Hoşgeldiniz!

Küçük Gelin izle

Küçük Gelin 1.Bölüm (Tek Parça) 01:31:12
Küçük Gelin 1.Bölüm (Tek Parça) 4.920 izlenme - 1 yıl önce Küçük Gelin 1.Bölüm (Tek Parça) Türkiye’nin kanayan yarası çocuk gelinlerin dramı Samanyolu TV ekranlarında... 14 yaşında zeki ve gelecek vadeden bir kız çocuğunun zengin bir aileye berdel olarak verilmesini ve çocuk yaşta zorla evlendirilmesini konu alan Küçük Gelin, istemediği bir hayatı yaşamak zorunda kalan çocuk gelinleri, aile içi çatışmaları, iktidar entrikalarını ve duygusal çıkmazları da odağına taşıyor.
Küçük Gelin - 20.Bölüm (Tek Parça) 01:40:54
Küçük Gelin - 20.Bölüm (Tek Parça) 1.816 izlenme - 1 yıl önce Küçük Gelin - 20.Bölüm (Tek Parça) 19 Ocak 2014 pazar günü yayınlanan, çocuk gelinlerin yaşamak zorunda kaldığı hayatları ekrana getiren Küçük Gelin'in 20. Bölüm'ünde neler olacak? İstemediği hayatları zorla yaşamak zorunda kalan çocuk gelinler gerçeğini ekrana taşıyan KÜÇÜK GELİN, heyecan dolu yeni bölümüyle sizlerle!
Küçük Gelin 2.Bölüm (Tek Parça) 01:51:28
Küçük Gelin 2.Bölüm (Tek Parça) 1.875 izlenme - 1 yıl önce Küçük Gelin 2.Bölüm (Tek Parça) Türkiye’nin kanayan yarası çocuk gelinlerin dramı 14 yaşında zeki ve gelecek vadeden bir kız çocuğunun zengin bir aileye berdel olarak verilmesini ve çocuk yaşta zorla evlendirilmesini konu alan Küçük Gelin, istemediği bir hayatı yaşamak zorunda kalan çocuk gelinleri, aile içi çatışmaları, iktidar entrikalarını ve duygusal çıkmazları da odağına taşıyor.
Küçük Gelin 4.Bölüm (Tek Parça) 01:42:05
Küçük Gelin 4.Bölüm (Tek Parça) 1.854 izlenme - 1 yıl önce Küçük Gelin 4.Bölüm (Tek Parça) Türkiye’nin kanayan yarası çocuk gelinlerin dramı 14 yaşında zeki ve gelecek vadeden bir kız çocuğunun zengin bir aileye berdel olarak verilmesini ve çocuk yaşta zorla evlendirilmesini konu alan Küçük Gelin, istemediği bir hayatı yaşamak zorunda kalan çocuk gelinleri, aile içi çatışmaları, iktidar entrikalarını ve duygusal çıkmazları da odağına taşıyor.
Küçük Gelin 40.Bölüm (Tek Parça) Sezon Finali 01:56:50
Küçük Gelin 40.Bölüm (Tek Parça) Sezon Finali 1.331 izlenme - 1 yıl önce Küçük Gelin 40.Bölüm (Tek Parça) Sezon Finali Küçük Gelin 40. Bölüm sezon finali seyircilerini hangi sürprizler bekliyor. 22.06.2014 Pazar tarihinde yayınlandı.
