Hoşgeldiniz!

kruger

The Host Türkçe Fragman 02:17
The Host Türkçe Fragman 271.031 izlenme - 5 yıl önce Dünyayı kasıp kavuran Alacakaranlık serisinin yazarı Stephanie Meyer yine aynı adlı romanından uyarlanan "The Host" bilim kurgu gerilim tarzına yeni bir solu...
Zebranın Leopara Son Şakası 01:49
Zebranın Leopara Son Şakası 4.966 izlenme - 2 ay önce "Çalılıklar Kümesi" Anlamına Gelen Masai Mara Bozkırlarında Zebranın Hayalarına Yapışan Leoparın CİM CİF'le Tanışması ( Cim Cif Merak Edenler Ateistgay'e Sorabilir)
Paramparça / In The Fade (Türkçe Altyazılı Teaser Fragman) 01:15
Paramparça / In The Fade (Türkçe Altyazılı Teaser Fragman) 4.695 izlenme - 5 ay önce YAKINDA SİNEMALARDA Dünya prömiyerini Cannes Film Festivali’nde yapan Fatih Akın’ın son filmi “Paramparça”, başrol oyuncusu Diane Kruger’a başarılı performansıyla “En İyi Kadın Oyuncu” ödülünü getirdi. Film, “Yabancı Dilde En İyi Film” dalında Almanya’nın Oscar adayı seçildi.
Aslanların Kardeş İntikamı 01:28
Aslanların Kardeş İntikamı 22.113 izlenme - 4 yıl önce Güney Afrika'daki Kruger Ulusal Parkı'nda ilginç bir olay yaşandı. Parkın en ünlü iki aslanı olan 'T' ve 'Kuyruk' kardeşlerini öldüren 4 aslandan bir tanesini yakalayınca intikam almak için öldürdüler
Leopar İle Anne Gnu Arasında Ki Vahşi Savaş 03:58
Leopar İle Anne Gnu Arasında Ki Vahşi Savaş 3.362 izlenme - 8 ay önce Görüntüde Afrikanın vahşi acımasız doğa koşullarında leopar Hitlerin olan meşhur sözünü benimseyerek ''zayıfa acımak doğaya ihanettir'' sözünde doğa olan kanun ve besin zincir görevini benimseyerek daha yavru olan GNU avını almak için anne GNU arasında ki vahşi savaş ilkel savaşı izleyeceğiz iyi seyirler...
Açlıktan yavrusunu yiyen timsah! 01:32
Açlıktan yavrusunu yiyen timsah! 8.639 izlenme - 3 yıl önce Kruger Ulusal Parkı'nda kendine av olarak kendine göre daha küçük bir timsahı seçen timsahı izliyoruz.
  Leopar Yaban Domuzunu Böyle Avladı 00:30
Leopar Yaban Domuzunu Böyle Avladı 13.088 izlenme - 4 yıl önce Güney Afrika’da safariye çıkan bir grup, leoparın yaban domuzunu avladığı anlara şahitlik etti. Güney Afrika’daki Kruger Doğal Parkı’nda safariye çıkan bir grup, bir leoparın yaban domuzunu avladığı anlara tanıklık etti. Tüm bunlar yaşanırken safari ekibi korkudan çıt çıkaramadı.
In the Fade (Aus dem Nichts) Fragman 01:09
In the Fade (Aus dem Nichts) Fragman 2.437 izlenme - 8 ay önce Fatih Akın'ın 2017 Cannes Film Festivali'nde the yarışan filmi In the Fade (Aus dem Nichts) fragmanı.
Darmadağın / Disorder (2015) Türkçe Altyazılı Fragman 01:33
Darmadağın / Disorder (2015) Türkçe Altyazılı Fragman 6.060 izlenme - 2 yıl önce "Darmadağın" 5 Şubat 2016'da sinemalarda! Fransız asker Vincent Afganistan’daki görevinden travma sonrası stres bozukluğu rahatsızlığı ile döner. Lüks bir villada Whalid isimli işadamının karısı Jessie’yi koruması için çalışmaya başlayan Vincent, Jessie’ye karşılığı olup olmadığını çözemediği bir tutkuyla bağlanır. Whalid yurt dışına çıkınca iş adamının kirli işleri nedeniyle Vincent’ın paranoya sandığı pek çok tehlike onları bir kapana kıstıracak ve Jessie ile olan ilişkisi ani bir değişim yaşayacaktır. Cannes Film Festivali Belirli Bir Bakış Bölümü’nde yarışan ve Hitchcock filmlerine benzetilen bu psikolojik gerilim, Mustang filminin senaristlerinden yönetmen Alice Winocour’un ikinci uzun metrajı. AFI Fest'te Yönetmene Jüri Özel Ödülü'nü kazanan DARMADAĞIN’ın başrollerinde Vincent rolünü yönetmenin kendisi için yazdığı César Ödüllü oyuncu Matthias Schoenaerts ve güzel oyuncu Diane Kruger yer alıyor.
