Hoşgeldiniz!

kredi kartı

Tıklanma Rekoru Kıran Kredi Kartı Borcu Şarkısı 01:36
Tıklanma Rekoru Kıran Kredi Kartı Borcu Şarkısı 79.677 izlenme - 5 yıl önce İzmir'de yaşayan Ebru Aslan, 200 bin TL'lik kredi kartı borçlarını ödeyemeyince çaresizliğini şarkıya döktü.
Hsbc Concept 00:38
Hsbc Concept 102.958 izlenme - 5 yıl önce Reklamveren: HSBC Reklamveren Temsilcisi: Ayşegül Şenalp, Didem İzgi, Aylin Gürsoy, Selin Berkman Reklam Ajansı: Grey İstanbul Kreatif Direktörler: Ergin Bin...
Arda Turan’dan Çocuklara Paha Biçilemez Sürpriz! 02:51
Arda Turan’dan Çocuklara Paha Biçilemez Sürpriz! 17.313 izlenme - 2 yıl önce MasterCard’ın Arda Turan ile birlikte çocuklara yaptığı Paha Biçilemez Sürprizi izleyin, çocuğunuz Milano’da gerçekleşecek Champions League finalinde futbol kahramanlarıyla sahaya çıksın. https://www.pahabicilemezsurprizler.com/
İnternetten 2 Tır Domates Alan Çocuk 03:41
İnternetten 2 Tır Domates Alan Çocuk 27.412 izlenme - 4 yıl önce 8 yaşında internetten sanal domates aldı, ekstreyi gören babası şaşkına döndü. Bursa’da, 8 yaşındaki bir çocuk, sanal alemde oyun için babasının kredi kartıyla 2 TIR domates satın aldı. Kabarık fatura, babanın cep telefonuna gelen bilgilendirme mesajıyla ortaya çıktı. Harcamanın kendi bilgisi dışında oğlu tarafından yapıldığını savunan babanın itirazı üzerine Apple, paranın büyük kısmını iade etti. Şoke olan baba, aileleri dikkatli olmaları hususunda uyardı.Edinilen bilgiye göre, ipad üzerinden Turbo Racing League oyununa merak salan 8 yaşındaki Salih Görün, babasının şifresiyle internetten 2 TIR domates satın aldı. Olay, baba Ömer Faruk Görün’ün telefonuna bankadan gelen bilgilendirme mesajıyla ortaya çıktı. Ekstre ile şoke olan baba Görün, hemen Apple'a itiraz ederek, paranın tarafına iadesini istedi. Firma, alınan iki TIR sanal domates için karttan çekilen yaklaşık 600 liranın geri ödenmesine karar verdi.Olayın şokunu üzerinden atamadıklarını ifade eden baba Ömer Faruk Görün, “Oğlumun 1 milyon 571 tane domatesi var. Oyun için 600 lira civarında bir ödemeyle 2 TIR domates satın almış. Bunu bankadan gelen bilgilendirme mesajı ile öğrendik. Gelen mesajda, bu harcama ‘Size ait değilse itiraz edin’ diyordu. Diğer kalemlerle birlikte toplam 600 lira civarında kredi kartından çekim yapılmış. Sağ olsun, oğlum sanal alemde iki TIR domates satın almış” dedi. 8 yaşındaki oğluna Apple Store’dan ücretsiz bazı oyunları indirmesi için şifresini verdiğini anlatan baba Görün, “Ben onun şifreyi unuttuğunu sanıyordum. O şifreyi girerek yükleme yapmaya devam etmiş. Çok da bilinçli bir harcama değil. Çünkü domates satın almış. Bu bir program, indirme değil. Bu herkesin düşebileceği tuzaktır. Diğer çocuk ve ailelerin dikkatli olması lazım. İşe yarasaydı domateslerle salça yapacaktık” diye konuştu. Oğlunun yaptığı harcamalarla ilgili Apple’a itirazda bulunduğunu kaydeden Ömer Faruk Görün sözlerini şöyle sürdürdü: “Toplam 600 lira civarında bir harcama yapılmıştı. Toplam 9 tane indirim yapılmış. Ben bunların 7’sine itiraz ettim. Utandığım için ufak 1-2 kaleme de itiraz etme gereği duymadım. İtirazımı da internet üzerinden yaptım. Bu harcamaların yetkilendirmem dışında olduğunu belirttim. Oğlumun benden izinsiz olarak bu yüklemeyi yaptığını kaydettik. Firma itirazımızı kabul ederek parayı geri ödedi. Domateslerle oyunu zevkli hale getirecek benzin, hız, para, akıl gibi değişik ikonlar alınabilir. Takas yapmak için önce domates satın almak gerekiyor”. “BABAM ÖĞRENİNCE ÇOK KIZDI” Salih Görün ise yaşıtlarına tavsiyelerde bulunarak, “Oyun oynuyordum, istedim, aldım. Babam faturayı görünce çok kızdı. Çocuklar böyle oyunları yüklemesinler. Şimdi elimdeki domatesleri, değişik şeyler alıp harcamak istiyorum. Domateslerle araba, hız, benzin, akıl alınıyor. Bunlar keşke gerçek domates olsaydı. Onları satar, paraların içinde kaydırak yaparak yüzerdim” diye konuştu.
