Hoşgeldiniz!

küçükçekmece

Küçükçekmece'de Silahlı Çatışma: 3 Yaralı 02:21
Küçükçekmece'de Silahlı Çatışma: 3 Yaralı 321 izlenme - 2 hafta önce Küçükçekmece'de silahlı çatışma: 3 yaralı Kanarya Mahallesinde hareketli dakikalar İSTANBUL - Küçükçekmece'de iki grup arasında bilinmeyen bir nedenden dolayı uzun namlulu silahlarla çatışma yaşandı.
Kanarya'da Türkün Gücünü Göreceksiniz Diyip Korkudan TOMA'nın Altına Saklanmak 00:52
Kanarya'da Türkün Gücünü Göreceksiniz Diyip Korkudan TOMA'nın Altına Saklanmak 11.056 izlenme - 2 yıl önce Kanarya Mahallesinde halka elinde döner bıçağıyla Türkün Gücünü Göreceksiniz diyen bir faşist gençlerin tepkisinden sonra korkudan tomanin altına saklandı. Uzun süre çıkamayan faşisti çıkarmak için özel hareket polisleri silah sıkarak halkı uzaklaştırdı. 09.08.2015
Erkek İçin Kavga Eden Türk Kızları 02:03
Erkek İçin Kavga Eden Türk Kızları 6.285 izlenme - 3 yıl önce benim için kavga edecek şöyle kız bulamadım ya ben ona üzülüyorum ya.. olay küçükçekmede geçiyor bu arada.
SAS Karabatak Takımıyla Balık Avı - Çin 03:04
SAS Karabatak Takımıyla Balık Avı - Çin 2.322 izlenme - 2 yıl önce Unutulmaya yüz tutmuş Çin geleneklerinden biri olan karabataklarla balık tutma, az sayıda balıkçı tarafından günümüzde yaşatılıyormuş. Karabatakların boynuna bağlanan iple, yakaladıkları balığın boğazını genişleterek yutması engelleniyor. Evcilleştirilen bu hayvanların balık yakalama ustalığından/içgüdüsünden faydalanıyor. Avın sonunda Karabataklar ödüllendirilerek motive ediliyor. Kimilerine göreyse bu durum hayvan istismarı. Bir köpeği ya da bir kartalı, şahini avlanma aracı olarak kullanmak gibi. *Belki tv de denk gelmişsinizdir Stan Lee'nin süper insanları diye bir belgesel dizi var. Orda görmüştüm. Fakat onu bulamadım. Altyazı yoktur. Gerekte yok gibi. **Bizim gerçek kesitteki Cesi'yi hatırlattı. "Benim adım Cesi, keserim ötmeyene sesi. Kuşlarım var benim. Salıyorum onları para getiriyorlar bana."
Devlet Bahçeli - Küçükçekmeliler 00:45
Devlet Bahçeli - Küçükçekmeliler 1.795 izlenme - 3 yıl önce Devlet Bahçeli, İstanbul Küçükçekmece'de halka seslendi ama bir türlü Küçükçekmece diyemedi.
Küçükçekmece E-5'te Zincirleme Trafik Kazası 02:11
Küçükçekmece E-5'te Zincirleme Trafik Kazası 265 izlenme - 7 ay önce Küçükçekmece E-5 Edirne istikametinde zincirleme trafik kazası meydana geldi. Kaza nedeniyle tek şeritten ulaşım sağlanırken, bölgede trafik durma noktasına geldi
Cenk Topal-Geri Dönülmez Yerdesin || Küçükçekmecel 04:02
Cenk Topal-Geri Dönülmez Yerdesin || Küçükçekmecel 4.505 izlenme - 9 yıl önce
Küçükçekmece'de 'Trakya, Rumeli ve Balkan Festivali' 06:26
Küçükçekmece'de 'Trakya, Rumeli ve Balkan Festivali' 22 izlenme - 3 hafta önce Küçükçekmece'de 'Trakya, Rumeli ve Balkan Festivali' 10 bin kişiye Tekirdağ köftesi ikram edildiİSTANBUL - Küçükçekmece Belediyesi, türkülerinden kendine özgü lezzetlerine kadar Trakya kültürünün İstanbul'da yaşatıldığı "Trakya, Rumeli ve Balkan Festivali" düzenledi.