Küçük Gelin - 19. Bölüm (Tek Parça) 01:39:59
Küçük Gelin - 19. Bölüm (Tek Parça) 1.416 izlenme - 1 yıl önce Küçük Gelin - 19. Bölüm (Tek Parça) 12 Ocak 2014 pazar günü yayınlanan, çocuk gelinlerin yaşamak zorunda kaldığı hayatları ekrana getiren Küçük Gelin'in 19. Bölüm'ünde neler olacak? Çocuk gelinlerin yaşamak zorunda kaldığı hayatları ekrana getiren Küçük Gelin'in 19. bölümünde; Azad ve Melek, mahkemenin Zehra'nın lehine verdiği kararla DNA testi yaptırmak üzere İstanbul'a gitmeye karar verir. Kararın çıkması konaktakileri harekete geçirir. Nujin Ana öğrenmeden bu olayı kapatmayı planlayan Kadim, Raşit'i bağ evinde saklamaya karar verir. Melek ve Zehra ise İstanbul'a Raşit'siz gitmek zorunda kalırken, Azad Ferman'ın itirafıyla Raşit'i bulur ve DNA testi yaptırmak üzere İstanbul'a götürür. Diğer yandan Elif evden kaçar. Gelişen olaylarla Berfin'in Elif'i dövdüğünü ortaya çıkar. Sami'nin tüm çabalarına rağmen test sonucu açıklanır ve Raşit'in Zehra'nın öz babası olmadığı ortaya çıkar. Artık berdel bozulmuştur. Zehra için yeni bir hayat başlayacak mıdır?
Küçük Gelin 3. Bölüm (Tek Parça) 01:39:28
Küçük Gelin 3. Bölüm (Tek Parça) 1.412 izlenme - 1 yıl önce Küçük Gelin 3. Bölüm (Tek Parça) Modern zamanların Habil-Kabil hikayesinin çarpıcı üslupla ekrana aktarıldığı "Küçük Gelin", entrikanın-çatışmanın ve sırların ortasında kalmış küçük Zehra'nın dramını anlatıyor.
Küçük Gelin 41.Bölüm (Tek Parça) 01:38:02
Küçük Gelin 41.Bölüm (Tek Parça) 1.126 izlenme - 1 yıl önce Geçtiğimiz sezon reytinglerde zirvede yer alan Küçük Gelin, yepyeni hikayesi ile 24 Ağustos Pazar akşamı izleyicisi ile buluşuyor. Küçük Gelin en son bölümde; “Çocuk Anneler” Heyecan Dolu Yeni Sezon Bölümleri ile Başlıyor Yeni yayın döneminde çocuk annelerin dramlarını ekrana taşıyacak olan ve yeni bölümleri büyük merakla beklenen Küçük Gelin dizisi, 41. bölümüyle ekrana geliyor. Küçük yaşta anne olan çocukların dramlarının ekrana taşınacağı Küçük Gelin dizisinin bu bölümünde; Kızının Zehra olduğunu öğrenen Melek, bir an önce ona kavuşmaya çalışır. Artık küçük bir gelin olan Zehra ise büyük bir bunalım içindedir. Nujin Ana’nın baskısından sonra kendine gelen Ali, yaptıklarından dolayı büyük pişmanlık yaşar. Kendisine ve Zehra’ya yaşatılanların bedelini ödetmek isteyen Ali, konağa gider ve hesap sormaya çalışır. Konakta gerginlik devam ederken Cemal’in öldürülmesi ile ilgili Kadim’e gelen bir telefon, sürpriz olayları da beraberinde getirir. Sonunda Zehra’ya ulaşmayı başaran Melek, kızını hiç ummadığı halde bulur. Zehra hayatına kıymaya karar vermiştir.
