Hoşgeldiniz!

küçük ev

Geçmişten Günümüze Diziler 06:45
Geçmişten Günümüze Diziler 13.565 izlenme - 3 yıl önce Arşivlerden Diziler; Küçük Ev (1974) Charlie'nin Melekleri (1976) Görevimiz Tehlike (1977) Dallas (1978) Aşk-ı Memnu (1975) Flamingo Yolu (1981) Mavi Ay (1985) Kaynanalar(1974)
Little House on the Prairie - Küçük Ev - Fragman ( 1974 - 1983 ) 00:53
Little House on the Prairie - Küçük Ev - Fragman ( 1974 - 1983 ) 3.745 izlenme - 3 yıl önce Televizyonun tek kanallı döneminde 70'li ve 80'li yılları yaşayanlar özellikle çocuk olanlar Küçük Ev'i çok iyi bilirler. Bir aile klasiğine dönüşen dizi her bölümde eğitici öğretici mesajlar verirdi. Sadece ülkemizde değil oynadığı bir çok ülkede çok sevilmiş büyük ilgi görmüştü. Dizi geçtiğimiz yıllarda kanal 7 de tekrar yayınlanmıştı. Dizinin ilk bölümlerinden bir hatırlatma: http://www.youtube.com/watch?v=GuN32wyszPI|feature=related
Beyaz Eşyaları Yandex'te Ara! 00:34
Beyaz Eşyaları Yandex'te Ara! 3.367 izlenme - 4 yıl önce Beyaz eşya ve küçük ev aletlerini Yandex’te arayın evinize uygun fiyat marka ve ölçüdeki ürünü Yandex kolayca bulsun!
Migros'ta Anneler Günü İndirimi: Küçük Ev Aletleri 00:17
Migros'ta Anneler Günü İndirimi: Küçük Ev Aletleri 1.743 izlenme - 3 yıl önce Annenizle doya doya vakit geçirmek size de ona da iyi gelecek! Migros'larda tüm küçük ev aletleri ve elektrikli kişisel bakım ürünlerinde % indirim cebinize iyi gelecek. Migros size #iyigelecek. http://migrostv.migros.com.tr/
Minecraft - Dünyanın En Küçük Evi #2 (Orta Çağ) 06:24
Minecraft - Dünyanın En Küçük Evi #2 (Orta Çağ) 2.568 izlenme - 2 yıl önce Lütfen like(beğen) tuşuna basın bu kanalın desteği için iyi olacak :) Umarım bu özel videoya +10.000 Beğeni gelir! Abone olun! http://bit.ly/azizgamingaboneol Ucuz Oyun Almak İçin https://www.g2a.com/r/azizgaming35 Mobil Uygulamam(İndir): http://bit.ly/AzizGamingMobil Playlistler http://bit.ly/AzizGamingPlaylist Kankey Survival Playlisti http://bit.ly/KankeySurvivalPlaylistesi Build Battle Playlisti http://bit.ly/BuildBattlePlaylist Sky Wars Playlisti http://bit.ly/SkyWarsPlaylisti Egg Wars Playlisti http://bit.ly/EggWarsPlaylist Grass Block Survival Playlisti http://bit.ly/GrassBlockSurvivalPlaylist Tadımlık Playlisti http://bit.ly/TadimlikPlaylisti Survival Games Playlisti http://bit.ly/SurvivalGamesPlaylistesi Hayran Haritaları Playlisti http://bit.ly/HayranHaritalariPlaylisti Bağış yaparak destek olabilirsiniz! http://azizgaming.com/bagis/ Facebook'tan takip et: https://tr.im/00ea5 Canlı yayınları takip et : http://bit.ly/1b9HwHi Twitter'dan takip et: http://bit.ly/1Ef14RD Instagram'da takip et : http://instagram.com/azizgaming35 Tüm soru ve önerilerinizi azizgaming35@gmail.com mail adresine atarak iletebilirsiniz! Lütfen ; - Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri spam olarak işaretleyiniz. - Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır. Videoları beğenip bana destek verdiğiniz için teşekkürler , unutmayın her an yeni video gelebilir ^^ :)
Touch Me Fritöz DF09 00:16
Touch Me Fritöz DF09 1.075 izlenme - 3 yıl önce Migros'un özgün markası Touch Me ürünleri Migros'ta. Pratik öneriler, farklı, yaratıcı ve pratik yemek tarifleri, kendine özen gösterenler için güzellik ve bakımla ilgili değerli bilgiler, sağlık, eğitim ve daha pek çok konuda uzman görüşleri, hobi, el işi meraklılarına dekoratif fikirler ve çok daha fazlası MigrosTV'de. http://migrostv.migros.com.tr/
