Hoşgeldiniz!

kozmik

En Yakın Dolunay 01:23
En Yakın Dolunay 2.481 izlenme - 3 hafta önce Ay tam 68 yıl sonra Dünya'ya ilk kez bu kadar yakın. Astronomi çevrelerince "Süper Ay" olarak adlandırılan kozmik olay, sadece 2016'nın değil, aynı zamanda 21. yüzyılın da en yakın dolunayı olacak.
Kozmik Takvimin Son Anlarında Yolculuk 04:43
Kozmik Takvimin Son Anlarında Yolculuk 18.268 izlenme - 2 yıl önce "Cosmos: A Space-Time Odyssey" belgeselinin ilk bölümünde, Kozmik takvimde yolculuğa çıkıyoruz.
 Geçmişe Özlem - Andrei Tarkovsky 06:03
Geçmişe Özlem - Andrei Tarkovsky 832 izlenme - 3 ay önce Ünlü Rus yönetmen ve filozof Andrei Tarkovsky'nin 1986 yapımı offret filminden kısa bir kesit ...
Evren'in İlk Ses Kaydı 01:40
Evren'in İlk Ses Kaydı 3.446 izlenme - 1 yıl önce " Bilim insanları, Evren
Kozmik Beden Temizliği 09:10
Kozmik Beden Temizliği 11.810 izlenme - 6 yıl önce maranki sabahın sedası'nda kozmik beden temizliğini anlatıyor
Kozmik Sır 1 DNA Türkiye'de bir ilk 03:49
Kozmik Sır 1 DNA Türkiye'de bir ilk 3.532 izlenme - 2 yıl önce İlk Gerçek Türk Bilim Kurgu Filmi. Çekimlerine başlanan yüksek bütçeli bu yapım, dilersek milletçe her şeyi başarabileceğimizin, kimseden aşağıda olmadığımızın kanıtı. Bu filmle inancımız yeniden güçlenecek. Ön Fragmanı sosyal medyada paylaşan ve www.kozmiksir.com web adresinden başvuran 100 kişi filmin galasına katılıp kırmızı halıda yürüme ve ünlülerle tanışma fırsatı yakalıyor. Ayrıntılar filmin resmi web sitesinde. Erdem Çetinkaya Metehan Ceylan
Hepimiz Yıldız Tozuyuz 04:52
Hepimiz Yıldız Tozuyuz 1.394 izlenme - 1 yıl önce Kozmik toz,yıldız tozu, adından da anlaşılacağı gibi evrendeki toz olarak belirtilir. Güneş sistemindeki tozu inceleyen bilim adamları tarafından, sistemdeki uzay tozu için bu isim kullanılır. Çoğunlukla boyutu 0,1 µm olan birkaç molekülün oluşturduğu küçük toz parçacıklarıdır. Uzaydaki tozun küçük bir kısmı, yıldızlardan bırakılan madde olarak yoğunlaşan ve yüksek ısıya dayanıklı minerallerden oluşur. Buna, "yıldız tozu" denmektedir. Kozmik toz ayrıca gökbilimsel yerlere göre ayrılabilir, bunlar: Galaksiler arası toz,yıldızlararası toz,gezegenler-çevresi toz (gezegen halkası gibi) ve gezegenler arası tozdur Güneş sistemi'ndeki toz kaynakları; kuyrukluyıldız tozu ,asteroit tozu, Kuiper kuşağı'ndaki toz ve Güneş sisteminden geçen yıldızlar arası tozdur. Ve yukarda saydığımız etkenlerden dolayı,inanılması güç ama Dünyamıza her gün 60 ton civarında yıldız tozu düşmektedir. Diğer ilginç nokta da,sağ elimizdeki bir atom ile sol elimizdeki atomun farklı süpernovalardan kalma olduğu söylenebilir. (Bu videoyu evrene duyduğum müthiş hayranlıktan dolayı yükledim,lütfen inanç ve inançsızlık gibi gereksiz tartışmalara girmeden yorumlarımızı yapmaya özen gösterelim.)Saygılar ,iyi seyirler.