Küçük Gelin - 18.Bölüm (Tek Parça) 01:59:03
Küçük Gelin - 18.Bölüm (Tek Parça) 1.277 izlenme - 1 yıl önce 5 Ocak 2014 pazar günü yayınlanan, çocuk gelinlerin yaşamak zorunda kaldığı hayatları ekrana getiren Küçük Gelin'in 18. Bölüm'ünde neler olacak? Çocuk gelinlerin yaşamak zorunda kaldığı hayatları ekrana getiren Küçük Gelin'in 18. bölümünde; Zehra, Melek'ten annesini bulması için yardım ister. Melek ise Zehra'nın, Raşit'in kızı olmadığını ispatlamak için bu kez dikkatli davranır. Azad, bir avukat tutarak Zehra'nın babalık davası açması için yardım eder. Raşit ve Berfin ise, Zehra'nın mahkemeye gitmesine engel olamazken, mahkemeden de Zehra'nın lehine karar çıkar. Diğer yandan Melek ve İbrahim Hoca okuma salonunu açmak için çaba harcarken, Devran, Melek'e yardım etme çabasındadır. Cemal'in dönüşü ise konağa bomba gibi düşer. Zümrüt, Dicle ve Nujin hasret giderirken, Behiye ve Kadim tutuşur. Suna, Ali'nin geldiğini öğrenir. Hana giden Ali, Cemşit'e silah çekerken, Suna da Cemşit'i vurmasına engel olmaya çalışır.
Küçük Gelin - 11.Bölüm (Tek Parça) 01:45:05
Küçük Gelin - 11.Bölüm (Tek Parça) 1.191 izlenme - 1 yıl önce Küçük Gelin - 11.Bölüm (Tek Parça) İstemediği hayatları zorla yaşamak zorunda kalan çocuk gelinler gerçeğini ekrana taşıyan KÜÇÜK GELİN, heyecan dolu yeni bölümüyle sizlerle! Küçük Gelin Zehra Konağa Götürülüyor Melek Öğretmen Artık Pes Ediyor Çocuk gelinlerin yaşamak zorunda kaldığı hayatları ekrana getiren Küçük Gelin'in 11. bölümünde; Devran, Zehra'nın yaşadığını görünce hiç acımadan tutup kolundan konağa götürür. Devran'ın aileye ne diyeceği merak konusuyken, Melek artık pes etmiştir. Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hakkında soruşturma açılması ve görevden uzaklaştırılması Melek'i bazı radikal kararlar almaya iter. Azad ise Melek'e olan duygularını açamamanın ızdırabını yaşar. Diğer yandan Dicle'nin doğum günü için konağa gelen Suna, Nujin Ana tarafından çok beğenilir ve Azad için düşünülür.
Küçük Gelin - 17.Bölüm (Tek Parça) 01:51:44
Küçük Gelin - 17.Bölüm (Tek Parça) 1.148 izlenme - 1 yıl önce Küçük Gelin - 17.Bölüm (Tek Parça) 29 Aralık 2013 pazar günü yayınlanan, çocuk gelinlerin yaşamak zorunda kaldığı hayatları ekrana getiren Küçük Gelin'in 17. Bölüm'ünde neler olacak? Çocuk gelinlerin yaşamak zorunda kaldığı hayatları ekrana getiren Küçük Gelin'in 17. bölümünde; Zehra, Gülsüm'den öğrendiği gerçekle yüzleşirken, bu gerçeği Raşit'e sorar fakat aldığı cevapla hüsrana uğrar. Berfin bebeğini kaybeder ve sorumlu tuttuğu Gülsüm'den intikam almak ister. Ferman ise, Raşit'ten Zehra'nın kardeşi olmadığını öğrenir. Diğer yandan Zümrüt, Ali'den haber alamadığı için perişandır. Cemal, Ali'yi hastaneye götürmek için uğraşsa da Ali kimseden yardım almayı kabul etmez. Mercan ise Azad'a Ali'nin yerini söyleyerek büyük olayların fitilini ateşler. Devran ise daha fazla dayanamayıp Zelal'e onu sevmediğini söylerken, Zehra ise Gülsüm'ün ölümüyle gerçeklerin peşine düşer. Azad, Ali ve Cemal konağa geri döner. Konak ahalisi karşılarında Cemal'i görünce büyük bir şok yaşar.
