Hoşgeldiniz!

kremlin

Kremlin Sarayi'nda Kemençe Karadenizlilerin İ 04:47
Kremlin Sarayi'nda Kemençe Karadenizlilerin İ 95.167 izlenme - 7 yıl önce kremlİn sarayi'nda kemençe [rusya'da süper horon] karadenizlilerin İzlemesini tavsiye ederim... http://sohbet.karadenizvideo.net www.karadenizvideo.net
Dj Tiesto - Kremlin Live (İncredible Music) 07:53
Dj Tiesto - Kremlin Live (İncredible Music) 24.718 izlenme - 9 yıl önce dj tiesto - kremlin live power mix incredible music show the song name is: members of mayday.
Moskova Savaşı - Stalin'in Şehri Terk Etmesi 01:22
Moskova Savaşı - Stalin'in Şehri Terk Etmesi 2.131 izlenme - 10 ay önce İkinci Dünya Savaşı tüm hızıyla devam ediyordu ve Barbarossa Harekâtı başarıya ulaşmak üzereydi. Naziler zafere ulaşmak üzereydiler çünkü Moskova'ya 20 KM'ye kadar yaklaşmış ve oraya kadar bütün Komünist Rusya'yı almışlardı. Stalin de şehri işte böyle terk etme kararı alıp şehri terk edince, bunun haberi Hitler'e gitmiş ve Hitler şunu söylemiştir: "Kremlin'i öyle bir bombalayın ki, komünizmin sonu geldiğini herkes görsün!.." Evet bu sözler halkı için mutluluk verdi ama işler beklenildiği gibi de olmamıştı. Komünist Rusya'nın acımasız kışı bastırmış ve Nazileri yavaşlatmıştı. Yiyecek, mermi, silah ve yakıt sevkiyatının o karda kışta hemen gelmesi mümkün değildi. Ayrıca Nazilerin üniformaları da böyle bir kış için tasarlanmış değildi. Naziler kış iyice bastırınca geri çekilmeye başladılar tıpkı Napolyon gibi ve Tayfun Harekâtı başarısızlıkla sonuçlandı...
Rus Halk Şarkısı Kalinka - Faruk Erdemsel 04:40
Rus Halk Şarkısı Kalinka - Faruk Erdemsel 1.146 izlenme - 1 yıl önce Halk arasında kakalin, popolin olarak bilinen, Rus Halk şarkısı 'Kalinka' yı Faruk Erdemsel abimizin Kızıl Ordu ile birlikte icra ettiği muhteşem yorumuyla dinleyelim.
Korkunç İvan: Dehşet Ülkesinin Vahşi Lideri 04:57
Korkunç İvan: Dehşet Ülkesinin Vahşi Lideri 84 izlenme - 2 ay önce Paranoyak bir cani, ülkesini ne kadar büyütebilir? Nasıl bir deli öldürdüğü kişinin cehenneme gittiğinden emin olmak için öldürmeye devam eder? Kim O’da bu hafta: Dehşet ülkesinin Çarı; Korkunç İvan...
Küçük Kız Putin'i Görünce Korkudan Ağlamaya Başladı 00:46
Küçük Kız Putin'i Görünce Korkudan Ağlamaya Başladı 95 izlenme - 6 ay önce Küçük kız Putin'i görünce korkudan ağlamaya başladı Putin'i görünce korkudan ağlayan küçük kız Kremlin'de Çocukları Koruma Günü nedeniyle düzenlenen törende Putin, bir aileye 'Roditelskaya slava' nişanı verdi.
-15 Derecede Kızıl Meydan'da İç Çamaşırı Reklamı 00:35
-15 Derecede Kızıl Meydan'da İç Çamaşırı Reklamı 228 izlenme - 2 yıl önce Alman bir iç çamaşır markası, Pussy Riot grubunun tutuklanmasının 1. yıl dönümünde Moskova'da -15 derecede reklam çekmiş. Reklam destek görürken, pussy riot'u suistimal ettiğini düşünen de yok değil.
Alişan Güven Parasailing Yaparken 00:50
Alişan Güven Parasailing Yaparken 435 izlenme - 7 yıl önce antalya wow topkapi palace da alişan güven parasailing yaparken
Antalya Yolunda 00:54
Antalya Yolunda 122 izlenme - 8 yıl önce kremlin palace a giderken
Küçük kız Putin'i Görünce Korkudan Ağlamaya Başladı 00:46
Küçük kız Putin'i Görünce Korkudan Ağlamaya Başladı 7 izlenme - 6 ay önce Kremlin'de Çocukları Koruma Günü nedeniyle düzenlenen törende Putin, bir aileye 'Roditelskaya slava' nişanı verdi. Rusya'da uluslararası çocuk günü nedeniyle özel bir tören düzenlendi. 4 YAŞINDAKİ KIZ KORKUDAN AĞLADI Törene 4 yaşındaki yana Kleshova damga vurdu. Küçük kız, Rusya devlet başkanı Putin'i görünce önce korktu ardından ağlamaya başladı..
Kremlin: Putin Türkiye'deki Dostluk Maçına Katılmayacak 01:00
Kremlin: Putin Türkiye'deki Dostluk Maçına Katılmayacak 1 izlenme - 3 ay önce Kremlin, Rusya Devlet Başkanı Putin'in 31 Ağustos'ta Antalya'da oynanacak dostluk maçına katılmayacağını açıkladı.
04:43
"moscow City Racing 2014" Yapıldı - 7 izlenme - 2 yıl önce Yarış ve gösteri otomobillerinin yarıştığı ''Moscow City Racing 2014'', başkentte renkli görüntülere sahne oldu.