Bilgisayar Korsanı Onur'a 334 Yıl Hapis Cezası 02:44
Bilgisayar Korsanı Onur'a 334 Yıl Hapis Cezası 7.054 izlenme - 1 yıl önce Sanal dünyada korsanlıklar yapıp yakalanınca 199 yıl hapis cezasına mahkum olan 26 yaşındaki Onur Kopçak, devam eden bir başka davada 135 yıl hapis cezası daha ceza aldı.
Kredi Kartı Borç Şarkısı Tık Rekoruna Koşuyor 03:56
Kredi Kartı Borç Şarkısı Tık Rekoruna Koşuyor 14.877 izlenme - 5 yıl önce İzmir'de Yaşayan Ebru Aslan, 200 Bin Tl'lik Kredi Kartı Borçlarını Ödeyemeyince Çaresizliğini Şarkıya Döktü.
Münib Engin Noyan 15:39
Münib Engin Noyan 3.351 izlenme - 4 yıl önce Kredi kart, AVM, İslam ülkelerin zengin ve fakir olması vaazı. Sağlam komonistin iyi bir Müslüman olması.
Bi Kadına Kredi Kartını Verme 00:06
Bi Kadına Kredi Kartını Verme 2.429 izlenme - 4 yıl önce Bi kadına kredi kartını verme
Yayık Makinası Yoğurttan Tereyağı Yapma akildakal 00:32
Yayık Makinası Yoğurttan Tereyağı Yapma akildakal 4.615 izlenme - 6 yıl önce Yayık makinaları
Aysel Gürel ve Deniz Akkaya - Bonus Kart Reklamı (2005) 01:02
Aysel Gürel ve Deniz Akkaya - Bonus Kart Reklamı (2005) 1.317 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en esprili reklam filmlerinden biri sayılan bu reklam filminde rahmetli Aysel Gürel'in kredi kartı ile estetik ameliyat olup bonuslarıyla Deniz Akkaya'ya dönüşmesini izliyoruz.
Çubuklu Yaşar - Ekmek Arası Kaşar (Sarhoş Herif) 05:41
Çubuklu Yaşar - Ekmek Arası Kaşar (Sarhoş Herif) 1.462 izlenme - 3 yıl önce Türk müziği için önemli atılımların atıldığı Ankara Pavyonlarından çıkan güzide bir eserle sizleri başbaşa bırakıyorum.
Ceyhun Yılmaz - Okan Bayülgen Taklidi 05:39
Ceyhun Yılmaz - Okan Bayülgen Taklidi 1.428 izlenme - 3 yıl önce Kanaltürk'te yayınlanan 2. Sayfa progamının konuğu olan Ceyhun Yılmaz bir Okan Bayülgen anısıyla birlikte takldini de yapıyor.
