Hoşgeldiniz!

küfür etmek

Okula Küfür Eden Çocuk 00:21
Okula Küfür Eden Çocuk 10.662 izlenme - 10 ay önce Özellikle de küçük çocuklar, anlamlarını bilmese de kötü sözcükleri söylemeye devam eder.Okula küfreden küçük çocuk annesinin sevdin mi okulu diye sormasıyla okula ve arkadaşlarına baya bi küfür ediyor.
A.. Koyacağız - Yaşar Nuri Öztürk 00:52
A.. Koyacağız - Yaşar Nuri Öztürk 22.407 izlenme - 2 yıl önce İzmir'den yayınlanan ve Uğur Dündar'ın sunduğu Halk Arenası'nın bu haftaki konukları Yaşar Nuri Öztürk, Müjdat Gezen ve Levent Üzümcü'ydü. Programda Yaşar Nuri ve Müjdat Gezen, küfür etmenin en doğal hakları olduğu konusunda birleşti.
Kötü Kedi Şerafettin'in Rakı Arayışı (Küfür İçerir) 01:21
Kötü Kedi Şerafettin'in Rakı Arayışı (Küfür İçerir) 8.068 izlenme - 1 yıl önce Bülent Üstün'ün yarattığı efsanevi çizgi roman karakteri 'Kötü Kedi Şerafettin' i bilmeyenimiz yoktur. Bu karakterden yola çıkılarak yıllar süren proje ve prodüksiyon aşamasından sonra izleyicilerle buluştu. Yetişkinlere göre bir animasyon olan yapım, Anima İstanbul tarafından hayata geçirildi.
Termik Santral Direnişi - Küfürbaz Teyze (Küfür İçerir) 01:35
Termik Santral Direnişi - Küfürbaz Teyze (Küfür İçerir) 21.732 izlenme - 3 yıl önce Sinop'un Gerze ilçesinde Anadolu Grubu tarafından yapılması planlanan Termik Santral projesi Gerze halkının 2010 yılından beri verdiği mücadeleye ile iptal oldu. Kurulması planlanan santrali öğrendikten hemen sonra bir platform kurarak(YEGEP)gerek hukuki gerek militan mücadelesiyle 2011 yılındaki Dünya'nın en iyi 10 direnişi arasına girmeyi başaran 5 Eylül 2011 tarihindeki direniş destanıyla Türkiye'de adını duyuran Gerze halkı, haklı mücadelesini kazandı ve Termik Santral hakkında mahkeme yürütmeyi durdurma kararı aldı. Şirketin Gerze'deki bürosu geçtiğimiz Ekim ayında kapatıldı. BirGün Yayıncılık tarafından 2012 yılında çekilen yukarıdaki belgesel Yatağan'daki Termik Santral'in etkilerini anlatırken Gerze'de kurulması planlanan santrale karşı tepkinin haklılığını ortaya koyuyor. her kim icat ettiyse onların ben amq diyor teyzemiz de.
İçki İçiyorsa Sana Ne Pezevenk! - Müjdat Gezen 00:55
İçki İçiyorsa Sana Ne Pezevenk! - Müjdat Gezen 14.881 izlenme - 2 yıl önce İzmir'den yayınlanan ve Uğur Dündar'ın sunduğu Halk Arenası'nın bu haftaki konukları Yaşar Nuri Öztürk, Müjdat Gezen ve Levent Üzümcü'ydü. Programda Yaşar Nuri ve Müjdat Gezen, küfür etmenin en doğal hakları olduğu konusunda birleşti.
Psikopat Usta Askerin Acemi Askere Posta Koyması 03:23
Psikopat Usta Askerin Acemi Askere Posta Koyması 14.936 izlenme - 2 yıl önce Alper Çağlar 'ın yönettiği 2012 yapımı Türk filmi 'Dağ' bugüne kadar yapılmış en iyi dram savaş filmlerinden. Filmin Konusu: Biri uzun, diğeri kısa dönem iki geçimsiz asker, merhametsiz bir dağın zirvesinde terörle zor bir mücadelenin içine girerler. Hayatta kalmak için önce kendilerine, sonra birbirlerine güvenmek zorundadırlar.
Buse Terim'e Edilen Küfürler - Nihat Hatipoğlu 01:36
Buse Terim'e Edilen Küfürler - Nihat Hatipoğlu 4.463 izlenme - 1 yıl önce İlahiyatçı Nihat Hatipoğlu, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ve kızı Buse Terim'e sosyal medyada yapılan hakaretlere çok sert tepki gösterdi.