Evi Küçük Olanlara Mobilya Çözümleri 00:51
Evi Küçük Olanlara Mobilya Çözümleri 1.634 izlenme - 7 yıl önce hem orta sehpa hem yemek masası
Migros'tan Kadınlar Günü'ne Özel İndirim: Küçük Ev Aletleri 00:14
Migros'tan Kadınlar Günü'ne Özel İndirim: Küçük Ev Aletleri 899 izlenme - 3 yıl önce Bu fırsat evinize iyi gelecek! Kadınlar Günü'ne özel tüm küçük ev aletleri ve elektrikli kişisel bakım ürünlerinde 6 Mart Cuma-9 Mart Pazartesi tarihlerinde % 25 indirim cebinize iyi gelecek! Migros size #iyigelecek. Kampanya haberleri için bizi takip etmeye devam edin; http://migrostv.migros.com.tr/
Touch Me Tost Makinesi TCH3755 00:15
Touch Me Tost Makinesi TCH3755 734 izlenme - 3 yıl önce Migros'un özgün markası Touch Me ürünleri Migros'ta. Pratik öneriler, farklı, yaratıcı ve pratik yemek tarifleri, kendine özen gösterenler için güzellik ve bakımla ilgili değerli bilgiler, sağlık, eğitim ve daha pek çok konuda uzman görüşleri, hobi, el işi meraklılarına dekoratif fikirler ve çok daha fazlası MigrosTV'de. http://migrostv.migros.com.tr/
Küçük Ev Aletleri - Vestel 01:01
Küçük Ev Aletleri - Vestel 670 izlenme - 4 yıl önce Vestel Küçük Ev Aletleri - Mutfağınıza Şıklık ve Zarafet Katan Vestel Küçük Ev Aletleri İle Evinizin Kalbi Mutfakta Atar!
Dünyanın En Küçük Evleri! (Minecraft) 08:33
Dünyanın En Küçük Evleri! (Minecraft) 531 izlenme - 1 yıl önce Merhabalar arkadaşlar bu videoda bu videoda komutlarla birlikte dünyanın en küçük evini yaptık anı zamanda içini inceledik! Eğer sizde bu eğlenceli,komik videoyu izlemeyi unutmayın! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1.Komut: http://pastebin.com/1cp7pJmY 2.Komut: http://pastebin.com/rgrp7BwH Lütfen like(beğen) tuşuna basın bu kanalın desteği için iyi olacak :) Abone olun! http://bit.ly/azizgamingaboneol ------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Mobil Uygulamam(Android): http://bit.ly/AzizGamingMobil Mobil Uygulamam(IOS): https://goo.gl/XPfJz4 Playlistler http://bit.ly/AzizGamingPlaylist Ucuz Oyun Almak İçin https://www.g2a.com/r/azizgaming35 Facebook'tan takip et: https://www.facebook.com/azizgaming35 Instagram'da takip et : http://instagram.com/azizgaming35 Tüm soru ve önerilerinizi azizgaming35@gmail.com mail adresine atarak iletebilirsiniz! Lütfen ; - Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri spam olarak işaretleyiniz. - Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır. -Sponsorluk ve İş görüşmeleri için (Business) : azizgaming35@gmail.com Videoları izleyip bana destek verdiğiniz için teşekkürler!
Küçük Bir Evimiz Olazak - Yeşilçam Tarzı Konuşmak 00:25
Küçük Bir Evimiz Olazak - Yeşilçam Tarzı Konuşmak 502 izlenme - 3 yıl önce Hüseyin peyda, 1950 ile 1960 yılları arasında başrolünü oynadığı ''Abdo Bey'' filmleri ile döneminin en büyük oyuncusuydu. Bu yıllardan sonra kötü adam ve yan karakter rolleriyle karşımıza çıksa da, zamanında kazandığı paraları çuvala ayağıyla sıkıştırdığı hala efsane gibi anlatılır. 1959 yapımı Abdo Bey; Kaderim Böyle İmiş filminden bir enstantane izliyoruz.