Fetö'nün Kozmik Ablalarının Görevleri 03:58
Fetö'nün Kozmik Ablalarının Görevleri 206 izlenme - 4 ay önce Dicle Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Ahmet Keleş, Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Türkiye'nin Gündemi programına katıldı. Keleş, FETÖ'nün 'kozmik ablaları' ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
LEGO DC Kozmik Carpisma 2016 Türkçe Dublaj İzle 01:18:32
LEGO DC Kozmik Carpisma 2016 Türkçe Dublaj İzle 251 izlenme - 9 ay önce LEGO DC Kozmik Carpisma 2016 Türkçe Dublaj İzle.LEGO DC Kozmik Carpisma 2016 Türkçe Dublaj İzle.LEGO DC Kozmik Carpisma 2016 Türkçe Dublaj İzle.LEGO DC Kozmik Carpisma 2016 Türkçe Dublaj İzle.İyi seyirler dilerim.
Zihin Oyunları - İknanın Gücü 21:16
Zihin Oyunları - İknanın Gücü 386 izlenme - 1 yıl önce Oldukça ilgi çekici ve farkındalık sağlayan bir belgesel. Gayet akıcı başladığınız gibi biter süreye takılmayın zevk alıp yeni bir şeyler öğreneceğinize eminim.
Kozmik Radyasyon Evrenin Hiçlikten Varoluşu 05:13
Kozmik Radyasyon Evrenin Hiçlikten Varoluşu 289 izlenme - 4 yıl önce EVRENİN YOKTAN VAROLMASI OLAYI BİR IŞIMAYA SEBEP OLDU-BUNA KOZMİK RADYASYON DENİR VE BU GÜN GÖZLEMLENEBİLMEKTEDİR
Kozmik Enerji Nedir? Kozmik enerji Seansı Nasıl Yapılır? 03:16
Kozmik Enerji Nedir? Kozmik enerji Seansı Nasıl Yapılır? 6 izlenme - 2 ay önce Kozmik Enerji Nedir? Kozmik Enerji Seansı Nasıl Yapılır? Kozmik enerji ruh, beden ve zihin üçlemesine yönelik çalışan enerjisel tek şifa tekniğidir. Dünya sağlık örgütünün kozmik enerji terapisini onaylaması sebebiyle alternatif tıp yönteminden ziyade bir tıp yöntemi olarak değerlendirilmektedir. Sizi, büyü, beddua, lanet ve nazar enerjisinden arındırır. Bolluk bereketi arttırır, çakralarınızı, organlarınızı dengeler ve olması gereken frekansa getirir. Kanser, koah, şeker hastalığı, kalp hastalıkları, tansiyon, felç, deri hastalıkları vb. birçok hastalığı tedavi etmeye yönelik etkili bir şifa tekniğidir.
Baki Cihangiroğlu Şifalı Doğal Taşlarla Tedaviyi Anlatıyor 15:38
Baki Cihangiroğlu Şifalı Doğal Taşlarla Tedaviyi Anlatıyor 249 izlenme - 5 yıl önce
Evren'in İlk Ses Kaydı 01:40
Evren'in İlk Ses Kaydı 181 izlenme - 3 yıl önce Bilim İnsanları, Evren’in Ortaya Çıkmasını Sağlayan Büyük Patlama’nın ‘ses Kaydını’ Elde Etmeyi Başardı. 13.7 Milyar Yıl Öncesine Uzanan Kozmik Dalgaların İzlerini Süren Bilim İnsanları, Galaksileri Ve Oluşturan Patlamanın Çıkardığı Sesin Neye Benzeyebileceğine Dair İlk Bilimsel Tahmini Ortaya Koydu.
Farkındalık Nedir? Neden Sürekli Aynı Karakterde Kişiler Hayatımıza Giriyor? Kozmik Enerji 03:36
Farkındalık Nedir? Neden Sürekli Aynı Karakterde Kişiler Hayatımıza Giriyor? Kozmik Enerji 6 izlenme - 2 ay önce Farkındalık nedir? Neden sürekli aynı karakterde kişiler hayatımıza giriyor? Neden sürekli aynı olayları yaşıyoruz? Neden hep aynı tipte insanlar hayatımıza girip aşık oluyoruz? Kadınlar değişir bilinçlenirse toplum değişir. Evrenden mesaj var mı? Hayat bize yaşadığımız yaşayacaklarımız hakkında önceden bilgi verir mi?
