Hoşgeldiniz!

kullanma

Direksiyonsuz Araba Kullanma 02:04
Direksiyonsuz Araba Kullanma 5.744 izlenme - 8 ay önce Direksiyonu göbeği kırılan aracın sürücüsü, 22mm anahtarı direksiyon yerine kullanarak trafiğe çıkıyor.
James Bond 007- Bmw Sahnesi 04:25
James Bond 007- Bmw Sahnesi 1.496 izlenme - 2 ay önce 1997 BMW 750iL arabayı cep telefonuyla kontrol eden James Bond'u izleyeceğiz.
Hiçbir Modern Alet Kulanmadan Ev Yapmak 11:13
Hiçbir Modern Alet Kulanmadan Ev Yapmak 9.788 izlenme - 3 yıl önce Sadece sivri bir taşla işe başlayan arkadaşımızın kendine bir ev yapmayı başarıyor.
Direksiyon Dersi Verilir 18:44
Direksiyon Dersi Verilir 14.933 izlenme - 3 yıl önce A n k a r a ’ da Usta Öğreticiden Özel Direksiyon Dersi Verilir TEL: 0542 226 67 95 MEB Sertifikalı sürücü kursunda Usta Öğretici olarak çalışmaktayım. Ehliyet sonrası trafikte seri ve güvenli sürüş teknikleriyle aktif araç kullanma becerisini geliştirmek için, güvenlik pedalları olan özel donanımlı aracımla, Ankara’da akan trafikte bay ve bayanlara özel direksiyon dersi veriyorum. Ders güzergâhları kişinin isteğine göre düzenlenebilir. Bir günde 2-3-4 saat ders verilir İsteyen kursiyerlere kendi araçlarıyla (Otomatik, Manuel) vitesli araçlarla özel direksiyon dersi alma imkânı. Ayrıca sizin sık kullandığınız güzergâhta eğitim verilir. Örneğin eviniz ile iş yeriniz arasında direksiyon dersi alabilirsiniz isteyen kursiyerlere yağışlı hava da veya gece karanlığında far ışığında araç kullanma eğitimi verilir. Ankara’nın her semtinde Batıkent, Eryaman, Etimesgut, Elvankent, Bağlıca, Ümitköy, Çayyolu, Konutkent, Yaşamkent, Yapracık, Çankaya, Oran sitesi, Dikmen, Balgat, Esat, Mamak, Etlik, Ovacık vb. Ankara da yapılan bütün direksiyon sınav güzergâhlarında özel direksiyon eğitimi verilir. Özel direksiyon eğitimi, her araba kullanmayı bilenden alınabilecek sıradan bir eğitim değildir. Kendinizin ve karşınızdakinin güvenliği hayati bir konudur. Ehliyetinizi aldıktan sonra trafikte usta sürücü olmak için, akıcı araç kullanmak için uzmandan özel direksiyon eğitimi almanız gerekir. ‘’ANKARA' da yaşıyorum, ehliyetim var fakat araç kullanmayı bilmiyorum’’ diye sakın üzülmeyin”. Ankara trafiğinde seri, güvenli ve akıcı araç kullanma becerisini geliştirmek için usta öğreticiden Özel Direksiyon dersi verilir. Randevu almak için lütfen arayınız Tel: 0542 226 67 95 1) Araç genel olarak tanıtılır. Kontrol paneli, debriyaj, fren, gaz pedalları ve vites kolunun nasıl kullanıldığı anlatılır. Araç bakımı hakkın da bilgi verilir. 2) Aracın çalıştırılması, 1. 2.vitesler üzerinde pratik yaparak seri kalkış öğretilir, pedallara uyum çalışmaları yapılır, direksiyon hareketleri ve aynaların kullanılması öğretilir. 3) Ana cadde ve sokaklarda 3. vites ve yukarısı çalıştırılır, dur-kalk çalışmaları, araç geçme ve şerit değiştirme öğretilir. 4) Eğimli yollar için dur-kalk çalışmaları yapılır. Rampada ileri ve geri gidişler çalışılır. 5) Akan trafiğe çıkılır. Yoğun trafikte kavşak dönüş kuralları öğretilir. 6) Dar sokaklarda manevralar yaptırılır. 7) Hızlı ve dikkatli sürüş teknikleri çalışılır. Refleksler geliştirilir. 8) Paralel park ve iki araç arasına dikey park çalışılır. (Direksiyon sınavında kaldırıma paralel iki trafik dubası arasına park çalıştırılır.) DİREKSİYON SINAVINA GİRECEK KURSİYERLERE SINAV ÖNCESİ AYRINTILI ÖZEL DİREKSİYON EĞİTİMİ VERİLİR. SINAV GÜZERĞAHINDA ÇALIŞTIRILIR
Demirtaş'ın Egemen Bağış'a Gönderme Yapması 01:00
Demirtaş'ın Egemen Bağış'a Gönderme Yapması 12.397 izlenme - 3 yıl önce HDP eş genel başkanı ve İstanbul 1'inci bölge millet vekili adayı olan Selahattin Demirtaş, oyunu kullandıktan sonra kıvrak bir hareketle Egemen Bağış'a gönderme yapıyor.
