Hoşgeldiniz!

küfür etmek

A.. Koyacağız - Yaşar Nuri Öztürk 00:52
A.. Koyacağız - Yaşar Nuri Öztürk 24.151 izlenme - 7 yıl önce İzmir'den yayınlanan ve Uğur Dündar'ın sunduğu Halk Arenası'nın bu haftaki konukları Yaşar Nuri Öztürk, Müjdat Gezen ve Levent Üzümcü'ydü. Programda Yaşar Nuri ve Müjdat Gezen, küfür etmenin en doğal hakları olduğu konusunda birleşti.
İçki İçiyorsa Sana Ne Pezevenk! - Müjdat Gezen 00:55
İçki İçiyorsa Sana Ne Pezevenk! - Müjdat Gezen 16.475 izlenme - 7 yıl önce İzmir'den yayınlanan ve Uğur Dündar'ın sunduğu Halk Arenası'nın bu haftaki konukları Yaşar Nuri Öztürk, Müjdat Gezen ve Levent Üzümcü'ydü. Programda Yaşar Nuri ve Müjdat Gezen, küfür etmenin en doğal hakları olduğu konusunda birleşti.
Kötü Kedi Şerafettin'in Rakı Arayışı (Küfür İçerir) 01:21
Kötü Kedi Şerafettin'in Rakı Arayışı (Küfür İçerir) 9.980 izlenme - 6 yıl önce Bülent Üstün'ün yarattığı efsanevi çizgi roman karakteri 'Kötü Kedi Şerafettin' i bilmeyenimiz yoktur. Bu karakterden yola çıkılarak yıllar süren proje ve prodüksiyon aşamasından sonra izleyicilerle buluştu. Yetişkinlere göre bir animasyon olan yapım, Anima İstanbul tarafından hayata geçirildi.
Psikopat Usta Askerin Acemi Askere Posta Koyması 03:23
Psikopat Usta Askerin Acemi Askere Posta Koyması 17.896 izlenme - 7 yıl önce Alper Çağlar 'ın yönettiği 2012 yapımı Türk filmi 'Dağ' bugüne kadar yapılmış en iyi dram savaş filmlerinden. Filmin Konusu: Biri uzun, diğeri kısa dönem iki geçimsiz asker, merhametsiz bir dağın zirvesinde terörle zor bir mücadelenin içine girerler. Hayatta kalmak için önce kendilerine, sonra birbirlerine güvenmek zorundadırlar.
Veresiye Vermeyen Küfürbaz Bakkal 02:02
Veresiye Vermeyen Küfürbaz Bakkal 4.204 izlenme - 3 yıl önce Mahalleye yeni taşınan üniversite öğrencisi çocuk eve bir şeyler almak için bakkalın yolunu tutar. Fakat bakkal sahibi ve oğlu normal bir mahalle bakkalı değildir. 2015 yapımı 'Hayalet Dayı' filminden absürt komik bir sahne.
Küfür Eden Yörük Çocuk 00:33
Küfür Eden Yörük Çocuk 6.152 izlenme - 5 yıl önce Antalya'nın Serik İçesinde yaşayan bu sevimli yörük çocuk her ne kadar onaylamasak da , küfür ediyor. Küfrün güzeli olmaz ama o kerata o kadar güzel küfür ediyor ki.
Karantinadaki Öğrencilerin Devlete Küfür Etmesi 00:24
Karantinadaki Öğrencilerin Devlete Küfür Etmesi 2.301 izlenme - 2 yıl önce Yurt dışından gelerek Bolu'daki öğrenci yurdunda karantina altında tutulan 3 öğrencinin sosyal medya canlı yayınında, kamera arkasında olan ismi Nuri B. olan üçüncü şahsın Türkiye Cumhuriyeti’ne küfür etmesi sosyal medyada oldukça çok tepki çekti.
Beni mi Çekiyosun A... K... - Muharrem İnce 01:27
Beni mi Çekiyosun A... K... - Muharrem İnce 7.574 izlenme - 7 yıl önce CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, seçim çalışmaları kapsamında Yalova'da esnaf ziyareti yaparken, işletme sahibine rağmen propaganda yapmaya çalışınca arbede çıktı. Kafeye girerek müşterilere hitap etmek isteyen İnce'ye işletme sahibi izin vermedi. Buna sinirlenen İnce, hakaret ederek işletme sahibinin üzerine yürüdü. Esnafı eliyle iten İnce, önce bağırarak esnafla tartıştı, sonra ise sinirli bir şekilde kafeden ayrıldı.
Ambulansa Bindirilen Yaralı Terörist 01:13
Ambulansa Bindirilen Yaralı Terörist 6.972 izlenme - 7 yıl önce Güneydoğu'da yaşanan terör olaylarından bir görüntü sosyal medyada hızla yayıldı. Görüntülerde polise molotofkokteyli ve taşlarla saldıran bir grup terörist polis araçlarını yakmaya çalışıyor. Polise vur emri verilmesine rağmen kalabalığa sadece su ile müdahale etmesi dikkatlerden kaçmıyor. Videoda en dikkat çeken kısım ise polise saldırırken yaralanan terörist için ambulans geliyor. Yaralı terörist ambulansa taşınırken bile polise küfür ediyor.
