Hoşgeldiniz!

Kral Şakir

Kral Şakir - Necati Şarkı Soylemeye Çalışıyor 01:16
Kral Şakir - Necati Şarkı Soylemeye Çalışıyor 1.984 izlenme - 5 yıl önce Bir aslan ailesinin modern şehir hayatında geçen komik, eğlenceli ve maceralarla dolu hayatını anlatan Kral Şakir'in yeni bölümleri sizlerle.
Sürekli Dizi | Güç | (Son Bölüm) Türkçe İzle 09:28
Sürekli Dizi | Güç | (Son Bölüm) Türkçe İzle 2.832 izlenme - 6 yıl önce İzlediğiniz İçin Teşekkürler Sürekli Dizi herkesin sevdiği ve merakla izlediği bir çizgi film olarak üst sıralarda yer almaktadır ancak her filmin bir sonu vardır ki ben bu bölümü size sunmak istedim Umarım videoyu beğenmişsinizdir | ne iyi gösteri ama :') |
Kral Şakir - Para Harcama Oyunu 02:31
Kral Şakir - Para Harcama Oyunu 1.746 izlenme - 5 yıl önce Bir aslan ailesinin modern şehir hayatında geçen komik, eğlenceli ve maceralarla dolu hayatını anlatan Kral Şakir'in yeni bölümleri sizlerle.
Kral Şakir: Şakir'in Kopyaları - 21. Bölüm (Çizgi Film) 12:17
Kral Şakir: Şakir'in Kopyaları - 21. Bölüm (Çizgi Film) 2.790 izlenme - 6 yıl önce Abone ol: https://goo.gl/MQPJJk Cartoon Network'ün ilk ve tek yerli yapımı 'Kral Şakir' yeni maceraları ile yayında! Bir aslan ailesinin modern şehir hayatında geçen komik, eğlenceli ve maceralarla dolu hayatını anlatan Kral Şakir'in bütün full bölümleri şimdi Grafi2000cocuk YouTube kanalında! Çizgi dizi, Şakir'in babası Remzi ve yakın arkadaşı Fil Necati’nin başlarını belaya sokmalarını, evin annesi Kadriye'nin aileyi bir arada tutma çabasını ve evin en küçük ama en mantıklı üyesi Canan'ın her seferinde bütün sorunları çözmesi ile bu sevimli ailenin günün sonunda rahat bir nefes alabilmesini komik ve eğlenceli bir dille anlatıyor.
Rap Şarkısı | Kral Şakir | Cartoon Network Çizgi Film 00:53
Rap Şarkısı | Kral Şakir | Cartoon Network Çizgi Film 1.826 izlenme - 5 yıl önce Bir aslan ailesinin modern şehir hayatında geçen komik, eğlenceli ve maceralarla dolu hayatını anlatan Kral Şakir'in bütün full bölümleri şimdi Kral Şakir YouTube kanalında! Çizgi dizi, Şakir'in babası Remzi ve yakın arkadaşı Fil Necati’nin başlarını belaya sokmalarını, evin annesi Kadriye'nin aileyi bir arada tutma çabasını ve evin en küçük ama en mantıklı üyesi Canan'ın her seferinde bütün sorunları çözmesi ile bu sevimli ailenin günün sonunda rahat bir nefes alabilmesini komik ve eğlenceli bir dille anlatıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kral Şakir En Komik Sahneler 01:42
Kral Şakir En Komik Sahneler 2.514 izlenme - 5 yıl önce Kral Şakir en komik sahneler
Kral Şakir: Çanak Çömlek - 20. Bölüm (Çizgi Film) 12:02
Kral Şakir: Çanak Çömlek - 20. Bölüm (Çizgi Film) 2.652 izlenme - 6 yıl önce Cartoon Network'ün ilk ve tek yerli yapımı 'Kral Şakir' yeni maceraları ile yayında! Bir aslan ailesinin modern şehir hayatında geçen komik, eğlenceli ve maceralarla dolu hayatını anlatan Kral Şakir'in bütün full bölümleri şimdi Grafi2000cocuk YouTube kanalında! Çizgi dizi, Şakir'in babası Remzi ve yakın arkadaşı Fil Necati’nin başlarını belaya sokmalarını, evin annesi Kadriye'nin aileyi bir arada tutma çabasını ve evin en küçük ama en mantıklı üyesi Canan'ın her seferinde bütün sorunları çözmesi ile bu sevimli ailenin günün sonunda rahat bir nefes alabilmesini komik ve eğlenceli bir dille anlatıyor.