Kuzey Güney - Kredi Kartı Sendromu Küfürlü Dublaj +18 05:00
Kuzey Güney - Kredi Kartı Sendromu Küfürlü Dublaj +18 1.391 izlenme - 4 yıl önce Kuzey Güney Küfürlü Dublaj +18
Mini Şampiyonlar Sahada, Aileleri Statta! 01:20
Mini Şampiyonlar Sahada, Aileleri Statta! 1.187 izlenme - 3 yıl önce Heyecanlıydılar, yıldızlarla tanıştılar, mutluluktan havalara uçtular. İşte 22 Mini Şampiyon’un Galatasaray AS - Borussia Dortmund maçındaki halleri! Siz de çocuğunuzun bu heyecanı yaşamasını istiyorsanız, Mini Şampiyonlar’a bekleriz. https://apps.facebook.com/mini-sampiyonlar/
Başkentli Resul - Vadaa 03:54
Başkentli Resul - Vadaa 813 izlenme - 3 yıl önce Uzunmaltepe & gece gelen arıza production iftaharla sunar; Yurdumuzun post-modern sanatçılarından Başkentli Resul'un kapitalizme verip veriştirdiği, kredi kartının vefasız yüzünü protest bir tavırla irdelediği bu nadide eser sadece alkışlarlayaşıyorum üyeleri için sitemizde yer almakta. Kredi kartı hiçbirşeydir peşin alışveriş herşey.
Başbakan Erdoğan, 'Evinizde Ne Var Ne Yok Alıp Götürürler' 03:56
Başbakan Erdoğan, 'Evinizde Ne Var Ne Yok Alıp Götürürler' 1.152 izlenme - 4 yıl önce Muğla'da toplu açılış töreninde konuşan Başbakan Erdoğan, halkı faiz lobisine karşı uyararak, 'Evinizde ne var ne yok alıp götürürler' dedi.
Murat Boz'lu Paraf Reklamı! 01:12
Murat Boz'lu Paraf Reklamı! 1.507 izlenme - 5 yıl önce Büyük Gizem Perdesi Aralandı, Sır Gibi Saklanan Reklamdan Murat Boz Ve Aslı Tandoğan Çıktı! Aksiyon Sahneleriyle Adından Söz Ettirecek Reklamda Murat Boz Çılgın Aksiyon Sahneleriyle Büyük Şaşırttı!
Kredi kartlarını bir araya toplayan teknoloji 02:09
Kredi kartlarını bir araya toplayan teknoloji 518 izlenme - 3 yıl önce Kredi kartlarını bir araya toplayan teknoloji PLASTC CARD
Kredi Kartı Yüzünden Annesini Öldüren Adam 01:04
Kredi Kartı Yüzünden Annesini Öldüren Adam 637 izlenme - 3 yıl önce Aşırı tuhaf bakışları sahip 32 yaşında ki Brezilyalı Emillio, kredi kartını izinsiz kullandığı için annesini öldürmesini öldürüyor. Bence çok tuhaf hareketleri var kendisinin. İyi seyirler.
Bonus Card - Alsak Alsak Bedavaya Ne Alsak (2000) 01:28
Bonus Card - Alsak Alsak Bedavaya Ne Alsak (2000) 625 izlenme - 3 yıl önce Kredi kartı olayının bokunun çıkmasına çeyrek kala Garanti'nin, o dönem pazarı domine eden Yapı Kredi'nin Worldcard'ına karşı piyasaya sürdüğü "çipli" Bonus Card, sinir bozucu reklam kampanyasıyla(alsak alsak bedavaya ne alsak?) dönemin akılda kalıcı işlerinden biri olmuştur. Reklamdaki dobi-şişman Bonusgiller ailesini Namık Kemal'e mezarında şpakat çektirecek ayarsızlıkta alışveriş yaparken görmekte, hazır giyim-beyaz eşya-süpermarket-araba tepesine bağlı paketler dörtlüsünü de "ay ne kadar Amerikan tarzı" kontenjanından bünyeye almaktayız. Bu reklamdan aşırı etkilenen Türk aileleri birkaç ay sonra patlayacak krize ayazda kalmış gibi yakalanacak, şiş göbekler ballı gerdanlar erirken, Bonus saçlar da banka kara listelerine girdikçe tel tel dökülecektir. Geriye ise kıvırcık kafaların hayatları boyunca yakalarına yapışacak bir lakap yadigar kalacaktır. İşte reklamın gücü!