Küçükçekmece Kızı Buse Arslan'ın Fena Kavgası 02:03
Küçükçekmece Kızı Buse Arslan'ın Fena Kavgası 1.273 izlenme - 3 yıl önce kız kavgalarında son nokta buse küçükçekmecenin ağır siklet şampiyonu oldu .dkız kavgalarında son nokta buse küçükçekmecenin ağır siklet şampiyonu oldu .dkız kavgalarında son nokta buse küçükçekmecenin ağır siklet şampiyonu oldu .dkız kavgalarında son nokta buse küçükçekmecenin ağır siklet şampiyonu oldu .dkız kavgalarında son nokta buse küçükçekmecenin ağır siklet şampiyonu oldu .dkız kavgalarında son nokta buse küçükçekmecenin ağır siklet şampiyonu oldu .dkız kavgalarında son nokta buse küçükçekmecenin ağır siklet şampiyonu oldu .dkız kavgalarında son nokta buse küçükçekmecenin ağır siklet şampiyonu oldu .dkız kavgalarında son nokta buse küçükçekmecenin ağır siklet şampiyonu oldu .d
apachi karslı 01:59
apachi karslı 806 izlenme - 7 yıl önce
Küçükçekmeceliler Diyemeyen Devlet Bahçeli 00:31
Küçükçekmeceliler Diyemeyen Devlet Bahçeli 1.043 izlenme - 4 yıl önce MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Küçükçekmece Seçim Koordinasyon Merkezi Açılışı’na katıldı. Konuşma yapan Bahçeli, bir türlü Küçükçekmeceliler diyemedi.
İstanbulda Sel | Konutbirlik Halkalı Küçükçekmece 01:06
İstanbulda Sel | Konutbirlik Halkalı Küçükçekmece 2.689 izlenme - 8 yıl önce istanbulda yaşanan sel felaketi
Metrobüs Yoluna Giren Tırın Kaza Anı Kamerada 00:23
Metrobüs Yoluna Giren Tırın Kaza Anı Kamerada 873 izlenme - 4 yıl önce Küçükçekmece'de metrobüs yolunda yaşanan TIR kazası, trafik kameralarına yansıdı.
Dale Kanarya 03:56
Dale Kanarya 3.511 izlenme - 9 yıl önce fenerbahçe-türk telkom final serisi 2. maçı
Altıncı Kattan Düşen Ayaz Bebek Feci Şekilde Can Verdi 01:25
Altıncı Kattan Düşen Ayaz Bebek Feci Şekilde Can Verdi 35 izlenme - 2 ay önce Küçükçekmece'de annesi okula gittiği sırada balkona çıkan iki yaşındaki Ayaz Kobak altıncı kattan düşerek feci şekilde can verdi.
İstanbul'da Helikopter Destekli 'Torbacı' Operasyonu 02:14
İstanbul'da Helikopter Destekli 'Torbacı' Operasyonu 10 izlenme - 1 hafta önce Küçükçekmece’de uyuşturucu satıcılarına yönelik farklı adreslere eş zamanlı şafak operasyonu düzenlendi.
 Öldürdüğü kız arkadaşının başında bekledi 02:13
Öldürdüğü kız arkadaşının başında bekledi 235 izlenme - 1 yıl önce Küçükçekmece'de güvenlik görevlisi Nurcan Arslan'ın öldürülmesine ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı. Bir vatandaşın cep telefonu ile çektiği görüntülerde zanlı Melih B. olay sonrası silahıyla kız arkadaşının başında bekliyor. Sinirli hareketlerle etrafa ve yerde cansız yatan kız arkadaşına bağıran Melih B., zaman zaman silahı kafasına dayıyor.