Beni mi Çekiyosun A... K... - Muharrem İnce 01:27
Beni mi Çekiyosun A... K... - Muharrem İnce 7.203 izlenme - 2 yıl önce CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, seçim çalışmaları kapsamında Yalova'da esnaf ziyareti yaparken, işletme sahibine rağmen propaganda yapmaya çalışınca arbede çıktı. Kafeye girerek müşterilere hitap etmek isteyen İnce'ye işletme sahibi izin vermedi. Buna sinirlenen İnce, hakaret ederek işletme sahibinin üzerine yürüdü. Esnafı eliyle iten İnce, önce bağırarak esnafla tartıştı, sonra ise sinirli bir şekilde kafeden ayrıldı.
20 Dil Konuşan Kızımız 2 (Bonus: Anlamsız Türkçe İçerir) 03:22
20 Dil Konuşan Kızımız 2 (Bonus: Anlamsız Türkçe İçerir) 3.431 izlenme - 11 ay önce 1. seride Türkçe nerede cima ettiğim pis kızı dediniz ve 2. seride sesimizi duyarak bizleri kırmamış lakin anlamsızca şeyler söylemiş. Burdan da aslında çoğu dili konuşmadığını, konuşuyormuş gibi yaptığı kanısına varabiliriz artık.
Ambulansa Bindirilen Yaralı Terörist 01:13
Ambulansa Bindirilen Yaralı Terörist 6.814 izlenme - 2 yıl önce Güneydoğu'da yaşanan terör olaylarından bir görüntü sosyal medyada hızla yayıldı. Görüntülerde polise molotofkokteyli ve taşlarla saldıran bir grup terörist polis araçlarını yakmaya çalışıyor. Polise vur emri verilmesine rağmen kalabalığa sadece su ile müdahale etmesi dikkatlerden kaçmıyor. Videoda en dikkat çeken kısım ise polise saldırırken yaralanan terörist için ambulans geliyor. Yaralı terörist ambulansa taşınırken bile polise küfür ediyor.
Kahveci Çırağına Pandik Atmak 01:37
Kahveci Çırağına Pandik Atmak 6.201 izlenme - 2 yıl önce Yönetmenliğini Zeki Demirkubuz'un üstlendiği 2006 yapımı 'Kader' filminden bir sahne.
Küfür Eden Yörük Çocuk 00:33
Küfür Eden Yörük Çocuk 920 izlenme - 6 ay önce Antalya'nın Serik İçesinde yaşayan bu sevimli yörük çocuk her ne kadar onaylamasak da , küfür ediyor. Küfrün güzeli olmaz ama o kerata o kadar güzel küfür ediyor ki.
küfür baz haydo 05:35
küfür baz haydo 4.617 izlenme - 7 yıl önce sakın bunun gibi olmayın
Mesut Özil - A.. K.. Çocuğu 00:21
Mesut Özil - A.. K.. Çocuğu 1.492 izlenme - 3 yıl önce Mesut Özil'in Manchester City & Arsenal maçında verilmeyen golden sonra yardımcı hakeme küfretmesini izliyoruz.
Neden Küfrederiz? 02:59
Neden Küfrederiz? 117 izlenme - 5 ay önce Sinirlendiğimizde sinirlerimize hakim olamayıp ağzımızdan çıkan sözlere dikkat etmeyiz ve bu sözler çoğu zaman küfür olarak çıkar ağzımızdan.Peki hiç düşündünüz mü neden küfrederiz.
Kaçak Gelin (Turkish Runaway Bride) - Al Beni Lan! 00:56
Kaçak Gelin (Turkish Runaway Bride) - Al Beni Lan! 441 izlenme - 3 yıl önce O program senin, bu program benim bulduğu kocaları yiyip tüketen çılgın teyzenin hızını alamayıp bendini yırtarcasına çoştuğu anlar... "Gel beni all, alın beni lan, al beniii"
Emre Belözoğlu, Kırmızı Kart Gördü 00:18
Emre Belözoğlu, Kırmızı Kart Gördü 312 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçeli Emre Belözoğlu, hakeme küfrettiği gerekçesiyle kırmızı kart gördü, bunun üzerine sinirlerine hakim olamayarak hakemin üzerine koştu.