MİNECRAFT DÜNYANIN EN KÜÇÜK VE EN İŞE YARAR EVİ !! 07:02
MİNECRAFT DÜNYANIN EN KÜÇÜK VE EN İŞE YARAR EVİ !! 830 izlenme - 2 yıl önce Hepinize merhaba!Bugün Minecraft'da Dünyanın en küçük ve en işe yarar evi nasıl yapılır onu gösterdim.Daha fazla bu tarz videolar için lütfen videoyu beğenmeyi ve paylaşmayı unutmayınız! Abone olmak için ~ http://bit.ly/ZJvttQ Kişisel facebook hesabım ~ https://www.facebook.com/IbrahmCanGunes VLOG kanalım: https://www.youtube.com/channel/UCS6tirdVN3zU4zeMJ_2vG4w Facebook sayfamız ~ https://www.facebook.com/ibraahimgunes Instagram hesabım ~ http://instagram.com/ibrahimcangunes Younow hesabım ~ https://www.younow.com/ibrahimgunes Google+: http://goo.gl/6njwXM Reklam ve iş görüşmeleri için: chayduffman98@gmail.com
En Akıllı Ev 01:34
En Akıllı Ev 558 izlenme - 3 yıl önce Daha önce hiç göremeyeceğiniz tarzda pratik ev dekorasyonları, küçük bir eve nasıl sığılır'ın cevaplarını veriyor. Birbirinden yaratıcı ev dekorasyon fikirleri bu evin içine girmiş.
Elektronik Atıkların Geri Dönüşümü 02:23
Elektronik Atıkların Geri Dönüşümü 620 izlenme - 3 yıl önce Bireysel veya toplumsal, teknoloji ile ilişkimiz hayatı kolaylaştırmanın da ötesinde bir bağımlılık hâlinde devam ediyor. Gündelik alışkanlıklarımızın her sahasına etki eden bu teknolojik gelişim sonucunda gün geçmiyor ki daha üstün performanslı ürünler piyasaya sürülüyor. Bu değişimi yakından takip etmekse son zamanların en büyük trendi. Hepimizin evinde ömrünü dolduran, beğenmeyip yenilediğimiz ya da bozulup yer işgal eden cihazlar var. Şimdiye kadar kontrolsüz geri dönüşüme giden bu tür elektronik eşyalar, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın hazırladığı Elektronik Atık Yönetmeliği sayesinde çevresel zararları bertaraf edilerek ekonomiye geri kazandırılacak. Şu an Türkiye'de 21 lisanslı, elektronik atık geri dönüşüm tesisi var. Fakat bunların çoğu yetersiz ve tam kapasite çalışmıyor.
Minecraft - Dünyanın En Küçük Evi 04:40
Minecraft - Dünyanın En Küçük Evi 640 izlenme - 2 yıl önce Lütfen like(beğen) tuşuna basın bu kanalın desteği için iyi olacak :) Her 2000 Like'ta yeni video yüklemeye çalışacağım! Abone olun! http://bit.ly/azizgamingaboneol Ucuz Oyun Almak İçin https://www.g2a.com/r/azizgaming35 Playlistler http://bit.ly/AzizGamingPlaylist Kankey Survival Playlisti http://bit.ly/KankeySurvivalPlaylistesi Build Battle Playlisti http://bit.ly/BuildBattlePlaylist Sky Wars Playlisti http://bit.ly/SkyWarsPlaylisti Egg Wars Playlisti http://bit.ly/EggWarsPlaylist Grass Block Survival Playlisti http://bit.ly/GrassBlockSurvivalPlaylist Tadımlık Playlisti http://bit.ly/TadimlikPlaylisti Survival Games Playlisti http://bit.ly/SurvivalGamesPlaylistesi Hayran Haritaları Playlisti http://bit.ly/HayranHaritalariPlaylisti Bağış yaparak destek olabilirsiniz! http://azizgaming.com/bagis/ Web Sitesi http://azizgaming.com/anasayfa/ Facebook'tan takip et: https://tr.im/00ea5 Canlı yayınları takip et : http://bit.ly/1b9HwHi Twitter'dan takip et: http://bit.ly/1Ef14RD Instagram'da takip et : http://instagram.com/azizgaming35 Tüm soru ve önerilerinizi azizgaming35@gmail.com mail adresine atarak iletebilirsiniz! Lütfen ; - Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri spam olarak işaretleyiniz. - Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır. Videoları beğenip bana destek verdiğiniz için teşekkürler , unutmayın her an yeni video gelebilir ^^ :)
Sezercik Fight Club Volume 2 00:54
Sezercik Fight Club Volume 2 422 izlenme - 3 yıl önce Bir balon için adam döven sezercik elbette ki yazdığı kızın önünde mahçup olmak istemezdi. mahallenin p.çi cemal bacısına yan gözle bakan gönüllerin p.içi sezeri daha önce bir sefer dövmüş bunun üzerine sezercik babasından hızlandırılmış dövüş dersleri almış ve bu defa cemal'i alt etmiştir. keza sezercik dövüşten önce cüneyt arkın'ın dayak atmadan önce söylediği son sözlerini de söylemiş ve mental olarak da geliştiğini göstermiştir. bunun üzerine shaolin kung-fu birliği "sezercik stilini" de öğretileri arasına almıştır film : küçük ev
Vestel Küçük Ev Aletleri (Pembe Seri) - Reklam Filmi 00:17
Vestel Küçük Ev Aletleri (Pembe Seri) - Reklam Filmi 498 izlenme - 4 yıl önce V-cook Pembe Seri İle Mutfağınıza Renk, Sofranıza Lezzet Katın. Vestel Küçük Ev Aletleri Ailesinin Yeni Üyesi V-cook Pembe Seri; Doğrayıcı, Mikser, Narenciye Sıkacağı, El Blender Seti Ve Solo Blender Ürünleriyle En Pratik Yardımcınız Olacak.