Küçükçekmece'de Ak Partililere Alçak Saldırı! 04:24
Küçükçekmece'de Ak Partililere Alçak Saldırı! 48 izlenme - 4 ay önce AK Parti ilçe teşkilatı üyesi bir grup hem esnafı ziyaret etmek hem de referandum için 'evet' kampanyası yürütmek için sokaktaydı. Ancak çok geçmeden terör örgütü DHKP-C sempatizanı oldukları öğrenilen bir grubun hedefi oldu.
Engelliler, Ferhat Göçer şarkılarıyla coştu 04:44
Engelliler, Ferhat Göçer şarkılarıyla coştu 424 izlenme - 4 yıl önce Küçükçekmece’de engelliler için düzenlenen konserde sahne alan ünlü sanatçı Ferhat Göçer şarkılarıyla engelli hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Küçükçekmece Belediyesi tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla düzenlenen Ferhat Göçer konserinde engelliler unutulmaz bir gece yaşadı. Arenamega’da gerçekleştirilen dev konseri izlemeye gelen engelli vatandaşlar ünlü sanatçının birbirinden güzel şarkılarına eşlik etti.Performansıyla hayranlarına coşkulu dakikalar yaşatan Ferhat Göçer, vatandaşlarla birlikte kendisini dinlemeye gelen Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay’a düzenledikleri konserden dolayı teşekkür etti.Ferhat Göçer konseriyle hem engellilerimizle hem bir araya gelmek hem bu konudaki farkındalığı da gündeme getirmek istediklerini dile getiren Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay, herkesin doğuştan ya da sonradan engelli olabileceğine dikkat çekti. “HAYATLARINI BİR DESTEĞE İHTİYAÇ DUYMADAN SÜRDÜRMELERİNİ ARZU EDİYORUM” Başkan Yeniay, “Bu kaderdir, kaçınılmazdır. Toplumun neredeyse yüzde 10’una yakınının engelli olduğu gerçeği karşımızda” dedi. Engellilerin günlük yaşamda her türlü ihtiyaçlarını karşılayacakları fiziki altyapıyı sağlamaya çalıştıklarını belirten Yeniay, şunları söyledi; “İstediğimiz şey, engelli vatandaşlarımızın Küçükçekmece’mizde engelsiz bir şekilde yaşamlarını sürdürebilecekleri teknik altyapıya sahip olmaları. Eksiklikleri varsa onların bir şekilde giderilmesi gerekiyor. Hayatlarının bir desteğe ihtiyaç olmadan sürdürebilmelerini arzu ediyorum. Bununla ilgili fiziki altyapıyı sağlıyoruz.” Engellilere her türlü yardımı yaptıklarını ifade eden Başkan Aziz Yeniay, engellilere yönelik her türlü ihtiyacın karşılanacağı Engelsiz Yaşam Kasabası Projesi’ni gelecek dönemde hayata geçireceklerini belirtti. Başkan Aziz Yeniay, “Kendi kendilerine yeter hale gelmelerini istiyoruz. Engelsiz Yaşam Kasabası diye bir kasaba kurmayı hedefliyoruz. Otel hizmeti de verecek. İnsanlar tatillerini de yapacaklar” diye konuştu. “EŞİT YAŞAM HAKKI İSTİYORUZ” Dündar etik isimli bir engelli vatandaş, “Çok mutluyuz. Böyle bir etkinliğe katılmak güzel. Son yıllarda engellilere yapılan bu hizmetler mutlu ediyor. İnşallah daha da gelişir. En çok talep ettiğimiz şey bize özgü mekanların çoğalması” dedi.‘Eşit yaşamak istiyoruz’ diyen Teslime Tablacı ise, “Bu dünyada herkesin eşit yaşam hakkı var. Biz buna saygı gösterilmesini istiyoruz” diye konuştu.Konserin sonunda Başkan Yeniay, Ferhat Göçer’e gecenin anısına çiçek takdim etti.
Ktml (Bstml) Kızların Dansı... 01:50
Ktml (Bstml) Kızların Dansı... 1.419 izlenme - 9 yıl önce 19 mayıs 2007 K.t.m.l kızların dansı...
