Hoşgeldiniz!

Kültür Bakanlığı

Yozgat Tanıtım Filmi 16:04
Yozgat Tanıtım Filmi 1.261 izlenme - 9 yıl önce yozgat'ın tanıtım filmi
ferhat avcı yalan dünya 02:59
ferhat avcı yalan dünya 622 izlenme - 8 yıl önce Ferhat AVCI
Atatürk Canlandırması 01:02
Atatürk Canlandırması 105 izlenme - 3 yıl önce Hacivat Çelebinin, Kültür ve Turizm Bakanlığı için hazırlanan TBMM belgeselinde Atatürk canlandırmasından bir kesit... Ulus'taki 2. Mecliste yapılan çekimlerde Hacivat Çelebi sıfır makyajla oynadı, kendi sesini kullandı.
Kültür Bakanlığı Yarışması Gaggo Dayılar Halay 03:30
Kültür Bakanlığı Yarışması Gaggo Dayılar Halay 211 izlenme - 8 yıl önce wwwboluelaziglilarorg
Orhan Baba Mesam İddialarına İsyan Etti: Ölürüm Daha İyi! 02:11
Orhan Baba Mesam İddialarına İsyan Etti: Ölürüm Daha İyi! 7 izlenme - 4 ay önce Son günlerde MESAM'da yaşanan Kültür Bakanlığı müdahalesi gözlerin müzisyenlere çevrilmesine neden oldu. Müzik dünyasının Orhan Baba'sı Orhan Gencebay, Hakan Çelik'in sorularını yanıtladığı Hafta Sonu programında, kendisiyle ilgili iddiaları yanıtladı. MESAM Başkanlığı döneminde, Alevi sanatçıların hakkını korumadığı iddia edilen Gencebay, bu suçlamaya çok sert tepki gösterdi ve "İki mezhep arasında çıkartılmaya çalışılan ayrıştırmaya alet olacağıma ölürüm daha iyi" dedi.
Necip Fazıl Kısa Kürek Ölüm Yıldönümünde Anıldı 05:08
Necip Fazıl Kısa Kürek Ölüm Yıldönümünde Anıldı 62 izlenme - 4 yıl önce Eserleri ve kişiliği ile geçmişten günümüze damgasını vuran büyük sanat, aksiyon ve fikir adamı, şair ve yazar Necip Fazıl Kısakürek 25 Mayıs 1983 tarihinde vefat etti.
Requiem 00:52
Requiem 41 izlenme - 3 yıl önce Anadolu Üniversitesi Senfoni Orkestrası, Kültür Bakanlığı Devlet Opera ve Balesi ile Kültür Bakanlığı Devlet Çok Sesli Korosu'nun ortaklaşa çalışmasıyla Wolfgang Amadeus Mozart'ın son yapıtı "Requiem" Eskişehirde sanatseverlerle buluştu.
Necip Fazıl Kısa Kürek Ölüm Yıldönümünde Anıldı 05:08
Necip Fazıl Kısa Kürek Ölüm Yıldönümünde Anıldı 38 izlenme - 4 yıl önce Eserleri ve kişiliği ile geçmişten günümüze damgasını vuran büyük sanat, aksiyon ve fikir adamı, şair ve yazar Necip Fazıl Kısakürek 25 Mayıs 1983 tarihinde vefat etti.