Hoşgeldiniz!

Kral Abdullah Videoları İzle

Ürdün Kralı II. Abdullah ve Hakan Uzan'ın Yat Sefası 01:30
Ürdün Kralı II. Abdullah ve Hakan Uzan'ın Yat Sefası 3.355 izlenme - 11 ay önce Hakan Uzan bilindiği üzere Ürdün'de yaşıyor zaten Ürdün Diplomatik (Kraliyet) pasaportuna sahip kendisi o yüzden Kral II. Abdullah ile arası çok iyi. Bu videoda kendisi kral ile iki tur atayım edasıyla gezerken bir Ürdün vatandaşı bunları görüyor ve bunların yatına atlıyor sevgisini Kralına gösteriyor.
Erdoğan mı Yoksa  Kral Abdullah mı Kur'an-ı Kerim'i Daha Güzel Okuyor? 03:04
Erdoğan mı Yoksa Kral Abdullah mı Kur'an-ı Kerim'i Daha Güzel Okuyor? 226 izlenme - 2 yıl önce Facebook'ta Arap dünyasına yönelik yapılan bir anket çok konuşuluyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, gittiği bir taziyede okuduğu Kur'an tilaveti ile Suud Kralı Abdullah'ın, Kuran okuyuşlarının birleştirildiği video, Araplar arasında tartışma konusu oldu. Videonun altında, ''Kuran''ı Kerim'i kim daha güzel okuyor'' sorusu soruldu. Gelen yorumlar ise Arap dünyasının Erdoğan sevgisini bir kez daha gösterdi. "Erdoğan Arap olmadığı halde daha hatasız ve güzel okuyor", "Allah sana uzun ömür versin, İslam dünyasının umudu Erdoğan" şeklinde yorumlar yapılan video, beğeni rekorları kırdı. Yorumlarda Kral Abdullah''ın Kuran''ı Kerim''i ''tecvidsiz'' okumasına da dikkat çekiliyor. Facebook'ta Arap dünyasına yönelik yapılan bir ankette kullanıcılara ''Kur'an-ı Kerim'i kim daha güzel okuyor?'' sorusu soruldu. İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Kralı Abdullah'ın, Kuran okuyuşlarının birleştirildiği o video... Sizce hangisi Kur'an-ı Kerim'i daha güzel okuyor? söz sizde Alkışlarlayaşıyorum.com Hadi Bakalım Araplar Böyle Bir Anket Yapmış (Yorumsuz Bırakıyorum)
Flash TV Sunucusundan Dikkat Çeken Kral Abdullah Yorumu 02:22
Flash TV Sunucusundan Dikkat Çeken Kral Abdullah Yorumu 212 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz günlerde ölen Kral Abdullah'ın ölümüyle ilgili, Flash Tv Ana Haber Bülteni sunucusu Mustafa Yenigün'den çarpıcı bir yorum geldi.
Kartondan Uzanan Eli Sıktılar 00:33
Kartondan Uzanan Eli Sıktılar 209 izlenme - 2 yıl önce Suudi Arabistan Kralı Abdullah bin Abdülaziz’in ölümünden sonra, tahta kardeşi, Veliaht Prens ve Savunma Bakanı 79 yaşındaki Salman Bin Abdülaziz geçmişti. Suudi Arabistan Kral'ı Abdullah için birçok lider taziye mesajı yayınlarken, sarayda da taziye töreni düzenlendi. MİSAFİRLERİ PRENSLERİN MAKETİ KARŞILADI Ancak taziye töreniyle ilgili ortaya çıkan bir görüntü büyük tartışmalara neden oldu. Görüntülerde kralın ailesine taziye için gelenleri, prenslerin kendisi yerine karton maketleri karşıladı.KARTONDAN UZANAN ELİ SIKTILAR Kralın çocuklarının fotoğrafının bulunduğu karton maketlerin arkasından uzanan bir el, gelenlerin elini sıkıyor.