Elm Sokağında Kabus Fragman 01:53
Elm Sokağında Kabus Fragman 20.660 izlenme - 5 yıl önce Film, Elm Sokağı'nda geçiyor. Boşanmış bir aileye, dedikoducu arkadaşlara, kendisinin verebileceğinden daha fazlasını isteyen erkek arkadaşa sahip olan Nancy Thompson'ın ile kirli, kahverengi şapkası; kırmızı, yeşil kazağı, parmakları bıçaklarla dolu eldiveni ve yanık suratı ile en popüler korku filmi karakteri Freddy Krueger'ın başından geçiyor. Nancy'nin en yakın arkadaşı Tina ve Tina'nın Rod'la baş başa yatak odasında geçirdikleri bir gecede Tina'nın vahşice öldürülmesiyle Nancy'nin komiser olan babası Donald Thompson dahil herkes cinayetten Rod'u sorumlu tutar. Daha sonra Freddy'nin devamlı Nancy'nin kabuslarına girmesi, en yakın üç arkadaşının da kendisiyle aynı kabusları gördüğünü anlaması ve annesinin Nancy'e Freddy'nin gerçek hikayesini anlatması üzerine Nancy; gerçek katilin Rod değil, Freddy olduğundan emin olur ve sadece kabuslarda ortaya çıkan Freddy'e karşı ofansif bir tavır alarak onu rüya dünyasından çıkarmaya çalışır.
Timsah Timsahı Avlarsa 01:15
Timsah Timsahı Avlarsa 4.902 izlenme - 3 yıl önce Timsah, timsahı avlarsa... Afrika'da bulunan Kruger Ulusal Park'ta büyük olan timsahın küçük olanı nasıl avladığı kameralara takılıyor. Büyük timsah, diğerini adeta bir güreşçi edasıyla çırpıyor.
The Host Göçebe Fragman 4 Türkçe Altyazılı 01:46
The Host Göçebe Fragman 4 Türkçe Altyazılı 9.514 izlenme - 5 yıl önce Dünyayı kasıp kavuran Alacakaranlık serisinin yazarı Stephanie Meyer yine aynı adlı romanından uyarlanan "The Host" bilim kurgu gerilim tarzına yeni bir soluk getirmeyi planlıyor.
The Host Fragman 02:36
The Host Fragman 7.597 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Saoirse Ronan, Diane Kruger, William Hurt gibi isimlerin yer aldığı ve Alacakaranlık Serisi'nin ünlü yazarı Stephenie Meyer'in kitabından esinlenerek hazırlanan The Host filminin fragmanın.
İnsan İçinden Freddy Çıkması 02:33
İnsan İçinden Freddy Çıkması 1.527 izlenme - 2 yıl önce Rüyalarımızın erkeği olan Freddy genç bir delikanlının içinden çıkarak başka bir delikanlıyı öldürür keyifli izlemeler.
Sürüden Ayrılanı Sürü Kapar Misali Sürü Vahşeti 01:16
Sürüden Ayrılanı Sürü Kapar Misali Sürü Vahşeti 2.822 izlenme - 4 yıl önce Güney Afrika'daki Kruger Ulusal Parkı'nda vahşi köpekler, sürüsünden ayrılıp kendi bölgelerine giren başka bir köpeği böyle öldürdü.
