Hoşgeldiniz!

krueger

A Nightmare On Elm Street 4: The Dream Master - Joey's Death 01:51
A Nightmare On Elm Street 4: The Dream Master - Joey's Death 4.532 izlenme - 2 ay önce A Nightmare On Elm Street 4: The Dream Master (1988)
Tenis Maçı Sırasında Duyulan Sevişme Sesleri 00:59
Tenis Maçı Sırasında Duyulan Sevişme Sesleri 8.394 izlenme - 11 ay önce Sarasota Challenger'da Mitchell Krueger ve Francis Tiafoe arasında oynanan maç sırasında duyulmuş olan seslerdir. "he can't be that good!" diye bağırması eğlenceli olmuş.
Freddy Krueger - Küvet Sahnesi 01:56
Freddy Krueger - Küvet Sahnesi 21.728 izlenme - 2 yıl önce Yönetmenliğini Wes Craven'in üstlendiği 1984 yapımı kült korku klasiği 'Elm Sokağında Kabus' filminin meşhur küvet sahnesi.
Elm Sokağında Kabus 1984 - Glen'in Ölümü (Johnny Depp İçerir) 01:05
Elm Sokağında Kabus 1984 - Glen'in Ölümü (Johnny Depp İçerir) 1.048 izlenme - 2 ay önce Elm Sokağında Kabus serisinin ilk filminde oynayan Johnny Depp , Sinema kariyerine 20 yaşındayken 1980’li yılların efsane filmi Elm Sokağında Kabus filminde Glen Lantz rolüyle başlamıştır.
Sınırları Zorlayan Ölüm Sahneleri 03:12
Sınırları Zorlayan Ölüm Sahneleri 9.031 izlenme - 2 yıl önce Bol kana ve iğrençliğe hazır olun. Freddy Krueger bu isim size tanıdık geldi mi? Elbette tanıdık geldi... ''Elm Sokağında Kabus'' (A Nightmare on Elm Street) film serisini izlemeyeniz yoktur. İşte bu serinin başrol oyuncusundan (Robert Englund) yine absürd bir korku filmi. 2005 yapımı ''2001 Maniacs'' filminden birbirinden ilginç ve iğrenç öldürme sahneleri.
BMW'nin CEO'su Krueger'in Zor Anları 01:00
BMW'nin CEO'su Krueger'in Zor Anları 4.410 izlenme - 3 yıl önce BMW'nin CEO'su Harald Krueger Frankfurt Otomobil Fuarı'nda yaptığı bir sunum sırasında bayılıp yere düştü. Korumaların kalkmasına yardım ettiği Krueger konuşmasını yarıda kesip sahneden ayrıldı. İşte o anlar.
Nightmare On Elm Street Top 10 Death Scenes 12:35
Nightmare On Elm Street Top 10 Death Scenes 2.059 izlenme - 4 yıl önce Elm Sokağı Kabusu Adlı Efsaneden En İyi 10 Ölümü Seçmişler :)
Elm Sokağında İp Atlayan Manyaklar 00:58
Elm Sokağında İp Atlayan Manyaklar 1.974 izlenme - 3 yıl önce Wes Craven tarafından yazılmış ve yönetilmiş 1984 yapımı Ohio’da Springwood isimli hayali bir kasabada birkaç gencin rüyalarında seri çocuk katili Freddy Krueger’ın hayaleti tarafından katledilmesini konu alan amerikan korku filmidir. Çoğumuzun uzkusuz geceler geçirmesinini sağlayan filmin ip atlayan saykodelik kız evlatlarından oluşan bir demet sunuyorum size.Alkışlarlayaşıyorum.com çocukluk korkularıyla yüzleştiren site.
Freddy Krueger Şakası İle İnsanların Aklını Almak 04:46
Freddy Krueger Şakası İle İnsanların Aklını Almak 1.181 izlenme - 1 yıl önce Azılı katil Freddy Krueger geri döndü! Gece karanlığında insanların karşısına kana susamış bir şekilde çıkan Freddy'den kaçmak pek mümkün değil!
Freddy Krueger'ın Motosiklete Müdahalesi 01:27
Freddy Krueger'ın Motosiklete Müdahalesi 1.706 izlenme - 2 yıl önce Freddy Krueger'in de dediği gibi 'Fren yok sürat var'...1989 yapımı 'Elm Sokağında Kabus' serisinin beşinci filmi olan ''A Nightmare on Elm Street 5: The Dream Child'' filminden korkunç bir görsel şölen.
Tenis Maçındaki Sevişme Sesleri Mücadeleye Damga Vurdu 01:33
Tenis Maçındaki Sevişme Sesleri Mücadeleye Damga Vurdu 356 izlenme - 11 ay önce Amerika'da düzenlenen Sarasota Open tenis turnuvasında, korta yakın evlerden birinden gelen sevişme sesleri maça damga vurdu.