Mc Kurdoo Ft Akrep Kral 03:17
Mc Kurdoo Ft Akrep Kral 536 izlenme - 7 yıl önce iletişim kurdo0@w.cn
Kral Abdullah, 5 Yıl Önce Bush ile Dans Etmişti 00:53
Kral Abdullah, 5 Yıl Önce Bush ile Dans Etmişti 142 izlenme - 2 yıl önce Dün gece saatlerinde yaşamını yitiren Kral Abdullah, 5 yıl önce Bush ile dans ettiği görüntülerle zihinlerde yer etmişti.
Yeni Suud Kralı Selman taziyeleri kabul etti 00:54
Yeni Suud Kralı Selman taziyeleri kabul etti 110 izlenme - 2 yıl önce Suudi Arabistan Kralı Abdullah'ın vefatının ardından dünya liderleri yeni Kral Selman'a başsağlığı mesajlarını iletmek için Cumartesi günü Riyad'a akın etti. Rusya Başbakanı Dimitri Medvedev, Fas Kralı Muhammed, İngiltere Başbakanı David Cameron, Prens Charles ve Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande Riyad'ı ziyaret eden liderler arasındaydı. Türkiye'den ise 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül taziye için Kral Selman ve Veliaht Prens Mukrin'le görüştü.
Anıtkabirde Gözyaşlarına Hakim Olamayan Kral 00:42
Anıtkabirde Gözyaşlarına Hakim Olamayan Kral 160 izlenme - 2 yıl önce Kral Abdullah, Aslanlı Yol'dan yürüyerek geldiği Atatürk'ün mozalesine çelenk bıraktı. Saygı duruşu esnasında, Kral'ın gözünden akan bir damla yaş kameralara yansıdı.Yaşadığı duygusal anın ardından Anıtkabir özel defterini de imzalayan Ürdün Kralı daha sonra Çankaya Köşkü'ne geçti. (CNN)
Flash TV Sunucusundan Dikkat Çeken Kral Abdullah Yorumu 02:22
Flash TV Sunucusundan Dikkat Çeken Kral Abdullah Yorumu 145 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz günlerde ölen Kral Abdullah'ın ölümüyle ilgili, Flash Tv Ana Haber Bülteni sunucusu Mustafa Yenigün'den çarpıcı bir yorum geldi.
  Karda kalan araca Ürdün'de Kral'da el attı 01:00
Karda kalan araca Ürdün'de Kral'da el attı 148 izlenme - 3 yıl önce Ürdün'de yoğun kar dolayısıyla yolda kalan bir aracın kurtarılmasına Kral Abdullah el attı. Başkent Amman’da bir aracın yolda kaldığını gören Kral Abdullah, arabasından inerek aracı iten vatandaşlara yardım etti. Bir vatandaşın cep telefonuyla kaydettiği olay ilginç görüntülere sahne oldu.Aracı iterek yoluna devam etmesini sağlayan Kral Abdullah, daha sonra tekrar arabasına dönerek yoluna devam etti.
Suudi Kral'ın Hayali Yarım Kaldı 03:08
Suudi Kral'ın Hayali Yarım Kaldı 117 izlenme - 2 yıl önce Suudi Arabistan kralı Abdullah Bin Abdülaziz yaşamını yitirdi. Cenazenin bugün ikindi namazından sonra defnedileceği açıklanırken, kralın cenazesine, Afrika gezisini yarıda kesen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanı sıra çok sayıda lider katıldı. Ölen Kral'ın İstanbul'la ilgili hayali de yarım kaldı.