Küçük Gelin 5.Bölüm (Tek Parça) 01:33:30
Küçük Gelin 5.Bölüm (Tek Parça) 1.098 izlenme - 1 yıl önce Küçük Gelin 5.Bölüm (Tek Parça) Türkiye’nin kanayan yarası çocuk gelinlerin dramı 14 yaşında zeki ve gelecek vadeden bir kız çocuğunun zengin bir aileye berdel olarak verilmesini ve çocuk yaşta zorla evlendirilmesini konu alan Küçük Gelin, istemediği bir hayatı yaşamak zorunda kalan çocuk gelinleri, aile içi çatışmaları, iktidar entrikalarını ve duygusal çıkmazları da odağına taşıyor.
Küçük Gelin 6.Bölüm (Tek Parça) 01:38:52
Küçük Gelin 6.Bölüm (Tek Parça) 986 izlenme - 1 yıl önce Küçük Gelin 6.Bölüm (Tek Parça) Türkiye’nin kanayan yarası çocuk gelinlerin dramı 14 yaşında zeki ve gelecek vadeden bir kız çocuğunun zengin bir aileye berdel olarak verilmesini ve çocuk yaşta zorla evlendirilmesini konu alan Küçük Gelin, istemediği bir hayatı yaşamak zorunda kalan çocuk gelinleri, aile içi çatışmaları, iktidar entrikalarını ve duygusal çıkmazları da odağına taşıyor.
Küçük Gelin - 16.Bölüm (Tek Parça) 01:34:20
Küçük Gelin - 16.Bölüm (Tek Parça) 944 izlenme - 1 yıl önce Küçük Gelin - 16.Bölüm (Tek Parça) 22 Aralık 2013 pazar günü yayınlanan, çocuk gelinlerin yaşamak zorunda kaldığı hayatları ekrana getiren Küçük Gelin'in 16. Bölüm'ünde neler olacak? Çocuk gelinlerin yaşamak zorunda kaldığı hayatları ekrana getiren Küçük Gelin'in 16. bölümünde; Zehra Ali'yi bir dala takılmış olarak uçurumun kenarında bulur. Ali'yi kurtaramayacağını anlayan Zehra, yardım istemek için Azad'a gider. Fakat döndüklerinde Ali'yi bulamazlar. Melek görevden atılınca imdadına İbrahim Hoca yetişir. Diğer yandan Berfin, Gülsüm'le Raşit'in konuşmalarını dinler ve Zehra hakkındaki gerçekleri Behiye'ye söyler. Ali'nin kaybolmasından sorumlu tutulan Zehra, Gülsüm'e sığınsa da Kirmanlar'ın kapıya dayanması gecikmez. Tüm gerçekleri itiraf etmek için konağa giden Gülsüm'ü, onu durdurmaya çalışan Berfin'i ve bebeğini ise beklenmedik bir olay bekler.
Küçük Gelin 30.Bölüm (Tek Parça) 01:53:26
Küçük Gelin 30.Bölüm (Tek Parça) 868 izlenme - 1 yıl önce Küçük Gelin 30.Bölüm (Tek Parça) 6 Nisan 2014 pazar günü yayınlanan, çocuk gelinlerin yaşamak zorunda kaldığı hayatları ekrana getiren Küçük Gelin'in 30. Bölüm'ünde neler olacak? Küçük Gelin'in 30. Bölüm'ünde; Azad'ın ağalık konusunda fikrini değiştirmesi ile konakta büyük çekişme yaşanmaya başlar. Melek, Azad'ın kararı karşısında büyük hayal kırıklığı yaşar. Nujin Ana ise temkinli davranır ve ağalık konusunda töreye sahip çıkandan yana seçim yapacağını bildirir. Bu sırada Behiye ve Devran, aşiretin toplanacağı yemeğe Azad'ın gitmesini önlemek için planlar yaparken, Melek Öğretmen'in kaçırılması Azad'ı zor durumda bırakır. Melek Öğretmen'in kaçırıldığı sırada yardım bulmaya çalışan Zehra ise bir kuyunun içine düşer ve kimseye sesini duyuramaz.
