Hoşgeldiniz!

kucağına

Alexandra Stan Beyaz'ın Kucağına Oturdubeyaz Neye Uğradığını Şaşırdı ! 00:39
Alexandra Stan Beyaz'ın Kucağına Oturdubeyaz Neye Uğradığını Şaşırdı ! 15.543 izlenme - 6 yıl önce Alexandra Stan Beyaz'ın Kucağına OturduBeyaz Neye Uğradığını Şaşırdı !
Alexandra Stan Beyaz'ın kucağına oturdu 01:14
Alexandra Stan Beyaz'ın kucağına oturdu 14.435 izlenme - 6 yıl önce
Ibrahim Sadri - Bir Oğlun Oldu Anne 05:45
Ibrahim Sadri - Bir Oğlun Oldu Anne 18.890 izlenme - 4 yıl önce BİR OĞLUN OLDU Kanter içinde gece Kanter içinde her yanım Her yanım bu gece vurgun içinde Kurşun yemişim, sürgün yemişim Bu sana ilk gelişim Vur emriyle düşmüşüm kapına Düşmüşüm kucağına, bu yara sıcak ana Yok elimde bir demet menekşe, Yok elimde sevdiğin gülşekeri Yak işte sana bir şey Bilmem ki ne demeli Bir tek ağır yaralı özlemim Ve bir tek gözlerine sürdüğün gözlerim Anne benim aç kapıyı Oğulcuğun, küçük tavşanın, kör olmayasıcağın Ölmeyesin, yitmeyesin Yürek yarası gitmeyesin dediğin Anne benim aç kapıyı İşte geldim, işte bu sana ilk gelişim. Hep senin için gökyüzünde bir evimiz olsun isterdim. Hep senin için bulutları isterdim Ellerimi açtırıp dua ettirirken O küçük evimizde sokulurken göğsüne her gece Hani her gece sorduğumda Anne babam nerde Nerde kuşların dilinden anlayan Ve menekşelerle konuşan adan Nerde anne Ve sen bastırıp bağrının kızılca kıyametine acını Gelecek oğul, sen uyu şimdi Baban gelecek bir yağmur gibi yağmurla Rahmete boğacak yoksulluğumuzu derken Ben uyur, düşümde Senin için bir ev görürdüm gökyüzünde Sen, babam, ben ve melekler Ve melekler anne Anne melekler Önce babam sonra onlar terk ettiler gecelerimizi Ben de çekip gittiğimde Yani oğulcuğun yani yürekyarın İçinden geçen şarkın gittiğinde Sen nasıl yaşadın anne Kanter içinde gece Kanter içinde her yanım. Her yanım bu gece vurgun yemişin Kurşun yemişim, sürgün yemişim Bu sana ilk gelişim Vur emriyle düşmüşüm kapına Düşmüşüm kucağına, bu yara sıcak ana Vakit yok artık İstersen kalayım böylece Ama bi kere öpseydim elinden Ama bir kere sürseydin gözlerimi gözlerine yeniden Yok elimde bir demet menekşe, Yok elimde sevdiğin gülşekeri Yak işte sana bir şey Bilmem ki ne demeli Birtek ağır yaralı özlemim Ve birtek gözlerine sördüğün gözlerim Anne benim aç kapıyı Oğulcuğun, küçük tavşanın, körolmayasıcağın Ölmeyesin, yitmeyesin Yürek yarısı gitmeyesin dediğin Anne benim aç kapıyı İşte geldim, işte bu sana son gelişim. Üzülme kapanıyor diye gözlerim İşte gidiyorum vakit doldu İşte kapanıyor gözlerim kapının önünde Öğrettiğin gibi ellerimi kaldırıp gökyüzüne Ve eğip başımı önüme dua ediyorum Üzülme anne vakit doldu İşte şimdi bir oğlun oldu Bir oğlu oldu anne Kanter içinde gece Kanter içinde heryanım.
