Hoşgeldiniz!

kral kobra

Kral Kobra,Piton Yılanını Böyle Yutuyor www.erdemcansivas.tr.gg 02:39
Kral Kobra,Piton Yılanını Böyle Yutuyor www.erdemcansivas.tr.gg 109.390 izlenme - 6 yıl önce Kral Kobra,Piton Yılanını Böyle Yutuyor !! http://www.suskunmedya.com/
kral kobra aslan kapışması 03:04
kral kobra aslan kapışması 98.772 izlenme - 9 yıl önce kral kobra aslan kapışması
5 Köpeğin Kral Kobraya Saldırması 04:00
5 Köpeğin Kral Kobraya Saldırması 6.993 izlenme - 6 ay önce Tayland'da çekildiği tahmin edilen görüntülerde 5 tane vahşi köpekle yaklaşık dört metre uzunluğundaki kral kobra yılanının mücadelesi kameralara böyle yansımış efendim.
kral kobra firavun faresine karşı 01:56
kral kobra firavun faresine karşı 30.359 izlenme - 7 yıl önce
kral kobra diğer yılanı yutuyor 01:53
kral kobra diğer yılanı yutuyor 23.061 izlenme - 7 yıl önce
Kral Kobranın Yılanı Yemesi 01:22
Kral Kobranın Yılanı Yemesi 2.607 izlenme - 6 ay önce Ormanda aç kalan kral kobra, gözüne kestirdiği bir yılanı zehirleyip öldürdükten sonra afiyetle yemesini izliyoruz efendim.
Vahşi Köpeklerin Kral Kobrayla İnanılmaz Savaşı 00:31
Vahşi Köpeklerin Kral Kobrayla İnanılmaz Savaşı 1.645 izlenme - 6 ay önce Beş tane vahşi köpekle yaklaşık dört metre uzunluğundaki kral kobra yılanının mücadelesi amatör kamera tarafından kaydedildi. Tayland'da çekildiği tahmin edilen görüntüler sosyal medyada büyük ilgi görüyor.
Zehirli Nörotoksik Kimyasal İçeren Kral Kobra Yılanı 03:14
Zehirli Nörotoksik Kimyasal İçeren Kral Kobra Yılanı 18.390 izlenme - 5 yıl önce Zehirli Nörotoksik Kimyasal İçeren Kral Kobra Yılanı
Dünyadaki En Zehirli 10 Hayvan 03:48
Dünyadaki En Zehirli 10 Hayvan 474 izlenme - 2 ay önce Bu videoda dünyanın en zehirli canlılarını derledik. Taipan yılanı, kral kobra, taş balığı, muz örümceği, takipçi akrep, altın ok kurbağası, mavi halkalı ahtapot, kutu deniz anası... Bu canlıların zehirlerinden bir damla dahi pek çok sayıda insanın ölümüne yol açabiliyor. Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Kobra Yılanını Böyle Öptü! 01:06
Kobra Yılanını Böyle Öptü! 3.390 izlenme - 4 yıl önce Bir performans sanatçısının Kral Kobra ile gösterisi kameralara böyle kaydedildi 13.03.2014 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Kobra Yılanını Böyle Öptü!' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
kral kobra vs piton 02:39
kral kobra vs piton 5.158 izlenme - 6 yıl önce iki dev yilan karsi karsiya !
Kral Kobra Piton Yılanını Böyle Yutuyor 02:39
Kral Kobra Piton Yılanını Böyle Yutuyor 3.195 izlenme - 5 yıl önce Kral Kobra Piton Yılanını Böyle Yutuyor
Arkaya Dayıyı Alıp Arabesk Rap Yapmak 02:26
Arkaya Dayıyı Alıp Arabesk Rap Yapmak 2.092 izlenme - 3 yıl önce Arkada dayısı olan "Cemal Kral Kobra"yla beraber, arabesk rap dinletisi...
Kobra Yılanıyla Şoke Eden Gösteri! 01:09
Kobra Yılanıyla Şoke Eden Gösteri! 371 izlenme - 6 ay önce Görüntülerdeki adam küçük yaşta, zehirli bir kobra yüzünden babasını kaybetmiş ve kendisini bu gösterilere adamış.
