Hoşgeldiniz!

Küçükçekmece Videoları İzle

Kanarya'da Türkün Gücünü Göreceksiniz Diyip Korkudan TOMA'nın Altına Saklanmak 00:52
Kanarya'da Türkün Gücünü Göreceksiniz Diyip Korkudan TOMA'nın Altına Saklanmak 10.978 izlenme - 1 yıl önce Kanarya Mahallesinde halka elinde döner bıçağıyla Türkün Gücünü Göreceksiniz diyen bir faşist gençlerin tepkisinden sonra korkudan tomanin altına saklandı. Uzun süre çıkamayan faşisti çıkarmak için özel hareket polisleri silah sıkarak halkı uzaklaştırdı. 09.08.2015
Erkek İçin Kavga Eden Türk Kızları 02:03
Erkek İçin Kavga Eden Türk Kızları 4.553 izlenme - 2 yıl önce benim için kavga edecek şöyle kız bulamadım ya ben ona üzülüyorum ya.. olay küçükçekmede geçiyor bu arada.
SAS Karabatak Takımıyla Balık Avı - Çin 03:04
SAS Karabatak Takımıyla Balık Avı - Çin 2.242 izlenme - 1 yıl önce Unutulmaya yüz tutmuş Çin geleneklerinden biri olan karabataklarla balık tutma, az sayıda balıkçı tarafından günümüzde yaşatılıyormuş. Karabatakların boynuna bağlanan iple, yakaladıkları balığın boğazını genişleterek yutması engelleniyor. Evcilleştirilen bu hayvanların balık yakalama ustalığından/içgüdüsünden faydalanıyor. Avın sonunda Karabataklar ödüllendirilerek motive ediliyor. Kimilerine göreyse bu durum hayvan istismarı. Bir köpeği ya da bir kartalı, şahini avlanma aracı olarak kullanmak gibi. *Belki tv de denk gelmişsinizdir Stan Lee'nin süper insanları diye bir belgesel dizi var. Orda görmüştüm. Fakat onu bulamadım. Altyazı yoktur. Gerekte yok gibi. **Bizim gerçek kesitteki Cesi'yi hatırlattı. "Benim adım Cesi, keserim ötmeyene sesi. Kuşlarım var benim. Salıyorum onları para getiriyorlar bana."
Devlet Bahçeli - Küçükçekmeliler 00:45
Devlet Bahçeli - Küçükçekmeliler 1.724 izlenme - 2 yıl önce Devlet Bahçeli, İstanbul Küçükçekmece'de halka seslendi ama bir türlü Küçükçekmece diyemedi.
Küçükçekmece E-5'te Zincirleme Trafik Kazası 02:11
Küçükçekmece E-5'te Zincirleme Trafik Kazası 39 izlenme - 3 hafta önce Küçükçekmece E-5 Edirne istikametinde zincirleme trafik kazası meydana geldi. Kaza nedeniyle tek şeritten ulaşım sağlanırken, bölgede trafik durma noktasına geldi
Cenk Topal-Geri Dönülmez Yerdesin || Küçükçekmecel 04:02
Cenk Topal-Geri Dönülmez Yerdesin || Küçükçekmecel 4.502 izlenme - 8 yıl önce
Küçükçekmece Kızı Buse Arslan'ın Fena Kavgası 02:03
Küçükçekmece Kızı Buse Arslan'ın Fena Kavgası 1.263 izlenme - 2 yıl önce kız kavgalarında son nokta buse küçükçekmecenin ağır siklet şampiyonu oldu .dkız kavgalarında son nokta buse küçükçekmecenin ağır siklet şampiyonu oldu .dkız kavgalarında son nokta buse küçükçekmecenin ağır siklet şampiyonu oldu .dkız kavgalarında son nokta buse küçükçekmecenin ağır siklet şampiyonu oldu .dkız kavgalarında son nokta buse küçükçekmecenin ağır siklet şampiyonu oldu .dkız kavgalarında son nokta buse küçükçekmecenin ağır siklet şampiyonu oldu .dkız kavgalarında son nokta buse küçükçekmecenin ağır siklet şampiyonu oldu .dkız kavgalarında son nokta buse küçükçekmecenin ağır siklet şampiyonu oldu .dkız kavgalarında son nokta buse küçükçekmecenin ağır siklet şampiyonu oldu .d
Küçükçekmeceliler Diyemeyen Devlet Bahçeli 00:31
Küçükçekmeceliler Diyemeyen Devlet Bahçeli 1.039 izlenme - 3 yıl önce MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Küçükçekmece Seçim Koordinasyon Merkezi Açılışı’na katıldı. Konuşma yapan Bahçeli, bir türlü Küçükçekmeceliler diyemedi.