Kıbleyi Gösteren Kredi Kartı (The Credit Card Qibla) 03:37
Kıbleyi Gösteren Kredi Kartı (The Credit Card Qibla) 444 izlenme - 3 yıl önce Abu Dabi'deki bir banka, üzerine pusula entegre edilmiş kredi kartı çıkarttı. . . .Abu Dabi'deki bir banka, üzerine pusula entegre edilmiş kredi kartı çıkarttı. Kart sahibi böylece dünyanın neresinde olursa olsun kıbleyi bulabiliyor. Birleşik Arap Emirlikleri'nin başkenti Abu Dabi'de devlete bağlı El Hilal Bank, "kıble kart" adlı bir kredi kartı çıkarttı. Kredi kartının içine yerleştirilmiş pusula sayesinde kart sahibi bulunduğu yeri belirttikten sonra Mekke kentinin yönünü bulabiliyor. Nasıl işliyor? Kartın üzerindeki düğmeye basıldığında lityum pille çalışan dijital pusula işlemeye başlıyor ve kuzey yönünü buluyor. Kartla birlikte verilen ülke endeksinden, bulunulan ülkenin numarası girilerek düğmeye yeniden basıldığında kartın üzerindeki minare, kıble yönünü gösteriyor. El Hilal bankası, kıble kart yoluyla İslamî banka özelliğini vurgulamak istediğini ve bu uygulamanın bir ilk olduğunu belirtti. "Kıble kart"ın Hint bir yazılım firmasıyla geliştirildiği açıklandı. © Deutsche Welle Türkçe DW, KNA, BK/EC . . .Abu Dhabi a bank, credit card, pulled on an integrated compass. Abu Dhabi a bank, credit card, pulled on an integrated compass. Card holder so you can find anywhere in the world Qibla. Abu Dhabi is the capital of the United Arab Emirates state-owned Al Hilal Bank, "Qibla card," a credit card released. Thanks to the compass built into the credit card after you specify the location of the card owner can find the direction of the city of Mecca. How does it work? Lithium battery-powered digital compass button is pressed on the card processing starts and ends in northern direction. The country with the card index, the minaret of the country number on the card by entering the button is pressed again, showing Qibla direction. Al Hilal Bank, the Islamic banking through the Qibla card you want to highlight, and one of the first application, he said. "Qibla card" developed in the Indian software firm announced. © Deutsche Welle Turkish DW, KNA, BK / EC www.facebook.com/videqo www.facebook.com/susturamazlar www.susturamazlar.com www.videqo.com
Chp'nin Uşak Mitingi - Detaylar 05:14
Chp'nin Uşak Mitingi - Detaylar 558 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Uşak milletvekili adayları halkı selamlama - Miting detaylar CHP'nin Uşak mitingi- Genel Başkan Kılıçdaroğlu (2): - "Sanki ülkede işsizlik sorunu çözülmüş gibi yabancılara iş verecek kanun tasarısı TBMM'ye sunuldu.
olacak o kadar   kredi kartı alıyoz harcıyoz amigo 01:26
olacak o kadar kredi kartı alıyoz harcıyoz amigo 1.123 izlenme - 9 yıl önce gerçeğeği anlatıyor
Kredi Kartı Mağdurundan Çıplak Eylem 01:20
Kredi Kartı Mağdurundan Çıplak Eylem 451 izlenme - 4 yıl önce Mersin'de 65 yaşındaki emekli bir vatandaş, 1 yıldan bu yana kredi kartını iptal ettiremediği banka önünde çıplak eylem yaptı. Bugün öğle saatlerinde Hastane Caddesi üzerinde bulunan bir bankanın Kuruçeşme Şubesi'ne gelen Bağ-Kur emeklisi Ahmet Ceryan, yoldan geçenlerin şaşkın bakışları arasında banka önünde elbiselerini çıkarmaya başladı. İç çamaşırına kadar soyunan yaşlı adam, çıkardığı elbiselerini kucağına alarak bankaya girmek istedi ancak, kapıda güvenlik görevlileri tarafından durduruldu. Elbiselerini bankaya vermek istediğini söyleyen Ahmet Ceryan'ın içeriye girmesine izin verilmedi.Bunun üzerine banka önünde çıplak vaziyette gazetecilere açıklama yapan Ceryan, bankadan aldığı kredi kartı hesabını 1 yıldan bu yana kapattıramadığını söyledi. Bir yıl önce bankaya bir miktar para yatırdığını, o sırada da kendisine kredi kartı verildiğini anlatan Ceryan, "Bana bir kişi 'haksız' derse kendimi minareye asacağım. Tam 1 yıldır bu hesabı kapatmaya çalışıyorum. 'Bankaya git' diyorlar, 'aşağı git' diyorlar, 'yukarıya git' diyorlar ama bir türlü hesabı kapatmıyorlar" dedi.Bu süre içerisinde kart borcunu sıfırladığını ve kendisine 'artık sana borç gelmez' dediklerini ifade eden Ceryan, "Aradan 3 ay geçti, '12 lira borcun var' dediler onu da yatırdım, sonra '24 lira yatıracaksın' dediler, onu da yatırdım. Bana bir daha kağıt gelmesin dedim. Yaklaşık 1 sene kağıt gelmedi ama dün telefonla arayıp 200 lira borcumun olduğunu söylediler. Ödemezsem hukuki işlem başlatılacağını söylediler. Beni asacaklarsa assınlar artık" diye konuştu. Kendisine verilen kredi kartından sadece bir kez para çektiğini dile getiren Ceryan, şöyle devam etti: "Onu da ödedim ve kapattım. Bütün hepsinin ispatı, elimdeki makbuzlarda mevcut. Personeli de öyle yetiştirmişler ki, ince ayardan geçiriyorlar. Bir türlü kredi kartını iptal etmiyorlar. Dünya duysun sesimizi. Sayın Başbakan'a da buradan sesleniyorum. Bu duruma bir çözüm bulsunlar, ben burada kafayı yedim." Ahmet Ceryan, açıklamasının ardından elbiselerini giyerek bankadan ayrıldı. Ceryan, sorunun çözülmemesi halinde eylemlerine devam edeceğini söyledi.
