Hoşgeldiniz!

kremlin

Vladimir Putin Kremlin'de Top Sektirdi 01:24
Vladimir Putin Kremlin'de Top Sektirdi 1.857 izlenme - 2 hafta önce Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, 2018 FIFA Dünya Kupası'na 100 gün kalması dolayısıyla yayınlanan bir video için Kremlin’de top sektirdi.
Kremlin Sarayi'nda Kemençe Karadenizlilerin İ 04:47
Kremlin Sarayi'nda Kemençe Karadenizlilerin İ 99.715 izlenme - 9 yıl önce kremlİn sarayi'nda kemençe [rusya'da süper horon] karadenizlilerin İzlemesini tavsiye ederim... http://sohbet.karadenizvideo.net www.karadenizvideo.net
Dj Tiesto - Kremlin Live (İncredible Music) 07:53
Dj Tiesto - Kremlin Live (İncredible Music) 24.815 izlenme - 10 yıl önce dj tiesto - kremlin live power mix incredible music show the song name is: members of mayday.
Putin ve Infantino Kremlin Sarayında Futbol Oynadı 00:42
Putin ve Infantino Kremlin Sarayında Futbol Oynadı 37 izlenme - 2 hafta önce FIFA internet sitesinde yayınlanan video olay yaratttı.. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve FIFA Başkanı Gianni Infantino Kremlin'in misafir odasında futbol topu ile yeteneklerini sergilediler. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve FIFA Başkanı Gianni Infantino Kremlin'in misafir odasında futbol topu ile yeteneklerini sergilediler. Bu sahne FIFA internet sitesinde yayınlanan videoya dahil edildi. Videoda İngiliz futbolcu Wayne Rooney, Brezilyalı Ronaldo, Meksikalı Jorge Campos, Nijeryalı Jay Jay Okocha, Avustralyalı Harry Kewell, Japonyalı Hidetoshi Nakata yer aldı.
Moskova Savaşı - Stalin'in Şehri Terk Etmesi 01:22
Moskova Savaşı - Stalin'in Şehri Terk Etmesi 2.509 izlenme - 2 yıl önce İkinci Dünya Savaşı tüm hızıyla devam ediyordu ve Barbarossa Harekâtı başarıya ulaşmak üzereydi. Naziler zafere ulaşmak üzereydiler çünkü Moskova'ya 20 KM'ye kadar yaklaşmış ve oraya kadar bütün Komünist Rusya'yı almışlardı. Stalin de şehri işte böyle terk etme kararı alıp şehri terk edince, bunun haberi Hitler'e gitmiş ve Hitler şunu söylemiştir: "Kremlin'i öyle bir bombalayın ki, komünizmin sonu geldiğini herkes görsün!.." Evet bu sözler halkı için mutluluk verdi ama işler beklenildiği gibi de olmamıştı. Komünist Rusya'nın acımasız kışı bastırmış ve Nazileri yavaşlatmıştı. Yiyecek, mermi, silah ve yakıt sevkiyatının o karda kışta hemen gelmesi mümkün değildi. Ayrıca Nazilerin üniformaları da böyle bir kış için tasarlanmış değildi. Naziler kış iyice bastırınca geri çekilmeye başladılar tıpkı Napolyon gibi ve Tayfun Harekâtı başarısızlıkla sonuçlandı...
Rus Halk Şarkısı Kalinka - Faruk Erdemsel 04:40
Rus Halk Şarkısı Kalinka - Faruk Erdemsel 1.960 izlenme - 3 yıl önce Halk arasında kakalin, popolin olarak bilinen, Rus Halk şarkısı 'Kalinka' yı Faruk Erdemsel abimizin Kızıl Ordu ile birlikte icra ettiği muhteşem yorumuyla dinleyelim.
Küçük Kız Putin'i Görünce Korkudan Ağlamaya Başladı 00:46
Küçük Kız Putin'i Görünce Korkudan Ağlamaya Başladı 97 izlenme - 2 yıl önce Küçük kız Putin'i görünce korkudan ağlamaya başladı Putin'i görünce korkudan ağlayan küçük kız Kremlin'de Çocukları Koruma Günü nedeniyle düzenlenen törende Putin, bir aileye 'Roditelskaya slava' nişanı verdi.
-15 Derecede Kızıl Meydan'da İç Çamaşırı Reklamı 00:35
-15 Derecede Kızıl Meydan'da İç Çamaşırı Reklamı 290 izlenme - 3 yıl önce Alman bir iç çamaşır markası, Pussy Riot grubunun tutuklanmasının 1. yıl dönümünde Moskova'da -15 derecede reklam çekmiş. Reklam destek görürken, pussy riot'u suistimal ettiğini düşünen de yok değil.
Korkunç İvan: Dehşet Ülkesinin Vahşi Lideri 04:57
Korkunç İvan: Dehşet Ülkesinin Vahşi Lideri 143 izlenme - 1 yıl önce Paranoyak bir cani, ülkesini ne kadar büyütebilir? Nasıl bir deli öldürdüğü kişinin cehenneme gittiğinden emin olmak için öldürmeye devam eder? Kim O’da bu hafta: Dehşet ülkesinin Çarı; Korkunç İvan...
Alişan Güven Parasailing Yaparken 00:50
Alişan Güven Parasailing Yaparken 441 izlenme - 9 yıl önce antalya wow topkapi palace da alişan güven parasailing yaparken
Antalya Yolunda 00:54
Antalya Yolunda 123 izlenme - 9 yıl önce kremlin palace a giderken
Kazan Kremlini'nde 3D ışık şovu 02:07
Kazan Kremlini'nde 3D ışık şovu 4 izlenme - 1 yıl önce Tataristan'ın tarihi Kazan Kremlini duvarları 3D ışık etkinliğine sahne oldu. Düzenlenen şovda Tataristan'ın ve Rusya'nın tarihi yerleri ve kış resimleri 3D formatında renkli görüntüler oluşturuyor.
Kazan Kremlini'nde 3D Işık Şovu 01:41
Kazan Kremlini'nde 3D Işık Şovu 5 izlenme - 1 yıl önce Tataristan'ın tarihi Kazan Kremlini duvarları 3D ışık etkinliğine sahne oldu. Yılbaşına hazırlık amacıyla düzenlenen şovda Tataristan'ın ve Rusya'nın tarihi yerleri ve kış resimleri 3D formatında renkli görüntüler oluşturdu.
04:43
"moscow City Racing 2014" Yapıldı - 7 izlenme - 4 yıl önce Yarış ve gösteri otomobillerinin yarıştığı ''Moscow City Racing 2014'', başkentte renkli görüntülere sahne oldu.
Kremlin: Putin Türkiye'deki Dostluk Maçına Katılmayacak 01:00
Kremlin: Putin Türkiye'deki Dostluk Maçına Katılmayacak 1 izlenme - 2 yıl önce Kremlin, Rusya Devlet Başkanı Putin'in 31 Ağustos'ta Antalya'da oynanacak dostluk maçına katılmayacağını açıkladı.