Kral Şakir: Buzdolabı - 40. Bölüm (Çizgi Film) 11:56
Kral Şakir: Buzdolabı - 40. Bölüm (Çizgi Film) 2.205 izlenme - 5 yıl önce Cartoon Network'ün ilk ve tek yerli yapımı 'Kral Şakir' yeni maceraları ile yayında! Bir aslan ailesinin modern şehir hayatında geçen komik, eğlenceli ve maceralarla dolu hayatını anlatan Kral Şakir'in bütün full bölümleri şimdi Kral Şakir YouTube kanalında! Çizgi dizi, Şakir'in babası Remzi ve yakın arkadaşı Fil Necati’nin başlarını belaya sokmalarını, evin annesi Kadriye'nin aileyi bir arada tutma çabasını ve evin en küçük ama en mantıklı üyesi Canan'ın her seferinde bütün sorunları çözmesi ile bu sevimli ailenin günün sonunda rahat bir nefes alabilmesini komik ve eğlenceli bir dille anlatıyor.
Kral Şakir - İlginç Canavar 01:25
Kral Şakir - İlginç Canavar 1.395 izlenme - 5 yıl önce Bir aslan ailesinin modern şehir hayatında geçen komik, eğlenceli ve maceralarla dolu hayatını anlatan Kral Şakir'in yeni bölümleri sizlerle.
Kral Şakir: Elektronik Sporlar - 41. Bölüm (Çizgi Film) 14:28
Kral Şakir: Elektronik Sporlar - 41. Bölüm (Çizgi Film) 2.127 izlenme - 5 yıl önce Cartoon Network'ün ilk ve tek yerli yapımı 'Kral Şakir' yeni maceraları ile yayında! Bir aslan ailesinin modern şehir hayatında geçen komik, eğlenceli ve maceralarla dolu hayatını anlatan Kral Şakir'in bütün full bölümleri şimdi Kral Şakir YouTube kanalında! Çizgi dizi, Şakir'in babası Remzi ve yakın arkadaşı Fil Necati’nin başlarını belaya sokmalarını, evin annesi Kadriye'nin aileyi bir arada tutma çabasını ve evin en küçük ama en mantıklı üyesi Canan'ın her seferinde bütün sorunları çözmesi ile bu sevimli ailenin günün sonunda rahat bir nefes alabilmesini komik ve eğlenceli bir dille anlatıyor.
Kral Şakir: Şakir'in Rüyası - 17. Bölüm (Çizgi Film) 13:21
Kral Şakir: Şakir'in Rüyası - 17. Bölüm (Çizgi Film) 2.280 izlenme - 6 yıl önce Cartoon Network'ün ilk ve tek yerli yapımı 'Kral Şakir' yeni maceraları ile yayında! Bir aslan ailesinin modern şehir hayatında geçen komik, eğlenceli ve maceralarla dolu hayatını anlatan Kral Şakir'in bütün full bölümleri şimdi Grafi2000cocuk YouTube kanalında! Çizgi dizi, Şakir'in babası Remzi ve yakın arkadaşı Fil Necati’nin başlarını belaya sokmalarını, evin annesi Kadriye'nin aileyi bir arada tutma çabasını ve evin en küçük ama en mantıklı üyesi Canan'ın her seferinde bütün sorunları çözmesi ile bu sevimli ailenin günün sonunda rahat bir nefes alabilmesini komik ve eğlenceli bir dille anlatıyor.
Kral Şakir Süper Atar 01:12
Kral Şakir Süper Atar 2.558 izlenme - 7 yıl önce Kral Şakir, Remzi ve Fil Necati yeni aldıkları atariyi heyecanla beklerler.Bakalim bekledikleri yeni atari oyunu gelince ne yapacaklar.merakla seyretmeyi bekliyoruz.
Kral Şakir: Kayıp Pasta - 38. Bölüm (Çizgi Film) 11:37
Kral Şakir: Kayıp Pasta - 38. Bölüm (Çizgi Film) 1.860 izlenme - 5 yıl önce Cartoon Network'ün ilk ve tek yerli çizgi film yapımı 'Kral Şakir' yeni maceraları ile yayında! Bir aslan ailesinin modern şehir hayatında geçen komik, eğlenceli ve maceralarla dolu hayatını anlatan Kral Şakir'in bütün full bölümleri şimdi Kral Şakir YouTube kanalında! Çizgi dizi, Şakir'in babası Remzi ve yakın arkadaşı Fil Necati’nin başlarını belaya sokmalarını, evin annesi Kadriye'nin aileyi bir arada tutma çabasını ve evin en küçük ama en mantıklı üyesi Canan'ın her seferinde bütün sorunları çözmesi ile bu sevimli ailenin günün sonunda rahat bir nefes alabilmesini komik ve eğlenceli bir dille anlatıyor.