2010 2011 Mimar Sinan İ Ö Okulu 4e Sınıfı Defilesi 2 06:15
2010 2011 Mimar Sinan İ Ö Okulu 4e Sınıfı Defilesi 2 1.040 izlenme - 6 yıl önce mimar sinan i.ö.okulu'nun yetenekli öğrencilerinden kendi tasarımlarını sergiledikleri harika bir defile show..
Şarkıcı Buray, Küçükçekmece'de Hayranlarıyla Buluştu 04:34
Şarkıcı Buray, Küçükçekmece'de Hayranlarıyla Buluştu 23 izlenme - 2 ay önce Şarkıcı Buray, Küçükçekmece'de hayranlarıyla buluştu 19 Mayıs dolayısıyla düzenlenen konserde gençler gönüllerince eğlendiİSTANBUL - Küçükçekmece Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında sevilen sanatçı Buray'ı Küçükçekmeceli sevenleriyle buluşturdu.
Küçükçekmece'deki Kadın Cinayeti 00:10
Küçükçekmece'deki Kadın Cinayeti 171 izlenme - 1 yıl önce Küçükçekmece'de kendisinden ayrılmak istediğini iddia ettiği özel güvenlik görevlisi Nurcan Arslan(40)'ı 10 kurşunla vurarak öldüren şüpheli Melih B.(36)' polise teslim oldu.
Çığlıkların Duyulduğu TIR'dan Ağır Yaralı 3 Mülteci Çıktı 02:17
Çığlıkların Duyulduğu TIR'dan Ağır Yaralı 3 Mülteci Çıktı 5 izlenme - 2 hafta önce Küçükçekmece'de içerisinden gelen bağırışlar üzerine durdurulan demir yüklü tırın konteynırından ağır yaralı 3 mülteci çıktı.
Yeşilova Esnafspor 12:55
Yeşilova Esnafspor 286 izlenme - 5 yıl önce Futbol Tarihinin Belkide En Erken Gölü k.çekmece Yeşilova Esnafspor :4 Fatih Yaylaspor:2 Gol Sanıyesi (6) Doğan
2010 2011 Mimar Sinan İ Ö Okulu 4e Sınıfı Defilesi 1 10:05
2010 2011 Mimar Sinan İ Ö Okulu 4e Sınıfı Defilesi 1 474 izlenme - 6 yıl önce 4/e sınıfı öğrencilerinin kendi tasarladıkları süper bir kostüm defilesi..
İstanbul Küçükçekmece'de Trafik Kazası 01:08
İstanbul Küçükçekmece'de Trafik Kazası 41 izlenme - 7 ay önce
Karlı Havada Yıkım Ölümle Bitti 02:01
Karlı Havada Yıkım Ölümle Bitti 125 izlenme - 2 yıl önce Küçükçekmece'de, eski deterjan firmasına ait binayı yıkan iş makinesinin operatörü Muhammet Demir, çöken duvarın altında kalarak hayatını kaybetti.
Küçükçekmece'de Yangın: 5'i Çocuk 6 Ölü 00:58
Küçükçekmece'de Yangın: 5'i Çocuk 6 Ölü 212 izlenme - 4 yıl önce İstanbul’da Küçükçekmece’de bir evde çıkan yangında ilk belirlemelere göre 5’i çocuk 6 kişi hayatını kaybetti. Olay, Florya Caddesi Çaylak Sokak üzerinde bir evde akşam saatlerinde meydana geldi. Çıkış nedeni henüz bilinmeyen yangında ilk belirlemelere göre 5’i çocuk 6 kişi yanarak hayatını kaybetti. Olay yerinde itfaiye ekiplerinin yangını söndürme çalışmaları devam ediyor.
küçükcekmece göl şenlikleri uçak gösterisi 07:49
küçükcekmece göl şenlikleri uçak gösterisi 278 izlenme - 6 yıl önce küçükçekmece gölşenlikleri için düzenlenmiş bir uçak gösterisicekim acemice oldugüneş gözüem giriyordu cekerken kaymalar oldu özüür