Kozmik Bilinch - Kalbini Dinle 03:01
Kozmik Bilinch - Kalbini Dinle 154 izlenme - 3 yıl önce Varsa Bir Engel, Özüne Dön Gel / Derin Bir Nefes Al, Rapine Yön Ver / Sakin Ol İzle, Sistemi Gözle / Tüm Cevaplar İçin Şimdi Dinle aksar Bazen Hayat Yersin Çelme / Daha Doğrulmadan Bide Sıkı Darbe / yer Tozu Yutmak Bir Hayli Koyar / Kader Denen Gerçek Sanki Oyun Oynar/ kollar Sağı-solu Seni Es Geçer / Çevren Çoktur Ama Hepsi Sırt Döner / gözünü Açmaya Fırsatın Yoktur / Bu Ömürde Yediğin En Sert Yumruktur / ebeveyn Candır Ama Bir Gün Göçer / Sevgilim Dersin O İse Çift Teker / arkadaşların Mutlaka İşi Vardır / Derdine Ortak Yalnız Aynandır / el Uzatsanda Hiç Tutunamazsın / Hep Çabalarsın Ama Başaramazsın / durup Neden Ben Diye De Sorma / Bak K.b Ne Diyor Şimdi Nakaratta / Varsa Bir Engel, Özüne Dön Gel / Derin Bir Nefes Al, Rapine Yön Ver / Sakin Ol İzle, Sistemi Gözle / Tüm Cevaplar İçin Şimdi Beni Dinle önce Relax Hadi Gel Ve Otur / Şimdi De Geçmişi Beyne Doldur / nerde Ne Yapmışız Ona Bakalım / Hatalı Yerlere Bi Göz Atalım / kimseye Asla Bağlı Kalma / Dünyaya Yek Geldin Bunu Unutma / çalış Ve Çabala Sınırları Zorla / Ama Hayal Denizinde Boğulma / akıl İsteme O Her Kulda Vardır / Sadece Benlik Perdeni Kaldır / sen Sana Dön Yeter Herşey Biter / Özdeki Kuvvet Dertleri Def Eder / hadi Şimdi Kalk Bro İleri Bi Bak / Ufuk Çizgisinde Koca Hedef Yak / tökezleme Durumun Olursa Yine / Hatırla Bu Rapimi Kalbini Dinle / Varsa Bir Engel, Özüne Dön Gel / Derin Bir Nefes Al, Rapine Yön Ver / Sakin Ol İzle, Sistemi Gözle / Tüm Cevaplar İçin Kalbini Dinle
Kozmik & Bilinch - Hergele 02:50
Kozmik & Bilinch - Hergele 109 izlenme - 3 yıl önce Patladı gitti ve kalmadı faslı, dönmedi bu dili ve yetmedi sabrı Kusurunu görmedi gözleri kördü, herkes rapçi ve piyasamız öldü Kolaymı geldi ve saldır bakalım, rap dediğin zaman orda bir duralım Ayık kafayla 3-5 kelam et, bu işte önce gerekli yetenek Çok deli kasmadan, ortamı baymadan, kimseye sarmadan hadi rap yap Sonucuna bakmadan, bi gidere akmadan, ormanı yakmadan kitleni kap Aslı ve astarı yap gel masterı, kaptım pastanı mumları dik Ayrım yapmadan, kıdemini sormadan, huzuruda bozmadan ses verdik Asrın kanunu rap tek kurumu ve gündem durumunu söyle bana Bildik soruyu ve gömdük boruyu, çaktık flowuda kulaklara Dinle be baykuş, bir taşla beş kuş vurdum ben bak sapanım burda Orman bizim ve bitki sizin. Bu hayvan alemi hangimizin ? Nakarat: Bam telime basmasın, çok aşırı kaçmasın Bardak doldu taşmasın, her yanı sel basmasın Sıkı tutun zalimi, sordum geldim halini Çokmuş meğer talibi, yok savaşın galibi Hasret... Dinmese bile sen yine sabret Yollar... Yoksa bir hedefin, çok zorlar Kurşun... Gibi sal sözleri hep vursun Gözler... 7/24 hep seni izler İşte bu dörtlük, çok deli söktük. Ve de çöktük bak bazen bizde Uzatma dakkası olmadı kimi zaman attık golü hep son sözde İllede istedik, illede sevdik, illede rap dedik bak özde Yarım ve yamalak kalmadı işler, sonunda bu parça yine gözde Bizde yamuk olmadı hergele, varsa hatam sen hadi bana belgele Uzaylı tasması takmadı gövde, gördüğüm tek kara yine gölge Kralım derseler, kelle gider ve adam eder onları medreseler Sözlerim aklına girmedi ise, bak K.B huzuruna yine bekler Nakarat: Bam telime basmasın, çok aşırı kaçmasın Bardak doldu taşmasın, her yanı sel basmasın Sıkı tutun zalimi, sordum geldim halini Çokmuş meğer talibi, yok savaşın galibi
Uzay Ne Kadar Büyük? 06:13
Uzay Ne Kadar Büyük? 102 izlenme - 3 yıl önce Mehmet Bey
Candan Erçetin - Gökyüzünde Yalnız Gezen Yıldızlar (Mumbojumbo's Kozmik Makam) 05:19
Candan Erçetin - Gökyüzünde Yalnız Gezen Yıldızlar (Mumbojumbo's Kozmik Makam) 255 izlenme - 5 yıl önce
KaraDelik - 1. Bölüm - Uzay Üzerine 04:18
KaraDelik - 1. Bölüm - Uzay Üzerine 59 izlenme - 8 ay önce Uzay - Zaman'da geçen temaşa dörtlüsünün ilk macerası yukarıdadır efendim. Israrla izleyiniz. Bu arada mevzu gerçekten uzayda geçiyor. Sonra ''ay ben görmedim, ay ben bilmiyorum'' olmasın, üzülürsünüz.
