Hoşgeldiniz!

kral kobra

kral kobra aslan kapışması 03:04
kral kobra aslan kapışması 99.058 izlenme - 10 yıl önce kral kobra aslan kapışması
Kral Kobra,Piton Yılanını Böyle Yutuyor www.erdemcansivas.tr.gg 02:39
Kral Kobra,Piton Yılanını Böyle Yutuyor www.erdemcansivas.tr.gg 109.811 izlenme - 7 yıl önce Kral Kobra,Piton Yılanını Böyle Yutuyor !! http://www.suskunmedya.com/
Kral Kobra'yı Öpen Rahibe 03:05
Kral Kobra'yı Öpen Rahibe 2.973 izlenme - 3 ay önce 1944 yapımı Dangerous Journey isimli belgeselde, Burma'lı rahibelerin yağmur yağdırmak için kral kobrayı üç kere öpüş seremonilerini izliyoruz.
5 Köpeğin Kral Kobraya Saldırması 04:00
5 Köpeğin Kral Kobraya Saldırması 8.279 izlenme - 1 yıl önce Tayland'da çekildiği tahmin edilen görüntülerde 5 tane vahşi köpekle yaklaşık dört metre uzunluğundaki kral kobra yılanının mücadelesi kameralara böyle yansımış efendim.
kral kobra firavun faresine karşı 01:56
kral kobra firavun faresine karşı 30.440 izlenme - 8 yıl önce
kral kobra diğer yılanı yutuyor 01:53
kral kobra diğer yılanı yutuyor 23.119 izlenme - 8 yıl önce
Zehirli Nörotoksik Kimyasal İçeren Kral Kobra Yılanı 03:14
Zehirli Nörotoksik Kimyasal İçeren Kral Kobra Yılanı 18.585 izlenme - 6 yıl önce Zehirli Nörotoksik Kimyasal İçeren Kral Kobra Yılanı
Kral Kobranın Yılanı Yemesi 01:22
Kral Kobranın Yılanı Yemesi 3.041 izlenme - 1 yıl önce Ormanda aç kalan kral kobra, gözüne kestirdiği bir yılanı zehirleyip öldürdükten sonra afiyetle yemesini izliyoruz efendim.
Vahşi Köpeklerin Kral Kobrayla İnanılmaz Savaşı 00:31
Vahşi Köpeklerin Kral Kobrayla İnanılmaz Savaşı 1.850 izlenme - 1 yıl önce Beş tane vahşi köpekle yaklaşık dört metre uzunluğundaki kral kobra yılanının mücadelesi amatör kamera tarafından kaydedildi. Tayland'da çekildiği tahmin edilen görüntüler sosyal medyada büyük ilgi görüyor.
Kobra Yılanını Böyle Öptü! 01:06
Kobra Yılanını Böyle Öptü! 3.415 izlenme - 5 yıl önce Bir performans sanatçısının Kral Kobra ile gösterisi kameralara böyle kaydedildi 13.03.2014 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Kobra Yılanını Böyle Öptü!' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
kral kobra vs piton 02:39
kral kobra vs piton 5.224 izlenme - 7 yıl önce iki dev yilan karsi karsiya !
Kral Kobra Piton Yılanını Böyle Yutuyor 02:39
Kral Kobra Piton Yılanını Böyle Yutuyor 3.220 izlenme - 6 yıl önce Kral Kobra Piton Yılanını Böyle Yutuyor
Arkaya Dayıyı Alıp Arabesk Rap Yapmak 02:26
Arkaya Dayıyı Alıp Arabesk Rap Yapmak 2.226 izlenme - 4 yıl önce Arkada dayısı olan "Cemal Kral Kobra"yla beraber, arabesk rap dinletisi...
 Terrier Kobra Yılanını Böyle Öldürdü 00:54
Terrier Kobra Yılanını Böyle Öldürdü 1.220 izlenme - 5 yıl önce Terrier cinsi köpek, kral kobra cinsi yılanı tek hamlede öldürdü.
