Hoşgeldiniz!

Küçük Ve Orta Büyüklükteki İşletmeler

Davutoğlu - Malezya Uçağının Düşmesi 04:08
Davutoğlu - Malezya Uçağının Düşmesi 36 izlenme - 4 yıl önce Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, "Düşürülen Malezya uçağına binen sivil yolcuların Ukrayna kriziyle ne alakası var? Hiçbir alakası yok. Malezya, Ukrayna krizinde bir taraf mı? Yok. Taraf değil ama o kriz, o insanların, evine, ailesine dönen insanların hayatına mal oldu.
Fikri Işık ve Cevdet Yılmaz - Paralel Yapıya Yönelik Operasyon 01:10
Fikri Işık ve Cevdet Yılmaz - Paralel Yapıya Yönelik Operasyon 18 izlenme - 3 yıl önce Bakan Işık ve Bakan Yılmaz soruları yanıtladı- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: - "KOBİ'lerimizin daha uygun krediye, daha uygun şartlarda erişmesi, Türkiye'deki üretimin artması açasından önemli"- "Burada da Merkez Bankasının alacağı kritik karar, faiz koridorunun üst bandını daha cesurca aşağı çekmek"- Kalkınma Bakanı Yılmaz: - "Önümüzdeki dönemde faizlerin daha aşağılarda olmasını biz de arzu ediyoruz, ümit ediyoruz" Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, KOBİ'lerin daha uygun krediye, daha uygun şartlarda erişmesinin, Türkiye'deki üretimin artması açasından önemli olduğunu belirterek, "Burada da Merkez Bankasının alacağı kritik karar, faiz koridorunun üst bandını daha cesurca aşağı çekmek.
Yenilikçi Finans Sistemi İçin Kobi'ler Nasıl Bir Öneme Sahip? 01:17
Yenilikçi Finans Sistemi İçin Kobi'ler Nasıl Bir Öneme Sahip? 15 izlenme - 4 yıl önce GP Trust Finansal Yönetim ve Danışmanlık Limited Şirketi Yönetici Ortağı Pınar Eczacıbaşı, ekonominin % 80'ini kobilerin oluşturduğunu, Avrupa Yatırım Fonu'nun destek verdiği bir iş geliştirme fonu olduğunu burdan gelecek sermayenin kobileri için çok önemli olduğunu ifade etti.
Avaya'nın Kobi'lere Özel Ürün ve Hizmetleri Neler? 00:37
Avaya'nın Kobi'lere Özel Ürün ve Hizmetleri Neler? 13 izlenme - 4 yıl önce Avaya Genel Müdürü Sinan Dumlu yanıtladı: Avaya'nın KOBİ'lere özel ürün ve hizmetleri neler?