Hoşgeldiniz!

kucaklamak

Düğünden Kız Kaçırmak 00:50
Düğünden Kız Kaçırmak 2.298 izlenme - 3 yıl önce Düğünde oynamak için kalkan kızı iki kişi sinsice yaklaşıp kaçırmaya çalışıyor.
Hülya Avşar'ın Küçük İbo'yu Kucağına Oturtması 00:30
Hülya Avşar'ın Küçük İbo'yu Kucağına Oturtması 1.102 izlenme - 2 yıl önce Hülya Avşar'ın, Hülya Şovlu günleri. Konuklardan biri Küçük İbo;hal böle olunca alır kucağına severde sever, yuğurur da yuğurur. Yanaktan bir buse alacakken İbo dayanamaz ve kafasını çevirir işte o andan sonra küçük ibo gerileme dönemine girer, kasetleri satmaz, dizisi tutmaz ve bu günlerde sadece ayştayn'ın annesiyle arasındaki benzerliklerle gündeme gelir.
80'lerin Besili Gençleri ve Serserileri - Tarzan Rıfkı 05:39
80'lerin Besili Gençleri ve Serserileri - Tarzan Rıfkı 646 izlenme - 2 yıl önce Rahmetli Kemal Sunal'ın filmi Tarzan Rıfkı filminden kesitler,80 lerin besili gençlerini ve serserilerini izliyoruz, bu bir grup genç futbol oynamak için sevimli mahallenin piknik yaptığı yeri işgal eder, tabi bunu duyan mahalleli bu serserileri dövmek için piknik alanına giderler ve olaylar gelişir. 80 lerdeki serseri tipler demek böyleymiş cix gözlükler ve hepsinde birer tane bandana, değişik değişik...
Muzdarip - Kavuşma 02:39
Muzdarip - Kavuşma 2.121 izlenme - 8 yıl önce tür : alaturka hafİf müzİk . ö n s ö z : özlem varsa, kavuşma da var ; hicran varsa, vuslat da var... ne müthiş bir saadetdir, hicran'dan sonraki vuslat...ne yüce bir mertebedir : tapınmak - aşk ayininde kor gibi yanarak ; muzdarip olup iki ayrı bedenden ; kaynaşıp, yek-vücut olarak ; vahdet-i vücud'a ulaşmak... ne muhteşemdir...
Kadın Yan Hakemi İstemeyerek Düdüklemek 00:06
Kadın Yan Hakemi İstemeyerek Düdüklemek 439 izlenme - 3 yıl önce Futbol enteresan bir spordur. Özellikle kadınların daha fazla futbolla ilgilenmesi, futbol sahalarında görmek isteyeceğimiz sahnelere sebep olacaktır. Görünen o ki, Vermalen de yıllardır içinde ukte olan bir fantezisini gerçekleştirmiş.
Bir Teröristi Kucaklamak İster Misiniz? 02:27
Bir Teröristi Kucaklamak İster Misiniz? 184 izlenme - 4 yıl önce Filistinli iki küçük kız çektikleri bu videoyla İsrail'i protesto ettiler.
Paha Biçilmez Hayvan Şefkati (Tavukla Kucaklaşma) 00:14
Paha Biçilmez Hayvan Şefkati (Tavukla Kucaklaşma) 191 izlenme - 3 yıl önce Bazı Hisler, Sadece İnsana Has Değil. Çok iyi nasıl anlatsam bilemedim çok iyi çok güzel. Böyle hayvanları geçtim böyle insanlar bile yok etrafımda...
Alternatif Kurbanlık Koyun Taşıma Yöntemi 00:50
Alternatif Kurbanlık Koyun Taşıma Yöntemi 241 izlenme - 3 yıl önce Kurban Bayramı öncesi kurbanlık alan iki kişinin motosiklet ile kurbanlık koyunu taşıması görenleri hayrete düşürdü.
Kızları Birden Kucakalamak 01:52
Kızları Birden Kucakalamak 126 izlenme - 4 yıl önce Yolda Yürüyen Kızları Arkalarından Koşup Birden Kucakladılar Ve Bakın Neler Oldu...
Bir Teröristi Kucaklamak İster misiniz? 02:27
Bir Teröristi Kucaklamak İster misiniz? 103 izlenme - 3 yıl önce İki Filistinli küçük kız İsrail'in masum insanları terörist diye anlandırıp katletmesini protesto ediyor.
Sevinçten Hakemi Kucaklamak 00:10
Sevinçten Hakemi Kucaklamak 77 izlenme - 3 yıl önce Middlesborough'ta forma giyen Andre Bikey, Leeds'i 1-0 yendikleri maçın ardından hakemi kucakladı. Andre Bikey, 2013'ün ilk puanını kazanmalarının verdiği sevinçle bitiş düdüğünü duyar duymaz maçın hakemini kucaklayarak havaya kaldırdı. İşte o anlar...
Messi'yi Durdurmak İçin Kucaklamak 00:18
Messi'yi Durdurmak İçin Kucaklamak 62 izlenme - 2 yıl önce Bugün oynan Barcelona Real Aociedad maçonda Sociedadlı Gaztanaga'nın Messi'yi yaka paça aşağı indirmesi. Adam bildiğin kucaklayıp eve götürcek Messi'yi.
İhsanoğlu: 04:15
İhsanoğlu: " Türkiye, 76 Milyonu Kucaklayan Bir Devlet Başkanı İstiyor" 4 izlenme - 4 yıl önce Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, seçim çalışmaları kapsamında kendisini destekleyenlerle Dedeman Otel'de iftarda bir araya geldi.