Hoşgeldiniz!

kravat

R. T. Erdoğan: “Where is Kravat?” 00:38
R. T. Erdoğan: “Where is Kravat?” 12.280 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenlenen Dünya İnsani Zirvesi kapsamında Yunanistan Başbakanı Çipras ile görüşen Erdoğan Çipras'ın kravat takmadığını görünce kendisinin hediye ettiği kravatı sordu.
Kravatı Öve Öve Bitiremeyen Sunucu (Nostalji) 00:49
Kravatı Öve Öve Bitiremeyen Sunucu (Nostalji) 5.319 izlenme - 12 ay önce TRT'de yıllar önce görev yapan sunucunun partner sunucuların sürekli kravatına dikkat etmesi ortaya eğlenceli görüntüler çıkarmış.
kravat bağlama şampiyonu(2sn) 00:55
kravat bağlama şampiyonu(2sn) 20.836 izlenme - 10 yıl önce günies rekorlar kitabına giren dünyanın en hızlı kravat bağlama şampiyonu sebahattin kara 2 saniyede kravat bağlıyor
Kravat En Kolay Nasıl Baglanır? 01:48
Kravat En Kolay Nasıl Baglanır? 10.755 izlenme - 3 yıl önce Kravat bağlamak erkeklerin ortak dertlerinden biri. Çoğumuzun eli yatkın değil. Yaratılış işte, ne yaparsın? :) Bu videoda pratik bir kravat bağlama yöntemi gösteriyorum. Eğer beğenirseniz like'larınızı ve hayır dualarınızı eksik etmeyin lütfen.
Erdoğan'dan Çipras'a: Where is Kravat? 00:20
Erdoğan'dan Çipras'a: Where is Kravat? 3.687 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dünya İnsani Zirvesi'ne gelen Yunanistan Başbakanı Çipras ile görüştü. Çipras'ın İstanbul'da kravat takmadığını gören Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisinin 2015 yılı sonunda hediye ettiği kravatın nerede olduğunu sordu. Çipras ise gülümseyerek, "Gelecek sefere" yanıtını verdi.
Kravat Bağlamanın En İlginç Yolu 00:49
Kravat Bağlamanın En İlginç Yolu 15.613 izlenme - 9 yıl önce kravat bağlamanın en ilginç yolu
Yeliz Yeşilmen - Kravat 04:23
Yeliz Yeşilmen - Kravat 9.668 izlenme - 5 yıl önce Yeliz Yeşilmen - Kravat
Kolay Kravat Bağlama Yöntemi 00:18
Kolay Kravat Bağlama Yöntemi 5.677 izlenme - 4 yıl önce En kolay, en hızlı ve pratik kravat bağlama yöntemi sizlerle.
Kravat Nasıl Bağlanır? 00:52
Kravat Nasıl Bağlanır? 2.917 izlenme - 4 yıl önce Babalar Günü hediyeleri bir yana dursun işe biraz da pratik yöntem ekleyelim istedik. Basit gibi görünen ama çoğu zaman bir türlü bağlanamayan kravat bağlama kabusuna son! Kravat bağlamanın kolay yolu MigrosTV’de! Ayrıca Babalar Günü Kartı yapımı videomuza da mutlaka göz atın deriz; daha neler hazırladık bir bilseniz!
Kravat Takan Orospular Gördüm 00:48
Kravat Takan Orospular Gördüm 3.529 izlenme - 3 yıl önce Sorduğu sorunun cevabını beklemeden önüne dönen çocuklara sinirlenen Cüneyt abi, doggy pozisyonu alan koala suratlı şaşı ablanın genel olarak sorduğu sorunun ardından ablaya orospu damgasını yapıştırıyor ve 15 saniyede 5 kez orospu diyerek dünya sinemasında bir rekora imza atıyor. Sen kadına orospu de, ardından yetinme 4 kez daha orospu de, sonra koala sıfatlı abla da desin ki: "çocuk yüreği". Demek böyle olmak lazımmış, teşekkürler Cüneyt abi. Site bağyanlarına not: fular takan orospular gördüm. yeminlen.