Azad - Küfür Etmek İstiyorum 03:37
Azad - Küfür Etmek İstiyorum 388 izlenme - 5 yıl önce
Ümit Özat ve Hami Mandıralı, Maç İçinde Küfürleşti 06:08
Ümit Özat ve Hami Mandıralı, Maç İçinde Küfürleşti 177 izlenme - 2 yıl önce Elazığspor'da Ümit Özat, Antalyasporlu Mandıralı ile yaşananların ardından "O bana küfür etti, ben de ona ettim. Ben onun gibi 2 hafta sonra Almanya'dan dönmedim." dedi.
Rakip Takım Tribününde Hunharca Sevinç Yaşamak 01:01
Rakip Takım Tribününde Hunharca Sevinç Yaşamak 198 izlenme - 3 yıl önce Öncelikle Amerikalıların saygıda en az bizden 50 yıl önde olduğunu gösteren bir video. Küfür etmekten başka işi aşırıya kaçıran bir Allah'ın kulu yok. Türkiye'de olsa, cenazesi bu öğlen namazına mütakip kaldırılabilirdi bu arkadaşın. Efendim, Amerikan Futbol Ligi'nde gerçekleşen olayda rakip tribününe giren adam, takımının attığı gole hunharca sevinmiş, ortaya da böyle güzel görüntüler çıkmış. İyi seyirler.
Canlı Yayında Küfür 01:10
Canlı Yayında Küfür 28 izlenme - 7 ay önce Bir yarışma programına bağlanan gençler sunucuya kötü bir sürpriz yaptılar. Yarışma anını cep telefonuyla kaydeden gençler cevabı küfürlü bir şekilde söylediler. Mumo seni s**ksin bir anda canlı yayında yankılandı. Sunucu kız bir süre donuk kaldıktan sonra durumu toparlamay çalıştı.
Volkan Demirel'e Küfür Ettiği İddia Edilen Taraftar 01:56
Volkan Demirel'e Küfür Ettiği İddia Edilen Taraftar 110 izlenme - 2 yıl önce lan oğlum adam hem abi de demiş bak, teselli etmek için inmiş aşağı ve de ne diller dökmüş ama yok volkan pes etmiş yine de.. ahh be volkan bi durup dinleseymişsin bak aynı sizin muz sallayan taraftarlar gibi yanlış anlaşılmış bu arkadaş da.
Casper'a Kızan Çocuk 02:25
Casper'a Kızan Çocuk 61 izlenme - 2 yıl önce Casper marka laptopu olan bir genç kardeşimiz, CS: GO oynamaya çalışıyor ama bilgisayarı devamlı donuyor. Buna dayanamayıp içten küfürlü bir video çekmiş. Allah sabır versin diyerek izliyoruz.
Küfürü Sansürlememek - O.Çocuğu (Kayıp Şehir) 00:40
Küfürü Sansürlememek - O.Çocuğu (Kayıp Şehir) 68 izlenme - 2 yıl önce Kayıp Şehir adlı dizideki bir sahnede apaçık küfür ediliyor. Ancak montaj ekibi bunu ya dikkate almıyor ya da gözünden kaçıyor olsa gerek direk yayına bu şekilde aktarılıyor. İzliyoruz.
En Son Neye Küfür Ettin? - Sokak Röportajı 02:44
En Son Neye Küfür Ettin? - Sokak Röportajı 20 izlenme - 9 ay önce Sokak röportajında vatandaşlara en son neye küfür ettikleri sorulmuş ve ilginç cevaplar alınmış.
Volkan Demirel'e 1 Kişi Küfür Etmiş 01:47
Volkan Demirel'e 1 Kişi Küfür Etmiş 47 izlenme - 3 yıl önce Spor Şube, Türkiye-Kazakistan maçından sonra Türk Telekom Arena'daki bütün güvenlik kameralarını taradı. Volkan'a sadece 1 kişinin küfür ettiği ortaya çıktı.
Mesut'un Kaçırdığı Gol Sonrası Küfürlü Tepkisi 00:05
Mesut'un Kaçırdığı Gol Sonrası Küfürlü Tepkisi 40 izlenme - 3 yıl önce Mesut Brezilya maçın 7-0 iken kaçırdığı gol sonrası güzel bir sövüyor. Biz de böylece Dünya Kupasından Türkçe küfür ile payımızı aldık. Gururumuzsun Mesut!
Neden Küfür Edersin? - Röportaj 01:46
Neden Küfür Edersin? - Röportaj 4 izlenme - 7 ay önce Sokaktaki vatandaşlara neden küfür edersin sorusu sorulmuş ve ilginç cevaplar alınmış, Sinirlenince küfür eden de var bir yaşam tarzı diyende.