Küçük Gelin - 13.Bölüm (Tek Parça) 01:37:04
Küçük Gelin - 13.Bölüm (Tek Parça) 898 izlenme - 1 yıl önce Küçük Gelin - 13.Bölüm (Tek Parça) Türkiye’nin kanayan yarası çocuk gelinlerin dramı 14 yaşında zeki ve gelecek vadeden bir kız çocuğunun zengin bir aileye berdel olarak verilmesini ve çocuk yaşta zorla evlendirilmesini konu alan Küçük Gelin, istemediği bir hayatı yaşamak zorunda kalan çocuk gelinleri, aile içi çatışmaları, iktidar entrikalarını ve duygusal çıkmazları da odağına taşıyor.
Küçük Gelin 23.Bölüm (Tek Parça) 01:34:59
Küçük Gelin 23.Bölüm (Tek Parça) 843 izlenme - 1 yıl önce Küçük Gelin 23.Bölüm (Tek Parça) 9 Şubat 2014 pazar günü yayınlanan, çocuk gelinlerin yaşamak zorunda kaldığı hayatları ekrana getiren Küçük Gelin'in 23. Bölüm'ünde neler olacak? Küçük Gelin'in 23. bölümünde; Zehra, Yusuf ve Elif konaktan kaçarak İstanbul'a gitmeye karar verirler. Ancak hesapta olmayan bir olayla karşılaşırlar. Konakta ise çocukların kaçması büyük endişe yaratır. Çocuklar nereye gitti? Nerede saklanıyorlar? Tüm bu sorulara cevap aranırken Zelal'in iftirasıyla Melek öğretmen tutuklanır. Diğer yandan Yusuf'un kanlıları çocukların kaldığı yeri öğrenir. Azad ve Melek öğretmen bu durum karşısında büyük bir endişeye kapılır.
Küçük Gelin 27.Bölüm (Tek Parça) 01:50:37
Küçük Gelin 27.Bölüm (Tek Parça) 837 izlenme - 1 yıl önce Küçük Gelin 27.Bölüm (Tek Parça) 9 Mart 2014 pazar günü yayınlanan, çocuk gelinlerin yaşamak zorunda kaldığı hayatları ekrana getiren Küçük Gelin'in 27. Bölüm'ünde neler olacak? Küçük Gelin'in 27. Bölüm'ünde; Melek Öğretmen'i kurtaran ve okuma salonları konusunda kendisini vazgeçirmeye çalışan Devran, Azad için yeni bir plan yapar. Konakta ise Azad'ın kaçırılma haberi büyük şok etkisi yaratır. Kaçırılma haberini gizleyen Behiye, bu olaydan haberdar olan ve gerçeği bilen Zehra'yı tehdit eder. Diğer bir yanda Fatma, Zelal meselesinde Behiye'nin kendisini kandırdığını anlar ve konağa gidip gerçekleri anlatmak ister. Ancak bu sırada Zümrüt her şeyi öğrenir. Zehra'nın anne ve babasının öldüğünü öğrenen Melek Öğretmen ise Zehra ile beraber mezarlığa gider. Ancak orada hiç ummadığı bir ziyaretçi ile karşılaşan Melek Öğretmen'i sürpriz gelişmeler bekler.
Küçük Gelin 24. Bölüm (Tek Parça) 01:48:47
Küçük Gelin 24. Bölüm (Tek Parça) 812 izlenme - 1 yıl önce Küçük Gelin 24. Bölüm (Tek Parça) 16 Şubat 2014 pazar günü yayınlanan, çocuk gelinlerin yaşamak zorunda kaldığı hayatları ekrana getiren Küçük Gelin'in 24. Bölüm'ünde neler olacak? Küçük Gelin'in 24. Bölüm'ünde; Adana'ya gitmeye karar veren Zehra ve Yusuf, zor koşullar içinde çalışmaya başlarlar. Melek Öğretmen ve Azad her yerde çocukları ararken, Nujin Ana da boş durmaz, Devran'ı ve Raşit'i çocukları bulması için Adana'ya gönderir. Diğer yandan Şivan çocukların izine ulaşır ulaşmaz yola çıkar. Durumu öğrenen Azad ile Melek Öğretmen, Şivan'dan önce çocuklara ulaşmaya çalışır. Tüm bunlar yaşanırken Zehra ve Yusuf, Adana'da çalışmaya devam eder. Şivan'ın ise çocuklara ulaşması an meselesidir.