Kral Şakir: Son Sefer - 33. Bölüm (Çizgi Film) 10:24
Kral Şakir: Son Sefer - 33. Bölüm (Çizgi Film) 1.842 izlenme - 5 yıl önce Cartoon Network'ün ilk ve tek yerli yapımı 'Kral Şakir' yeni maceraları ile yayında! Bir aslan ailesinin modern şehir hayatında geçen komik, eğlenceli ve maceralarla dolu hayatını anlatan Kral Şakir'in bütün full bölümleri şimdi Kral Şakir YouTube kanalında! Çizgi dizi, Şakir'in babası Remzi ve yakın arkadaşı Fil Necati’nin başlarını belaya sokmalarını, evin annesi Kadriye'nin aileyi bir arada tutma çabasını ve evin en küçük ama en mantıklı üyesi Canan'ın her seferinde bütün sorunları çözmesi ile bu sevimli ailenin günün sonunda rahat bir nefes alabilmesini komik ve eğlenceli bir dille anlatıyor.
Kral Şakir: Dinozor Gribi - 43. Bölüm (Çizgi Film) 10:30
Kral Şakir: Dinozor Gribi - 43. Bölüm (Çizgi Film) 1.419 izlenme - 5 yıl önce Cartoon Network'ün ilk ve tek yerli yapımı 'Kral Şakir' yeni maceraları ile yayında! Bir aslan ailesinin modern şehir hayatında geçen komik, eğlenceli ve maceralarla dolu hayatını anlatan Kral Şakir'in bütün full bölümleri şimdi Kral Şakir YouTube kanalında! Çizgi dizi, Şakir'in babası Remzi ve yakın arkadaşı Fil Necati’nin başlarını belaya sokmalarını, evin annesi Kadriye'nin aileyi bir arada tutma çabasını ve evin en küçük ama en mantıklı üyesi Canan'ın her seferinde bütün sorunları çözmesi ile bu sevimli ailenin günün sonunda rahat bir nefes alabilmesini komik ve eğlenceli bir dille anlatıyor.
Kral Şakir: Büyük Güç Büyük Sorumluluk - 25. Bölüm (Çizgi Film) 12:01
Kral Şakir: Büyük Güç Büyük Sorumluluk - 25. Bölüm (Çizgi Film) 1.538 izlenme - 6 yıl önce Bir aslan ailesinin modern şehir hayatında geçen komik, eğlenceli ve maceralarla dolu hayatını anlatan Kral Şakir'in bütün full bölümleri şimdi Kral Şakir YouTube kanalında! Çizgi dizi, Şakir'in babası Remzi ve yakın arkadaşı Fil Necati’nin başlarını belaya sokmalarını, evin annesi Kadriye'nin aileyi bir arada tutma çabasını ve evin en küçük ama en mantıklı üyesi Canan'ın her seferinde bütün sorunları çözmesi ile bu sevimli ailenin günün sonunda rahat bir nefes alabilmesini komik ve eğlenceli bir dille anlatıyor. ================================ ? Abone olun!: https://goo.gl/PG3YPf ? Kral Şakir kısa videolar: https://goo.gl/4fbWZp ??? Grafi2000 resmi YouTube kanalı: https://www.youtube.com/grafi2000 ? Fırıldak Ailesi maceraları için: http://bit.ly/2oHwWl7 ?
Kral Şakir (King Shakir) - Trailer | English Subtitle 02:07
Kral Şakir (King Shakir) - Trailer | English Subtitle 1.555 izlenme - 5 yıl önce Jet Sosyete Kanalına ABONE OLUN: https://goo.gl/uZTqFD BKM Kanalına Abone Olun: http://goo.gl/rq6Yql BKM Müzik Kanalına Abone Olun: https://goo.gl/xmCkJH
Kral Şakir: Lunapark - 32. Bölüm (Çizgi Film) 10:24
Kral Şakir: Lunapark - 32. Bölüm (Çizgi Film) 1.287 izlenme - 5 yıl önce Cartoon Network'ün ilk ve tek yerli yapımı 'Kral Şakir' yeni maceraları ile yayında! Bir aslan ailesinin modern şehir hayatında geçen komik, eğlenceli ve maceralarla dolu hayatını anlatan Kral Şakir'in bütün full bölümleri şimdi Kral Şakir YouTube kanalında! Çizgi dizi, Şakir'in babası Remzi ve yakın arkadaşı Fil Necati’nin başlarını belaya sokmalarını, evin annesi Kadriye'nin aileyi bir arada tutma çabasını ve evin en küçük ama en mantıklı üyesi Canan'ın her seferinde bütün sorunları çözmesi ile bu sevimli ailenin günün sonunda rahat bir nefes alabilmesini komik ve eğlenceli bir dille anlatıyor.