Kozmik Bilinch - Sana Kanmadım Slayt Klip 04:06
Kozmik Bilinch - Sana Kanmadım Slayt Klip 235 izlenme - 6 yıl önce stüdyo özde yapımı
Büyü Var Mı? Kozmik Enerjiyle Büyü Nasıl Temizlenir? Musallat Olan Varlıklar Nasıl Temizlenir? 03:27
Büyü Var Mı? Kozmik Enerjiyle Büyü Nasıl Temizlenir? Musallat Olan Varlıklar Nasıl Temizlenir? 5 izlenme - 2 ay önce Büyü Var Mı? Büyü Nasıl Temizlenir? Musallat Olan Varlıklar Nasıl Temizlenir? Negatif Enerjili Varlıkların Temizliği, Kozmik Enerjinin Diğer Enerjilerden Farkı, Cin çıkaran hocalardan farkı nedir?
Kozmik Bilinch - Kılavuzun İşi Ne Slayt Klip 02:53
Kozmik Bilinch - Kılavuzun İşi Ne Slayt Klip 120 izlenme - 6 yıl önce stüdyo özde yapımı
Kozmik Enerjiyle Mekan Dengeleme, Enerjilerle Mekan Dengeleme, Temizleme Nasıl Yapılır? 03:06
Kozmik Enerjiyle Mekan Dengeleme, Enerjilerle Mekan Dengeleme, Temizleme Nasıl Yapılır? 6 izlenme - 2 ay önce Kozmik Enerjiyle Mekan Dengeleme, Enerjilerle Mekan Dengeleme, Temizleme Nasıl Yapılır? Sabahları yorgun, bitkin mi kalkıyorsunuz? Sosyal çevreyle, ailenizle ilgili problemler mi yaşıyorsunuz? Bolluk bereketle ilgili sıkıntılarınız mı var? Mekan Dengeleme ile bu sorunları aşabilirsiniz!
Uzay-Zaman'da Geçen Bir Temaşa: KaraDelik 04:18
Uzay-Zaman'da Geçen Bir Temaşa: KaraDelik 39 izlenme - 9 ay önce Adamakıllı sorulara palas pandıras cevaplar veren kendini bilmez dört tane dallamanın loop'a bağlamasını izliyoruz efendim. Koskoca ''yuutubırlık'' dedikleri de bu muymuş yani? Esefle kınıyoruz. Dipnot: İlla ''MEME'' mi yükleyelim yani kardeşim?