Dünyadaki En Zehirli 10 Hayvan 03:48
Dünyadaki En Zehirli 10 Hayvan 551 izlenme - 1 yıl önce Bu videoda dünyanın en zehirli canlılarını derledik. Taipan yılanı, kral kobra, taş balığı, muz örümceği, takipçi akrep, altın ok kurbağası, mavi halkalı ahtapot, kutu deniz anası... Bu canlıların zehirlerinden bir damla dahi pek çok sayıda insanın ölümüne yol açabiliyor. Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Kral Kobranın Sabrını Test Eden Adam 01:11
Kral Kobranın Sabrını Test Eden Adam 158 izlenme - 8 ay önce Görüntüde kral kobra yılanı karşısında garip hareketler yapan adam yılanın sabrını zorluyor Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Kobra Yılanıyla Şoke Eden Gösteri! 01:09
Kobra Yılanıyla Şoke Eden Gösteri! 437 izlenme - 1 yıl önce Görüntülerdeki adam küçük yaşta, zehirli bir kobra yüzünden babasını kaybetmiş ve kendisini bu gösterilere adamış.
kral kobra 01:16
kral kobra 1.179 izlenme - 8 yıl önce kral kobra
Kral Kobranın Eve Girme Çabası 01:08
Kral Kobranın Eve Girme Çabası 243 izlenme - 2 yıl önce Malezya'da bir evin bahçesinde bulunan ayakkabı rafından çıkan yaklaşık 3 metre uzunluğundaki dev kral kobra evin kapısından içeri girmeye çalışmış. Bir delikten içeri girmeyi başaran kobra daha sonra eve gelen itfaiye ekiplerince yakalanarak götürülmüş.
1. Arabesk Rapçiler Kongresi 02:46
1. Arabesk Rapçiler Kongresi 551 izlenme - 4 yıl önce Ülkemizin kanayan yarası haline gelen bu oluşum geçtiğimiz günlerde bir araya gelip yine düşman çatlattı. Kongreye kaslarını göstermek için çıplak duran rapçimiz damgasını vurdu.
Kral Kobra Edf Ye Ders 04:01
Kral Kobra Edf Ye Ders 429 izlenme - 6 yıl önce Kral Kobra Edf Ye Ders
Kobra Lobisine Darbe Devam Ediyor 02:34
Kobra Lobisine Darbe Devam Ediyor 152 izlenme - 3 yıl önce Kobra lobisine darbe devam ediyor. Hindistanın dağlık karabağ bölgesinde kıstırılan bir kral kobra çatışmaların ardından ölü ele geçirildi. Bölgede süper kobraların yoğun ateşi devam ediyor.
Kobra Yılanlarını Öpen Çılgın 02:23
Kobra Yılanlarını Öpen Çılgın 98 izlenme - 2 yıl önce Yılan eğitmeni arkadaşımız kobralar ile sjavascript:;ergilediği gösterisinde üç kral kobrayı öperek acayip bir cesaret örneği sergilemiş.
king cobra! fragmanı 1 01:34
king cobra! fragmanı 1 414 izlenme - 7 yıl önce bu yılan seni büyülenmiş tutacak! yumuşakça efsanevi bir hükümdarın cangıl krallığına bas kral kobrası. kara sağan kuvvetli ve şaşırtıcı şekilde ölümü andıran o yüz insanı öldürmesi için yeteri kadar bir ısırıkta zehri teslim eder lakin o yalnız diğer yılanlarda avlanır. onun ilgi çeken yaşamı bir esrar oldu şimdiye kadar. nadir ve alışılmadık ayakla uzunluk boyunca ulusal coğrafi filmmakers hindistan arama yiyeceği ve bir arkadaşın yağmur ormanları boyunca onun seyahatinde kral kob
Hindistan'da Kral Kobroya Pet Şişeden Su İçirdiler 00:43
Hindistan'da Kral Kobroya Pet Şişeden Su İçirdiler 69 izlenme - 2 yıl önce Güney Hindistan'nın Kaiga ilçesinde su arayan 3 metrelik dev kobraya pet şişe ile böyle su içirdiler. Kameraya yansıyan görüntüleri izliyoruz.
Aracından 3 Metrelik Kral Kobra Çıkan Çinli 00:33
Aracından 3 Metrelik Kral Kobra Çıkan Çinli 37 izlenme - 2 yıl önce Çin’de bir adamın aracından tam 3 metrelik kral kobra cinsi bir yılan çıktı. Görevliler, özel aparatlarla, uzun süren bir çalışmanın sonunda dev yılanı aracın ön kısmından çıkarmayı başardı. Dev yılan, ardından bir torbaya konularak götürüldü. Doğadaki en büyük zehirli yılan olan kral kobranın adamın aracına nereden ve nasıl girdiği ise bilinmiyor.