Mali Canlı Yayında Şarkıcı Mercan'ı Kucağına Aldı 03:00
Mali Canlı Yayında Şarkıcı Mercan'ı Kucağına Aldı 9.620 izlenme - 8 yıl önce
Alexandra Stan Beyaz'ın Kucağına Oturdu 04:53
Alexandra Stan Beyaz'ın Kucağına Oturdu 1.401 izlenme - 6 yıl önce Alexandra Stan Beyaz'ın kucağına oturdu
Alexandra Stan Beyaz'ın Kucağına Oturuyor 01:14
Alexandra Stan Beyaz'ın Kucağına Oturuyor 1.033 izlenme - 5 yıl önce Alexandra Stan Beyaz'ın Kucağına Oturuyor :)
Russell Brand Katharina Mcphee'yi Zorla Kucağına Oturttu! 03:28
Russell Brand Katharina Mcphee'yi Zorla Kucağına Oturttu! 1.112 izlenme - 5 yıl önce Pop şarkıcısı Katy Perry'nin kendisi gibi şarkıcı olan eski kocası Russell Brand katıldığı programda Katharine McPhee'yi yakalayarak zorla kucağına oturttu...
Hakemin Kucağına Kucağına Penaltı Atmak 01:27
Hakemin Kucağına Kucağına Penaltı Atmak 95 izlenme - 7 ay önce Futbolun yüz karası Bükreş oyuncusunun attığı penaltıya hakem de dahil olmak üzere herkes şaşırdı. Keyifli seyirler...
Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına 03:41
Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına 933 izlenme - 6 yıl önce
Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına 2004 03:39
Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına 2004 818 izlenme - 7 yıl önce aslıhan erkişi - gel anne kucağına 2004
Hakem amigo kızların kucağına atladı 00:31
Hakem amigo kızların kucağına atladı 523 izlenme - 6 yıl önce
Melis Bilen - Aşkın Kucağına Fena Oturduk (Remix By Fractal System) 03:04
Melis Bilen - Aşkın Kucağına Fena Oturduk (Remix By Fractal System) 424 izlenme - 5 yıl önce Melis Bilen'in Söz, Müzik Ve Aranjesi Kendisine Ait Olan Aşkın Kucağına Fena Oturduk Adlı Parçasının Dubstep Remixi.
Hakan Özge Ulusoy'u Kucağına Almaya Kalkarsa 01:34
Hakan Özge Ulusoy'u Kucağına Almaya Kalkarsa 381 izlenme - 5 yıl önce Hakan Özge Ulusoy'u Kucağına Almaya Kalkarsa
Rus Gelini Kucağına Aldı Sonrasında Olanlarla Canlı Yayın Buz Kesti 01:43
Rus Gelini Kucağına Aldı Sonrasında Olanlarla Canlı Yayın Buz Kesti 128 izlenme - 1 yıl önce Birkan, Rus Gelin Adayı Luvrita'yı Kucağına Alıp Kulise Götürdü Zuhal Topal'la'nın Rus gelin adayı Luvrita, aşk yaşadığı Birkan'la kıskançlık nedeniyle gergin anlar yaşadı. Berkan, Luvrita'yı kucağına alıp kulise götürdü. Zuhal Topal'la'nın Rus gelin adayı Luvrita ve evlilik yolunda hızla ilerlediği damat adayı Birkan kıskançlık nedeniyle canlı yayında gergin anlar yaşadı. CANLI YAYINDA KISKANÇLIK KRİZİNE GİRDİ Birkan'ın gelin adayı Esmira ile bir gece kulübünde çekilen fotoğrafları sonrası kıskançlık krizine giren Rus gelin adayı Luvrita, canlı yayında Birkan'la neredeyse ayrılma noktasına geldi.
Gel Anne Kucağına Aslıhan Erkişi 03:39
Gel Anne Kucağına Aslıhan Erkişi 252 izlenme - 7 yıl önce
Kucağına Kız Düşen Erkekler 01:58
Kucağına Kız Düşen Erkekler 55 izlenme - 1 yıl önce Kucağına Kız Düşen Erkekler
Dostlarıma 03:32
Dostlarıma 210 izlenme - 9 yıl önce ...
Kucağına Kız Düşen Erkekler 01:58
Kucağına Kız Düşen Erkekler 25 izlenme - 1 yıl önce Kucağına Kız Düşen Erkekler