Hoşgeldiniz!

küçük adam

İntikamını Almaya Gelmiş Küçük Adamın Kavgası 01:00
İntikamını Almaya Gelmiş Küçük Adamın Kavgası 11.872 izlenme - 4 ay önce Herkes bir nedenden dolayı kavga eder.Görüntüde ufak bir adam belli bir nedenden dolayı cüssesine bakmadan ayı gibi adama kafa tutuyo o değişik anları izliyoruz.
küçük adam çok komik yıkılacaksınız :) 07:22
küçük adam çok komik yıkılacaksınız :) 154.128 izlenme - 9 yıl önce küçük adam çok komik yıkılacaksınız :)
küçük adam 01:30
küçük adam 66.580 izlenme - 6 yıl önce küçük şeytan
küçük adam part 2 05:54
küçük adam part 2 51.283 izlenme - 8 yıl önce küçük adam part 2
Mikro Sevgili Orhan'ın Dramı 01:22
Mikro Sevgili Orhan'ın Dramı 3.907 izlenme - 11 ay önce Figen, eşi 2 yıl önce ölmüş bir duldur. Orhan Figen'in sadece parası için sevdiği gönül eğlendirdiği eski sevgilisidir ve Figen yeni limanlara yelken açmıştır, fakat Orhan Figen'in peşini bırakmamaktadır. Karmaşık ilişkiler, aşk, şehvet, ihtiras dolu "Tavlacı Kız" filminden bir kesit sizlerle, efem.
Küçük Adam 01:39
Küçük Adam 2.153 izlenme - 4 yıl önce Eğil De Eğilir Yukarı Bak De Yukarı Bakar ... Laf Dinleyen Bebekkkk Sanki Eğitilmiş Gibi :))))))
dev kız küçük adam reklam videosu 00:50
dev kız küçük adam reklam videosu 3.051 izlenme - 7 yıl önce dev kız küçük adam reklam videosu
küçük adam gülmekten yıkılacaksınız 07:22
küçük adam gülmekten yıkılacaksınız 1.844 izlenme - 5 yıl önce djenver2009
little man tate 01:43
little man tate 2.973 izlenme - 6 yıl önce jodie foster'ın yönettiği 'little man tate'in başrolünde yetenekli çocuk oyuncu adam hann-byrd var. dede jodie foster tek başına oğlu fred'i adam hann-byrd büyütmeye çalışıyor. bir anda oğlunun aslında bir dahi olduğunu keşfeden dede fred'in hakettiği herşeye sahip olmasını tüm eğitim imkanlarının kendisine sunulmasını istiyor. dede aynı zamanda oğlunu kötü niyetli insanlardan da korumak zorunda. foster ilk yönetmenlik deneyiminde etkileyici bir dram sunuyor izleyiciye.
Küçük Adam 04:07
Küçük Adam 1.942 izlenme - 7 yıl önce izleyin mutlaka ama
kafası küçük adam-bir insanlık dramı 06:32
kafası küçük adam-bir insanlık dramı 2.657 izlenme - 8 yıl önce sadece geyik amaçlı çekilmiş bir videodur. magazin haberlerini de hiciv eder haddi olmadan
Küçük Adam 01:10
Küçük Adam 650 izlenme - 4 yıl önce Küçük Adam
little man fragmanı 5 02:20
little man fragmanı 5 1.278 izlenme - 5 yıl önce yıllarca hapis yattıktan sonra şartlı tahliyeyle serbest bırakılan aşırı kısa boylu ama çetin ceviz mücevher hırsızı calvın sıms marlon wayans artık hırsızlıktan emekli olmanın zamanı geldiğine ama önce son bir vurgun yapması gerektiğine karar verir. ünlü bir suç patronu calvin ve eski ortağı percy p'ye tracy morgan ünlü queen diamond kraliçe elmas için 100.000 dolar önerir. calvin mücevher mağazasının güvenliğindeki bir gedikten dolayı bu işin çocuk oyuncağı olacağını düşünür. ama so
Küçük adamdan bayıltan yumruk 00:34
Küçük adamdan bayıltan yumruk 676 izlenme - 5 yıl önce Küçük adamdan bayıltan yumruk
Kuledeki Küçük Adam 03:04
Kuledeki Küçük Adam 1.060 izlenme - 8 yıl önce kuledekİ küçük adam
Küçük Adam Atahan - Halk Arenası 11:31
Küçük Adam Atahan - Halk Arenası 182 izlenme - 1 yıl önce Halk TV'de yayınlanan, usta gazeteci Uğur Dündarı'ın sunduğu "Halk Arenası" programında bu akşam balyoz davası mahkumlarının aileleri vardı. Deniz Kurmay Albay Erdinç Altıner'in oğlu Atahan Altıner programa damgasını vurdu. 9 yaşındaki Atahan'ın söyledikleri izleyenleri hem güldürdü hem ağlattı.
Ramis Ekinci - Küçük Adam 08:43
Ramis Ekinci - Küçük Adam 446 izlenme - 5 yıl önce
İlk Tekvando Dersinde Harikalar Yaratan Ufaklık 01:54
İlk Tekvando Dersinde Harikalar Yaratan Ufaklık 144 izlenme - 1 yıl önce Minik sevimli bir çocuk ilk kez tekvando kursuna başlıyor. İlk kuşak olan beyaz kuşağı alabilmesi için ilk tahtasını kırması gerekiyor. Ufak tekvandocunun tahtayı kırmaya çalıştığı anları izliyoruz.