Kral Şakir Dergisi 5. Sayısı ile Tüm Bayilerde! 00:21
Kral Şakir Dergisi 5. Sayısı ile Tüm Bayilerde! 1.614 izlenme - 5 yıl önce KRAL ŞAKİR’İN YENİ SAYISI TÜM BAYİLERDE! Kral Şakir ve ekibin muhtişim maceraları yine süpersonik bir dergiyle karşınızda! Hiçbir sayısını kaçırmadığınızı biliyoruz, ama yine de hatırlatalım dedik. Kral Şakir dergisinin beşinci sayısında her zaman olduğu gibi harika bir çizgi macera, beyin yakan bulmacalar, en komik Kral Şakir anları, lömpence sözlüğü var. Koca Kafalar’ın macerası bu sayımızda sona eriyor! Ayrıca yine bir sürü elişi projemiz bulunuyor. Bu ay Mirket maskesi ile arkadaşlarınızı güldürebilecek, el işi projesi olarak Şakir’in otobüsünü yapabileceksiniz! Kral Şakir dergisi pırıl pırıl baskısıyla tüm marketlerde, bayilerde ve zincir mağazalarda bulunabilir!
Kral Şakir: Sınav Gecesi - 37. Bölüm (Çizgi Film) 13:09
Kral Şakir: Sınav Gecesi - 37. Bölüm (Çizgi Film) 1.196 izlenme - 5 yıl önce Cartoon Network'ün ilk ve tek yerli yapımı 'Kral Şakir' yeni maceraları ile yayında! Bir aslan ailesinin modern şehir hayatında geçen komik, eğlenceli ve maceralarla dolu hayatını anlatan Kral Şakir'in bütün full bölümleri şimdi Kral Şakir YouTube kanalında! Çizgi dizi, Şakir'in babası Remzi ve yakın arkadaşı Fil Necati’nin başlarını belaya sokmalarını, evin annesi Kadriye'nin aileyi bir arada tutma çabasını ve evin en küçük ama en mantıklı üyesi Canan'ın her seferinde bütün sorunları çözmesi ile bu sevimli ailenin günün sonunda rahat bir nefes alabilmesini komik ve eğlenceli bir dille anlatıyor.
Kral Şakir - Burak Kut 01:28
Kral Şakir - Burak Kut 736 izlenme - 5 yıl önce Bir aslan ailesinin modern şehir hayatında geçen komik, eğlenceli ve maceralarla dolu hayatını anlatan Kral Şakir'in yeni bölümleri sizlerle.
Kral Şakir - Meteor Düşmesi 01:24
Kral Şakir - Meteor Düşmesi 705 izlenme - 5 yıl önce Bir aslan ailesinin modern şehir hayatında geçen komik, eğlenceli ve maceralarla dolu hayatını anlatan Kral Şakir'in yeni bölümleri sizlerle.
Kral Şakir - Özel Hediyeyi Kazanan Necati 01:38
Kral Şakir - Özel Hediyeyi Kazanan Necati 691 izlenme - 5 yıl önce Bir aslan ailesinin modern şehir hayatında geçen komik, eğlenceli ve maceralarla dolu hayatını anlatan Kral Şakir'in yeni bölümleri sizlerle.
Kral Şakir: Bir Köy Var Uzakta - 27. Bolum (Çizgi Film) 11:43
Kral Şakir: Bir Köy Var Uzakta - 27. Bolum (Çizgi Film) 1.152 izlenme - 5 yıl önce Cartoon Network'ün ilk ve tek yerli yapımı 'Kral Şakir' yeni maceraları ile yayında! Bir aslan ailesinin modern şehir hayatında geçen komik, eğlenceli ve maceralarla dolu hayatını anlatan Kral Şakir'in bütün full bölümleri şimdi Grafi2000cocuk YouTube kanalında! Çizgi dizi, Şakir'in babası Remzi ve yakın arkadaşı Fil Necati’nin başlarını belaya sokmalarını, evin annesi Kadriye'nin aileyi bir arada tutma çabasını ve evin en küçük ama en mantıklı üyesi Canan'ın her seferinde bütün sorunları çözmesi ile bu sevimli ailenin günün sonunda rahat bir nefes alabilmesini komik ve eğlenceli bir dille anlatıyor.