aslan zor durumda ( battle at kruger ) 08:23
aslan zor durumda ( battle at kruger ) 7.708 izlenme - 9 yıl önce kral olmak yetmiyor av dahi olsan birlikten güç doguyor en güzel örnegi battle at kruger
Göçebe – The Host (2013) – Klibi: Radioactive – İmagine Dragons 03:02
Göçebe – The Host (2013) – Klibi: Radioactive – İmagine Dragons 7.697 izlenme - 5 yıl önce Alacakaranlık Efsanesi’ serisinin yaratıcısı Stephenie Meyer’den yepyeni bir bilim kurgu filmi… Dünyamız görünmeyen bir düşman tarafından istila edilmişti. İnsanların bedenleri, bu istilacılar için sahiplik yaparken bedenler bir değişikliğe uğramamış gibi görünse de, zihinleri ele geçiriliyordu. Neredeyse herkes teslim olmuştu.Geriye kalan vahşi birkaç insandan biri olan Melanie, yakalandığı zaman sonunun geldiğine inanır. Göçebe, Melanie’nin bedenini alan ruh, yetkililer tarafından bir insan bedeninin içinde yaşarken karşılaşabileceği zorluklar hakkında uyarılmıştır: Baskın duygular, hislerin yoğunluğu, çok canlı olabilen anılar Ama Göçebe’nin beklemediği bir zorluk vardır: Bedeninin önceki sakini zihninden vazgeçmeyi reddeder.Göçebe, Melanie’nin düşüncelerinin derinlerine inerek geri kalan insanların nerde olduğunu öğrenmeye çalışır. Ama Melanie’nin zihninde tek görebildiği, sevdiği adamın, hâlâ saklanan bir insan olan Jared’ın hayalidir. Bedeninin arzularına direnemeyen Göçebe, yakalamak zorunda olduğu bu adama karşı özlem duymaya başlar. Dış güçler, Göçebe ve Melanie’yi, aslında istemeseler de, ortak bir hedefte birleştirir ve birlikte sevdikleri adamı bulmak için tehlikeli ve sonu belli olmayan bir macera için yola koyulurlar…
The Host Fragmanı 02:17
The Host Fragmanı 2.979 izlenme - 5 yıl önce Dünyamız görünmeyen bir düşman tarafından istila edilmişti. İnsanların bedenleri, bu istilacılar için sahiplik yaparken bedenler bir değişikliğe uğramamış gibi görünse de, zihinleri ele geçiriliyordu. Neredeyse herkes teslim olmuştu.Geriye kalan vahşi birkaç insandan biri olan Melanie, yakalandığı zaman sonunun geldiğine inanır. Göçebe, Melanie'nin bedenini alan ruh, yetkililer tarafından bir insan bedeninin içinde yaşarken karşılaşabileceği zorluklar hakkında uyarılmıştır: Baskın duygular, hislerin yoğunluğu, çok canlı olabilen anılar Ama Göçebe'nin beklemediği bir zorluk vardır: Bedeninin önceki sakini zihninden vazgeçmeyi reddeder.Göçebe, Melanie'nin düşüncelerinin derinlerine inerek geri kalan insanların nerde olduğunu öğrenmeye çalışır. Ama Melanie'nin zihninde tek görebildiği, sevdiği adamın, hâlâ saklanan bir insan olan Jared'ın hayalidir. Bedeninin arzularına direnemeyen Göçebe, yakalamak zorunda olduğu bu adama karşı özlem duymaya başlar. Dış güçler, Göçebe ve Melanie'yi, aslında istemeseler de, ortak bir hedefte birleştirir ve birlikte sevdikleri adamı bulmak için tehlikeli ve sonu belli olmayan bir macera için yola koyulurlar.. Vizyon Tarihi 29 Mart 2013
Aus dem Nichts (2017) Fragman 01:09
Aus dem Nichts (2017) Fragman 271 izlenme - 8 ay önce Katja's life collapses after the death of husband and son in a bomb attack. After the time of mourning and injustice, here comes the time of revenge.
Sky (2015) Fragman 01:52
Sky (2015) Fragman 688 izlenme - 2 yıl önce 2015 yapımı Sky filminin fragmanı. Filmde Diane Kruger, Norman Reedus ve Gilles Lellouche başrolde oynuyor.
