Hoşgeldiniz!

Kullanma Videoları İzle

Hiçbir Modern Alet Kulanmadan Ev Yapmak 11:13
Hiçbir Modern Alet Kulanmadan Ev Yapmak 9.676 izlenme - 2 yıl önce Sadece sivri bir taşla işe başlayan arkadaşımızın kendine bir ev yapmayı başarıyor.
Demirtaş'ın Egemen Bağış'a Gönderme Yapması 01:00
Demirtaş'ın Egemen Bağış'a Gönderme Yapması 12.246 izlenme - 2 yıl önce HDP eş genel başkanı ve İstanbul 1'inci bölge millet vekili adayı olan Selahattin Demirtaş, oyunu kullandıktan sonra kıvrak bir hareketle Egemen Bağış'a gönderme yapıyor.
Direksiyon Dersi Verilir 18:44
Direksiyon Dersi Verilir 11.887 izlenme - 2 yıl önce A n k a r a ’ da Usta Öğreticiden Özel Direksiyon Dersi Verilir TEL: 0542 226 67 95 MEB Sertifikalı sürücü kursunda Usta Öğretici olarak çalışmaktayım. Ehliyet sonrası trafikte seri ve güvenli sürüş teknikleriyle aktif araç kullanma becerisini geliştirmek için, güvenlik pedalları olan özel donanımlı aracımla, Ankara’da akan trafikte bay ve bayanlara özel direksiyon dersi veriyorum. Ders güzergâhları kişinin isteğine göre düzenlenebilir. Bir günde 2-3-4 saat ders verilir İsteyen kursiyerlere kendi araçlarıyla (Otomatik, Manuel) vitesli araçlarla özel direksiyon dersi alma imkânı. Ayrıca sizin sık kullandığınız güzergâhta eğitim verilir. Örneğin eviniz ile iş yeriniz arasında direksiyon dersi alabilirsiniz isteyen kursiyerlere yağışlı hava da veya gece karanlığında far ışığında araç kullanma eğitimi verilir. Ankara’nın her semtinde Batıkent, Eryaman, Etimesgut, Elvankent, Bağlıca, Ümitköy, Çayyolu, Konutkent, Yaşamkent, Yapracık, Çankaya, Oran sitesi, Dikmen, Balgat, Esat, Mamak, Etlik, Ovacık vb. Ankara da yapılan bütün direksiyon sınav güzergâhlarında özel direksiyon eğitimi verilir. Özel direksiyon eğitimi, her araba kullanmayı bilenden alınabilecek sıradan bir eğitim değildir. Kendinizin ve karşınızdakinin güvenliği hayati bir konudur. Ehliyetinizi aldıktan sonra trafikte usta sürücü olmak için, akıcı araç kullanmak için uzmandan özel direksiyon eğitimi almanız gerekir. ‘’ANKARA' da yaşıyorum, ehliyetim var fakat araç kullanmayı bilmiyorum’’ diye sakın üzülmeyin”. Ankara trafiğinde seri, güvenli ve akıcı araç kullanma becerisini geliştirmek için usta öğreticiden Özel Direksiyon dersi verilir. Randevu almak için lütfen arayınız Tel: 0542 226 67 95 1) Araç genel olarak tanıtılır. Kontrol paneli, debriyaj, fren, gaz pedalları ve vites kolunun nasıl kullanıldığı anlatılır. Araç bakımı hakkın da bilgi verilir. 2) Aracın çalıştırılması, 1. 2.vitesler üzerinde pratik yaparak seri kalkış öğretilir, pedallara uyum çalışmaları yapılır, direksiyon hareketleri ve aynaların kullanılması öğretilir. 3) Ana cadde ve sokaklarda 3. vites ve yukarısı çalıştırılır, dur-kalk çalışmaları, araç geçme ve şerit değiştirme öğretilir. 4) Eğimli yollar için dur-kalk çalışmaları yapılır. Rampada ileri ve geri gidişler çalışılır. 5) Akan trafiğe çıkılır. Yoğun trafikte kavşak dönüş kuralları öğretilir. 6) Dar sokaklarda manevralar yaptırılır. 7) Hızlı ve dikkatli sürüş teknikleri çalışılır. Refleksler geliştirilir. 8) Paralel park ve iki araç arasına dikey park çalışılır. (Direksiyon sınavında kaldırıma paralel iki trafik dubası arasına park çalıştırılır.) DİREKSİYON SINAVINA GİRECEK KURSİYERLERE SINAV ÖNCESİ AYRINTILI ÖZEL DİREKSİYON EĞİTİMİ VERİLİR. SINAV GÜZERĞAHINDA ÇALIŞTIRILIR
Kaçak Elektrik Kullanmak Günah mı - Fatih Çıtlak 02:15
Kaçak Elektrik Kullanmak Günah mı - Fatih Çıtlak 2.115 izlenme - 8 ay önce Kul hakkı konusunu programında işleyen Çıtak, bir izleyicinin kaçak elektrik kullananlar hakkında sorulan sorusunu yanıtladı.