apachi karslı 01:59
apachi karslı 806 izlenme - 6 yıl önce
Metrobüs Yoluna Giren Tırın Kaza Anı Kamerada 00:23
Metrobüs Yoluna Giren Tırın Kaza Anı Kamerada 869 izlenme - 4 yıl önce Küçükçekmece'de metrobüs yolunda yaşanan TIR kazası, trafik kameralarına yansıdı.
İstanbulda Sel | Konutbirlik Halkalı Küçükçekmece 01:06
İstanbulda Sel | Konutbirlik Halkalı Küçükçekmece 2.639 izlenme - 7 yıl önce istanbulda yaşanan sel felaketi
 Öldürdüğü kız arkadaşının başında bekledi 02:13
Öldürdüğü kız arkadaşının başında bekledi 235 izlenme - 12 ay önce Küçükçekmece'de güvenlik görevlisi Nurcan Arslan'ın öldürülmesine ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı. Bir vatandaşın cep telefonu ile çektiği görüntülerde zanlı Melih B. olay sonrası silahıyla kız arkadaşının başında bekliyor. Sinirli hareketlerle etrafa ve yerde cansız yatan kız arkadaşına bağıran Melih B., zaman zaman silahı kafasına dayıyor.
Dale Kanarya 03:56
Dale Kanarya 3.508 izlenme - 9 yıl önce fenerbahçe-türk telkom final serisi 2. maçı
Engelliler, Ferhat Göçer şarkılarıyla coştu 04:44
Engelliler, Ferhat Göçer şarkılarıyla coştu 424 izlenme - 3 yıl önce Küçükçekmece’de engelliler için düzenlenen konserde sahne alan ünlü sanatçı Ferhat Göçer şarkılarıyla engelli hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Küçükçekmece Belediyesi tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla düzenlenen Ferhat Göçer konserinde engelliler unutulmaz bir gece yaşadı. Arenamega’da gerçekleştirilen dev konseri izlemeye gelen engelli vatandaşlar ünlü sanatçının birbirinden güzel şarkılarına eşlik etti.Performansıyla hayranlarına coşkulu dakikalar yaşatan Ferhat Göçer, vatandaşlarla birlikte kendisini dinlemeye gelen Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay’a düzenledikleri konserden dolayı teşekkür etti.Ferhat Göçer konseriyle hem engellilerimizle hem bir araya gelmek hem bu konudaki farkındalığı da gündeme getirmek istediklerini dile getiren Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay, herkesin doğuştan ya da sonradan engelli olabileceğine dikkat çekti. “HAYATLARINI BİR DESTEĞE İHTİYAÇ DUYMADAN SÜRDÜRMELERİNİ ARZU EDİYORUM” Başkan Yeniay, “Bu kaderdir, kaçınılmazdır. Toplumun neredeyse yüzde 10’una yakınının engelli olduğu gerçeği karşımızda” dedi. Engellilerin günlük yaşamda her türlü ihtiyaçlarını karşılayacakları fiziki altyapıyı sağlamaya çalıştıklarını belirten Yeniay, şunları söyledi; “İstediğimiz şey, engelli vatandaşlarımızın Küçükçekmece’mizde engelsiz bir şekilde yaşamlarını sürdürebilecekleri teknik altyapıya sahip olmaları. Eksiklikleri varsa onların bir şekilde giderilmesi gerekiyor. Hayatlarının bir desteğe ihtiyaç olmadan sürdürebilmelerini arzu ediyorum. Bununla ilgili fiziki