Hoşgeldiniz!

küçük enişte

Davutoğlu'ndan Mükemmel Top Kontrolü 00:07
Davutoğlu'ndan Mükemmel Top Kontrolü 13.229 izlenme - 2 yıl önce BJK Stadı'nın açılışında Recep Tayyip Erdoğan'la Ahmet Davutoğlu adeta ülkenin durumunu özetleyen bir paslaşmaya imza atıyor.
Boks Maçı Tadında Vol2 - Köksal Baba 02:12
Boks Maçı Tadında Vol2 - Köksal Baba 17.848 izlenme - 3 yıl önce Köksal Babamızın bir diğer maçı efendim, kendisi müsabaka sonunda omuzlara alınarak kutlanıyor. Ne güzel adamsın sen Köksal Baba, bütün mahalle arkanda sevenin çok sevmeyenin yok. Önceki müsabaka için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113529/boks-maci-tadinda-kucuk-eniste-icerir
Ahmet Davutoğlu - Seks Cumhuriyetten Bahseder 00:37
Ahmet Davutoğlu - Seks Cumhuriyetten Bahseder 9.265 izlenme - 2 yıl önce 6 Haziran 2015 tarihinde partisinin Konya mitinginde konuşan Ahmet Davutoğlu, konuşmasının bir kısmında CHP'yi eleştirirken, anlam verilemeyen bu gafı yapıyor. Nasıl bir bilinçaltı varsa artık...
Türkiye Genel Seçimleri - Tayvan (NDA) 01:37
Türkiye Genel Seçimleri - Tayvan (NDA) 6.769 izlenme - 2 yıl önce Gezi parkı eylemlerinde yaptıkları animasyonlar çok konuşulan ve AKP'yi çok kızdıran Tayvan'lı animasyon şirketi NDA, gene durumu özetlemiş. Bunlar Türkiye'yi iyi tanıyor.
Davutoğlu Gittiğinde Türkiye Şaha Kalkacak 03:51
Davutoğlu Gittiğinde Türkiye Şaha Kalkacak 4.082 izlenme - 1 yıl önce Son 2 gündür olan biteni hepimiz biliyoruz ve dünden itibaren Küçük enişteyi itibarsızlaşma çabaları başladı. Bizlerin gözünde zaten pek itibarı olmasa da kendi seçmeleri her şeyi yalayıp yuttukları için bu tarz göndermeler onlara sanırım. Neyse AKP Ankara Milletvekili Aydın Ünal, A Haber'de yayınlanan Memleket Meselesi adlı programda "Seçilmiş bir Cumhurbaşkanı varsa, Başbakan biraz daha geride duracak" dedii ve ekledi. Davutoğlu gittiğinde Türkiye Şaha kalkaca. :D Olm akpli olmak zor iş lan. Düşünsenize bugün deliler gibi savunduğunuz değerleri ertesi gün durduk yere satıyorsunuz. ahahaha iyice boka batıyoruz beyler. Yüklenen tübitak videosundan sonra ben göç etme kararı aldım.
Boks Maçı Tadında - Küçük Enişte İçerir 01:33
Boks Maçı Tadında - Küçük Enişte İçerir 4.163 izlenme - 3 yıl önce Nam-ı değer Köksal Babamız, Süleyman Köse'nin özel korumasıdır ve Fanatik Trabzonspor Taraftarıdır. 1.15 cm boyu vardır, kilosu 30 kilogramdır.
Tosun Paşa -  Küçük Enişteyi Parçalamışlar 02:44
Tosun Paşa - Küçük Enişteyi Parçalamışlar 2.167 izlenme - 2 yıl önce Küçük Enişte kendisini artık Tellioğullarının eniştesi değil bir oğlu olarak görmektedir ve Seferoğullarından kimi görse kavga çıkartmaktadır.heyhat sürekli dayak yemektedir.yine bir dayak sonrası Şaban'ın o enfes yorumuyla Küçük Enişte'nin çaresizliği gözler önüne serilmiştir.Kraldan çok kralcı Küçük Enişte... Şaban'ın sofra toplaması ise ayrı bir efsane olarak Türk sinemasında ki yerini almıştır.