alkollü araç kullanma ve sonuçları izle kop 02:02
alkollü araç kullanma ve sonuçları izle kop 17.079 izlenme - 6 yıl önce
alkollü silah kullanma =) 00:34
alkollü silah kullanma =) 12.779 izlenme - 7 yıl önce alkollü silah kullanma
Hilafet Yanlıları - Oy Verme 03:34
Hilafet Yanlıları - Oy Verme 4.498 izlenme - 2 yıl önce bu videoyu yüklemeden önce çok düşündüm.ama sonunda belki videodaki gibi bir kaç beyinsizi etkileyip onların oy kullanmasını önlersem vatana millete bir faydam dokunur sonucuna vardım..son söz bu ucubeleleri sallamazsınız da tekrarlamakta n zarar gelmez: LÜTFEN OYUNU KULLAN...
nasıl oy kullanacağız 07:29
nasıl oy kullanacağız 8.303 izlenme - 8 yıl önce 2009 yerel seçimlerinde nasıl oy kullanacağız
bu nasıl bir taç kullanma şekli böyle :) 00:24
bu nasıl bir taç kullanma şekli böyle :) 5.667 izlenme - 7 yıl önce böylesini hiç gördünüzmü
Plajda Araba Kullanmak ve Sonucu 01:36
Plajda Araba Kullanmak ve Sonucu 205 izlenme - 2 ay önce Plajda GTA Vice City'e özenip araba süren adama kırmızı şortlu abimiz çok kızmış.
Işık Hızında Klavye Kullanmak 00:53
Işık Hızında Klavye Kullanmak 1.282 izlenme - 2 yıl önce Abimize helal olsun demek istiyorum, galiba hayatı sadece bu işlemden ibaret. parmak istediği noktaya istediği anda varabiliyor.
camfrog kermit kullanımı 07:29
camfrog kermit kullanımı 4.321 izlenme - 8 yıl önce camfrog'ta kermit kullanımı ve düzenleme videolu anlatım
Klavyede Hızlı Yazma Rekoru 02:20
Klavyede Hızlı Yazma Rekoru 1.374 izlenme - 2 yıl önce Klavyedeki kabiliyetini göstermek isteyen bir arkadaşımız bunu kamera kaydıyla ispatlamak istemiş, izliyoruz.
türk erkeğinin kondom kullanma alışkanlığı 00:58
türk erkeğinin kondom kullanma alışkanlığı 2.715 izlenme - 8 yıl önce hiç degişmedi:))
Motosiklet Kullanmayı Olayını Abartan Eleman 00:53
Motosiklet Kullanmayı Olayını Abartan Eleman 2 izlenme - 5 gün önce Bir gencin trafiğe açık bir alanda motosiklet üzerinde yaptığı gösteri görenlerin dikkatini çekti.
Whatsapp Bilgisayarda Nasıl Kullanılır? 00:52
Whatsapp Bilgisayarda Nasıl Kullanılır? 944 izlenme - 2 yıl önce Detaylı bilgi için: http://video.tamindir.com/whatsapp-bi... 700 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip olan popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ı artık bilgisayarlarımız üzerinde de kullanabiliyoruz. Bir dizi basit işlem sonrasında WhatsApp tarayıcımız üzerinden kullanılabilir duruma geliyor. iOS cihazlara destek sunulmasa da yakın zamanda bu desteğin sunulacağına şüphe yok. WhatsApp an itibariyle Google Chrome üzerinden çalışabiliyor. WEBSITE: http://www.tamindir.com/ FACEBOOK: https://www.facebook.com/tamindir TWITTER: https://twitter.com/Tamindir GOOGLE+: https://plus.google.com/+Tamindir/posts GOOGLE CURRENTS: https://www.google.com/producer/editi... Tamindir.com Türkiye'nin en büyük program indirme sitesi ve teknoloji portalı konumundadır. Aylık ortalama 14 milyon ziyaret sayısına sahiptir. Yalnızca bir program indirme sitesi değil, aynı zamanda teknoloji haberleri, rehber blog yazıları, forum, video, mobil, web uygulamaları ve oyun içerikleri sunan bir içerik sitesidir.
Son Kullanma Tarihi - Sinem - Disco 04:31
Son Kullanma Tarihi - Sinem - Disco 2.490 izlenme - 7 yıl önce ordasın biliyorum..hayalim kadar uzağımdasın..her yer karanlık olsa ne yazar?hayatımı kaybetsem yalan dünyada.gözlerinin parıltısı vurmuş her bir yıldıza..