Oyuncakları Karşısında Görünce Beyin Mıncıklaması Geçiren Küçük Adam 00:40
Oyuncakları Karşısında Görünce Beyin Mıncıklaması Geçiren Küçük Adam 42 izlenme - 6 ay önce Eğer hayatınızda henüz böyle bir sevinç yaşamasaydınız, bu sevimli ufaklı size o duygunun nasıl bir şey olduğunu gösterecek. Annesiyle birlikte oyuncakçıya giden küçük adam gördüğü oyuncaklar karşısında çılgına döndü. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bulut Atar Gülen Küçük Adam 01:22
Bulut Atar Gülen Küçük Adam 340 izlenme - 4 yıl önce Bulut atar gülen küçük adam
İtalyan Spikerin Umut'un Golüne Verdiği Tepki 00:28
İtalyan Spikerin Umut'un Golüne Verdiği Tepki 175 izlenme - 2 yıl önce Efendim dün oynanan Juventus-Galatasaray maçının son bölümleri o kadar hızlı geçti ki, maç 1-1 iken bir kafa golü ile öne geçen Juventus'un golünün tekrarını izleyemeden Umut Bulut rakip ağları havalandırdı. Tam o dakikalarda İtalyan spikerin tepkisi izliyoruz.
Gölcüklü Küçük Adam 03:58
Gölcüklü Küçük Adam 152 izlenme - 4 yıl önce Gölcüklü Küçük Adam
Ramis Ekinci - Küçük Adam 08:43
Ramis Ekinci - Küçük Adam 138 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Kopuşkılar Çıkış Tarihi: 23.06.2000 Türkçe Rock Şarkı Sözleri: Küçük adam küçük adam Tiyatrolar kurdun Oyunlar oynadın Filimler çevirdin Sen hiç sahneye çıkmadın ki Küçük adam Küçük adam küçük adam Küçüldükçe küçüldün Küçük adam Ordular kurdun Polisleri sokaklara saldın Bekçileri kapılara diktin Sen bukadar mı Korunmaya muhtaçtın ki Küçük adam Küçüldükçe küçüldün Küçük adam Aşkı şiirlerde romanlarda Hikayelerde öykülerde Öğrendin Sen hiç kendi duygunu Yaratmadın ki Küçük adam Küçük adam küçük adam küçüldükçe küçüldün Bak küçük adam Pornografi organnafi Bir de baktım ki hayat fani Her yanımız oldu gafi Ne olacak şimdi yani Sen hiç kendi şeklini Bulmadın ki Küçük adam küçük adam Küçüldükçe küçüldün Küçük adam Sarı mavi yeşil Mor esmer kumral Kırmızı beyaz zenci Sen hiç renklerin en ötesine Bakmadın ki Küçük adam küçük adam Küçüldükçe küçüldün Küçük adam Buraya Amerika Buraya Antartika Şuraya Afrika Üzerinde bulunduğumuz Topraklara ise Türkiye dedin Sen hiç sınırların ötesini Görmedin ki Küçük adam küçük adam Küçüldükçe küçüldün Küçük adam
Candaş Hastanede 00:54
Candaş Hastanede 327 izlenme - 8 yıl önce hastanede keyif
kapa çeneni küçük adam! 01:03
kapa çeneni küçük adam! 133 izlenme - 5 yıl önce
bobbe j 02:26
bobbe j 216 izlenme - 9 yıl önce büyümüşte küçülmüş
Efsane Dansçı Muhammed 02:40
Efsane Dansçı Muhammed 63 izlenme - 4 yıl önce efsane dansçı
Yiğitcan 02:33
Yiğitcan 44 izlenme - 5 yıl önce erol ayçam
Kuledeki küçük adam 30:44
Kuledeki küçük adam 27 izlenme - 1 yıl önce 19. yüzyılın sonlarına doğru Paris'te büyük bir buluş sergilendi. Bu, yedinci sanat olarak bilinen sinemaydı. Perdedeki de Lumiere Kardeşler'in yaptığı, tarihin ilk sinema filmiydi. Filmin ilk gösteriminde şaşırtıcı bir olay meydana geldi. İzleyiciler filmin ortasında büyük bir panikle ayaklandılar. Filmdeki istasyona yaklaşan tren görüntüsü, onlara öylesine inandırıcı gelmişti ki, trenin kendilerini ezeceğini düşünmüşlerdi. Çünkü ilk kez bir sinema perdesi görüyorlardı ve o dönem için bir hayli üstün olan teknoloji nedeniyle görüntüyü gerçek sanmışlardı. İzleyiciler perdeye yansıyan ışığa aldanmışlar, oluşan görüntüleri gerçek sanmışlardı. Aradan 100 yıl geçti... Bugün aynı yanılsama, hologram yani üç boyutlu görüntü oluşturan özel gözlükler sayesinde elde ediliyor. Bu gözlüğü takan insanlar, gördükleri sanal dünyanın gerçek olduğu hissine kapılarak heyecanlanıyorlar. Kendilerini bu sanal alemin içinde hissediyorlar. Ve tüm bunları, izledikleri bu görüntülerin sanal olduklarını bilmelerine rağmen yapıyorlar. Bundan 100 yıl önce ilk sinema filmini izleyenler ya da bilgisayar destekli 3 boyutlu sanal ortamlarda dolaşanlar kendilerini sanki gerçekten orada gibi hissediyor, heyecanlanıyor hatta korkuyorlar. Peki ya bizim şu anda başka bir teknolojinin içinde yine aslında orda olmadığımız halde sanki o hayatı yaşıyormuş gibi hissediyor, heyecanlanıyor olmadığımızın kanıtı nedir? http://www.a9.com.tr/izle/1175/HD-Belgeseller/Kuledeki-kucuk-adam A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Yiğitcan 01:24
Yiğitcan 38 izlenme - 5 yıl önce yiğitcan