Hoşgeldiniz!

kritik

2 Cesur Metin2 Savaşçısı Ve Jinno İmp. 08:18
2 Cesur Metin2 Savaşçısı Ve Jinno İmp. 18.527 izlenme - 7 yıl önce umarız bir sorunumuz olmamıştır gerçekten çok uğraştık bir sorun cıktı ise affedin s
Metin2kellybunndy Ws Sönmez Alesta Ve Kritik Rekoru 00:22
Metin2kellybunndy Ws Sönmez Alesta Ve Kritik Rekoru 1.269 izlenme - 6 yıl önce metin2kellybunndy ws sönmez alesta ve kritik rekoru
Metin2 Tr Asena Klaas25 Ruh 00:06
Metin2 Tr Asena Klaas25 Ruh 1.217 izlenme - 8 yıl önce g1 ruh kritik denemesi
executive decision 02:19
executive decision 1.214 izlenme - 6 yıl önce hava korsanlarının ele geçirdiği boeng 727 nin yolcularının korsanlar amaçlarına ulaşmadan kurtarılması gerekmektedir. zamana karşı yarışı dr. phil. david grant ve ekibi kazanabilecek mi ? dr. phil. david grant kurt russell dr. phil. david grant steven seagal jean flight attendant halle berry captain rat john leguizamo ve diğerleri kahramanca bir görevle karşı karşıyalar. görev hava korsanlarının ele geçirdiği bir 727'ye farkedilmeden gidip yerleşerek tüm amerika'yı haritadan s
Hayat Değiştiren 30 Kritik Şey 11:38
Hayat Değiştiren 30 Kritik Şey 20 izlenme - 2 ay önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yona Tanıtım Ve Kritik Denemeleri 04:52
Yona Tanıtım Ve Kritik Denemeleri 431 izlenme - 7 yıl önce yona tanıtım ve kritik denemeleri
Ronaldinho, Ona Çok Şey Borçlu! 00:52
Ronaldinho, Ona Çok Şey Borçlu! 379 izlenme - 3 yıl önce Güney Amerika'nın en büyük kupası olan Libertadores Kupası'nda mutlu sona ulaşan Atletico Mineiro'da Ronaldinho ve takım arkadaşları kaleci Victor'a çok şey borçlu...Brezilyalı file bekçisi çeyrek final, yarı final ve final maçlarında kurtardığı kritik penaltılarla takımının kupaya uzanmasında büyük bir rol oynadı.
Cem Küçük'ün Ahmet Hakan'a Yüz Karası Demesi 04:12
Cem Küçük'ün Ahmet Hakan'a Yüz Karası Demesi 10 izlenme - 4 hafta önce Gazeteci / yazar Fuat Uğur ve Cem Küçük’ün hazırlayıp sunduğu programda Ahmet Hakan'ın askere gitmemek için dalağını aldırdığı rapor gündeme gelmiş. Ahmet Hakan için, “Yozgat’ın yüz karası” yakıştırmasını yapan gazeteci Cem Küçük ise, “Bunların gerçek yüzü bu. Bunlar Amerika’ya kurban olurlar, Amerika’ya bayılırlar. Biz yeri gelince eleştiriyoruz” şeklinde konuştu ve Hakan’ı belden aşağı vurmakla suçlayarak, “Son dönemleri artık. Bu rezillikleri ile devam etsinler. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın aleyhinde yazan yazarları referans göstermeye devam etsinler” demiş.
Bilic'e Yönetimden Kritik Uyarı! 04:35
Bilic'e Yönetimden Kritik Uyarı! 30 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Metin Albayrak, Eskişehirspor ile oynadıkları maçın ardından sert açıklamalarda bulundu.
Türkiyenin Kritik Konularından Biri de Data Center Konusudur 00:33
Türkiyenin Kritik Konularından Biri de Data Center Konusudur 12 izlenme - 3 yıl önce Datacenter Dynamics Konferans'ını değerlendiren Schneider Electric Genel Müdür Yardımcısı Filiz Gökler, şunları söyledi: Türkiye'yi ele aldığımızda bu konuların bizim için önemli ve gerekli konular olduğunu düşünüyorum.
Külliye'de Kritik Liderler Zirvesi 06:13
Külliye'de Kritik Liderler Zirvesi 2 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti, CHP ve MHP genel başkanlarını, darbe girişimi karşısındaki kararlı tutumları sebebiyle teşekkür etmek ve önerilerini almak üzere, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne davet etti. Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga, CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır, MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman ve AK Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül'e gönderdiği mektupta, Türkiye'nin, 15 Temmuz'da, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mensubu, asker elbisesi giymiş bir grup terörist tarafından gerçekleştirilen silahlı ve kanlı darbe girişimine maruz kaldığını belirtti.
Kritik Zirve Sonrası Hükümet Basın Açıklaması Yaptı 09:04
Kritik Zirve Sonrası Hükümet Basın Açıklaması Yaptı 2 izlenme - 2 yıl önce Ankara’daki bombalı saldırı sonrasında, Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığındaki güvenlik toplantısı, Başbakanlık Resmi Konutu'nda yapıldı. Toplantı sonrasında İçişleri Bakanı Efkan Ala, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ve Adalet bakanı Bekir Bozdağ açıklamalarda bulundu. Müezzinoğlu patlama sonrasında hayatını kaybedenlerin sayısını 34 olarak açıkladı.