altyapıyı sağlıyoruz.” Engellilere her türlü yardımı yaptıklarını ifade eden Başkan Aziz Yeniay, engellilere yönelik her türlü ihtiyacın karşılanacağı Engelsiz Yaşam Kasabası Projesi’ni gelecek dönemde hayata geçireceklerini belirtti. Başkan Aziz Yeniay, “Kendi kendilerine yeter hale gelmelerini istiyoruz. Engelsiz Yaşam Kasabası diye bir kasaba kurmayı hedefliyoruz. Otel hizmeti de verecek. İnsanlar tatillerini de yapacaklar” diye konuştu. “EŞİT YAŞAM HAKKI İSTİYORUZ” Dündar etik isimli bir engelli vatandaş, “Çok mutluyuz. Böyle bir etkinliğe katılmak güzel. Son yıllarda engellilere yapılan bu hizmetler mutlu ediyor. İnşallah daha da gelişir. En çok talep ettiğimiz şey bize özgü mekanların çoğalması” dedi.‘Eşit yaşamak istiyoruz’ diyen Teslime Tablacı ise, “Bu dünyada herkesin eşit yaşam hakkı var. Biz buna saygı gösterilmesini istiyoruz” diye konuştu.Konserin sonunda Başkan Yeniay, Ferhat Göçer’e gecenin anısına çiçek takdim etti.
Küçükçekmece'deki Kadın Cinayeti 00:10
Küçükçekmece'deki Kadın Cinayeti 140 izlenme - 12 ay önce Küçükçekmece'de kendisinden ayrılmak istediğini iddia ettiği özel güvenlik görevlisi Nurcan Arslan(40)'ı 10 kurşunla vurarak öldüren şüpheli Melih B.(36)' polise teslim oldu.
Ktml (Bstml) Kızların Dansı... 01:50
Ktml (Bstml) Kızların Dansı... 1.418 izlenme - 9 yıl önce 19 mayıs 2007 K.t.m.l kızların dansı...
2010 2011 Mimar Sinan İ Ö Okulu 4e Sınıfı Defilesi 2 06:15
2010 2011 Mimar Sinan İ Ö Okulu 4e Sınıfı Defilesi 2 1.034 izlenme - 5 yıl önce mimar sinan i.ö.okulu'nun yetenekli öğrencilerinden kendi tasarımlarını sergiledikleri harika bir defile show..
İstanbul Küçükçekmece'de Trafik Kazası 01:08
İstanbul Küçükçekmece'de Trafik Kazası 9 izlenme - 3 hafta önce
Trilyonluk Kaçak Sigara Operasyonu Kamerada 02:20
Trilyonluk Kaçak Sigara Operasyonu Kamerada 12 izlenme - 1 ay önce Küçükçekmece'de polis tarafından bir iş merkezine düzenlenen operasyonda 1 trilyon değerinde kaçak sigara ele geçirildi. Terör örgütünün en önemli finans kaynaklarından olan sigara kaçakçılarına yönelik operasyon, kameralara da saniye saniye yansıdı.
Karlı Havada Yıkım Ölümle Bitti 02:01
Karlı Havada Yıkım Ölümle Bitti 112 izlenme - 1 yıl önce Küçükçekmece'de, eski deterjan firmasına ait binayı yıkan iş makinesinin operatörü Muhammet Demir, çöken duvarın altında kalarak hayatını kaybetti.
Yeşilova Esnafspor 12:55
Yeşilova Esnafspor 284 izlenme - 4 yıl önce Futbol Tarihinin Belkide En Erken Gölü k.çekmece Yeşilova Esnafspor :4 Fatih Yaylaspor:2 Gol Sanıyesi (6) Doğan
2010 2011 Mimar Sinan İ Ö Okulu 4e Sınıfı Defilesi 1 10:05
2010 2011 Mimar Sinan İ Ö Okulu 4e Sınıfı Defilesi 1 467 izlenme - 5 yıl önce 4/e sınıfı öğrencilerinin kendi tasarladıkları süper bir kostüm defilesi..