 Terrier Kobra Yılanını Böyle Öldürdü 00:54
Terrier Kobra Yılanını Böyle Öldürdü 1.215 izlenme - 4 yıl önce Terrier cinsi köpek, kral kobra cinsi yılanı tek hamlede öldürdü.
Kral Kobranın Eve Girme Çabası 01:08
Kral Kobranın Eve Girme Çabası 239 izlenme - 8 ay önce Malezya'da bir evin bahçesinde bulunan ayakkabı rafından çıkan yaklaşık 3 metre uzunluğundaki dev kral kobra evin kapısından içeri girmeye çalışmış. Bir delikten içeri girmeyi başaran kobra daha sonra eve gelen itfaiye ekiplerince yakalanarak götürülmüş.
kral kobra 01:16
kral kobra 1.176 izlenme - 7 yıl önce kral kobra
1. Arabesk Rapçiler Kongresi 02:46
1. Arabesk Rapçiler Kongresi 524 izlenme - 3 yıl önce Ülkemizin kanayan yarası haline gelen bu oluşum geçtiğimiz günlerde bir araya gelip yine düşman çatlattı. Kongreye kaslarını göstermek için çıplak duran rapçimiz damgasını vurdu.
Kral Kobra Edf Ye Ders 04:01
Kral Kobra Edf Ye Ders 428 izlenme - 5 yıl önce Kral Kobra Edf Ye Ders
Kobra Yılanlarını Öpen Çılgın 02:23
Kobra Yılanlarını Öpen Çılgın 89 izlenme - 11 ay önce Yılan eğitmeni arkadaşımız kobralar ile sjavascript:;ergilediği gösterisinde üç kral kobrayı öperek acayip bir cesaret örneği sergilemiş.
Kobra Lobisine Darbe Devam Ediyor 02:34
Kobra Lobisine Darbe Devam Ediyor 129 izlenme - 2 yıl önce Kobra lobisine darbe devam ediyor. Hindistanın dağlık karabağ bölgesinde kıstırılan bir kral kobra çatışmaların ardından ölü ele geçirildi. Bölgede süper kobraların yoğun ateşi devam ediyor.
Hindistan'da Kral Kobroya Pet Şişeden Su İçirdiler 00:43
Hindistan'da Kral Kobroya Pet Şişeden Su İçirdiler 63 izlenme - 11 ay önce Güney Hindistan'nın Kaiga ilçesinde su arayan 3 metrelik dev kobraya pet şişe ile böyle su içirdiler. Kameraya yansıyan görüntüleri izliyoruz.
king cobra! fragmanı 1 01:34
king cobra! fragmanı 1 357 izlenme - 7 yıl önce bu yılan seni büyülenmiş tutacak! yumuşakça efsanevi bir hükümdarın cangıl krallığına bas kral kobrası. kara sağan kuvvetli ve şaşırtıcı şekilde ölümü andıran o yüz insanı öldürmesi için yeteri kadar bir ısırıkta zehri teslim eder lakin o yalnız diğer yılanlarda avlanır. onun ilgi çeken yaşamı bir esrar oldu şimdiye kadar. nadir ve alışılmadık ayakla uzunluk boyunca ulusal coğrafi filmmakers hindistan arama yiyeceği ve bir arkadaşın yağmur ormanları boyunca onun seyahatinde kral kob
Aracından 3 Metrelik Kral Kobra Çıkan Çinli 00:33
Aracından 3 Metrelik Kral Kobra Çıkan Çinli 36 izlenme - 8 ay önce Çin’de bir adamın aracından tam 3 metrelik kral kobra cinsi bir yılan çıktı. Görevliler, özel aparatlarla, uzun süren bir çalışmanın sonunda dev yılanı aracın ön kısmından çıkarmayı başardı. Dev yılan, ardından bir torbaya konularak götürüldü. Doğadaki en büyük zehirli yılan olan kral kobranın adamın aracına nereden ve nasıl girdiği ise bilinmiyor.