Şaban Küçük Enişte 01:18
Şaban Küçük Enişte 5.174 izlenme - 9 yıl önce küçük enişteyi kim dövdü :)
Ahmet Davutoğlu'ndan Tayyip Erdoğan'a Efsane Cevap 00:27
Ahmet Davutoğlu'ndan Tayyip Erdoğan'a Efsane Cevap 1.101 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Ahmet Davutoğlu, Tokat mitinginde CHP lideri Kılıçdaroğlu’nu “eleştireceğim” diye tarihi bir gaf yaptı. Davutoğlu, kendisinin kaleme aldığı 'Stratejik Derinlik' isimli kitabı'yla ilgili olarak Kılıçdaroğlu’nun “Özetini okudum” sözlerine yönelik “Hiç kitabın özeti okunur mu? Hafıza özürlü, okuma özürlü” diye çıkış yaptı.Davutoğlu’nun unuttuğu ise Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da yıllar önce Cüneyt Özdemir ile röportaj yaparken, kitap okuma soruna ilişkin olarak "Bana arkadaşlar kitap özeti getiriyorlar” sözleri oldu.
Tutmayın Küçük Enişteyi! 00:29
Tutmayın Küçük Enişteyi! 1.170 izlenme - 3 yıl önce Tosun Paşa filminden efsane bir kesit... Bu söz sonradan moda olup arkadaşlar arasında coşan olursa ona karşı söylenir hale geldi. Nur içinde yat Kemal Abi! Küçük enişte rolünde de Tuncay Gürel var.
Tosun Paşa - Küçük Enişte Sahnesi -  Restorasyonlu 01:10
Tosun Paşa - Küçük Enişte Sahnesi - Restorasyonlu 992 izlenme - 2 yıl önce Tosun Paşa Filminde Yer Alan Küçük Enişte Karakterinin Yer Aldığı 2 Sahneyi Restorasyon Yapılmış Hali İle İzliyoruz... Bu Arada Küçük Enişte Karakterini Canlandıran Ve 29 Ağustos 2014 Günü Vefat Eden Tuncay Gürel Başta Olmak Üzere Bu Filmde Emeği Olup da Hakkın Rahmetine Kavuşan Başta Kemal Sunal,Adile Naşit, Engin Orbey,Akil Öztuna,Sıtkı Akçatepe,Günfer Feray,Oktar Durukan,Mete Sezer,Celal Yonat, Yapımcı Ertem Eğilmez Olmak Üzere İsmini Yazmayıp da Bugün Hayatta Olmayan Tüm Emekçilerimize ALLAH'TAN Rahmet Dilerim...
Ahmet Davutoğlu Mizahı - Newşehir 00:35
Ahmet Davutoğlu Mizahı - Newşehir 629 izlenme - 2 yıl önce Başbakan nam-ı değer küçük enişte Ahmet Davutoğlu katıldığı bir programda önceden yaptığı o zeka (!) dolu esprisini bizle paylaşıyor. 2-C Sınıfından Ahmet arkadaşımızı alkışlarla yerine alalım.
Kim Bilecek - Küçük Enişte Erkan 02:05
Kim Bilecek - Küçük Enişte Erkan 505 izlenme - 3 yıl önce Erkan cesurdu , soru bilip parayı almak yerine format dışına çıkıp güreşmeyi seçti..Ben bu kararından sonra hep onu izledim, sürekli ,espiriler havada uçuşurken bile dikkatim dağılmadı..Çünkü Erkan ın kendine olan güveni biraz fazlaydı hem de pehlivanları görüp "Farketmez" demesi "Yeşil Vadi bizimdir" tarzı bir olaydı..Sonunda ne mi oldu? Malum bizim küçük enişteyi...