Küçükçekmece'de Yangın: 5'i Çocuk 6 Ölü 00:58
Küçükçekmece'de Yangın: 5'i Çocuk 6 Ölü 212 izlenme - 4 yıl önce İstanbul’da Küçükçekmece’de bir evde çıkan yangında ilk belirlemelere göre 5’i çocuk 6 kişi hayatını kaybetti. Olay, Florya Caddesi Çaylak Sokak üzerinde bir evde akşam saatlerinde meydana geldi. Çıkış nedeni henüz bilinmeyen yangında ilk belirlemelere göre 5’i çocuk 6 kişi yanarak hayatını kaybetti. Olay yerinde itfaiye ekiplerinin yangını söndürme çalışmaları devam ediyor.
Küçükçekmece'de Çöpten Halıya Sarılı Ceset Çıktı! 2 Kişi Gözaltında 03:59
Küçükçekmece'de Çöpten Halıya Sarılı Ceset Çıktı! 2 Kişi Gözaltında 31 izlenme - 6 ay önce Küçükçekmece'de cinayete kurban giden 45 yaşındaki Ethem D.'nin cesedi çöp kutusunda halıya sarılı halde bulundu. Olayla ilgili 2 zanlı yakalandı.
50 Saniyede Yapılan Hırsızlık Kamerada 01:16
50 Saniyede Yapılan Hırsızlık Kamerada 20 izlenme - 3 ay önce İstanbul Küçükçekmece'de camlarını tornavidayla sökerek girdiği araçlardan 50 saniye içinde navigasyon cihazlarını çalan hırsız tutuklandı. Hırsızlık anı ise kameralara saniye saniye yansıdı.
Küçükçekmece'de Filmleri Aratmayan Hırsızlık 00:28
Küçükçekmece'de Filmleri Aratmayan Hırsızlık 237 izlenme - 4 yıl önce İstanbul Küçükçekmece'de Güpegündüz Vakti Giren Hırsızlar, Kimsenin Haberi Olmadan Televizyon Ve Ziynet Eşyası Alarak Kayıplara Karıştı.
küçükcekmece göl şenlikleri uçak gösterisi 07:49
küçükcekmece göl şenlikleri uçak gösterisi 278 izlenme - 6 yıl önce küçükçekmece gölşenlikleri için düzenlenmiş bir uçak gösterisicekim acemice oldugüneş gözüem giriyordu cekerken kaymalar oldu özüür
 Öldürdüğü kız arkadaşının başında bekledi 02:13
Öldürdüğü kız arkadaşının başında bekledi 57 izlenme - 12 ay önce Küçükçekmece'de güvenlik görevlisi Nurcan Arslan'ın öldürülmesine ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı. Bir vatandaşın cep telefonu ile çektiği görüntülerde zanlı Melih B. olay sonrası silahıyla kız arkadaşının başında bekliyor. Sinirli hareketlerle etrafa ve yerde cansız yatan kız arkadaşına bağıran Melih B., zaman zaman silahı kafasına dayıyor.
2010 2011 Mimar Sinan İ Ö Okulu 4e Sınıfı Defilesi 1 10:05
2010 2011 Mimar Sinan İ Ö Okulu 4e Sınıfı Defilesi 1 439 izlenme - 5 yıl önce mimar sinan i.ö.okulu'nun yetenekli öğrencileri ve kendi tasarladıkları kostümleri segiledikleri harika bir defile show....
Sinan Özen - Kapına Kırmızı Bir Gül Bıraktım 05:29
Sinan Özen - Kapına Kırmızı Bir Gül Bıraktım 221 izlenme - 3 yıl önce Sinan Özen Kapına Kırmızı Bir Gül Bıraktım İstanbul Küçükçekmece Konseri 30.06.2013