Elm Sokağı Kabusu - İlk Rüya & İlk Kurban 03:04
Elm Sokağı Kabusu - İlk Rüya & İlk Kurban 543 izlenme - 2 yıl önce Elm Sokağında Kabus (A Nightmare On Elm Street), Wes Craven tarafından yazılmış ve yönetilmiş 1984 yapımı Amerikan korku filmidir. Johnny Depp, oyunculuğa ilk adımını bu filmle atmıştır. Film, Ohio’da Springwood isimli kurgusal bir kasabada birkaç gencin rüyalarında seri çocuk katili Freddy Krueger’ın hayaleti tarafından katledilmesini konu alır. Craven filmi yaklaşık 1.8 milyon $ bütçeyle çekmişti. Gösterimde daha ilk haftada bu miktarı telafi etti. ABD’de 25.5 milyon $ gişe hasılatı elde etti. Film, korku türünde çok önemli bir yere kavuştu. Ayrıca filmin kötü adamı Freddy sinema tarihinde en çok bilinen kötü karakter oldu. Hem eleştirmenler hem de Craven filmin başarısında slasher türü (gençlerin psikopat bir seri katil tarafından katledildiği filmler) korku filmlerinin altın çağını başlatan Halloween (1978) filminin önemli rol oynadığını ifade ediyorlardı. Gerçeklik ve rüya alemi arasında gidip gelen bir öyküsü vardı. Rüyalar aleminde var olan Freddy Krueger gerçek dünyadaki insanları öldürebiliyordu. Devam filmleri de gerçeklik ve rüya arasındaki farkları bulanıklaştırmaya devam etti.
Freddy Krueger Yeşilçam'da 02:08
Freddy Krueger Yeşilçam'da 886 izlenme - 3 yıl önce Freddy Krueger Hollywood'da ünlü olmadan önce yol+ssk+sodexho kuponu karşılığında yeşilçam'da çalışması sinemamız için kazanç mıdır yoksa kayıp mıdır, karar vermek oldukça zor gözüküyor. Ama yine bir süperadam gelip kızımızı kurtaracaktır, bu konuda bir endişeniz olmasın. Fantezi açısından bakarsak senaristin bilinçaltına ulaşabileceğimizi düşünebiliriz. Film Künyesi; Demir Yumruk Devler Geliyor (1970)
Freddy Krueger vs Jason Voorhees 08:11
Freddy Krueger vs Jason Voorhees 1.037 izlenme - 3 yıl önce Tüm zamanların en uçuk katillerinden Elm Sokağı'nı kabusa çeviren Freddy Krueger ve dünyanın en uçuk film serisi 13. Cuma'nın güzide katili Jason Voorhess. Bu hiçbir filmde öldürülememiş ölse de dirilmiş iki uçuk karakterin 2003 yılında çekilmiş Freddy vs. Jason filminde kapıştığı efsanevi bir sahne. Jason Voorhes yaklaşık olarak 15 filmlik 13. Cuma serisinde 8 kere ölüp 9 kere dirilmiştir. Hatta bir filminde cehenneme gitmiş daha sonra oradan kurtulup 2445 yılına ışınlanmıştır. İşin tuhafı Jason 2445 yılında yine sorgusuz sualsin öldürmeye devam etmiştir. 13. Cuma serisi yapımcıların her 3 filme bir final yaptırıp hayranların ısrarı üzerine yeniden devam filmlerinin çekilmesiyle günümüze kadar devam etmiştir. Elm Sokağı Kabusu 10 filmi aşmış bir seri olarak yine sinema tarihinde yerini almıştır.
Freddy Krueger Şakası Türkiye'de Yapılırsa! 05:59
Freddy Krueger Şakası Türkiye'de Yapılırsa! 721 izlenme - 3 yıl önce Bir yumurta akı şakası kadar korkutucu bir şaka olmasa da etkili giriş yapan M.T Dream ' in arkadaşları için hazırladığı çılgın şaka. Böyle kaliteli işlerin devamını görmek üzere. Türkiye'de olsa dediniz adamlar yaptı , ellerinde bıçakla dolaşan palyaço şakasını da görmek isteriz. Buda efsanelerden. http://i.ytimg.com/vi/WCCLtFvsjEE/hqdefault.jpg
Erdal Bakkal'ın Elm Sokağı Kabusu - Leyla ile Mecnun 03:34
Erdal Bakkal'ın Elm Sokağı Kabusu - Leyla ile Mecnun 333 izlenme - 3 yıl önce Erdal kimsede parasını bırakmaz. Leyla ile Mecnun'daki göndermeler her zaman iyiydi ama bu bir başka olmuş. Erdal Bakkal vs Freddy Krueger...