Tuncay Gürel'e Vefasızlık 02:24
Tuncay Gürel'e Vefasızlık 288 izlenme - 3 yıl önce Tuncay Gürel'e vefasızlık YALOVA’nın Çiftlikköy İlçesi’nde son yolculuğuna uğurlanan ve ’Tosun Paşa’ filminde canlandırdığı 'Küçük Enişte Bekir’ karakteri ile ünlenen sinema oyuncusu Tuncay Gürel’in cenazesine sanatçı dostları katılmadı. Türk sinemasında, 'Tosun Paşa’ filminde canlandırdığı 'Küçük Enişte Bekir’ karakteriyle ünlenen ve Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı (KOAH) nedeniyle yaklaşık 1,5 aydır tedavi gördüğü Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde yaşamını yitiren sinema ve tiyatro oyuncusu Tuncay Gürel, son yolculuğuna Yalova’nın Çiftlikköy İlçesi’nde uğurlandı. Hacı Kavaklı Camii’nde oyuncu için cenaze töreni düzenlendi. ÜNLÜ OYUNCU SON YOLCULUĞUNA BÖYLE UĞURLANDI Törende sanatçının oğlu Halim Gürel, gazetecilere açıklama yaparak, "Türk sinemasının yetiştirdiği ender insanlardan birisini Tuncay Gürel’i uğurluyoruz. Babamı, değerli aile büyüğümüzü uğurluyoruz. Münir Özkul’un talebesi olan babam, 'Bizimkiler’, 'Kezban Yenge’, 'Yazlıkçılar’ dizilerinde oynayan bir artisttir, sanatçıdır, aktördür. 50 yılını vermiş, sanat camiasının bir aktörüdür. Babamı bugün yolculuğuna uğurlayan arkadaşlarımıza Allah’tan razı olsun diyorum. İşi olan gelemeyebilir. Bize mesajla, telefonla ulaşanlar var. Allah onlardan da razı olsun diyorum. Rabbim babamın makamını cennet etsin" dedi.Gürel’in cenazesi, ikindi namazına mütakiben kılınan cenaze namazının ardından Çiftlikköy İlçe Mezarlığı’na defnedildi. Ailesinin ve yakınlarının katıldığı cenazeye sinema camiasından kimsenin katılmaması ise dikkat çekti. Gürel’in kız kardeşi Ayşe Gürel ise ağabeyinin tabutu başında gözyaşlarına hakim olamadı.
Davutoğlu: Faiz Kullanan Esnaf Sayısını Artırdık 00:50
Davutoğlu: Faiz Kullanan Esnaf Sayısını Artırdık 214 izlenme - 2 yıl önce Davutoğlu iktidarlarının faize desteğini şu cümlelerle savundu: "2002'de faiz yüzde 56'ydı, yüzde 12 sübvansiyon yapılıyordu, esnaftan yüzde 47 faiz alınıyordu. şimdi ise yüzde 50 sübvansiyon ile yüzde 4-5 civarında faizlere kadar düşüldü. Kredi tutarının toplamı 2002'de 153 milyondu, şimdi 12,5 milyar 2014'te kullanılan, yani 81 kat arttı. İşte bereket bu. 2002'de kredi kullanan esnaf sayısı 63 bin civarındaydı buna karşın 2014'te 317 bin kredi kullanan esnaf var toplamda 1 milyon 100 bin esnafın kredi kullandı. Helali hoş olsun, Allah bereketini artırsın..."
Ahmet Davutoğlu - Bizim Millet Okuma Arızalıdır 00:17
Ahmet Davutoğlu - Bizim Millet Okuma Arızalıdır 171 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz günlerde TRT canlı yayınına çıkan küçük enişte "Bizim Millet okuma arızalıdır" dedi. Yoğun gündem arasında kaynadı ama geçtiğimiz günlerde TRT'de Nasuhi Güngör'ün sorularını cevaplayan küçük enişte, canlı yayında yaptığı açıklamada millete hakaret etti. "Bizim millet okuma arızalıdır, açık söyliyeyim" diyen küçük enişte heralde hatasının hemen farkına varmış olacak ki sonraki cümlesinde hemen düzeltme yapıp "Millet derken halkımızı kastetmiyorum, bu yorumları yapan kesimleri, aydınları özellikle" diyerek toparlamaya çalıştı... Küçük enişte konuşmasının devamında ise o hakarete varan sözlerini savunmak için AKP'nin seçim beyannamesini eleştirenlerin, AKP'nin seçim beyannamesini okumadığını iddia etti...