The Host Fragman 02:36
The Host Fragman 1.327 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Saoirse Ronan, Diane Kruger, William Hurt gibi isimlerin yer aldığı ve Alacakaranlık serisinin ünlü yazarı Stephenie Meyer kitabından sinemalara uyarlanan The Host filminin yayınlanan üçüncü resmi fragmanı.
battle at kruger 08:24
battle at kruger 663 izlenme - 7 yıl önce
 Kruger Ulusal Parkı'nda Ok Atan Kirpi ile Leopar Savaşları 05:25
Kruger Ulusal Parkı'nda Ok Atan Kirpi ile Leopar Savaşları 92 izlenme - 11 ay önce Kruger Ulusal Parkı'nda Ok Atan Kirpi ile Leopar Savaşları Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
The Host Türkçe Fragman 02:17
The Host Türkçe Fragman 453 izlenme - 5 yıl önce Alacakaranlık Serisinin Yazarı Stehenie Meyer'dan Ve Truman Show'un Yaratıcısı Andrew Niccol'ün Yönetmenliğinden The Host 29 Mart'ta Sinemalarda.
Filin Şakası Olmazmış 00:37
Filin Şakası Olmazmış 292 izlenme - 3 yıl önce 23 yıllık tecrübeye sahip olan profesyonel safari rehberi Johann Lombard, Güney Afrika'daki Kruger Milli Parkı'nda büyük bir tehlike atlatmış. Dişi bir Afrika fili, koşarak rehberin içinde bulunduğu araca saldırmış. Neyse ki olayda herhangi bir yaralanma olmamış.
Öfkeli Fil Arabadaki Turistlere Saldırdı 00:42
Öfkeli Fil Arabadaki Turistlere Saldırdı 289 izlenme - 4 yıl önce Güney Afrika'daki Kruger Millî Parkı'nı ziyaret eden bir İngiliz çift, otomobillerine bir filin saldırması ardından yaralandı. Yetkililer, filin davranışının sebebini bilmediklerini ve ziyaretçilerin güvenliği için filin öldürüldüğünü açıkladılar.
Zürafayı Boynundan Isırıp Avlayan Aslanlar 02:14
Zürafayı Boynundan Isırıp Avlayan Aslanlar 196 izlenme - 3 yıl önce Güney Afrika'daki Kruger Ulusal Parkı'nda kaydedilen görüntülerde, aslanlar bir zürafayı adım adım pusularına çekmiş ve esas aslan zıplayıp boynuna saldırarak noktayı koymuş.
kruger lions kill hippo 06:09
kruger lions kill hippo 265 izlenme - 7 yıl önce kruger ulusal parkı.
Soysuzlar Çetesi Aldo Raine Konuşma Sahnesi 02:55
Soysuzlar Çetesi Aldo Raine Konuşma Sahnesi 372 izlenme - 4 yıl önce Aynı günlerda Avrupa’nın başka bir köşesinde Teğmen Aldo Raine (Brad Pitt), Yahudi askerler tarafından kurulan bir grubu düşmana karşı misilleme yapma amacıyla organize etmektedir. Düşmanları tarafından “Piçler” yakıştırmasıyla bilinen Raine’ın grubu, Nazi Almanyasının önde gidenlerine zarar verme misyonunu üstlenmiştir. Bu amaçla, Alman sinema oyuncusu ve gizli ajan Bridget Von Hammersmark (Diane Kruger) ile işbirliği yaparlar.Shasoanna’nın kendi intikamını alma planlarını yaptığı bir sinema salonunun çatısı altında hepsinin kaderleri kesişecektir.
SİNEMADA PLASTİK MAKYAJ_SİNEMASKOP_KANAL35 11:48
SİNEMADA PLASTİK MAKYAJ_SİNEMASKOP_KANAL35 224 izlenme - 4 yıl önce Cansu Bizim'in Hazırlayıp Sunduğu Sinemaskop Programı Cuma Saat 23:00, Cumartesi Saat 17:00,Pazar 13:30 Pazartesi Saat 14:30 'te Kanal 35 Ekranlarında.filmlere Ait En Güncel Bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkası, Soundtrack, Dvd Ve Eleştiriler Kısaca Sinema Dünyasında Üretilen Her Şey Sinemaskop'ta... **** Program Sonunda Sorumuza Dogru Cevabı Veren İlk İzleyicimize Haftanın Filminin Dvd'sini, İkinci İzleyicimize Cınemaximum'dan 2 Kişilik Sinema Bileti Hediye Ediyoruz. https://www.facebook.com/sinemaskopkanal35