Elm Sokağı Kabusu Bölüm 4 İntro 03:05
Elm Sokağı Kabusu Bölüm 4 İntro 313 izlenme - 4 yıl önce Efsane Filmden Paylaşımlara Devam :)
a nightmare on elm street 02:04
a nightmare on elm street 675 izlenme - 8 yıl önce 2010'da vizyona girecek bir yeniden çevrim daha. elm sokağı'nda kabus. los angeles'taki bir mahallede gençler tuhaf bir şekilde ölmeye başlarlar. parmaklarında jilet keskinliğinde bıçaklar olan korkunç bir adamın bulunduğu kabuslar uyurken canlarını almaktadır. rüyalardaki bu hayalet, yıllar önce çocuklarını öldürdüğü aileler tarafından linç edilen sapık fred krueger'dan başkası değildir. freddy her nasılsa şimdi geri dönmüş, yeni yetmeleri bir bir rüyalarında öldürerek intik
hero - nickelback lyrics 03:15
hero - nickelback lyrics 387 izlenme - 7 yıl önce hero - nickelback lyrics
Ayşe - Gör Bak Neler Olacak 03:40
Ayşe - Gör Bak Neler Olacak 179 izlenme - 3 yıl önce Yeşil saçları, Freddy Krueger'ınkileri aratmayan tırnakları ve agresif asiliğiyle (yanlış bir kullanım olduğunu biliyorum lakin bu ablamızın hal ve tavırlarını başka kelimelerle tanımlamam pek mümkün görünmüyor) işte karşınızda 90'ların sonlarında kısa bir süreliğine de olsa ses getirmiş bir isim, Ayşe. Her ne kadar rezil ötesi efektlerle ağızdan alev püskürtülmüş ya da o tırnaklardan ışıklı çizikler atılmış da olsa, asla unutulmaması, unutturulmaması ve sonraki kuşaklara da aktarılması gerektiğini düşündüğüm bir çalışma...
Tribünde Elm Sokağı Kabusu 01:10
Tribünde Elm Sokağı Kabusu 141 izlenme - 2 yıl önce ABD ekiplerinden Portland Timbers 'Elm Sokağı Kabusu' kahramanı Freddy Krueger koreografisi ile dikkat çekti.
A Nightmare On Elm Street - Theme 01:15
A Nightmare On Elm Street - Theme 135 izlenme - 3 yıl önce 80 ila 90 yılları arasında doğmuş olan yoldaşlarımızın korkulu rüyası Freddy serisinin film müziği. 1,2 Freddy geri geldi... diyen kızları ve kurbanlarını uykuda katleden Freddy'nin siması akla geldikçe bizleri uykusuz gecelere gark etmiş, anne ve babamızın arasında uyumak için gece sinsice evin içinde dolaşmamıza yol açmış olan filmin müziği. Dinlerken hala ürpertebilir.
Tuesday Knight - Nightmare 02:11
Tuesday Knight - Nightmare 108 izlenme - 3 yıl önce A Nightmare on Elm Street serisinin dördüncü filmi olan "The Dream Master"ın açılışında çalan müzik, aynı zamanda filmde Kristen Parker rolünü oynayan Tuesday Lynn Knight tarafından 1988 yılında yapıldı.
Ozuna - Freddy Krueger 02:33
Ozuna - Freddy Krueger 93 izlenme - 1 yıl önce "Freddy Krueger" performed by Ozuna iPauta-http://www.ipauta.com
Mortal Nightmare - Kısa Film 08:29
Mortal Nightmare - Kısa Film 46 izlenme - 2 yıl önce 90'larda çocuk olanlar(ki bunun için 80 lerde doğmuş olmanız gerekir) çok iyi bilir ki Mortal Kombat, Street Fighter ve hatta Tekken gibi dövüş oyunlarının manyakları hemen her mahallede bulunurdu. Bir de Gargamel Freddy vardı, o kötüydü... Onun yüzünden uyumaya korkardık o yıllarda. Mortal Kombat oyunuyla Freddy nin kabusunu birleştiren ilginç bir yapım görüyorsunuz burada. İzleyelim...
Killer Guide To Horror: Freddy Krueger ( Hd) Arrow In The Head 03:56
Killer Guide To Horror: Freddy Krueger ( Hd) Arrow In The Head 121 izlenme - 4 yıl önce Killer Guide To Horror: Freddy Krueger ( Hd) Arrow In The Head
Tenis Maçına Damga Vuran Ses! 01:46
Tenis Maçına Damga Vuran Ses! 29 izlenme - 11 ay önce Florida'da Mitchell Krueger ve Frances Tiafoe arasında gerçekleşen tenis maçı ilginç bir olay yüzünden kesildi. Maçın oynandığı tenis kortunun yakının ilişkiye giren bir çiftin çıkardığı ses oyuncuların konsantrasyonun bozdu ve gülüşmelere neden oldu. Maç daha sonra kaldığı yerden devam etti...
Mmsystem - Krueger (Nightmare On Elm Street Theme Remix) 03:04
Mmsystem - Krueger (Nightmare On Elm Street Theme Remix) 63 izlenme - 3 yıl önce remixi bile harika bu müziğin kim yapmışsa eline sağlık
İnsanların Aklını Aşırı Gerçekçi Freddy Krueger Şakası İle Almak 04:46
İnsanların Aklını Aşırı Gerçekçi Freddy Krueger Şakası İle Almak 20 izlenme - 1 yıl önce Azılı katil Freddy Krueger geri döndü! Gece karanlığında insanların karşısına kana susamış bir şekilde çıkan Freddy'den kaçmak pek mümkün değil! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
DiscoPhantom Nightmare on Elm Street Theme Remix 05:27
DiscoPhantom Nightmare on Elm Street Theme Remix 25 izlenme - 2 yıl önce Elm sokağı kabusu remix