Buse Terim'e Edilen Küfürler - Nihat Hatipoğlu 01:36
Buse Terim'e Edilen Küfürler - Nihat Hatipoğlu 4.616 izlenme - 6 yıl önce İlahiyatçı Nihat Hatipoğlu, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ve kızı Buse Terim'e sosyal medyada yapılan hakaretlere çok sert tepki gösterdi.
Kahveci Çırağına Pandik Atmak 01:37
Kahveci Çırağına Pandik Atmak 6.801 izlenme - 7 yıl önce Yönetmenliğini Zeki Demirkubuz'un üstlendiği 2006 yapımı 'Kader' filminden bir sahne.
Tahrik Unsuru Semih Öztürk - Ütopya 02:18
Tahrik Unsuru Semih Öztürk - Ütopya 1.606 izlenme - 2 yıl önce 2014 yılında yayınlanan Ütopya yarışmasında 15 kişi bir yıl boyunca gerçek dünyadan kopartılarak kendi başlarına bırakılıyorlar ve yeni bir sosyal düzen kurmaları isteniyor. İşte bu yarışmadan sinirlerin en üst seviyeye çıktığı anlardan biride Semih ve Çağdaş'ın kavgaya varan tartışması.
20 Dil Konuşan Kızımız 2 (Bonus: Anlamsız Türkçe İçerir) 03:22
20 Dil Konuşan Kızımız 2 (Bonus: Anlamsız Türkçe İçerir) 3.617 izlenme - 6 yıl önce 1. seride Türkçe nerede cima ettiğim pis kızı dediniz ve 2. seride sesimizi duyarak bizleri kırmamış lakin anlamsızca şeyler söylemiş. Burdan da aslında çoğu dili konuşmadığını, konuşuyormuş gibi yaptığı kanısına varabiliriz artık.
İzmir Metro'sunda Küfürler Havada Uçtu 01:51
İzmir Metro'sunda Küfürler Havada Uçtu 1.521 izlenme - 4 yıl önce İzmir Metro'sunda küfürler havada uçtu. İki vatandaşın birbiriyle yaptığı tartışmada küfürler havada uçtu tartışma genç adamın id dası yaşlı adamın başka bir yolcu bayanın ayağına vurduğunu görmesi üzerine çıktığı söylendi.
Mesut Özil - A.. K.. Çocuğu 00:21
Mesut Özil - A.. K.. Çocuğu 1.816 izlenme - 7 yıl önce Mesut Özil'in Manchester City & Arsenal maçında verilmeyen golden sonra yardımcı hakeme küfretmesini izliyoruz.
Paraları Düşünce Küfür Eden Küçük Kız 00:17
Paraları Düşünce Küfür Eden Küçük Kız 357 izlenme - 5 yıl önce Süs havuzunda suya giren küçük kız havuzdan çıktığı esnada mendil satarak kazandığı paraları bir anda yere düşürmüş gerisi küfür kıyamet.
Rakip Takım Tribününde Hunharca Sevinç Yaşamak 01:01
Rakip Takım Tribününde Hunharca Sevinç Yaşamak 266 izlenme - 7 yıl önce Öncelikle Amerikalıların saygıda en az bizden 50 yıl önde olduğunu gösteren bir video. Küfür etmekten başka işi aşırıya kaçıran bir Allah'ın kulu yok. Türkiye'de olsa, cenazesi bu öğlen namazına mütakip kaldırılabilirdi bu arkadaşın. Efendim, Amerikan Futbol Ligi'nde gerçekleşen olayda rakip tribününe giren adam, takımının attığı gole hunharca sevinmiş, ortaya da böyle güzel görüntüler çıkmış. İyi seyirler.
Volkan Demirel'e Küfür Ettiği İddia Edilen Taraftar 01:56
Volkan Demirel'e Küfür Ettiği İddia Edilen Taraftar 133 izlenme - 7 yıl önce lan oğlum adam hem abi de demiş bak, teselli etmek için inmiş aşağı ve de ne diller dökmüş ama yok volkan pes etmiş yine de.. ahh be volkan bi durup dinleseymişsin bak aynı sizin muz sallayan taraftarlar gibi yanlış anlaşılmış bu arkadaş da.
Casper'a Kızan Çocuk 02:25
Casper'a Kızan Çocuk 77 izlenme - 7 yıl önce Casper marka laptopu olan bir genç kardeşimiz, CS: GO oynamaya çalışıyor ama bilgisayarı devamlı donuyor. Buna dayanamayıp içten küfürlü bir video çekmiş. Allah sabır versin diyerek izliyoruz.