Hoşgeldiniz!

kucaklama

Öpüşme Cezalı Oyun 4 03:50
Öpüşme Cezalı Oyun 4 20.357 izlenme - 3 yıl önce Prank denen bu dallama kızları öpmeye devam ediyor. Bu sefer işi daha da abartarak kucaklıyor, bi gün yolda işi bitirecek ama ne zaman bilmiyoruz neyse yine izlemekten başka çare yok.
Köpekbalığına Sarılan Yürek Yemiş Dalgıç 01:00
Köpekbalığına Sarılan Yürek Yemiş Dalgıç 2.245 izlenme - 2 yıl önce Korkusuzca köpekbalıklarının arasına giren dalgıç, onlara duyduğu yakın ilgiyi böyle gösterdi.Köpekbalığını kucaklayan, elleriyle ağzını açan adam kameralara hem samimi hem de tehlikeli pozlar verdi.
Saati 80 Dolara Profesyonel Kucaklama 01:04
Saati 80 Dolara Profesyonel Kucaklama 1.393 izlenme - 3 yıl önce Kucaklaşmak ya da birine sarılmak için para ödeyen olur mu? New York'ta Ali C. adlı bir kadın, saati 80 dolara kucaklaşma, sarılma hizmet veren bir şirket kurdu. Ali C. verdiği hizmetin kucaklaşmadan öteye gitmeyen bir iş olduğunu önemle vurguluyor. Dip Not : Bu iş buralarda yürümez.
Gülben Ergen'in Cenk Eren'in Kucağına Oturması 00:49
Gülben Ergen'in Cenk Eren'in Kucağına Oturması 1.511 izlenme - 3 yıl önce Programda, konuğu Eren ile koyu bir sohbete giren Gülben Ergen, ilerleyen dakikalarda şarkı söylemeye başladı. Stüdyoda uzun süre dans eden Gülben Ergen bir süre sonra şarkıya eşlik eden Cenk Eren'in kucağına oturdu. Programa katılımcıların sayısının artacağı söylenmekte. Bende katılmayı düşünüyorum desem yalan olmaz.
Yoldan Geçen Kızları Kucaklayıp Götürmek 02:12
Yoldan Geçen Kızları Kucaklayıp Götürmek 938 izlenme - 3 yıl önce İki youtube fenomeni bu sefer bir araya gelip güçlerini birleştirmiş. Şaka dediğin korkunçlu olur komik olur ama bunlar moral bozmaya birebir. Asla türkiyede olsa demiyoruz.
 Saati 80 Dolara Profesyonel Kucaklama  00:58
Saati 80 Dolara Profesyonel Kucaklama 491 izlenme - 4 yıl önce Saati 80 Dolara Profesyonel Kucaklama
Kuleden Senkronize Atlama 00:11
Kuleden Senkronize Atlama 715 izlenme - 3 yıl önce Olimpiyatları az çok takip edenler bilir seyretmesi en zevkli dallardan biri kuleden senkronize dalmadır. Bu iki türk genci bu spor dalına yeni bir soluk getirmişler.Yüzme federasyonun gözünden kaçmış olabilir ama bizden kaçmaz.Bundan sonrası devletimize kalmış.Bu atlayışın bayrağımızı göndere çektirip güreş ve halter dışında bir dalda istiklal marşını dünya aleme dinleteceği muhakkak.Bireysel dalda ise yapılacak güzel bir bombalama atlayış ile madalya garanti diyorum ben.
Aslancıklardan Kanka Yapan Adam 02:27
Aslancıklardan Kanka Yapan Adam 137 izlenme - 3 yıl önce Aslan parkında görevli çalışanın şirin aslan yavruları tarafından kucaklanmasını izliyoruz. Gayet evcil bir şekilde hareket eden yavrular bakıcılarını çok seviyorlar, gerçi bir ara yavrucağın yirim senin burnunu hareketiyle (1:32) heyecanlanmadık da değil. Umarım aslancıklar büyüyüncede bu ilişkileri sürer.
Alessandro Florenzi - Büyükanneyi Kucaklama (Gol Sevinci) 00:44
Alessandro Florenzi - Büyükanneyi Kucaklama (Gol Sevinci) 79 izlenme - 3 yıl önce 21 Eylül 2014'te oynanan Roma'nın Cagliari'ye ev sahipliği yaptığı maçta takımının 2. golünü kaydeden Florenzi'nin tribündeki gol sevincini izleyelim.
Sırtına Alıp Götürseydin 00:05
Sırtına Alıp Götürseydin 12 izlenme - 8 ay önce