Çekirge Sezercik ve Senseisi 02:07
Çekirge Sezercik ve Senseisi 274 izlenme - 3 yıl önce Daha evvel bir kaç videoda Sezercik'in uzakdoğu sporları ile rakiplerini nasıl kolaylıkla etkisiz hale getirdiğini izlemiştik.Oysa bir zamanlar Sezercik'te senin benim gibi normal bir insandı.Kavga olduğunda ''bi dakika lütfen medeni insanlar gibi konuşarak halledebiliriz bu işi'' diyerek dayaktan kurtulmaya çalışırdı ta ki babasının bu gidişe bir dur diyerek ona karate dersleri vermeye başlamasına kadar.
CarrefourSA Hafta Sonu İndirimleri 00:25
CarrefourSA Hafta Sonu İndirimleri 156 izlenme - 3 yıl önce 12-13-14-15 Aralık’ta tüm CarrefourSA’larda ve www.carrefoursa.com’da küçük ev aletlerinde P’ye varan indirim! Üstelik 150 TL ve üzerindeki alışverişlere 9 taksit fırsatıyla!
Sibel Alaş - Küçük Ev 03:44
Sibel Alaş - Küçük Ev 178 izlenme - 3 yıl önce Sibel Alaş - Küçük Ev (Fem 1996) Bana bir küçük ev iki göz oda Yeterdi ama söyleyemedim Tutuldu dilim koşup ardına Dokunup sana dur diyemedim Bana bir küçük ev iki göz oda Yeterdi ama söyleyemedim Tutuldu dilim koşup ardına Ne olur benimle kal diyemedim Çoktan beri bildiğin çocuk Uyur büyür de hep özler yazık Yüzüme baksana bana dokunsana Bana az sokul yeni uyandım Yar beni sen de çocuk mu sandın Dokun usul usul canına yandım Yar beni sen de çocuk mu sandın
Küçük Ev Hanımı 02:57
Küçük Ev Hanımı 134 izlenme - 6 yıl önce inşallah büyüyüncede böyle devam eder
Vestel Küçük Ev Aletleri Yılbaşı Kampanyası 00:33
Vestel Küçük Ev Aletleri Yılbaşı Kampanyası 131 izlenme - 4 yıl önce Vestel Küçük Ev Aletleri Yılbaşı Kampanyası
Emre Çoruk......kızıltoprak’da Ki Küçük Ev 06:45
Emre Çoruk......kızıltoprak’da Ki Küçük Ev 100 izlenme - 8 yıl önce kızıltoprak'da ki küçük ev..
Seda Tasarladı Goldmaster Yaptı 02:16
Seda Tasarladı Goldmaster Yaptı 163 izlenme - 5 yıl önce Türk Kadınlarının En Çok Güvendiği Ünlü İsim Seda Sayan, Kendi İsmindeki Küçük Ev Aletleri Serisi İçin Goldmaster 'ı Seçti. Goldmaster Türkiye'de Küçük Ev Al...
Küçük Ev Aletleri 00:47
Küçük Ev Aletleri 24 izlenme - 3 yıl önce Küçük Ev Aletleri ürünlerini en iyi fiyatlarla. http://www.evdigo.com/kucuk-ev-aletleri