Küçük Gelin 46. Bölüm (Tek Parça) 02:10:45
Küçük Gelin 46. Bölüm (Tek Parça) 687 izlenme - 1 yıl önce Küçük Gelin 46. Bölüm (Tek Parça) Geçtiğimiz sezon reytinglerde zirvede yer alan Küçük Gelin, yepyeni hikayesi ile 28 Eylül Pazar 2014 akşamı izleyicisi ile buluşuyor. Yeni yayın döneminde çocuk annelerin dramlarını ekrana taşıyacak olan ve yeni bölümleri büyük merakla beklenen Küçük Gelin dizisi, 46. bölümüyle ekrana geliyor.
Küçük Gelin - 12.Bölüm (Tek Parça) 01:47:20
Küçük Gelin - 12.Bölüm (Tek Parça) 784 izlenme - 1 yıl önce Küçük Gelin - 12.Bölüm (Tek Parça) İzlenme rekorları kırarak son günlerde tüm dikkatleri üzerine çeken "Küçük Gelin" ve "İki Dünya Arasında" dizileri için, öğretmenler gününe özel bir bölüm hazırlandı. Her iki dizinin de yeni bölümü için aynı sahne kurgulandı. İki Dünya Arasında'nın Selim öğretmeni ile Küçük Gelin'in Melek öğretmeni senaryo gereği Urfa'daki kardeş okula yardım etmek için bir araya geldiler. İki farklı dizide iki farklı öğretmeni oynayan oyuncuların sahneleri Cuma günü İki Dünya Arasında'da, Pazar günü ise Küçük Gelin'in yeni bölümünde ekrana gelecek.
Küçük Gelin 28.Bölüm (Tek Parça) 01:47:44
Küçük Gelin 28.Bölüm (Tek Parça) 740 izlenme - 1 yıl önce Küçük Gelin 28.Bölüm (Tek Parça) 16 Mart 2014 pazar günü yayınlanan, çocuk gelinlerin yaşamak zorunda kaldığı hayatları ekrana getiren Küçük Gelin'in 28. Bölüm'ünde neler olacak? Küçük Gelin'in 28. Bölüm'ünde; Gerçekleri öğrenmek için İstanbul'a giden Melek Öğretmen, Sami'nin de yardımıyla ulaştığı Aysel'e kızının yaşadığını söyler. Konakta ise ağalık konusunda bir gerginlik yaşanır. Zümrüt, Behiye'yi sıkıştırarak Azad'ı desteklemesini ister. Ancak Nujin Ana aşiretlerin katılacağı yemeğe kendilerini temsilen Devran'ı gönderir. Bu sırada Behiye beklenmeyen bir çıkış yapar ve yemeğe Azad'ın gitmesi gerektiğini söyler. Konaktakiler beklenmeyen bu tepki karşısında büyük şok yaşar. Tüm bunlar yaşanırken Berfin ve Ferman boşanmaktan vazgeçer. Zehra ise bu sırada Melek Öğretmen'den annesi ile ilgili gelecek haberi bekler. Fakat Melek Öğretmen yeni öğrendiği bir haberi Zehra'ya söylemek konusunda büyük kararsızlık yaşar.
Küçük Gelin 33.Bölüm (Tek Parça) 02:32:30
Küçük Gelin 33.Bölüm (Tek Parça) 688 izlenme - 1 yıl önce Küçük Gelin 33.Bölüm (Tek Parça) Çocuk gelinlerin yaşamak zorunda kaldığı hayatları ekrana getiren Küçük Gelin'in 33. Bölüm'ünde neler olacak?