alkollü silah kullanma =) 00:34
alkollü silah kullanma =) 12.782 izlenme - 9 yıl önce alkollü silah kullanma
Alkollü Araç Kullanma Ve Sonuçları İzle Kop 02:02
Alkollü Araç Kullanma Ve Sonuçları İzle Kop 17.116 izlenme - 7 yıl önce
Kaçak Elektrik Kullanmak Günah mı - Fatih Çıtlak 02:15
Kaçak Elektrik Kullanmak Günah mı - Fatih Çıtlak 2.573 izlenme - 2 yıl önce Kul hakkı konusunu programında işleyen Çıtak, bir izleyicinin kaçak elektrik kullananlar hakkında sorulan sorusunu yanıtladı.
nasıl oy kullanacağız 07:29
nasıl oy kullanacağız 8.315 izlenme - 9 yıl önce 2009 yerel seçimlerinde nasıl oy kullanacağız
Hilafet Yanlıları - Oy Verme 03:34
Hilafet Yanlıları - Oy Verme 5.059 izlenme - 3 yıl önce bu videoyu yüklemeden önce çok düşündüm.ama sonunda belki videodaki gibi bir kaç beyinsizi etkileyip onların oy kullanmasını önlersem vatana millete bir faydam dokunur sonucuna vardım..son söz bu ucubeleleri sallamazsınız da tekrarlamakta n zarar gelmez: LÜTFEN OYUNU KULLAN...
bu nasıl bir taç kullanma şekli böyle :) 00:24
bu nasıl bir taç kullanma şekli böyle :) 5.670 izlenme - 9 yıl önce böylesini hiç gördünüzmü
camfrog kermit kullanımı 07:29
camfrog kermit kullanımı 4.379 izlenme - 10 yıl önce camfrog'ta kermit kullanımı ve düzenleme videolu anlatım
Işık Hızında Klavye Kullanmak 00:53
Işık Hızında Klavye Kullanmak 1.297 izlenme - 3 yıl önce Abimize helal olsun demek istiyorum, galiba hayatı sadece bu işlemden ibaret. parmak istediği noktaya istediği anda varabiliyor.
Klavyede Hızlı Yazma Rekoru 02:20
Klavyede Hızlı Yazma Rekoru 1.460 izlenme - 4 yıl önce Klavyedeki kabiliyetini göstermek isteyen bir arkadaşımız bunu kamera kaydıyla ispatlamak istemiş, izliyoruz.
Whatsapp Bilgisayarda Nasıl Kullanılır? 00:52
Whatsapp Bilgisayarda Nasıl Kullanılır? 1.002 izlenme - 3 yıl önce Detaylı bilgi için: http://video.tamindir.com/whatsapp-bi... 700 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip olan popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ı artık bilgisayarlarımız üzerinde de kullanabiliyoruz. Bir dizi basit işlem sonrasında WhatsApp tarayıcımız üzerinden kullanılabilir duruma geliyor. iOS cihazlara destek sunulmasa da yakın zamanda bu desteğin sunulacağına şüphe yok. WhatsApp an itibariyle Google Chrome üzerinden çalışabiliyor. WEBSITE: http://www.tamindir.com/ FACEBOOK: https://www.facebook.com/tamindir TWITTER: https://twitter.com/Tamindir GOOGLE+: https://plus.google.com/+Tamindir/posts GOOGLE CURRENTS: https://www.google.com/producer/editi... Tamindir.com Türkiye'nin en büyük program indirme sitesi ve teknoloji portalı konumundadır. Aylık ortalama 14 milyon ziyaret sayısına sahiptir. Yalnızca bir program indirme sitesi değil, aynı zamanda teknoloji haberleri, rehber blog yazıları, forum, video, mobil, web uygulamaları ve oyun içerikleri sunan bir içerik sitesidir.
