Hoşgeldiniz!

kudret narı

kudret narı yetiştirilmesi 13:41
kudret narı yetiştirilmesi 6.909 izlenme - 7 yıl önce ulaşabiliceginiz telefon numarası 05368828267
Kudret Narı Yetıstırmesı 08:21
Kudret Narı Yetıstırmesı 1.393 izlenme - 7 yıl önce ulasabılecegınız telefon numarası 05368828267
Kudret Narı nasıl hazırlanır? 04:21
Kudret Narı nasıl hazırlanır? 308 izlenme - 2 yıl önce http://www.annemmutfakta.com/kudret-nari-nasil-hazirlanir Mide ağrılarına iyi geldiği söylenen "kudret narı", videodaki gösterildiği şekilde hazırlandığında bağışıklık sistemine de iyi gelmektedir. Komşularımızın kendi başlarından geçen hastalıktan,(kanser) balın içine doğranan kudret narını iki ay beklettikten sonra her sabah bir kaşık yiyerek yenmiş olmaları, aynı derdi çeken ve şifa arayanlara fikir versin istedik. Kudret narı balkonlarımızda büyük saksıların içine ekerek rahatlıkla yetiştirilebilen sarmaşık türü bir bitkidir.Bir tane tohumdan bir çok meyve alınabiliyor. Bağışıklık sistemini güçlendiriyor "Eklem Romatizması"hastasıyım devamlı her sabah 1 tatlı kaşığı marmelat gibi olan ballı kudret narından tükettim daha az tutulmaları oldu. Ayrıca sızma zeytinyağı içinde uzun süre bekletilirse açık yaralara da çok iyi geliyormuş. Bu şifa kaynağı meyvenin yetiştirilmesinin yaygınlaşması ve çok sayıda insanın faydalanmasını dileriz. kudret narı
Kudret Narı Faydaları ve Hazırlanışı 02:07
Kudret Narı Faydaları ve Hazırlanışı 281 izlenme - 2 yıl önce En Kolay ve Pratik Lezzetli zamanlar için sayfamızı takip ediniz ve videolardan ilk siz haberdar olunuz. Hepinize afiyet olsun.
Kudret Narı Üretimi Silifke 06:04
Kudret Narı Üretimi Silifke 1.094 izlenme - 5 yıl önce Kudret Narı üretimini Mersin'in Silifke ilçesinde Yapıyoruz.
Kudret Narının Faydaları Nelerdir? 03:31
Kudret Narının Faydaları Nelerdir? 50 izlenme - 1 yıl önce Kudret narı, diyabet, mide ve bağırsak rahatsızlıkları, bazı cilt sorunları, viral enfeksiyonlar, yara ve yanıklar gibi birçok hastalığa iyi geliyor.