Hoşgeldiniz!

küçük köpek

Küçük Köpeklerin Sıkıntılı Dünyaları 00:15
Küçük Köpeklerin Sıkıntılı Dünyaları 14.654 izlenme - 3 yıl önce Boyu Kısa Köpek Masadaki Cipse Uzanamazken, Uzun Boylu Köpek Bir Hamlede Kapıyor. Geriye Acılı Bakış Kalıyor
 Küçük köpek Pitbull'a böyle kafa tuttu 00:17
Küçük köpek Pitbull'a böyle kafa tuttu 835 izlenme - 3 yıl önce Şivava cinsi köpek boyuna ve cüssesine aldırış etmeden Pitbull’a kafa tuttuyor. Bursa’da Şivava cinsi köpeğin boyuna ve cüssesine aldırış etmeden Pitbull’a kafa tuttuğu anlar amatör kamera tarafından görüntülendi. Bursa’da Şivava cinsi ’Zilli’ isimli köpeğin, bağlı olmasını fırsat bilip cüssesine aldırış etmeden Pitbull’a kafa tutması amatör kamera tarafından görüntülendi. Zilli, bir sağa bir sola hızla koşturarak önünden geçtiği Pitbull’u sinirlendirmeye çalışıyor.
Minecraft DÜNYANIN EN KÜÇÜK KÖPEK EVİ NASIL YAPILIR ? 04:40
Minecraft DÜNYANIN EN KÜÇÜK KÖPEK EVİ NASIL YAPILIR ? 696 izlenme - 1 yıl önce Hepinize merhaba!Bugün Minecraft'da dünyanın en küçük köpek evi nasıl yapılır onu gösterdim.Daha fazla bu tarz videolar için videoyu beğenmeyi ve paylaşmayı unutmayınız lütfen! Abone olmak için ~ http://bit.ly/ZJvttQ Kişisel facebook hesabım ~ https://www.facebook.com/IbrahmCanGunes VLOG kanalım: https://www.youtube.com/channel/UCS6tirdVN3zU4zeMJ_2vG4w Facebook sayfamız ~ https://www.facebook.com/ibraahimgunes Instagram hesabım ~ http://instagram.com/ibrahimcangunes Younow hesabım ~ https://www.younow.com/ibrahimgunes Google+: http://goo.gl/6njwXM Reklam ve iş görüşmeleri için: chayduffman98@gmail.com
köpek oğlu köpek nerden çıktın  izleyin lütfen çok 04:17
köpek oğlu köpek nerden çıktın izleyin lütfen çok 2.057 izlenme - 8 yıl önce köpek bırakmadı çekelim bir video ne köpek ama ama komedi oldu :):)
Dünya'nın En Küçük Köpeği 00:41
Dünya'nın En Küçük Köpeği 708 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en küçük köpeği bu arkadaşmış, malum müzik içerir.
küçük köpek sallanıyo 00:59
küçük köpek sallanıyo 1.244 izlenme - 7 yıl önce küçük köpek sallanıyo
bak şuna 00:11
bak şuna 837 izlenme - 9 yıl önce küçük müçük ama felaket
Küçük köpekten aklı çıkan koyun 02:01
Küçük köpekten aklı çıkan koyun 155 izlenme - 1 yıl önce Küçücük köpekten korkan koyun ne yapacağını bilemiyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Küçük Köpek 2 - Sakar Ayı Bernard Bear 03:06
Küçük Köpek 2 - Sakar Ayı Bernard Bear 224 izlenme - 2 yıl önce Şapşal ve sakar ayı Bernard Bear
köpek ve yavrusu 00:09
köpek ve yavrusu 913 izlenme - 8 yıl önce
Kör Köpeğe Alınan En Güzel Hediye 00:37
Kör Köpeğe Alınan En Güzel Hediye 160 izlenme - 1 yıl önce Gözleri görmeyen bir köpek için alınabilecek en güzel hediye onun sağa sola çarpmasını engelleyecek bir aparat oldu. Bu sayede köpek, burnunu ve kafasını çarpmadan sese doğru hareket edebiliyor.
Küçük Köpek 1 - Sakar Ayı Bernard Bear 02:40
Küçük Köpek 1 - Sakar Ayı Bernard Bear 140 izlenme - 2 yıl önce Şapşal ve sakar ayı Bernard Bear
Küçük Köpek Bakımı 02:05
Küçük Köpek Bakımı 87 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/kucukkopekbakimi.htm Küçük köpeğin bakıma ihtiyacı vardır. Oyunu başlattıktan sonra sevimli yavru köpeğin yiyecek, içecek, eğlence ve temizlik gibi ihtiyaçlarını gidermelisiniz. Mouse kontrolü ile yavrup köpeğin bakımlarını yapabilirsiniz. İyi eğlenceler..
Küçük Köpek Yan Atıyor 00:05
Küçük Köpek Yan Atıyor 119 izlenme - 3 yıl önce Küçük Köpek Korkudan Yanlıyor
Dünyanın En Tatlı Ve Küçük Köpek Eğitmeni 00:41
Dünyanın En Tatlı Ve Küçük Köpek Eğitmeni 71 izlenme - 2 yıl önce Sevimli minik kız hulahopları eline alıp köpeğine çevirmeyi öğretmeye çalışıyor.
Fokları Denize Atan Küçük Köpek 00:14
Fokları Denize Atan Küçük Köpek 14 izlenme - 10 ay önce fokları denize atan küçük köpek
Yavru kedi ve köpeğin muhteşem uyumu 00:49
Yavru kedi ve köpeğin muhteşem uyumu 118 izlenme - 4 yıl önce yavru kedim yavru köpeği annesi zannetip süt içmeye calışıyor :)