Hakantv 36 izlenme - 6 yıl önce sevgili kardeşim...
  'Terim'in gönderiliş şekli, Galatasaray ile bağdaşmamaktadır’ 01:41
'Terim'in gönderiliş şekli, Galatasaray ile bağdaşmamaktadır’ 13 izlenme - 4 yıl önce Hayrettin Kozak’ın sarı-kırmızılı takımın eski teknik direktörü Fatih Terim’in takımdan gönderilişiyle ilgili yaptığı açıklamalar damga vurdu. Galatasaray Divan Üyesi Hayrettin Kozak, “Terim'in gönderiliş şekli, Galatasaray gelenekleriyle bağdaşmamaktadır” dedi. Galatasaray’da görevden alınan Teknik Direktör Fatih Terim'in gönderilmesinin ardından yönetime ilişkin sert eleştirilerde bulunan Kozak, son birkaç ayda Galatasaray’da iz bırakacak 2 olay olduğuna dikkat çekerek, “Biri erken seçimdi. Eski yönetimden 7 kişi dışarıda bırakıldı.Bu arkadaşlarımız, Başkan Aysal tarafından engel olarak görüldükleri için saf dışı bırakılmıştır. İkinci olay ise; Fatih Terim'in görevden alınmasıdır” diye konuştu. Galatasaray Divan Üyesi Hayri Kozak, konuşmasının ikinci bölümünde Fatih Terim'in sarı-kırmızılı kulübe katkılarını dile getirdi ve Divan toplantısına katılanlarda Kozak’a alkışlarla destek verdi. Fatih Terim'in gönderilişi sırasında, Florya’da yanında olduğunu söyleyen Hayri Kozak, “Böyle bir gönderme şekli kesinlikle kabul edilemez. Başkan'ın kendisine engel olarak gördüğü yönetici arkadaşlarımızı dışarıda bırakarak başlattığı operasyon, Terim'le devam etti. Fatih Terim, Milli Takım'ın başına geçmeyi Başkan'ın da izniyle kabul etti. Türkiye Futbol Federasyonu, Terim'e hiçbir şekilde sözleşme göndermemişti. Bugün böyle bir sözleşme ortada yok. 11 Temmuz 2011'de Aysal'a inanılmaz yetkiler verildi. O gün Aysal pek çok söz vermişti ama hiçbirini tutmadı” şeklinde konuştu. “İYİYE GİDEN HİÇBİR ŞEY YOK” Sarı-kırmızılı kulübün divan üyesi Hayri Kozak, açıklamalarının son bölümünde kulübün giderlerinin arttığını hatırlatarak, “Borçlarda hiç düşme olmadığını rakamlar söylemektedir. 2012'nin başında 475 milyon TL olan borç, 2012 sonunda 406 milyona inmiş. 2013 Mayıs'ın da 479 milyon TL'te çıkmıştır. İyiye giden hiçbir şey yok. Kulübün bugünkü değeri, 388 milyon TL'dir. Şirketler birleştiğinde 1 milyar TL'ye ulaşıyor. Yani 3 yılda kulübün değeri üçte bire düşmüştür. Bunca yıldır bu ve buna benzer konuları bu salonda söylemekteyim. Ama bu konuşmalarım bu duvar arasında kayboluyor” ifadlerini kullandı.
Sen Ağlama Tuncay Kozak Yorumu 03:29
Sen Ağlama Tuncay Kozak Yorumu 13 izlenme - 3 yıl önce Sen Ağlama Tuncay Kozak Yorumu
Hayri Kozak: 03:05
Hayri Kozak: "Grosskreutz olayı dünyada görülmemiş" 3 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Hayri Kozak A Spor'a özel açıklamalarda bulundu.