Araba Nasıl Kullanılır 17:07
Araba Nasıl Kullanılır 370 izlenme - 1 yıl önce DİREKSİYON EĞİTİMİ TEORİK ANLATIM A. TAVSİYELER 1.Araç motor yağını ,cam suyunu,radyatör suyun haftada en az 2-3 kere mutlaka kontrol ediniz. 2.Akü suyunu kontrol ediniz (buharlaşmadan dolayı eksilme olabilir) 3.Akü kutup başları oksitlenme yaptıysa sıcak (kaynar su) kutup başlarına dökerek oksitleri temizleyin ve kutup başlıklarına gres yağı sürmeyi ihmal etmeyin. 4.Aracınıza binmeden önce ve aracınızdan indikten sonra mutlaka aracınız etrafına bir tur atın lastiklere ve kaportayı inceleyin. B.ARACIMIZI TANIYALIM 1.Aracımızın göstergelerini tanıyalım hangi işaret ne anlama geldiğini mutlaka bilelim. 2.Direksiyonun sağında ve solunda bulunan kolların ne işe yaradığını öğrenelim 3.Direksiyonun altında bulunan Sol baştan sırasıyla Debriyaj – Fren – Gaz pedallarını yerlerini ve işe yaradığını bilelim (Sol ayak sadece debriyajı kullanacak sağ ayak ise hem fren hemde gaz pedalını kullanacak sol ayak ile KESİNLİKL
Son Kullanma Tarihi - Sinem - Disco 04:31
Son Kullanma Tarihi - Sinem - Disco 2.493 izlenme - 8 yıl önce ordasın biliyorum..hayalim kadar uzağımdasın..her yer karanlık olsa ne yazar?hayatımı kaybetsem yalan dünyada.gözlerinin parıltısı vurmuş her bir yıldıza..
Nasıl Oy Kullanacağız? - Oy Kullanma Talimatları 02:42
Nasıl Oy Kullanacağız? - Oy Kullanma Talimatları 1.298 izlenme - 3 yıl önce 30 Mart yerel seçimlerinde seçmenler, 3 zarfta 5 tercih yapacak. Seçim günü aklınızın karışmaması için bu videoyu izlemeniz sizin yararınıza olacak. Pusulaları, mürekkebin diğer adaylara bulaşmaması için ters katlayın ve kesinlikle pusulaların üzerine bir şey yazmayın. Aksi takdirde oyunuz geçersiz sayılacak.
Telefonunuzu Daha İyi Kullanmanıza Yarayacak 7 Taktik 04:26
Telefonunuzu Daha İyi Kullanmanıza Yarayacak 7 Taktik 153 izlenme - 9 ay önce Telefonunuzu Daha İyi Kullanmanıza Yarayacak 7 Taktik. Cep telefonların özellikleri bitmek bilmiyor. Hepsini öğrenmek bir yana bu özelliklerin belkide pek çoğunu bugüne kadar hiç kullanmadık.
Second Life Türkçe - Kullanma Kılavuzu Part1 11:42
Second Life Türkçe - Kullanma Kılavuzu Part1 893 izlenme - 4 yıl önce Second Life Türkçe Kullanma Kılavuzu Part 1 Firestorm Wiever indirme, Türk mekanlarını bulma,kişilerle iletişim-Chat,Grup tag silme,Linden para birimi, Zoom (kamera) oynatma.
Seçmen Bilgilendirme Videosu 06:35
Seçmen Bilgilendirme Videosu 619 izlenme - 4 yıl önce Seçmen Bilgilendirme Videosu
Burak Kibar - Aşkın Kullanma Kılavuzu 04:02
Burak Kibar - Aşkın Kullanma Kılavuzu 1.302 izlenme - 6 yıl önce
Kupon Kodu Kullanma 04:44
Kupon Kodu Kullanma 801 izlenme - 4 yıl önce Arkadaşlar Telefonla Çektim Artık İdare Edin Teşekkürler.
Güzel Kızların Araba Kullanma Gösterisi Kötü Bitti 00:35
Güzel Kızların Araba Kullanma Gösterisi Kötü Bitti 1.604 izlenme - 8 yıl önce bunlar delirmiş olmalı :))
Bayan Futbolcu Herkesi Şoke Etti! 02:24
Bayan Futbolcu Herkesi Şoke Etti! 1.054 izlenme - 6 yıl önce Yeşil sahalarda ender rastlanan hareketler bunlar..
Buzlu ve karlı yollarda araba kullanmak - karda buzda araç sürmenin püf noktalar 02:36
Buzlu ve karlı yollarda araba kullanmak - karda buzda araç sürmenin püf noktalar 1.538 izlenme - 6 yıl önce
Plajda Araba Kullanmak ve Sonucu 01:36
Plajda Araba Kullanmak ve Sonucu 307 izlenme - 1 yıl önce Plajda GTA Vice City'e özenip araba süren adama kırmızı şortlu abimiz çok kızmış.
Ets 2 Otobüs İle Tur Atalım Dedik Bölüm 1 17:33
Ets 2 Otobüs İle Tur Atalım Dedik Bölüm 1 674 izlenme - 4 yıl önce Modun Linki; https://drive.google.com/file/d/0B83R... Daha Fazla Video İçin Kanalımıza Abone Olun
Magnetic Lasso Tool Kullanma 00:50
Magnetic Lasso Tool Kullanma 1.663 izlenme - 9 yıl önce bu bir photoshop dersidir
Lastikçi Veysi Araba Kullanma 06:24
Lastikçi Veysi Araba Kullanma 719 izlenme - 5 yıl önce Lastikçi Veysi Araba Kullanma