Hoşgeldiniz!

Kraker Videoları İzle

Mısırcı Balık’ın Lider’le yaptığı bu sohbet kaçmaz 00:19
Mısırcı Balık’ın Lider’le yaptığı bu sohbet kaçmaz 50.220 izlenme - 2 yıl önce Lider’le Mısırcı Balık’ın tatlı sohbetini izlemeyen kaldı mı?
Sonunda balıklar da selfie çekti! 00:25
Sonunda balıklar da selfie çekti! 63.212 izlenme - 2 yıl önce Denizlerin en renkli karakterleri 'selfish'leriyle interneti salladı!!! #selfie #selfish #fenofish #fish #etibalıkkraker
Hollywoodun yeni yıldızı Lider mi olacak? 00:19
Hollywoodun yeni yıldızı Lider mi olacak? 36.944 izlenme - 2 yıl önce Lider Balık’ın Hollywood’dan gelen teklife verdiği cevaba inanamayacaksınız!
Sonunda Balıklar Da Selfie Çekti! 00:25
Sonunda Balıklar Da Selfie Çekti! 36.864 izlenme - 2 yıl önce Denizlerin en renkli karakterleri 'selfish'leriyle interneti salladı!!! #selfie #selfish #fenofish #fish #etibalıkkraker
Hollywood'un yeni yıldızı Lider mi olacak? 00:18
Hollywood'un yeni yıldızı Lider mi olacak? 39.953 izlenme - 2 yıl önce Lider Balık’ın Hollywood’dan gelen teklife verdiği cevaba inanamayacaksınız!
japon çubuk krakeri 00:29
japon çubuk krakeri 49.393 izlenme - 11 yıl önce karnınızı doyurmadan fotokopi çekmeye kalkışmayın...
Korkunç Bir Film 2 - Papağan 02:29
Korkunç Bir Film 2 - Papağan 2.912 izlenme - 10 ay önce Korkunç Bir Film 2 (Scary Movie 2) filminden komik bir sahne. Cindy ürkütücü evin papağanıyla karşılaşır ve papağan ona sarkıntılık eder. Shorty de işin içine girer ve olaylar gelişir. Papağanın midesi de bozuk tabii.
Çocukların beslenme alışkanlıkları 02:21
Çocukların beslenme alışkanlıkları 11.469 izlenme - 3 yıl önce Taylan Kümeli, yeni okul dönemine girerken çocuklarımıza dengeli beslenme alışkanlığını kazandırmak için nasıl bir yol izleyebileceğimizle ilgili bize fikir veriyor. Kendisi cips, çikolata, kraker gibi çocukların vazgeçemediği atıştırmalıkları yasaklamak yerine onlara küçük porsiyon alışkanlığı kazandırarak uzun vadede daha sağlıklı bir beslenme bilincinin yerleşmesine olanak sağlamız gerektiğini belirtiyor.
Kırmızı Başlıklı Kız (Parodi) 03:02
Kırmızı Başlıklı Kız (Parodi) 2.930 izlenme - 1 yıl önce Kırmızı Başlıklı Kız masalını yeniden uyarladık.. Bakalım bu sefer kazanan kim olacak? Kötü kurt amacına ulaşabilecek mi ?
Tuzlu Bisküvi Tarifi 08:47
Tuzlu Bisküvi Tarifi 3.636 izlenme - 3 yıl önce Ayrıntılı Anlatımıyla Tuzlu Bisküvi Tarifi
Ağzıma Kaç Çubuk Kraker Sığdırdım? - Rekor Denemesi 05:07
Ağzıma Kaç Çubuk Kraker Sığdırdım? - Rekor Denemesi 1.212 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda yeni bir Guinness rekor denemesi yapıyoruz: Ağıza en fazla çubuk kraker sığdırma. Cem ile Melih rekabetinde bakalım kazanan kim? OHA diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, deneyler yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz. Faydalı ipuçları ve hayatınızı kolaylaştıran pratik bilgiler için diğer kanalımız YAPYAP'ı ziyaret edin: http://www.youtube.com/yapyap
Eti Gong İncelemesi 01:25
Eti Gong İncelemesi 743 izlenme - 2 yıl önce Soğanlı Milkshake'de bugün sevilen atıştırmalık Eti Gong'u inceliyoruz. (iMovie ile düzenlenmiştir) Daha fazlası için kanalımıza abone olmayı ve Twitter hesabımızı takip etmeyi unutmayın. http://twitter.com/SoganliMilkseyk http://youtube.com/SoganliMilkshake __________ Bu video ilk olarak Soğanlı Milkshake Youtube kanalında, 16 Ocak 2015 tarihinde yayınlanmıştır.
Eti Balık Kraker Reklamı 00:33
Eti Balık Kraker Reklamı 343 izlenme - 2 yıl önce Yeni neslin pek aşina olmadığı ama 80-90lı yılların çocukları için krakerden ziyade bir oyun aracı olan ETİ Balık Kraker karakteri artık unutulmuş olmaktan dolayı bunalmış ve sitem ediyor. Yalnız da değil. Yanında söylediklerini unutmamak için duran katibi de var.