Tıklanma Rekoru Kıran Kredi Kartı Borcu Şarkısı 01:36
Tıklanma Rekoru Kıran Kredi Kartı Borcu Şarkısı 463 izlenme - 5 yıl önce
Gündem Özel 13 08 2017 03:35:59
Gündem Özel 13 08 2017 63 izlenme - 6 ay önce
Kredi Kartı Borç Şarkısı 03:56
Kredi Kartı Borç Şarkısı 440 izlenme - 3 yıl önce Ebru Aslan isimli ablamız, varolan 200 bin liralık kredi kartı borcunu ödeyemeyince, evliliğini kurtarmak ve iki çocuğa bakmakla yükümlü bir anne olduğunu beyan etmek adına bankalara olan isyanını anlatmış. Her dem taze nostaljik eserleri coverlayarak kadife sesiyle seslendiren ablamız belki bir yol bulunur da Günay'da sahneye çıkarım edasında..Günay kaldı mı hâlâ? Neyse..Geçmiş olsun diyelim. Pek manidar.
Düğünde Damada Takı Niyetine Kredi Kartından Çektirmek 00:40
Düğünde Damada Takı Niyetine Kredi Kartından Çektirmek 345 izlenme - 3 yıl önce Düğün davetinde gerçeleştirilen takı töreninde damatın arkadaşı takı takmak yerine damada ait pos cihazından kredi kartıyla ödeme yapar. Damadın ilgili ödemeyle ilgili nasıl bir fiş veyahut fatura keseceği ile bilinmemektedir.
Pos Makinesi Taşıyan Dubai'li Dilenci 00:44
Pos Makinesi Taşıyan Dubai'li Dilenci 310 izlenme - 2 yıl önce Dubai'de para isteyen dilenci, nakit yok cevabını alınca pos makinesini uzattı.
Zuzu 00:46
Zuzu 350 izlenme - 3 yıl önce Gösterildiği dönem yurdum gençliğinin dimağında fırtınalar estiren reklam. Buyrun anektotlar: *Reklam yayından kaldırıldıktan belli bir süre sonra yapılan kamuoyu yoklamalarında "zuzu reklamının ne tanıttığı" sorulmuş, ahalinin yüzde 70'i benzin istasyonu, yüzde 15'i otomobil, yüzde 10'u oyuncak yanıtı vermiştir. Oysa ki reklam kredi kartı reklamıdır. Bu yönüyle reklam ve tanıtım kategorisinde diplerde yer alan bir başarısızlık öyküsünü sembolize eder. *Kültür ve dilini kaybetme konusunda son raddeye gelmiş, aklı havada gençliğin minnacık söz haznelerine "zuzu" diye bir kelime daha eklemiş; sevgililerin birbirine "zuzu" ve "nek" olarak seslenmesi modasını yaratmıştır. *Nev-i şahsına münhasır Tuba Büyüküstün hanımefendinin kamu gözünde tanınmasına yol açmıştır. (Erkek oyuncu için böyle bir piyango düşünülemez.) *Fon müziği güzelmiş diyenlere: Laid Back- Sunshine Reggae