Kral Şakir - Canan Şehri Kurtariyor 02:16
Kral Şakir - Canan Şehri Kurtariyor 675 izlenme - 5 yıl önce Bir aslan ailesinin modern şehir hayatında geçen komik, eğlenceli ve maceralarla dolu hayatını anlatan Kral Şakir'in yeni bölümleri sizlerle.
Yeteneksiz Canan | Kral Şakir | Cartoon Network Çizgi Film 00:50
Yeteneksiz Canan | Kral Şakir | Cartoon Network Çizgi Film 789 izlenme - 5 yıl önce Bir aslan ailesinin modern şehir hayatında geçen komik, eğlenceli ve maceralarla dolu hayatını anlatan Kral Şakir'in bütün full bölümleri şimdi Kral Şakir YouTube kanalında! Çizgi dizi, Şakir'in babası Remzi ve yakın arkadaşı Fil Necati’nin başlarını belaya sokmalarını, evin annesi Kadriye'nin aileyi bir arada tutma çabasını ve evin en küçük ama en mantıklı üyesi Canan'ın her seferinde bütün sorunları çözmesi ile bu sevimli ailenin günün sonunda rahat bir nefes alabilmesini komik ve eğlenceli bir dille anlatıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kanepe | Kral Şakir | Cartoon Network Çizgi Film 01:03
Kanepe | Kral Şakir | Cartoon Network Çizgi Film 782 izlenme - 5 yıl önce Bir aslan ailesinin modern şehir hayatında geçen komik, eğlenceli ve maceralarla dolu hayatını anlatan Kral Şakir'in bütün full bölümleri şimdi Kral Şakir YouTube kanalında! Çizgi dizi, Şakir'in babası Remzi ve yakın arkadaşı Fil Necati’nin başlarını belaya sokmalarını, evin annesi Kadriye'nin aileyi bir arada tutma çabasını ve evin en küçük ama en mantıklı üyesi Canan'ın her seferinde bütün sorunları çözmesi ile bu sevimli ailenin günün sonunda rahat bir nefes alabilmesini komik ve eğlenceli bir dille anlatıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kral Şakir: 1 Nisan - 19. Bölüm (Çizgi Film) 10:13
Kral Şakir: 1 Nisan - 19. Bölüm (Çizgi Film) 1.141 izlenme - 6 yıl önce Cartoon Network'ün ilk ve tek yerli yapımı 'Kral Şakir' yeni maceraları ile yayında! Bir aslan ailesinin modern şehir hayatında geçen komik, eğlenceli ve maceralarla dolu hayatını anlatan Kral Şakir'in bütün full bölümleri şimdi Grafi2000cocuk YouTube kanalında! Çizgi dizi, Şakir'in babası Remzi ve yakın arkadaşı Fil Necati’nin başlarını belaya sokmalarını, evin annesi Kadriye'nin aileyi bir arada tutma çabasını ve evin en küçük ama en mantıklı üyesi Canan'ın her seferinde bütün sorunları çözmesi ile bu sevimli ailenin günün sonunda rahat bir nefes alabilmesini komik ve eğlenceli bir dille anlatıyor.
Sincap Kafalı Çalılık | Kral Şakir | Cartoon Network Çizgi Film 01:17
Sincap Kafalı Çalılık | Kral Şakir | Cartoon Network Çizgi Film 741 izlenme - 5 yıl önce Bir aslan ailesinin modern şehir hayatında geçen komik, eğlenceli ve maceralarla dolu hayatını anlatan Kral Şakir'in bütün full bölümleri şimdi Kral Şakir YouTube kanalında! Çizgi dizi, Şakir'in babası Remzi ve yakın arkadaşı Fil Necati’nin başlarını belaya sokmalarını, evin annesi Kadriye'nin aileyi bir arada tutma çabasını ve evin en küçük ama en mantıklı üyesi Canan'ın her seferinde bütün sorunları çözmesi ile bu sevimli ailenin günün sonunda rahat bir nefes alabilmesini komik ve eğlenceli bir dille anlatıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kral Şakir - Yalnız ve Öfkeli 2 01:00
Kral Şakir - Yalnız ve Öfkeli 2 1.241 izlenme - 6 yıl önce Cartoon Network'ün ilk ve tek yerli yapımı 'Kral Şakir' yeni maceraları ile yayında! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...