Küçük Gelin - 15.Bölüm (Tek Parça) 01:53:38
Küçük Gelin - 15.Bölüm (Tek Parça) 766 izlenme - 1 yıl önce Küçük Gelin - 15.Bölüm (Tek Parça) Türkiye’nin kanayan yarası çocuk gelinlerin dramı 14 yaşında zeki ve gelecek vadeden bir kız çocuğunun zengin bir aileye berdel olarak verilmesini ve çocuk yaşta zorla evlendirilmesini konu alan Küçük Gelin, istemediği bir hayatı yaşamak zorunda kalan çocuk gelinleri, aile içi çatışmaları, iktidar entrikalarını ve duygusal çıkmazları da odağına taşıyor.
Küçük Gelin 31.Bölüm (Tek Parça) 01:47:49
Küçük Gelin 31.Bölüm (Tek Parça) 670 izlenme - 1 yıl önce Küçük Gelin 31.Bölüm (Tek Parça) 13 Nisan 2014 pazar günü yayınlanan, çocuk gelinlerin yaşamak zorunda kaldığı hayatları ekrana getiren Küçük Gelin'in 31. Bölüm'ünde neler olacak? Küçük Gelin'in 31. Bölüm'ünde; Kuyuya düşen Zehra, yağmurunda yağmasıyla zor anlar yaşarken, Melek, Azad ve Ferman her yerde onu ararlar. Asiye ise Zehra için çok telaşlanır. Ancak bir yandan da Melek'le karşı karşıya gelmekten korkar. Melek, Zehra'nın annesine yazdığı bir mektuba ulaşır ve ne yapacağına karar veremez. Konakta ise Devran ve Zelal için düğün hazırlıklar sürer. Bu sırada Devran, ağalık konusunda Azad'ın nasıl bir seçim yapacağını öğrenir. Tüm bu gelişmeler yaşanırken Cemşit'in acımasızca dövdüğü Suna, ölümle burun buruna kalır. Ali, Suna ile ilgili durumu öğrenir ve Kadim'in silahını alarak Cemşit'i öldürmeye karar verir. Ancak asıl beklenmeyen gelişme nikah masasında yaşanır. Çarpıcı hikayesiyle izleyenleri ekrana kilitleyen Küçük Gelin, 13 Nisan Pazar günü, saat 20.30'da Samanyolu TV'de.
Küçük Gelin 32.Bölüm (Tek Parça) 01:56:40
Küçük Gelin 32.Bölüm (Tek Parça) 661 izlenme - 1 yıl önce Küçük Gelin 32.Bölüm (Tek Parça) 20 Nisan 2014 pazar günü yayınlanan, çocuk gelinlerin yaşamak zorunda kaldığı hayatları ekrana getiren Küçük Gelin'in 32. Bölüm'ünde neler olacak? Küçük Gelin'in 32. Bölüm'ünde; Cemşit, Cemal'in ağır darbesi ile ölür. Olayı haber alan Nujin Ana ve Kadim, cinayeti Rüstem'in üstlenmesini ister. Zehra olayla ilgili yalancı şahitlik yapması için büyük baskı görür. Cemal'in Cemşit'i öldürdüğünü öğrenen Behiye, Cemal'i ihbar etmesi ile olaylar iyice karışmaya başlar. Zelal ise Devran'nın nikah masasında vazgeçmesine neden olarak gördüğü Melek'i öldürmeyi planlar ve Melek'in peşine düşer. Olayı öğrenen Devran, vakit kaybetmeden Zelal'i durdurmaya çalışır. Çarpıcı hikayesiyle izleyenleri ekrana kilitleyen Küçük Gelin, 20 Nisan Pazargünü, saat 20.30'da Samanyolu TV'de.
