Hoşgeldiniz!

Kruvasan Videoları İzle

Kruvasan Tarifi 07:54
Kruvasan Tarifi 25.308 izlenme - 4 yıl önce Ayrıntılı Anlatımıyla Kruvasan Tarifi
Çikolatalı Kruvasan 02:35
Çikolatalı Kruvasan 320 izlenme - 1 yıl önce Çikolatalı Kruvasan: Malzemeler: Milföy Hamuru Fındık ezmesi Badem Milföyleri açtıktan sonra üçgen halinde kesin. Fındık ezmesi sürün ve badem serpin. Uzun kenardan kıvırın. Üzerine yumurta sürüp 10 dakika fırınlayın.
Kruvasan Tarifi? Kruvasan Nasıl Yapılır? 04:38
Kruvasan Tarifi? Kruvasan Nasıl Yapılır? 82 izlenme - 2 yıl önce Kruvasan Tarifi? Kruvasan Nasıl Yapılır? Kruvasan yapılırken nelere dikkat edilmelidir?, kruvasan kruvasan
Kruvasan İmalat Tesisi için Kesme ve Katlama Makinası 02:34
Kruvasan İmalat Tesisi için Kesme ve Katlama Makinası 283 izlenme - 3 yıl önce Hazır açılmış hamur kruvasan işleme makinesi yerleştirilir. İstenen kalınlığı kalibratörler yardımı ile ayarlanır. Açılan hamur kesimi ve katlama işlemi yapılarak ürün çıkış tavasına düşer. Paslanmaz ve boyalı kaporta seçenekleri vardır 2000 adet – 4000 adet / saat kapasiteli modellerde üretilmektedir. Makine kapasitesi istenen kruvasan ebadına göre düşebilir. Dolgusuz kruvasan imalatına uygun kruvasan işleme makinasıdır. Dolgulu kruvasan ( içi çukulata, marmelat, salam, sosis veya peynir dolgulu ) imalat için ayrı bir makina modelimiz mevcuttur. G 1000 D 1880 Y 1600 mm – 550 kg
Hamur işleme ve kesme tezgahı 01:25
Hamur işleme ve kesme tezgahı 24 izlenme - 9 ay önce Demo videosu gösterilen çalışma masası , hamur işleme ve kesme istasyonunda kruvasan imalatı örneklenmiştir. Orta ölçekli imalatlar için uygun bir çözüm olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Kesme aparatlarını değiştirerek farklı ürünlerin de imalatı yapılabilmektedir. Kruvasan imalatında kalibrasyon istasyonu kullanılarak, hamurun sabit incelikte (kalınlıkta) olması ile gramajlarda oluşan değişiklikler önlemiştir. Kalibrasyon sayesinde gramaj fazlası önlenerek kazanca dönüşmektedir.
Kruvasan Yasaklandı 01:05
Kruvasan Yasaklandı 75 izlenme - 4 yıl önce Kruvasan yasaklandı Halep'te "Hıristiyan Avrupa'nın emperyalizmini" simgelediği iddiasıyla kruvasan yasakladı.