Kral Abdullah Anıtkabir'de Ağladı 00:46
Kral Abdullah Anıtkabir'de Ağladı 107 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'de bulunan Ürdün Kralı 2. Abdullah, eşi Raina Abdullah ve beraberindeki heyet, Anıtkabir'i ziyaret etti
Kral Abdullah, 5 Yıl Önce Bush ile Dans Etmişti 00:53
Kral Abdullah, 5 Yıl Önce Bush ile Dans Etmişti 60 izlenme - 2 yıl önce Dün gece saatlerinde yaşamını yitiren Kral Abdullah, 5 yıl önce Bush ile dans ettiği görüntülerle zihinlerde yer etmişti.
Kral Abdullah Öldü Demirtaş Kralını Tanımıyoruz 12:55
Kral Abdullah Öldü Demirtaş Kralını Tanımıyoruz 64 izlenme - 2 yıl önce SUUDİ ARABİSTAN KRALI ABDULLAH ÖLÜMÜ İLE TÜRKİYE'DE YAS KARARINA JDP GENEL BAŞKANI SELAHATTİN DEMRİTAŞ TEPKİSİ VE SUDİ ARABİSTAN VE KRALIN GERÇEKLERİNİ SİZLER İÇİN ARAŞTIRDIK... SELAHATTİN DEMİRTAŞ,ERDOĞAN,KRAL ABDULLAH,ALPARSLAN KUYTUL,ABDULLAH KIZILAY
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kral Abdullah'ın Cenazesine Gidiyor 00:37
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kral Abdullah'ın Cenazesine Gidiyor 75 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kralın ölüm haberi üzerine Riyad'a gitme kararı verdik. Fakat programlarımızı yine icra edeceğiz" dedi.
Kral Abdullah T-129 Atak'ı Çok Beğendi 06:19
Kral Abdullah T-129 Atak'ı Çok Beğendi 46 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Ve Ürdün Kralı 2. Abdullah Tusaş'ta Atak Helikopterin Gösterisini İzledi
AA Gün Özeti Sabah 23.012.015 03:35
AA Gün Özeti Sabah 23.012.015 25 izlenme - 2 yıl önce *Suudi Arabistan Kralı Abdullah vefat etti. *Recep Tayyip Erdoğan Kral Abdullah'ın cenaze törenine gidiyor.... Daha fazla haber için www.izlesene.com/anadoluajansi
CHP Yalova Milletvekili İnce 00:56
CHP Yalova Milletvekili İnce 13 izlenme - 2 yıl önce CHP Yalova Milletvekili İnce: - "Suudi Arabistan'da milli yas ilan edilmemiş. CHP Yalova Milletvekili İnce: - "Suudi Arabistan'da milli yas ilan edilmemiş. Bizde niye ediliyor?" CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, "Suudi Arabistan'da milli yas ilan edilmemiş. Bizde niye ediliyor?" dedi.İnce, partisinin Altınova İlçe Teşkilatının Belediye Kültür Merkezi'nde düzenlenen toplantısında yaptığı konuşmada, Suudi Arabistan Kralı Abdullah'ın vefatı nedeniyle Türkiye'de milli yas ilan edildiğini hatırlattı.Bunun doğru olmadığını savunan İnce, şöyle konuştu: "O bayrağı bu göndere kim dikti? Atatürk dikti.
AA Gün Özeti Sabah 24.01.2015 02:07
AA Gün Özeti Sabah 24.01.2015 11 izlenme - 2 yıl önce *Ahmet Davutoğlu: "Avrupa Birliği'ne yalvarmadan başımız dik gireceğiz" dedi... *Kral Abdullah'ı öven Aksa imamına darp girişimi... Daha fazla haber için www.izlesene.com/anadoluajansi
Başbakan Yardımcısı Akdoğan, Kayseride 04:13
Başbakan Yardımcısı Akdoğan, Kayseride 5 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Yardımcısı Akdoğan, Kayseri'de: - "Kral Abdullah, Türkiye dostu bir liderdi. "Kral Abdullah Türkiye dostu bir liderdi. AK Parti iktidarı olarak 12 yıldır gayet iyi ilişkiler içindeydik merhum kralla. Kaybını da üzüntüyle karşıladık"