Kozmik Enerji Nedir? 01:03
Kozmik Enerji Nedir? 23 izlenme - 1 yıl önce Kozmik enerji evrende var olduğu bilinen ve çeşitli frekanslardan oluşan bir enerji. Bu enerjinin kullanılmasıyla insanların hayatında çeşitli değişikliklerin olması, insanların daha mutlu, sağlıklı ve huzurlu yaşaması amaçlanır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kozmik Bilinch - Kozmik Senfoni Video Klip 03:29
Kozmik Bilinch - Kozmik Senfoni Video Klip 119 izlenme - 6 yıl önce stüdyo zirve yapımı
Kozmik Bilinch Hayaller Ülkesi 03:03
Kozmik Bilinch Hayaller Ülkesi 54 izlenme - 3 yıl önce HAYALLER ÜLKESİ Bir varmış ve de bir yokmuş / Günlerden bir gün bi masal doğmuş Onu dinleyen afacan çocuk / Masalın sonunu duymadan uyumuş Cicili ve bicili, hoş sohbetli / Ay gibi tenli ve gözleri sürmeli Nazar da değmesin, dağlara taşlara / Bir kız varmış, adı pandora Hayaller ülkesi onun ana vatanı / Hep âsilik ile geçmiş yaşamı İnancı yokmuş sevdaya ama / Bal dili merhaba demiş o gün aşka Gencin ayak sesi duyulmuş önce / Adım adım işlemiş pandora kalbine Tarih bu güne de bir çivi çakmış / Leyla-Mecnun bile kıskanmış NAKARAT İçimde... Derin Bi Yara Var, Sebebini Söyle... Dilimde... Hayaller Ülkesi Masalı Var Her Gece... Öyle masal ki, herkesi kendi gibi bildi / Ama silmedi geçmişi İzleri vardı, her yanı sardı / Kaptan K.B kolları sıvadı Hayalin ötesi bi dünya bu / Elbet belirecek o kaderin oyunu Sabrını sınamadan, engeli aşmadan / Var mı bi aşık yara almayan? Gelsin bakalım, yine eyvallah / Kabulüm olsun, sükûtum aşka Var mı ki başka? Olsa da salla / Dünya bi yana ve bu masal bi yana Orda dur emmi, hakedene ilgi / Sözünü de belledi, hakladı K.B Herşey mübah ama büyük savaşta / Hesabı görülecek kahpelik başka Sustum sustum, yine kan kustum / Sinmedi içime ve sandı ki pustum Kabardı bu dilim, maskemi getirin / Bir çift laf var onu söyleyeyim NAKARAT İçimde... Derin Bi Yara Var, Sebebini Söyle... Dilimde... Hayaller Ülkesi Masalı Var Her Gece... Kozmik Bilinch a.k.a DaBaDDaH
Kozmik Bilinch Dünya Kölesi 02:40
Kozmik Bilinch Dünya Kölesi 37 izlenme - 3 yıl önce Umuttu Harcadıklarım, Çocukluk Hep Zelil kopuktu Hatıralarım, Hayaller Hep Sefil kaç Yalanda Bunaldım / Kaç Mezarda Dolandım gözyaşımla Yıkandım Ve En Sonunda Anladım.... yılmadım Ve Dişlerimle Kemiriverdim Gerçeği / Hayat Tiyatro Sahnesi, Kulaklarımda Suflesi hüzün Kokardı Sözleri Ve Yılların Tesellisi / Kainatın Varisiydim, Şimdi Dünya Kölesi zorlu Yaşadı, Düştü Kalktı Ama Yılmadı Beden / Kendi İşime Baksaydım, Başkasıydım Harbiden sulak Bi Bahçe Meyvesi Misali Yapıldı Servisi / Kayıp Zaman Telafisiydi Duyguların Mesaisi hangisi Bu Sözlerimde Ahımın Habercisi? / Adaletinde Ayarı Kaçmış Dengesiz Terazisi. kes Hadi! (kes) Menfaatçi Eylemi / Kaç Kişiydi Dostların Ve Kaçına Verdin Kelleni? söyle Bi... Hangi Yüzle Yüzüne Çarptın Benliği? Huzurun Titrek Elleri, Sarmaz Şimdi Gövdeni. böylemi Halife Kıldı Mevla'n Seni Kendine? Ve At Şu Beynini Çöpe.. Toprak Almaz Kabule. ellerinde Kelepçe Varken Kanadın Olsa Neye Yarar? Kurak Bi Çöl Gibi Mezar / Çürütür Adamı Azar Azar "aklı Var" Hükmü Üzere Yaşayanın Tahtı Var. Ama Her Bi Zalim Adına K.b Bin Kalem Kırar gözlerinde Sulanıyordum ellerinde Korunuyordum sözlerinde Yoruluyordum, Dizlerinde Uyutuyordun, tek Bi Yerde Bulunuyordum, Sen Gidince Kovuldum
Kozmik Enerjiyi Herkes Kullanabilir Mi? 00:51
Kozmik Enerjiyi Herkes Kullanabilir Mi? 18 izlenme - 1 yıl önce Kozmik enerji terapisinin uygulanmasında yaşın veya cinsiyetin önemi yok. Yalnızca sorunu olan insanlar değil kendisini geliştirmek veya huzurlu ve mutlu yaşamak isteyenler de kozmik enerji terapisinden faydalanabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."