Beni Atatürk Evlendirdi - Rukiye Erkin 21:31
Beni Atatürk Evlendirdi - Rukiye Erkin 486 izlenme - 7 ay önce Arkadaşlar videoda özellikle ismet inönüyle ilgili çok önemli anılar var. Kravatınız fransız sözüne Atatürk'ün üzülmesi de ayrı bir ilginç nokta. Lütfen kanalıma abone Olun. Tarihle ilgili ilginç ayrıntıları yayınlamaya devam edeceğim.
Kravatlı Kavanoz 01:43
Kravatlı Kavanoz 2.459 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/kravatli-kavanoz/ "Kavanozlar Artık Çok Resmi! Babalar Günü İçin Size Özel Birbirinden Şahane Hediyeler Tasarladık. İlginç Babalar Günü Hediyelerinden Biri; Kravatlı Kavanoz. Yapması Çok Kolay Üstelik! Bu Arada Söz Kravattan Açılmışken Kravat Bağlamanın Pratik Yolunu Gösterdiğimiz Videomuzu Da Mutlaka İzleyin! " "1 Adet Desenli Kağıt 1 Adet Beyaz Kağıt 1 Adet Kavanoz makas yapıştırıcı" "beyaz Kağıda Gömlek Yakası Formunu Çizin Ve Kesin; Desenli Kağıttan Kravat Formu Kesin. Yapıştırıcı Yardımıyla Önce Kravatı Daha Sonra Gömlek Yakalarını Yapıştırın. "
10 Saniyede Kravat Bağlama!! 01:39
10 Saniyede Kravat Bağlama!! 3.285 izlenme - 8 yıl önce 10 saniyede kravat bağlama..
Kravat Bağlamanın En Pratik Ve Kolay Yolu 00:25
Kravat Bağlamanın En Pratik Ve Kolay Yolu 1.648 izlenme - 4 yıl önce her gün kravat bağlaması gereken insanlara üzülerek bu videoyu sizlere sunuyorum.
Kravat Nasıl Bağlanır ? 03:19
Kravat Nasıl Bağlanır ? 2.759 izlenme - 6 yıl önce Kravat Nasıl Bağlanır ?
Saniyede Bir Kravat Bağlıyor 04:24
Saniyede Bir Kravat Bağlıyor 1.017 izlenme - 4 yıl önce Giresunlu Sebahattin Kara, geliştirdiği kendine özgü teknik sayesinde, saniyede bir kravat bağlayabiliyor..
Kravat Nasıl Bağlanır (Seksi versiyon) 01:32
Kravat Nasıl Bağlanır (Seksi versiyon) 1.299 izlenme - 5 yıl önce Kravat nasıl bağlanır? (Seksi versiyon)
Dünya Kravat Bağlama Şampiyonu 01:42
Dünya Kravat Bağlama Şampiyonu 1.163 izlenme - 6 yıl önce Edirne'nin gururu Dünya Kravat Bağlama Şampiyonu Sabahattin Kara1 Saniyede Kravat Bağlayarak Guinness Rekortmeni olmuş
kravat işte böyle bağlanır 01:22
kravat işte böyle bağlanır 1.318 izlenme - 8 yıl önce
İzdivaç Programına Sarhoş Gelen Damat Adayı 00:35
İzdivaç Programına Sarhoş Gelen Damat Adayı 702 izlenme - 3 yıl önce izdivaç programında hemşehrisi teyzeye talip olan amca, stüdyoya Levent Kırca skeçlerini aratmayacak kadar sarhoş gelince olanlar oldu. Şaka şaka; bi şey olduğu yok,kimse çaktırmamış bile. Teyze zaten kendi derdinde..