Seçmen Bilgilendirme Videosu 06:35
Seçmen Bilgilendirme Videosu 610 izlenme - 3 yıl önce Seçmen Bilgilendirme Videosu
Nasıl Oy Kullanacağız? - Oy Kullanma Talimatları 02:42
Nasıl Oy Kullanacağız? - Oy Kullanma Talimatları 945 izlenme - 2 yıl önce 30 Mart yerel seçimlerinde seçmenler, 3 zarfta 5 tercih yapacak. Seçim günü aklınızın karışmaması için bu videoyu izlemeniz sizin yararınıza olacak. Pusulaları, mürekkebin diğer adaylara bulaşmaması için ters katlayın ve kesinlikle pusulaların üzerine bir şey yazmayın. Aksi takdirde oyunuz geçersiz sayılacak.
Kupon Kodu Kullanma 04:44
Kupon Kodu Kullanma 789 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlar Telefonla Çektim Artık İdare Edin Teşekkürler.
Second Life Türkçe - Kullanma Kılavuzu Part1 11:42
Second Life Türkçe - Kullanma Kılavuzu Part1 731 izlenme - 3 yıl önce Second Life Türkçe Kullanma Kılavuzu Part 1 Firestorm Wiever indirme, Türk mekanlarını bulma,kişilerle iletişim-Chat,Grup tag silme,Linden para birimi, Zoom (kamera) oynatma.
Burak Kibar - Aşkın Kullanma Kılavuzu 04:02
Burak Kibar - Aşkın Kullanma Kılavuzu 1.258 izlenme - 5 yıl önce
Bayan Futbolcu Herkesi Şoke Etti! 02:24
Bayan Futbolcu Herkesi Şoke Etti! 995 izlenme - 4 yıl önce Yeşil sahalarda ender rastlanan hareketler bunlar..
güzel kızların araba kullanma gösterisi kötü bitti 00:35
güzel kızların araba kullanma gösterisi kötü bitti 1.604 izlenme - 7 yıl önce bunlar delirmiş olmalı :))
Ets 2 Otobüs İle Tur Atalım Dedik Bölüm 1 17:33
Ets 2 Otobüs İle Tur Atalım Dedik Bölüm 1 648 izlenme - 3 yıl önce Modun Linki; https://drive.google.com/file/d/0B83R... Daha Fazla Video İçin Kanalımıza Abone Olun
Araba Nasıl Kullanılır 17:07
Araba Nasıl Kullanılır 12 izlenme - 3 hafta önce DİREKSİYON EĞİTİMİ TEORİK ANLATIM A. TAVSİYELER 1.Araç motor yağını ,cam suyunu,radyatör suyun haftada en az 2-3 kere mutlaka kontrol ediniz. 2.Akü suyunu kontrol ediniz (buharlaşmadan dolayı eksilme olabilir) 3.Akü kutup başları oksitlenme yaptıysa sıcak (kaynar su) kutup başlarına dökerek oksitleri temizleyin ve kutup başlıklarına gres yağı sürmeyi ihmal etmeyin. 4.Aracınıza binmeden önce ve aracınızdan indikten sonra mutlaka aracınız etrafına bir tur atın lastiklere ve kaportayı inceleyin. B.ARACIMIZI TANIYALIM 1.Aracımızın göstergelerini tanıyalım hangi işaret ne anlama geldiğini mutlaka bilelim. 2.Direksiyonun sağında ve solunda bulunan kolların ne işe yaradığını öğrenelim 3.Direksiyonun altında bulunan Sol baştan sırasıyla Debriyaj – Fren – Gaz pedallarını yerlerini ve işe yaradığını bilelim (Sol ayak sadece debriyajı kullanacak sağ ayak ise hem fren hemde gaz pedalını kullanacak sol ayak ile KESİNLİKL
Lastikçi Veysi Araba Kullanma 06:24
Lastikçi Veysi Araba Kullanma 711 izlenme - 4 yıl önce Lastikçi Veysi Araba Kullanma
Çeviriyle Öğren Kullanma Kılavuzu 06:01
Çeviriyle Öğren Kullanma Kılavuzu 146 izlenme - 5 ay önce Bu derste Türkçe-İngilizce İngilizce-Türkçe çeviri kitabı olan Çeviriyle Öğren kitabımdan maksimum verimi almak için nasıl kullanacağınızı anlatacağım. Bu dersi PDF olarak indirmek ve 'Çeviriyle Öğren' kitabımı satın almak isterseniz www.konuanlatımı.com siteme bakabilirsiniz. Çeviriyle Öğren sadece cümleler içeren bir çeviri kitabı gibi görünse de, doğru şekilde kullanıldığında İngilizce seviyenizde hızlı bir ilerleme sağlayacak. Ancak bunun için kitabın bu videoda anlattığım şekilde kullanılması gerekiyor.
Buzlu ve karlı yollarda araba kullanmak - karda buzda araç sürmenin püf noktalar 02:36
Buzlu ve karlı yollarda araba kullanmak - karda buzda araç sürmenin püf noktalar 1.448 izlenme - 5 yıl önce
sünger ve erkek 00:29
sünger ve erkek 1.093 izlenme - 8 yıl önce sünger ve erkek hangisi daha kullanışlı komedi :)