Nam-ı Değer Küçük Enişte Hayatını Kaybetti 01:48
Nam-ı Değer Küçük Enişte Hayatını Kaybetti 233 izlenme - 3 yıl önce İzmir'de tedavi gören sinema ve tiyatro sanatçı Tuncay Gürel hayatını kaybetti. "Tosun Paşa" filmindeki "Küçük Enişte Bekir" ve "Bizimkiler" dizisindeki, "Bakkal Yusuf" karakterleriyle tanınan, çok sayıda film , dizi ve tiyatro oyununda rol alan 75 yaşındaki Gürel'in, kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH) nedeniyle yaklaşık 1 aydır Ege Üniversitesi Tıp Hastanesi'nde tedavi gördüğü belirtildi.
  Yeşilçam'ın 'Küçük Eniştesi'si Hayatını Kaybetti 01:00
Yeşilçam'ın 'Küçük Eniştesi'si Hayatını Kaybetti 218 izlenme - 3 yıl önce Yoğun bakımda tedavi gören usta oyuncu vefat etti. Tosun Paşa filmindeki 'Küçük Enişte Bekir' ve Bizimkiler dizisindeki 'Bakkal Yusuf' karakterleriyle tanınan oyuncu Tuncay Gürel bir süredir KOAH hastalığı nedeniyle Ege Üniversite Tıp Fakültesi'nde tedavi görüyordu. Durumu ağırlaşınca yoğun bakıma kaldırılan Tuncay Gürel hayatını kaybetti. - See more at: http://www.medyatava.com/haber/yesilcamim-kucuk-enistesisi-hayatini-kaybetti_111650#sthash.LsiTKEc6.dpuf
Bahçeli: Davutoğlu Orta Okulda Yerde 50 Lira Bulmuş 02:34
Bahçeli: Davutoğlu Orta Okulda Yerde 50 Lira Bulmuş 58 izlenme - 2 yıl önce Devlet Bahçeli, partisinin olağan haftalık grup toplantısında konuştu. Konuşmasının büyük bölümünü bugün Meclis'te yapılacak Yüce Divan oylamasına ayıran Bahçeli, orta okula gittiği yıllarda Davutoğlu'nun başından geçmiş bir olayı anlattı. Davutoğlu'nun o dönemde 50 lira bulduğunu anlatan, Başbakan'ın rüşvet ve yolsuzluk iddialarını ciddiye alması gerektiğini belirterek Erdoğan'a karşı dik durmasını istedi.
Küçük Enişte Öldü İddiası Yalanlandı 01:05
Küçük Enişte Öldü İddiası Yalanlandı 78 izlenme - 3 yıl önce Türk Sinemasının unutulmaz karakterlerinden ‘Küçük Enişte’ye hayat veren Tuncay Gürel’in hayatını kaybettiği iddiası yalanlandı. Tosun Paşa filmindeki "Küçük Enişte" karakteriyle milyonlarca insanın gönlünde yer eden sinema ve tiyatro oyuncusu Tuncay Gürel’in hayatını kaybettiği iddiası gündeme bomba gibi düşerken; iddia ünlü oyuncunun oğlu tarafından yalanlandı. Halil Gürel, kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH) nedeniyle yaklaşık 1 aydır Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavi gören babasının bugün yoğun bakım ünitesine alındığını ama bilincinin açık olduğunu söyledi
Kafamı Kızdırmayın İş İçin Türkiye'ye Gelecek Avrupalılara Kapıyı Kapatırız 00:42
Kafamı Kızdırmayın İş İçin Türkiye'ye Gelecek Avrupalılara Kapıyı Kapatırız 65 izlenme - 2 yıl önce AB Bakanı VOLKAN BOZKIR Avrupa Birliği'nin Türkiye'yi serbest dolaşıma katması sonucu Türkiye'den Avrupa'ya kimsenin gitmeyeceğini, zaten avrupa'da iş olmadığını söyleyerek iş açısından sorunu olmayan !!! Türkiye'ye Avrupalıların iş bulmak için akın edeceğini söyleyerek "kafamı kızdırırsanız size kapıları kapatırım" diye gözdağı verdi. avrupalılar çaresiz Türkiye'de olmazsa nerede iş bulurum diye dövünmeye başladı.biri şu bakana sorsun 300 euro bile etmeyen asgari ücretinle hangi avrupalı çalışmaya gelecekmiş.madem o kadar iş bolluğu varmış neden ülkenin yarısı işsizmiş.