Üzerine Balık Kraker Dizilip Şakalanan Kedi 00:50
Üzerine Balık Kraker Dizilip Şakalanan Kedi 499 izlenme - 2 yıl önce Üzerine Balık Kraker Dizilip Şakalanan Kedi Evin kedisi uyurken üzerine 171 adet balık kraker diziliyor. Kedi ise uyandığın epey bir şaşırıyor.
Göğüsleriyle Kıran Kız ! 00:15
Göğüsleriyle Kıran Kız ! 1.011 izlenme - 7 yıl önce
kraker muhabbeti 03:00
kraker muhabbeti 1.025 izlenme - 7 yıl önce ALEX ve EROS'UN MACERALARI-1 muhabbetlerimiz eros (mavi) ve boncuk alex (yeşil) bakın neler yapıyorlar.bu arada video’nun başlarında eros’un attığı tekmeyi de sakın kaçırmayın. Kızlarımın kuşları ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyorum.
Eti Reklamları - Trilogy 01:01
Eti Reklamları - Trilogy 352 izlenme - 2 yıl önce Zamanın ötesinden çıkıp gelen, çocukluğumuzun vazgeçilmez lezzetlerinin bir araya toplanışı, hepsi bu filmde, 3 film birden "Eti A-B-C, Eti Balık Kraker ve Eti Susamlı çubuk" e alın çabuk.
tahta'yı kraker gibi yiyen kunduz 01:04
tahta'yı kraker gibi yiyen kunduz 736 izlenme - 7 yıl önce
Badem Kraker Reklamı 00:40
Badem Kraker Reklamı 203 izlenme - 2 yıl önce Zamanında komedyenlik müessesesine dahil olmuş şimdi ne yaptığından bi haber olduğumuz Fatih Mühürdar'ın Badem Kraker için değişik tiplemelere girdiği reklamını daha önce hiç izlemediğimi itiraf etmekten alıkoyamıyorum kendimi...
Taç Kraker Reklamı 00:26
Taç Kraker Reklamı 114 izlenme - 1 yıl önce Evet efenim, karşınızda taç krakerleri. yaklaşık 10-12 fotoğraf kullanılarak hazırlanmış bir reklam filmi. yüzler, krakerler, saatler, krakerler, yüzler, saatler, tenis topu ve yine krakerler şeklinde düzenlenmiş. Aslında ana fikir işte, evde ve tenis kortunda kısaca her yerde taç kraker. reklamımızda o dönemin vazgeçilmezlerinden olan, dönen desenli yuvarlak şey de unutulmamış.
badem kraker reklamı 00:21
badem kraker reklamı 780 izlenme - 9 yıl önce
Ülker Badem Reklamı 00:21
Ülker Badem Reklamı 204 izlenme - 2 yıl önce Ne şarkılar ne melodiler uçtu gitti aklımdan ama bugün bu şarkıyı söylerken buldum tekrar kendimi.. Özellikle küçük testere adayları ahmet-mehmet-fikret ve saffet dörtlüsüne dikkat.. O nasıl bir psikopat dönüş? Rüyalara girebilir dikkat!
Kemal Kılıçdaroğlu Başbakan Erdoğan Çubuk Kraker mi 06:34
Kemal Kılıçdaroğlu Başbakan Erdoğan Çubuk Kraker mi 290 izlenme - 4 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bu haftaki grup toplantısı diğerlerinden çok ama çok farklı oldu.
LakLak Show 00:33
LakLak Show"yanıltıcı reklam" hansel kraker 671 izlenme - 6 yıl önce Cuma ve Cumartesi gecesi 24:00 - 02:00 saatleri arasında Best Fm’de yayınlanan LakLak Show’un ECE ERKEN TARAFINDAN ÇALINAN "Yanıltıcı Reklam" köşesi...
Japon Çubuk Kraker Reklamı 00:30
Japon Çubuk Kraker Reklamı 325 izlenme - 7 yıl önce
Krakeri Taşıyamayan Farenin Dramı 01:15
Krakeri Taşıyamayan Farenin Dramı 93 izlenme - 2 yıl önce Ne sebepten ötürü oraya sabitlenmiş olduğunu bilmediğimiz kameraya yansıyan inatçı arkadaşımız fare ve krakeri. Kraker de galeta gibi hiç ufalanmıyor bile, hayrett. Galibiyete giden yolda ...
Ay Balık Kraker ( Farfarco ) 00:08
Ay Balık Kraker ( Farfarco ) 64 izlenme - 3 yıl önce Ay Balık Kraker
Krispi Tekerleme Challenge 01:35
Krispi Tekerleme Challenge 28 izlenme - 10 ay önce
Abur Cuburdan Bıkmış Köpek 01:08
Abur Cuburdan Bıkmış Köpek 68 izlenme - 4 yıl önce Krakerlerin içinde yatıp bi tanesine bile elini sürmeyen köpek
Mukavemetli Çubuk Kraker Reklamı 00:30
Mukavemetli Çubuk Kraker Reklamı 31 izlenme - 1 yıl önce Japonlar gene yapmış. Ucundan kırılmayan dünyanın en sağlam krakerinin reklamını izleyeceğiz. Altyazı mevcut değildir.