Küçük Gelin 21.Bölüm (Tek Parça) 01:45:09
Küçük Gelin 21.Bölüm (Tek Parça) 699 izlenme - 1 yıl önce Küçük Gelin 21.Bölüm (Tek Parça) 26 Ocak 2014 pazar günü yayınlanan, çocuk gelinlerin yaşamak zorunda kaldığı hayatları ekrana getiren Küçük Gelin'in 21. Bölüm'ünde neler olacak? Küçük Gelin'in 21. bölümünde; Zehra, gerçekleri öğrenmeye bir adım daha yaklaşmışken çalan telefon her şeye engel olur. Baho, Melek'in boğazına bıçağı dayasa da Melek, tüm tehditlere rağmen okuma salonundan vazgeçmez. Devran, Azad'a Melek'in tehdit edildiğini anlatır. Bu arada Melek, Zehra'nın boşanmasından sonra yeni bir hayat için hayaller kurar. Diğer yandan Cemal evine alışmaya ve bir çok konuda ailesine ve çocuklarına sahip çıkmaya başlar. Bu durum ise bir tek Behiye ve Kadim'in hoşuna gitmez. Raşit, Elif'i geri almak için polisle Melek'in kapısına dayanınca Raşit ve Melek arasında gergin anlar yaşanır. Zehra ve Ali boşanmak için mahkemeye çıkacakları gün Nujin, herkesi şoke edecek bir olaya imza atar.
Küçük Gelin 26. Bölüm (Tek Parça) 01:38:24
Küçük Gelin 26. Bölüm (Tek Parça) 673 izlenme - 1 yıl önce Küçük Gelin 26. Bölüm (Tek Parça) 2 Mart 2014 pazar günü yayınlanan, çocuk gelinlerin yaşamak zorunda kaldığı hayatları ekrana getiren Küçük Gelin'in 26. Bölüm'ünde neler olacak? Küçük Gelin'in 26. Bölüm'ünde; Nujin Ana, Raşit'in şikayeti üzerine hapse atılır. Raşit ise Kirmanların öfkesinden kurtulmak için Mardin'e kaçmaya karar verir. Raşit'i bulmak için Melek Öğretmen'in evine giden Devran, orada Zehra'ya rastlar. Devran, Raşit'in nerede olduğunu söylemeyen Zehra'yı ölümle tehdit eder. Diğer yanda Melek Öğretmen ve Azad, Harmanlı'ya dönerken Baho'nun adamları tarafından kaçırılır. Sırrı, Melek 'i öldürmeyi planladığı sırada, Azad ile ilgi yeni bir gerçeği öğrenir. Kaçırılma olayını öğrenen Devran ise Melek Öğretmen ve Azad'ı kurtarmak için harekete geçer.
Küçük Gelin - 34. Bölüm (Tek Parça) 01:51:40
Küçük Gelin - 34. Bölüm (Tek Parça) 645 izlenme - 1 yıl önce Küçük Gelin - 34. Bölüm (Tek Parça) 4 Mayıs 2014 pazar günü yayınlanan, çocuk gelinlerin yaşamak zorunda kaldığı hayatları ekrana getiren Küçük Gelin'in 34. Bölüm'ünde neler olacak?
Küçük Gelin - 14.Bölüm (Tek Parça) 01:40:05
Küçük Gelin - 14.Bölüm (Tek Parça) 700 izlenme - 1 yıl önce Küçük Gelin - 14.Bölüm (Tek Parça) Türkiye’nin kanayan yarası çocuk gelinlerin dramı 14 yaşında zeki ve gelecek vadeden bir kız çocuğunun zengin bir aileye berdel olarak verilmesini ve çocuk yaşta zorla evlendirilmesini konu alan Küçük Gelin, istemediği bir hayatı yaşamak zorunda kalan çocuk gelinleri, aile içi çatışmaları, iktidar entrikalarını ve duygusal çıkmazları da odağına taşıyor.