Eynesil Dünyanın En Hızlı Kravat Bağlayan Adamı Eynesilhaber 01:42
Eynesil Dünyanın En Hızlı Kravat Bağlayan Adamı Eynesilhaber 1.751 izlenme - 7 yıl önce eynesildünyanın en hızlı kravat bağlayan adamı eynesilhaber
karavat imalatı basira tekstil 03:27
karavat imalatı basira tekstil 1.112 izlenme - 7 yıl önce almanyadan ithal edilen özel dikim makineleri ile piyasanın en kaliteli kravatları üretilmektedir.
Dünya Kravat Bağlama Şampiyonu 01:42
Dünya Kravat Bağlama Şampiyonu 690 izlenme - 3 yıl önce Edirne'nin gururu Dünya Kravat Bağlama Şampiyonu Sabahattin Kara'yı izliyoruz efenim. Kendisi 1 Saniyede Kravat Bağlayarak Guinness Rekortmeni olmuş. Helal olsun sana Sabahattin ağabey vallahi büyük başarı. Haa unutmadan boğulma riski yokmuş bu şekilde kravat bağlamada onu es geçmeyelim...
Manyak Rıfat - Gönül Rahatlığıyla Ormana Giden Kadın 01:15
Manyak Rıfat - Gönül Rahatlığıyla Ormana Giden Kadın 830 izlenme - 3 yıl önce Mafya, Orhan'ı öldürmeye karar vermiştir. Baba bu zorlu iş için kiralık katillerin şahı, 'Manyak Rıfat'ı İstanbul'a çağırır. Babanın adamları ve Rıfat buluşmak için 'köşe'de sözleşirler. Manyak Rıfat kendisini tanımları için yakasında kırmızı bir karanfil olacağını haber eder. Aynı saatlerde Tarzan Rıfkı'da gazeteye verdiği 'Jane Aranıyor' ilanından düşürdüğü manitayla buluşmak için yakasında kırmızı karanfille olay mahalline doğru ilerlemektedir. Bakalım Jane aradığını bulabilecek midir?
En Hızlı Kravat Bağlayan Adam :) 02:47
En Hızlı Kravat Bağlayan Adam :) 1.402 izlenme - 8 yıl önce kavgada boğulmuyorsunda ha:)
türkiye de bir ilk fermuarlı kravat .sunan hüseyin 00:40
türkiye de bir ilk fermuarlı kravat .sunan hüseyin 889 izlenme - 8 yıl önce türkiyede bir ilk olan fermuarlı kravat,atv ana haber de yayınlandı röportajı veren firma yetkilisi hüseyin sarialtun .60 dan fazla model ve renk çeşidiyle tüm kravat kullanan herkesin kravat bağlama işinden kurtarıyor.bilgi için hsarialtun2@ yada hsarİaltun2@gmaİl.comadresinden bilgi alabilirsiniz. saygılarımla hüseyin sarialtun
Kravat Nasıl Bağlanır 01:32
Kravat Nasıl Bağlanır 601 izlenme - 5 yıl önce
Ahmet Şerif İzgören - Flörtte Vücut Dili 04:21
Ahmet Şerif İzgören - Flörtte Vücut Dili 570 izlenme - 3 yıl önce Faydalı olması dileğiyle. 1.5 saatlik vücut dili videosundan alıntıdır. Gerçekten kız arkadaşlarınızı tanımak için iyi bir izlenim.
Kilimli.1b Okuma Bay.f.tatar Apaçi 02:20
Kilimli.1b Okuma Bay.f.tatar Apaçi 670 izlenme - 7 yıl önce başöğretmen şükrü yavuz ilköğretim okulu 26 nisan 2011 okuma bayramı apaçi dans gösterisi
Kravat Nasıl Bağlanır? 01:32
Kravat Nasıl Bağlanır? 318 izlenme - 3 yıl önce Gün geçmiyor ki ablalarımız halkı özellikle gençlerimizi bilinçlendirmek amacıyla ellerinden geleni yapmasın. Papyon bağlamayı ve silah temizlemeyi ele alan ablamızdan bu seferde kravat bağlama konusunu ele aldığını görüyoruz. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/94463/papyon-nasil-baglanir