Hoşgeldiniz!

küçük köpek

Küçük Köpeğin Boyundan Büyük İşlere Yeltenmesi 00:24
Küçük Köpeğin Boyundan Büyük İşlere Yeltenmesi 3.822 izlenme - 7 ay önce Canım sen ne yapıyorsun? Gidip kendi denizinde mi boğulsan? Bu okyanus sana fazla derin değil mi? Neyse beni ilgilendirmez...
Mama Olarak Yürek Yiyen Küçük Köpek 00:32
Mama Olarak Yürek Yiyen Küçük Köpek 8.548 izlenme - 1 yıl önce Bu küçük köpekçik, türünün cüssesine hiç uymayacak bir cesaret gösteriyor ve sahibesine şakacıktan vurmaya kalkan şahsa saldırıyor.
Küçük Köpeklerin Sıkıntılı Dünyaları 00:15
Küçük Köpeklerin Sıkıntılı Dünyaları 14.770 izlenme - 4 yıl önce Boyu Kısa Köpek Masadaki Cipse Uzanamazken, Uzun Boylu Köpek Bir Hamlede Kapıyor. Geriye Acılı Bakış Kalıyor
Köpek Oğlu Köpek Nerden Çıktın  İzleyin Lütfen Çok 04:17
Köpek Oğlu Köpek Nerden Çıktın İzleyin Lütfen Çok 2.075 izlenme - 9 yıl önce köpek bırakmadı çekelim bir video ne köpek ama ama komedi oldu :):)
 Küçük köpek Pitbull'a böyle kafa tuttu 00:17
Küçük köpek Pitbull'a böyle kafa tuttu 895 izlenme - 5 yıl önce Şivava cinsi köpek boyuna ve cüssesine aldırış etmeden Pitbull’a kafa tuttuyor. Bursa’da Şivava cinsi köpeğin boyuna ve cüssesine aldırış etmeden Pitbull’a kafa tuttuğu anlar amatör kamera tarafından görüntülendi. Bursa’da Şivava cinsi ’Zilli’ isimli köpeğin, bağlı olmasını fırsat bilip cüssesine aldırış etmeden Pitbull’a kafa tutması amatör kamera tarafından görüntülendi. Zilli, bir sağa bir sola hızla koşturarak önünden geçtiği Pitbull’u sinirlendirmeye çalışıyor.
küçük köpek sallanıyo 00:59
küçük köpek sallanıyo 1.247 izlenme - 9 yıl önce küçük köpek sallanıyo
Dünya'nın En Küçük Köpeği 00:41
Dünya'nın En Küçük Köpeği 853 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın en küçük köpeği bu arkadaşmış, malum müzik içerir.
Minecraft DÜNYANIN EN KÜÇÜK KÖPEK EVİ NASIL YAPILIR ? 04:40
Minecraft DÜNYANIN EN KÜÇÜK KÖPEK EVİ NASIL YAPILIR ? 736 izlenme - 2 yıl önce Hepinize merhaba!Bugün Minecraft'da dünyanın en küçük köpek evi nasıl yapılır onu gösterdim.Daha fazla bu tarz videolar için videoyu beğenmeyi ve paylaşmayı unutmayınız lütfen! Abone olmak için ~ http://bit.ly/ZJvttQ Kişisel facebook hesabım ~ https://www.facebook.com/IbrahmCanGunes VLOG kanalım: https://www.youtube.com/channel/UCS6tirdVN3zU4zeMJ_2vG4w Facebook sayfamız ~ https://www.facebook.com/ibraahimgunes Instagram hesabım ~ http://instagram.com/ibrahimcangunes Younow hesabım ~ https://www.younow.com/ibrahimgunes Google+: http://goo.gl/6njwXM Reklam ve iş görüşmeleri için: chayduffman98@gmail.com
Minicik Boyuyla İneğe Atarlanan Köpekcik 00:25
Minicik Boyuyla İneğe Atarlanan Köpekcik 60 izlenme - 5 ay önce Sanırım renklerinin benzerliğinden dolayı akrabası falan zannetti. Peki ineğin korkmasına ne demeli? Keyifli seyirler...
Bak Şuna 00:11
Bak Şuna 841 izlenme - 10 yıl önce küçük müçük ama felaket
Küçük Köpek 2 - Sakar Ayı Bernard Bear 03:06
Küçük Köpek 2 - Sakar Ayı Bernard Bear 365 izlenme - 3 yıl önce Şapşal ve sakar ayı Bernard Bear
Ege ile Gaga Acaba Küçük Köpek Ne Arıyor? 07:59
Ege ile Gaga Acaba Küçük Köpek Ne Arıyor? 68 izlenme - 10 ay önce Ege ile Gaga bahçede kartopu oynarken küçük bir köpek gelir. Köpekçik bir şeyler aramaktadır. Kahramanlarımız ona yardım etmeye karar verirler.
Küçük köpekten aklı çıkan koyun 02:01
Küçük köpekten aklı çıkan koyun 163 izlenme - 3 yıl önce Küçücük köpekten korkan koyun ne yapacağını bilemiyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kör Köpeğe Alınan En Güzel Hediye 00:37
Kör Köpeğe Alınan En Güzel Hediye 186 izlenme - 3 yıl önce Gözleri görmeyen bir köpek için alınabilecek en güzel hediye onun sağa sola çarpmasını engelleyecek bir aparat oldu. Bu sayede köpek, burnunu ve kafasını çarpmadan sese doğru hareket edebiliyor.
Küçük Köpek 1 - Sakar Ayı Bernard Bear 02:40
Küçük Köpek 1 - Sakar Ayı Bernard Bear 166 izlenme - 3 yıl önce Şapşal ve sakar ayı Bernard Bear
Küçük Köpek Yan Atıyor 00:05
Küçük Köpek Yan Atıyor 119 izlenme - 4 yıl önce Küçük Köpek Korkudan Yanlıyor
Küçük Köpek Bakımı 02:05
Küçük Köpek Bakımı 93 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/kucukkopekbakimi.htm Küçük köpeğin bakıma ihtiyacı vardır. Oyunu başlattıktan sonra sevimli yavru köpeğin yiyecek, içecek, eğlence ve temizlik gibi ihtiyaçlarını gidermelisiniz. Mouse kontrolü ile yavrup köpeğin bakımlarını yapabilirsiniz. İyi eğlenceler..
Dünyanın En Tatlı Ve Küçük Köpek Eğitmeni 00:41
Dünyanın En Tatlı Ve Küçük Köpek Eğitmeni 84 izlenme - 3 yıl önce Sevimli minik kız hulahopları eline alıp köpeğine çevirmeyi öğretmeye çalışıyor.
Küçük Köpeğin Şapşallıkları 00:07
Küçük Köpeğin Şapşallıkları 7 izlenme - 5 ay önce Şımarırken sonunu düşünmeyen ufak bir çocuk gibi... Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yavru kedi ve köpeğin muhteşem uyumu 00:49
Yavru kedi ve köpeğin muhteşem uyumu 119 izlenme - 6 yıl önce yavru kedim yavru köpeği annesi zannetip süt içmeye calışıyor :)